ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

USTAŠE MI POBILE RODITELJE, BRAĆU I SESTRU, KRIO SAM SE U KOLIBI! Odveli su me sa 7 godina U LOGOR

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

USTAŠE MI POBILE RODITELJE, BRAĆU I SESTRU, KRIO SAM SE U KOLIBI! Odveli su me sa 7 godina U LOGOR - Page 3 Empty Re: USTAŠE MI POBILE RODITELJE, BRAĆU I SESTRU, KRIO SAM SE U KOLIBI! Odveli su me sa 7 godina U LOGOR

Post by Joža 3/5/2023, 10:26

Ringo10 wrote:Ja bih volio da Hrvati ostanu po strani osim ako ne budu direktno napadnuti

Moš misliti. Mokri snivatelji ''ZDS i Hrvatska do Drine'' posisat će i muslimanski kurac ako treba. Pamet punoglavaca.
Ne znam koji su mi gori? Ovi koji sišu kurac rvatsko-srpskoj koaliciji ili mundžosima?
O rvatskom sisanju kurca Švabama i Amerima je bespredmetno i govoriti. 
Bili smo nacija 1990-2000. Poslije opet konjušari.

Joža

Posts : 2514
2022-02-24


Back to top Go down

USTAŠE MI POBILE RODITELJE, BRAĆU I SESTRU, KRIO SAM SE U KOLIBI! Odveli su me sa 7 godina U LOGOR - Page 3 Empty Re: USTAŠE MI POBILE RODITELJE, BRAĆU I SESTRU, KRIO SAM SE U KOLIBI! Odveli su me sa 7 godina U LOGOR

Post by prckov 3/5/2023, 11:13

Ringo10 wrote:
prckov wrote:
marcellus wrote:na dan bombardiranja Zagreba, srpski mediji o jasenovcu


srbiju treba ogradit od civiliziranog svijeta
zica, zid, minsko polje, krokodili i mitraljeska gnijezda
Dakle, Srbi ne smiju govoriti o svojim zrtvama ustaskog pokolja...Ako sam dobro razumio

tebe isto treba bacit u srbiju i izolirat vas sve u kompletu
provirit teleskopom nakon jedno 1000 godina i vidit  jeste li se nekim cudom malo civilizirali

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

USTAŠE MI POBILE RODITELJE, BRAĆU I SESTRU, KRIO SAM SE U KOLIBI! Odveli su me sa 7 godina U LOGOR - Page 3 Empty Re: USTAŠE MI POBILE RODITELJE, BRAĆU I SESTRU, KRIO SAM SE U KOLIBI! Odveli su me sa 7 godina U LOGOR

Post by dijagram 3/5/2023, 11:25

Mi ustase smo zakon B-) :coffee
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

USTAŠE MI POBILE RODITELJE, BRAĆU I SESTRU, KRIO SAM SE U KOLIBI! Odveli su me sa 7 godina U LOGOR - Page 3 Empty Re: USTAŠE MI POBILE RODITELJE, BRAĆU I SESTRU, KRIO SAM SE U KOLIBI! Odveli su me sa 7 godina U LOGOR

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum