ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Domoljub, Rvat i ministar

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

Domoljub, Rvat i ministar - Page 8 Empty Re: Domoljub, Rvat i ministar

Post by n_razbojnik Tue 26 Jan - 18:26

vili40 wrote:Ovo im je sad odmah na početku najmanje trebalo,i Karamarku i Oreškoviću i Petrovu.
Sad će ga na Petrov pritisak smijeniti jer je to jedino logično,da ostane bio bi to prevelik teret za Vladu.
Meni stvarno nije jasno kako nisu znali kakvu zvjerčicu kandidiraju za ministra,tu ili je netko munjen ili glup ili bolestan.
Utjecao je blagolsov branitelja najviše..i činjenica da adeze mora osigurati poneko ministartsvo više...čudi me da Demo nije niti razmatran a ovom nije pročešljan backgorund...mislim u odnosu na dosadašnaj sranja pa i bivšeg ministra a pari su si, ali za clean start trebaš i nekoga zaista "čišćeg" jer promjenu ne možeš promovirati sa ovakvima

Doduše meni svejedno, ako je lik medicinski nesposoban za rad mogao "raditi" može i ovakva njuška

n_razbojnik

Posts : 11431
2014-04-15


Back to top Go down

Domoljub, Rvat i ministar - Page 8 Empty Re: Domoljub, Rvat i ministar

Post by vili40 Tue 26 Jan - 18:35

n_razbojnik wrote:
vili40 wrote:Ovo im je sad odmah na početku najmanje trebalo,i Karamarku i Oreškoviću i Petrovu.
Sad će ga na Petrov pritisak smijeniti jer je to jedino logično,da ostane bio bi to prevelik teret za Vladu.
Meni stvarno nije jasno kako nisu znali kakvu zvjerčicu kandidiraju za ministra,tu ili je netko munjen ili glup ili bolestan.
Utjecao je blagolsov branitelja najviše..i činjenica da adeze mora osigurati poneko ministartsvo više...čudi me da Demo nije niti razmatran a ovom nije pročešljan backgorund...mislim u odnosu na dosadašnaj sranja pa i bivšeg ministra a pari su si, ali za clean start trebaš i nekoga zaista "čišćeg" jer promjenu ne možeš promovirati sa ovakvima

Doduše meni svejedno, ako je lik medicinski nesposoban za rad mogao "raditi" može i ovakva njuška
U suštini i meni je sve jedno ali sam ipak vjerovao (i još vjerujem) da bi moglo napokon krenuti sa rješavanjem bitnih problema za državu.
Tim je danas popio dva normabela i tri lekadola a tek je počeo,dobro,on je farmaceut.
vili40
vili40

Male
Posts : 10748
2015-08-02


Back to top Go down

Domoljub, Rvat i ministar - Page 8 Empty Re: Domoljub, Rvat i ministar

Post by n_razbojnik Tue 26 Jan - 18:43

vili40 wrote:
n_razbojnik wrote:
vili40 wrote:Ovo im je sad odmah na početku najmanje trebalo,i Karamarku i Oreškoviću i Petrovu.
Sad će ga na Petrov pritisak smijeniti jer je to jedino logično,da ostane bio bi to prevelik teret za Vladu.
Meni stvarno nije jasno kako nisu znali kakvu zvjerčicu kandidiraju za ministra,tu ili je netko munjen ili glup ili bolestan.
Utjecao je blagolsov branitelja najviše..i činjenica da adeze mora osigurati poneko ministartsvo više...čudi me da Demo nije niti razmatran a ovom nije pročešljan backgorund...mislim u odnosu na dosadašnaj sranja pa i bivšeg ministra a pari su si, ali za clean start trebaš i nekoga zaista "čišćeg" jer promjenu ne možeš promovirati sa ovakvima

Doduše meni svejedno, ako je lik medicinski nesposoban za rad mogao "raditi" može i ovakva njuška
U suštini i meni je sve jedno ali sam ipak vjerovao (i još vjerujem) da bi moglo napokon krenuti sa rješavanjem bitnih problema za državu.
Tim je danas popio dva normabela i tri lekadola a tek je počeo,dobro,on je farmaceut.
ovo ministarstvo nije krucijalno za ništa a slobodno ga možemo nazvati Ministarstvom za ideologiju, pomake ako ih bude ipak očekujmo negdje drugdje...Od lustracije opet nema ništa a to je jedini ideološki aspekt koji me intrigrirao, da vidimo sada te gospodarske mastermindove na potezu
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Domoljub, Rvat i ministar - Page 8 Empty Re: Domoljub, Rvat i ministar

Post by marcellus Tue 26 Jan - 20:33

nego jel to index piše o neplaćanju prireza i poreza? 

bez jebe, za istača?

_________________
Domoljub, Rvat i ministar - Page 8 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Domoljub, Rvat i ministar - Page 8 Empty Re: Domoljub, Rvat i ministar

Post by n_razbojnik Wed 27 Jan - 0:17

Arsen Bauk je cijelo vrijeme prijavljen u Pučišća na Braču a živi u svom stanu u Zagrebu ima povlaštenu kartu za trajekt i naknadu za odvojen život koliko li je on oštetio proračun? 

Y U do this?  :protest1:
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Domoljub, Rvat i ministar - Page 8 Empty Re: Domoljub, Rvat i ministar

Post by Guest Wed 27 Jan - 0:27

Kakogod.,,retardi navijaju ili za jednu opciju ili za drugu,iako ih i jedna i druga na prosjacki stap dotjerase..Osim valjda ovih stranackih jurisnika koji su uhljebljeni,pa eto,moraju podrzavati svoje ,d ne izgube radno mjeto ili mirovinu.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Domoljub, Rvat i ministar - Page 8 Empty Re: Domoljub, Rvat i ministar

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum