ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nemaju za račune, a ručak u restoranu je luksuz: Evo kako živi petina Nemaca

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Nemaju za račune, a ručak u restoranu je luksuz: Evo kako živi petina Nemaca - Page 3 Empty Re: Nemaju za račune, a ručak u restoranu je luksuz: Evo kako živi petina Nemaca

Post by michaellcmacha 21/5/2023, 00:07

veber wrote:a onda je svizac zamotal čoksu.
daj čede odite drobit na neki srpski forum.

jebem dan kada vam je miha sokiće i sendviče dijelio.

do kada ćete lagat?
Pazi ti bika, on u tramvaju i visoko pozicionirani časnik koji priča u tramvaju kako je batatao s novcima iz iseljeništva.... Da nije Mesić bibio u tramvaju

michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Nemaju za račune, a ručak u restoranu je luksuz: Evo kako živi petina Nemaca - Page 3 Empty Re: Nemaju za račune, a ručak u restoranu je luksuz: Evo kako živi petina Nemaca

Post by veber 21/5/2023, 05:32

michaellcmacha wrote:
veber wrote:a onda je svizac zamotal čoksu.
daj čede odite drobit na neki srpski forum.

jebem dan kada vam je miha sokiće i sendviče dijelio.

do kada ćete lagat?
Pazi ti bika, on u tramvaju i visoko pozicionirani časnik koji priča u tramvaju kako je batatao s novcima iz iseljeništva.... Da nije Mesić bibio u tramvaju
on u tramvaju, s visokopozicioniranim časnikom. svetoje menadžer razbucava turke u pet ujutro u podzemnoj. ovaj vozi s mercedes i jebe se s tramvajem.
serbinjo švera drogu, kao. to objaviš na forumu. jebote lupaju lovu ali su CO2 osvješteni pa koriste javni prijevoz.

mesić ne ide nikam bez dva tjelohranitelja. tako da bi ovi dobili po pički i u tramvaju, autobusu i podzemnoj.

koja je to patologija, za nebilivit.

odoh spat, za razliku od čedomira ja sam bil vani pa je vrijeme za počinut. po crnogorski do podneva.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Nemaju za račune, a ručak u restoranu je luksuz: Evo kako živi petina Nemaca - Page 3 Empty Re: Nemaju za račune, a ručak u restoranu je luksuz: Evo kako živi petina Nemaca

Post by Serbinho-3 21/5/2023, 06:43

Kakve veze imam ja sa drogom. To vise za tvoje bolesne zelje za novcem, kamionom, sednes i valjas okolo. Izvadis taj tvoj gumenjak iz torbe, naduvas ga, veze za cvor i pohvalis se. Iznajmis motor, zakacis na gumenjak, slikas se. Ko jos kupuje gliser, glupan klasican. Iznajmis koliko ti treba i ajde zdravo. Covek se naslusa toliko logickih nebuloza da ne poveruje samom sebi sta cita. Hrani se u menzi i prodaje se da mu firma placa hranu.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Nemaju za račune, a ručak u restoranu je luksuz: Evo kako živi petina Nemaca - Page 3 Empty Re: Nemaju za račune, a ručak u restoranu je luksuz: Evo kako živi petina Nemaca

Post by veber 21/5/2023, 12:32

Serbinho-3 wrote:Kakve veze imam ja sa drogom. To vise za tvoje bolesne zelje za novcem, kamionom, sednes i valjas okolo. Izvadis taj tvoj gumenjak iz torbe, naduvas ga, veze za cvor i pohvalis se. Iznajmis motor, zakacis na gumenjak, slikas se. Ko jos kupuje gliser, glupan klasican. Iznajmis koliko ti treba i ajde zdravo. Covek se naslusa toliko logickih nebuloza da ne poveruje samom sebi sta cita. Hrani se u menzi i prodaje se da mu firma placa hranu.
ajd čedo lažeš čim se tipkovnice primiš.
kuću koju mi firma plaća je 1800€ mjesečno plus 34€/dan za topli obrok.
više mi firma plati samo za stan i hranu nego kaj ti, svetoje ili čistač račića zaradite.
plus auto
i na kraju plaća.
u restoranu je ručak 4€ svaki dan dolazi catering firma. tjedan prije napišeš što želiš jesti. petkom se radi do 12 i s toplim vremenom ići će roštilj nakon posla.

nisam kupio gumenjak već brod sa 6 ležajeva, kuhinjom, wc.

za razliku od vas glupih srba ja bum ga koristio 30 dana, a od travnja do kraja listopada bit će u najmu.
kužiš kretenčino?
dnevno je 200€ plus gorivo plus osiguranje plus čišćenje.

glupane srpski.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Nemaju za račune, a ručak u restoranu je luksuz: Evo kako živi petina Nemaca - Page 3 Empty Re: Nemaju za račune, a ručak u restoranu je luksuz: Evo kako živi petina Nemaca

Post by Serbinho-3 22/5/2023, 10:42

veber wrote:
Serbinho-3 wrote:Kakve veze imam ja sa drogom. To vise za tvoje bolesne zelje za novcem, kamionom, sednes i valjas okolo. Izvadis taj tvoj gumenjak iz torbe, naduvas ga, veze za cvor i pohvalis se. Iznajmis motor, zakacis na gumenjak, slikas se. Ko jos kupuje gliser, glupan klasican. Iznajmis koliko ti treba i ajde zdravo. Covek se naslusa toliko logickih nebuloza da ne poveruje samom sebi sta cita. Hrani se u menzi i prodaje se da mu firma placa hranu.
ajd čedo lažeš čim se tipkovnice primiš.
kuću koju mi firma plaća je 1800€ mjesečno plus 34€/dan za topli obrok.
više mi firma plati samo za stan i hranu nego kaj ti, svetoje ili čistač račića zaradite.
plus auto
i na kraju plaća.
u restoranu je ručak 4€ svaki dan dolazi catering firma. tjedan prije napišeš što želiš jesti. petkom se radi do 12 i s toplim vremenom ići će roštilj nakon posla.

nisam kupio gumenjak već brod sa 6 ležajeva, kuhinjom, wc.

za razliku od vas glupih srba ja bum ga koristio 30 dana, a od travnja do kraja listopada bit će u najmu.
kužiš kretenčino?
dnevno je 200€ plus gorivo plus osiguranje plus čišćenje.

glupane srpski.


https://www.decathlon.it/p/set-canotto-gommone-trek-x1-misura-gonfio-cm-228x121x36-2-adulti-max-170-kg/_/R-p-X8599351?mc=8599351&utm_medium=organic-shopping&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=local-alessandria-471-dts&gclid=CjwKCAjwpayjBhAnEiwA-7ena781wzjs70x5X4i09A8ThMpeYkSFKTVoNmc_r_-pTs0GmqR8OowJVBoCnugQAvD_BwE
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Nemaju za račune, a ručak u restoranu je luksuz: Evo kako živi petina Nemaca - Page 3 Empty Re: Nemaju za račune, a ručak u restoranu je luksuz: Evo kako živi petina Nemaca

Post by Serbinho-3 22/5/2023, 10:45

34 eura je transfer, to ti je zesca sirotinja.Ja sam imao oko 70 funti a menza za esterni, spoljne je nesto ispod 8 eura, dok mi izmedju 1 i 2, ili ispod 3, zavisi sta uzmes. Kod vas naplate dobro a daju vam kurac u prevodu i jos se hvalis i pokusavas da lazes.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Nemaju za račune, a ručak u restoranu je luksuz: Evo kako živi petina Nemaca - Page 3 Empty Re: Nemaju za račune, a ručak u restoranu je luksuz: Evo kako živi petina Nemaca

Post by pizzon 23/5/2023, 09:07

Serbinho-3 wrote:34 eura je transfer, to ti je zesca sirotinja.Ja sam imao oko 70 funti a menza za esterni, spoljne je nesto ispod 8 eura, dok mi izmedju 1 i 2, ili ispod 3, zavisi sta uzmes. Kod vas naplate dobro a daju vam kurac u prevodu i jos se hvalis i pokusavas da lazes.

rodjen sam u nišu,
a vi ste dosli u srb. da nas delite i odredjujete ko je srbin. da nam predlazete iseljenje i pretite proterivanjem.
mamicu da van jebem, upoznacete autenticnu srbiju,
kad tad.
unistili ste nam srbiju, unakazili.
zajahali ste bg i verujete da je dovoljno da vladate.
svake veceri nas trujete partizanskim filmovima, da dokazete da srbija
pociva na tekovinama noba.
kad vas je staljin instalirao, i pobijeno na hiljade neduznih.
sirite rusku propagandu, gazite srpske drzavne interese.
razbicemo okove.

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4984
2020-04-21


Back to top Go down

Nemaju za račune, a ručak u restoranu je luksuz: Evo kako živi petina Nemaca - Page 3 Empty Re: Nemaju za račune, a ručak u restoranu je luksuz: Evo kako živi petina Nemaca

Post by Serbinho-3 23/5/2023, 21:18

pizzon wrote:
Serbinho-3 wrote:34 eura je transfer, to ti je zesca sirotinja.Ja sam imao oko 70 funti a menza za esterni, spoljne je nesto ispod 8 eura, dok mi izmedju 1 i 2, ili ispod 3, zavisi sta uzmes. Kod vas naplate dobro a daju vam kurac u prevodu i jos se hvalis i pokusavas da lazes.

rodjen sam u nišu,
a vi ste dosli u srb. da nas delite i odredjujete ko je srbin. da nam predlazete iseljenje i pretite proterivanjem.
mamicu da van jebem, upoznacete autenticnu srbiju,
kad tad.
unistili ste nam srbiju, unakazili.
zajahali ste bg i verujete da je dovoljno da vladate.
svake veceri nas trujete partizanskim filmovima, da dokazete da srbija
pociva na tekovinama noba.
kad vas je staljin instalirao, i pobijeno na hiljade neduznih.
sirite rusku propagandu, gazite srpske drzavne interese.
razbicemo okove.

Gdje nabavljas robu Pizzon? 

Smanju dozu malo jarane.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Nemaju za račune, a ručak u restoranu je luksuz: Evo kako živi petina Nemaca - Page 3 Empty Re: Nemaju za račune, a ručak u restoranu je luksuz: Evo kako živi petina Nemaca

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum