ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Domoljub, Rvat i ministar

Page 6 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Domoljub, Rvat i ministar - Page 6 Empty Re: Domoljub, Rvat i ministar

Post by vili40 1/26/2016, 12:22

tre911 wrote:
vili40 wrote:
upravo_sa_jebachine wrote:lik se jedanput potuka i to tamo sredinom 90tih, dakle as je imao tada 19-20godina i to nakon fronte i svih sranja kada su ljudi tanjih živaca, i eto on je nasilnik. hahaha. ok.
da,poslije nabavio švas aparat pa malo švasa tuđu imovinu onako iz zajebancije.Ništa strašno
Pa ja bi svoju susjedu ubio u jednom trenutku da je izašla van nakon što mi je maltretirala klince, ko bi čuo moju priču u tom trenutku a svi bi pričali kako sam ubio jadnu ženu koju nije imao ko štititi. Istu stvar mi je pokušala natovariti i sutkinja kada me je ova tužila jer je isto bila rastavljena i suosjećala sa ovom aždajom do mene ...da ne duljim ko zna što se dogodilo ali se ne čuje cijela priča.
pa nek se čuje cijela priča,ja sam za to

vili40

Posts : 10745
2015-08-02


Back to top Go down

Domoljub, Rvat i ministar - Page 6 Empty Re: Domoljub, Rvat i ministar

Post by Guest 1/26/2016, 12:25

Domoljub, Rvat i ministar - Page 6 12540972_1118531508177909_698560944828990529_n
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Domoljub, Rvat i ministar - Page 6 Empty Re: Domoljub, Rvat i ministar

Post by Guest 1/26/2016, 13:18

Izvorni HDZ-ovac. I HDZ je poniknuo u baraci. Pravi HDZ-ovci žive u baraci, jašu na magarcu i nose apostolke  u sred zime.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Domoljub, Rvat i ministar - Page 6 Empty Re: Domoljub, Rvat i ministar

Post by Guest 1/26/2016, 13:25

4 dana nove vlade a sranja pun kufer. S time da se ekonomskih pitanja uopće nisu ni dotakli. Karamarkova strategija je da zabavlja javnost pizdarijama, Božo tu glumu fikus i umjesto cvijeća je na stolu, a Tim valjda UniCreditu dostavlja popis preostale imovine za prodaju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Domoljub, Rvat i ministar - Page 6 Empty Re: Domoljub, Rvat i ministar

Post by n_razbojnik 1/26/2016, 13:34

a Milevo nesmije na ulici izaći jer znaju Bečlije koliko je islamofoban, samo do kafane sa Stevom i jovanom pa odvrnu BMK i nazdrave  :D

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Domoljub, Rvat i ministar - Page 6 Empty Re: Domoljub, Rvat i ministar

Post by Guest 1/26/2016, 13:43

Bistar dečec
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Domoljub, Rvat i ministar - Page 6 Empty Re: Domoljub, Rvat i ministar

Post by Guest 1/26/2016, 13:44

Vidi se po oštroumnosti da je dio HDZ-ovog biračkog stada.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Domoljub, Rvat i ministar - Page 6 Empty Re: Domoljub, Rvat i ministar

Post by michaellcmacha 1/26/2016, 13:55

Eva wrote:Miha, s kakvim se ti to likovima družiš? Ono krkan malo žešći.
on je još i light, prije 15-20 godina kog sam ja nabombao nije mu palo na pamet da me prijavi.... inače crnoja je ok, nije ovo ništa... kak će index o njemu pisat tek kad se čovjek zajedno sa svojom ekipom uhvati posla... ;) moguće i mene zapadne neki posao... kako veli debilbiodebilosto... iz treće ruke.... ;)))) al sve legalno naravno....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Domoljub, Rvat i ministar - Page 6 Empty Re: Domoljub, Rvat i ministar

Post by Guest 1/26/2016, 14:00

michaellcmacha wrote:
Eva wrote:Miha, s kakvim se ti to likovima družiš? Ono krkan malo žešći.
on je još i light, prije 15-20 godina kog sam ja nabombao nije mu palo na pamet da me prijavi.... inače crnoja je ok, nije ovo ništa... kak će index o njemu pisat tek kad se čovjek zajedno sa svojom ekipom uhvati posla... ;) moguće i mene zapadne neki posao... kako veli debilbiodebilosto... iz treće ruke.... ;)))) al sve legalno naravno....
Ti si mlakonja i šonjo. Da nisi mene bi već našel, kaj ti radim, a ti niš, av, av na forumu lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Domoljub, Rvat i ministar - Page 6 Empty Re: Domoljub, Rvat i ministar

Post by Guest 1/26/2016, 14:42

Jbga; ljetovanje za 7 kuna po danu, narudžba zrakoplova za desetke tisuća kuna umjesto koje tisućice ( PUŠIĆKA ), vožnja PUDLICE pod plavim svjetlima do veterinara - sve o našem trošku poreznih obveznika , letenje opet nekim "zrakomlatomlatilnim " pogonom u susret teškom sukobu interesa prijatelja onog prvog za " SVE PO 7 KUNA " , protežiranje vlastitog brata na štetu sviju nas - ČETNIČKO ORGIJANJE POPA IRINEJA - gdje se pila OKREĆE NAOPAKO protiv Hrvata i Hrvatske - gdje FOLKLORNI MANJINAC PUPKO u najžešćoj maniri napada opet HR i Hrvate koji im ne LIŽU ČETNIČKU GUZICU - pardon " DUPE " je ustavri KIKIRIKI za sve grijehe ( ako ih stvarno ) ima novi ministar barnitelja!!


Svakako ; osobno sam protiv svakog onog koji " NIJE ČIST " - ma kojoj struji ili stranci pripadao - ako je sve ovo istina za čega ga napadaju očekivano bi bilo da sam podnese ostavku . S druge strane ako je samo dijelić toga istinit treba viditi "TEŽINU" određenog dijela - ( ne klati kravu radi kile mesa ) - viditi koliko su ovi što ga napadaju POLITIČKI motivirini ( ne - nisu :pp - iako su u svojoj stranci imali bezbroj primjera sličnih ovom ) - u svakom slučaju simptomatično je s kojim ELANOM i ŽESTINOM su se različiti poštovatelji IDEOLOŠKIH i PRAKTIČNIH KRVNIKA tipa TITE, MARXA,LENJINA,STALJINA,POL POTA , SADAMA, IDI AMINA ,LGBT i svih ostalih " ZAJEDNICA " udružili i počeli ORKESTRIRANO PLJUVANJE i preispitivanje i najmanjeg ZAREZA onih koji su ih pobijedili na IZBORIMA koji ovi GUBITNICI nikako ne mogu PROVARITI i iz njih SIKĆE čisti OTROV i negacija svega onoga koje oni tobože zastupaju : DEMOKRACIJU i ŠIROKOGUZNO - ovaj mislio sam ŠIROKI pogled prema svim grupama i svim opcijama u međusobnom UVAŽAVANJU - dok ne utvrdimo TKO je kome više ZAVUKAO ??

Nevjerovatna je AGRESIJA na svim frontovima ovih GUBITNIKA koji ne prezaju niti od čiste LAŽI a kamo li insinuacija i podmetanja ; ja bih ovdje postavio možda jedno NAIVNO pitanje ; kada su " takozvani " DESNIČARI i teške USTAŠE izgubile IZBORE i morali otići u oporbu - DALI SU ONI ORGANIZIRALI OVAKAV LOV NA VJEŠTICE, išli drugima pod prozore i ARLAUKALI svoje NEBULOZE koje su nastajale u desetljećima KOMUNISTIČKE ZLOČINAČKE mozgovne INDOKTRINACIJE - u biti GORE od svih fašistoidnih i nacističkih stremljenja - gorih od bilo kojih " DESNIČARA " na ovome svijetu - onih komunističkih sluga kojima vjerovatno i današnji krvožedni ISILOVCI " SKIDAJU KAPU " !!

P.S.

Ahhhh, da ; u današnjem Zagrebu u zadnje vrijeme sam nekako primjetio da imamo razvijen DOMAĆI " TURIZAM " , gdje god krenem na svakom križanju sretnem neki automobil koji ima tablice oznake DA - ja sav sretan , kažem sebi ; eto kako je lijepo vidjeti u ovakvom broju naše državljane iz tog prijateljskog hrvatskog grada koji se svakodnevno žrtvuju i dolaze da nas posjete - pune gradski proračun i reklamiraju našu destinaciju kao glavnog grada HR ! Bez zajebancije ; ja sam u potpunosti oduševljen ovakvim ponašanjem naših HR podanika - želim ih što više - neka naširoko ŠIRE glas o MOGUĆNOSTIMA koje se mogu postići u našoj LIJEPOJ - koje ETO niti ova PRAVDOLJUBIVOISTINITA grupacija okupljena oko bivše vlasti nije preispitivala - a na "ZLONAMJERNE " izjave nekih u ovoj državi da se tu ustvari izigrava plaćanje POREZA I PRIREZA zagrebačkih građana koji su se prijavili u u naš lijepi gradić Daruvar - a usput i dalje žive ,rade i stanuju u Zagrebu mogu samo izjaviti ; FUJ,FUJ,FUJ - " MI NISMO KAO ONI - MI smo DRUGAČIJI!!


PLJUC - PLJUC - nestaje mi pljuvačke !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Domoljub, Rvat i ministar - Page 6 Empty Re: Domoljub, Rvat i ministar

Post by Guest 1/26/2016, 14:44

Nije agresija prokazivanje lopova. To je Bogu ugodno djelo a proračunu korisno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Domoljub, Rvat i ministar - Page 6 Empty Re: Domoljub, Rvat i ministar

Post by Guest 1/26/2016, 14:50

Eva wrote:Nije agresija prokazivanje lopova. To je Bogu ugodno djelo a proračunu korisno.
16
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Domoljub, Rvat i ministar - Page 6 Empty Re: Domoljub, Rvat i ministar

Post by Guest 1/26/2016, 14:56

Jbga; ljetovanje za 7 kuna  po danu, narudžba zrakoplova za desetke tisuća EURA umjesto  koje tisućice ( PUŠIĆKA ), vožnja PUDLICE  pod plavim svjetlima do  veterinara  - sve o našem trošku  poreznih obveznika , letenje opet  nekim "zrakomlatomlatilnim "  pogonom u susret teškom sukobu interesa prijatelja onog prvog za  " SVE PO 7 KUNA " , protežiranje vlastitog brata na štetu sviju nas - GDJE  BRAT dobiva milijunski kredit od STRANE banke  iz druge države - pri tome  nudeći kao garanciju svoju firmu od  JEDNOG zaposlenog  -  NJEGA osobno  firme koja ne ostvaruje prihode  i ne vraća dignuti krediti - i GLE ČUDA ; njegov VELIKI brat  je na čelu HR  POVJERENSTVA koje zajedno s 5 kolonaškom  - PUŠIČKOM  u pregovorima s ZLOVENIJOM  ( od koje je njegov brat dobio kredit ) u IME HR     PRISTAJE na DOZVOLU HR koju on politički predstavlja da  BANKA koja je  mnoge HR građane  OPLJAČKALA - OTELA IM NJIHOVU ŽIVOTNU UŠTEĐEVINU može OTVORITI svoje ZLOVENSKE podružnice na teritiriju HR  _ BEZ IKAKVE ODGOVORNOSTI ŠTO SU OPLJAČKALI HR GRAĐANE  - svaku INSINUACIJU da je to POVEZANO s nekavim benignim KREDITOM koji je digao njegov brat ja  ODBACUJEM S REZIGNACIJOM !! )  do ČETNIČKOG ORGIJANJEA POPA IRINEJA  - gdje se pila OKREĆE NAOPAKO protiv Hrvata i Hrvatske  - gdje FOLKLORNI  MANJINAC PUPKO u najžešćoj ČETNIČKOJ maniri napada opet HR  i Hrvate koji  im ne LIŽU ČETNIČKU GUZICU - pardon " DUPE " je ustavri KIKIRIKI  za sve grijehe ( ako ih stvarno ) ima novi ministar barnitelja!!


Svakako ; osobno sam protiv svakog onog koji " NIJE ČIST " - ma kojoj struji  ili stranci pripadao - ako je sve ovo istina za čega  ga napadaju očekivano bi bilo da sam podnese ostavku . S druge strane ako je samo dijelić toga istinit treba viditi "TEŽINU"  određenog dijela  -  ( ne klati kravu radi kile mesa ) - viditi koliko su ovi što ga napadaju POLITIČKI motivirini ( ne - nisu  :pp  -  iako su u svojoj stranci imali bezbroj primjera sličnih ovom ) - u svakom slučaju simptomatično je s kojim ELANOM i ŽESTINOM su se različiti poštovatelji IDEOLOŠKIH i PRAKTIČNIH KRVNIKA tipa TITE, MARXA,LENJINA,STALJINA,POL POTA , SADAMA, IDI AMINA ,LGBT  i  svih ostalih " ZAJEDNICA "  udružili  i počeli ORKESTRIRANO PLJUVANJE i preispitivanje  i najmanjeg ZAREZA onih koji su ih pobijedili na IZBORIMA koji ovi GUBITNICI nikako ne mogu PROVARITI i iz njih SIKĆE čisti OTROV i negacija svega onoga koje  oni tobože zastupaju : DEMOKRACIJU i ŠIROKOGUZNO - ovaj mislio sam ŠIROKI pogled prema svim grupama i svim opcijama  u međusobnom UVAŽAVANJU  - dok ne utvrdimo TKO je kome više ZAVUKAO ??

Nevjerovatna je AGRESIJA na svim frontovima ovih GUBITNIKA koji ne prezaju niti od čiste LAŽI a kamo li insinuacija i podmetanja ; ja bih ovdje postavio  možda jedno NAIVNO pitanje ; kada su  " takozvani " DESNIČARI i teške USTAŠE  izgubile IZBORE i morali otići u oporbu  - DALI SU ONI ORGANIZIRALI OVAKAV LOV NA VJEŠTICE, išli drugima pod prozore i ARLAUKALI svoje NEBULOZE koje su nastajale u desetljećima KOMUNISTIČKE ZLOČINAČKE mozgovne INDOKTRINACIJE  - u biti GORE od svih fašistoidnih i nacističkih stremljenja - gorih od bilo kojih " DESNIČARA " na ovome svijetu - onih komunističkih sluga kojima vjerovatno i današnji krvožedni  ISILOVCI " SKIDAJU KAPU "  !!

P.S.

Ahhhh, da ; u današnjem Zagrebu  u zadnje vrijeme sam nekako primjetio da  imamo razvijen DOMAĆI  " TURIZAM " , gdje god  krenem na svakom križanju sretnem neki automobil koji ima tablice oznake DA - ja sav sretan , kažem sebi ; eto kako je lijepo vidjeti  u ovakvom broju  naše državljane iz  tog prijateljskog hrvatskog grada  koji se svakodnevno žrtvuju i dolaze da nas posjete - pune gradski proračun i  reklamiraju našu destinaciju kao glavnog grada HR ! Bez zajebancije  ; ja sam u potpunosti oduševljen  ovakvim ponašanjem naših HR podanika - želim ih što više  - neka naširoko ŠIRE glas  o MOGUĆNOSTIMA koje se mogu postići u našoj LIJEPOJ  - koje ETO niti ova PRAVDOLJUBIVOISTINITA  grupacija okupljena oko bivše vlasti nije preispitivala  - a na "ZLONAMJERNE " izjave nekih u ovoj državi  da se tu ustvari izigrava  plaćanje POREZA I PRIREZA zagrebačkih građana koji su se prijavili u  u naš lijepi  gradić Daruvar  - a usput i dalje žive ,rade i stanuju u Zagrebu mogu samo izjaviti ; FUJ,FUJ,FUJ - " MI NISMO KAO ONI - MI smo DRUGAČIJI!!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Domoljub, Rvat i ministar - Page 6 Empty Re: Domoljub, Rvat i ministar

Post by Guest 1/26/2016, 14:59

Ukinut to beskorisno ministarstvo i riješen problem.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Domoljub, Rvat i ministar - Page 6 Empty Re: Domoljub, Rvat i ministar

Post by Yehudi 1/26/2016, 15:06

upravo_sa_jebachine wrote:


3)svađa se sa susjedom oko garaže. to ima svugdje.



 Nije to svadja nego otimačina tudje imovine.

Znaš li ti uopće o čemu pričaš.

Žena je kupila garažu, sve legalno, sa papirima. 

Platila vlasniku garaže i posjeduje pravovaljani kupopreodajni ugovor.

Ovaj dripac je NA SILU stavio svoj lokot na njenu garažu.

 OTEO  je imovinu nemoćnoj i bolesnoj ženi koja ima i bolesno dite.

Zanimame kako bi reagirao da netko to napravi tebi.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Domoljub, Rvat i ministar - Page 6 Empty Re: Domoljub, Rvat i ministar

Post by Guest 1/26/2016, 15:10

I ti Jehudi bezveze dramiš. Pa nacionalizira se jer je drugu Crnoji garaža potrebnija nego drugarici udovici.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Domoljub, Rvat i ministar - Page 6 Empty Re: Domoljub, Rvat i ministar

Post by n_razbojnik 1/26/2016, 15:12

Eva wrote:Ukinut to beskorisno ministarstvo i riješen problem.
nikako u ovom trenutku, pa to je ministarstvo od pola miliona ljudi , moraju imati svoga predstavnika
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Domoljub, Rvat i ministar - Page 6 Empty Re: Domoljub, Rvat i ministar

Post by Guest 1/26/2016, 15:12

Mene osobno zanima ; tko  je sebi  - ili po naredbi netkoga dozvolio da na neki svoj post koji sam napisao prije nekoliko minuta više ne mogu ništa dodati  - ili napraviti neki dodak - KONTROLIRANI ili KUPLJENI mediji  - želimo znati od koga  - tko to sebi dozvoljava da slobodu riječi i medija tumači na svoj osobni način - da pušta samo ono što njemu odogovara - ili što su mu naredili - ONDA bar imaj muda i samopoštovanja i ODSTUPI od takvi naredbi - u svakom slučaju ovakvo KUKAVIČKO ponašanje osuđujem  i  NABIJEM VAS !!


Last edited by redder4 on 1/26/2016, 15:18; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Domoljub, Rvat i ministar - Page 6 Empty Re: Domoljub, Rvat i ministar

Post by Guest 1/26/2016, 15:14

n_razbojnik wrote:
Eva wrote:Ukinut to beskorisno ministarstvo i riješen problem.
nikako u ovom trenutku, pa to je ministarstvo od pola miliona ljudi , moraju imati svoga predstavnika
Nek idu u Džrmani ili Švecku. Nema ovdje love. Viš da su granice još otprte nek samo krenu, tamo ima svega.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Domoljub, Rvat i ministar - Page 6 Empty Re: Domoljub, Rvat i ministar

Post by Guest 1/26/2016, 15:15

redder4 wrote:Mene osobno zanima ; tko  je sebi  - ili po naredbi netkoga dozvolio da na neki svoj post koji sam napisao prije nekoliko minuta više ne mogu ništa dodati  - ili napraviti neki dodak - KONTROLIRANI ili KUPLJENI mediji  - želimo znati od koga  - u svakom slučaju ovakvo KUKAVIČKO ponašanje osuđujem  i  NABIJEM VAS !!
Možda ti je vrijeme isteklo. Ne znam na koliko je limitirano, ali uvijek imaš opciju da kvotaš taj svoj post i onda ga korigiraš.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Domoljub, Rvat i ministar - Page 6 Empty Re: Domoljub, Rvat i ministar

Post by Guest 1/26/2016, 15:16

Eva wrote:
redder4 wrote:Mene osobno zanima ; tko  je sebi  - ili po naredbi netkoga dozvolio da na neki svoj post koji sam napisao prije nekoliko minuta više ne mogu ništa dodati  - ili napraviti neki dodak - KONTROLIRANI ili KUPLJENI mediji  - želimo znati od koga  - u svakom slučaju ovakvo KUKAVIČKO ponašanje osuđujem  i  NABIJEM VAS !!
Možda ti je vrijeme isteklo. Ne znam na koliko je limitirano, ali uvijek imaš opciju da kvotaš taj svoj post i onda ga korigiraš.
Recimo ovak.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Domoljub, Rvat i ministar - Page 6 Empty Re: Domoljub, Rvat i ministar

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum