ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

 Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje Empty Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje

Post by RayMabus 8/6/2017, 15:25



Za provedbu zakona država je za ovu godinu osigurala 156,6 milijuna kuna, za iduću 313 milijuna, a za 2019. godinu 346,5 milijuna kuna.

Maksimalan iznos naknade za drugih šest mjeseci roditeljskog dopusta za zaposlene roditelje povećava se s 2.660 kuna na 3.991 kunu, za nezaposlene te zaposlene roditelje koji ne udovoljavaju propisanom uvjetu staža od 12, odnosno 18 mjeseci s 1663 kune na 2328 kuna. Naknada roditeljima s blizancima, za treće i svako sljedeće dijete do treće godine života djeteta povećava se s 1.663 kune na 2328 kuna.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/nakon-devet-godina-sabor-podrzao-povecanje-naknada-za-roditelje/975679.aspx
RayMabus
RayMabus

Posts : 176414
2014-04-11


Back to top Go down

 Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje Empty Re: Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje

Post by RayMabus 8/6/2017, 15:29

 Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje 1f602

Malo je.

Šest tisuca kuna više ( tisucu svaki mjesec i tako šest mjeseci povecanje ako i to uopce ).

Malo je.

 Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje Croatia-population-pyramid-2014

Kuda plovi ovaj brod hi hi hi

RayMabus
RayMabus

Posts : 176414
2014-04-11


Back to top Go down

 Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje Empty Re: Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje

Post by RayMabus 8/6/2017, 15:35

Smiješen su im mjere , ono 600 eura više ....za prvih šest mjeseci , 100 eura više svaki mjesec.

Šta poslije ?

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Dobro je.

AJ ZDRAVO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176414
2014-04-11


Back to top Go down

 Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje Empty Re: Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje

Post by aben 8/6/2017, 15:43

Kreteni dilu šolde, namisto da ih uopće ne otimaju;
uštedili bi administrativne troškove, ti administratori bi morali biti produktivni, ljudi  koji imaju dicu bi imali love, a oni koji ih nemaju ne bi morali ploćati onima ki ih imaju. 

Vin- vin-vin-vin situacija

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

 Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje Empty Re: Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje

Post by RayMabus 8/6/2017, 15:45

za nezaposlene te zaposlene roditelje koji ne udovoljavaju propisanom uvjetu staža od 12, odnosno 18 mjeseci s 1663 kune na 2328 kuna.

---

Došla voda do grla pa ce oni finacirat prvu godinu od bebe.

Šta da radim s ostalih 17 do punoljetnosti il ako ode na faks onda dok ga nezavrši ?

ZNam ja šta cete vi žene i muškarci s fakultetom ....još nisam shvatio šta cu ja sa SSS srednjom strukom ......robovat za 2000 kuna do kraja života za vas.

OČEŠ OČEŠ IMA KURZA DA MI SE NAPUŠIŠ.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176414
2014-04-11


Back to top Go down

 Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje Empty Re: Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje

Post by Guest 8/6/2017, 15:47

RayMabus wrote:
Šta poslije?

 Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje Stufftoblowyourmind-23-2014-12-saturnpainting2

 Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje Saturn_devouring_his_children
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje Empty Re: Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje

Post by RayMabus 8/6/2017, 16:04

aben wrote:Kreteni dilu šolde, namisto da ih uopće ne otimaju;
uštedili bi administrativne troškove, ti administratori bi morali biti produktivni, ljudi  koji imaju dicu bi imali love, a oni koji ih nemaju ne bi morali ploćati onima ki ih imaju. 

Vin- vin-vin-vin situacija
To ce uvest za koju godinu pošto nam vec za tri godine dolaze generacije kojih je brojcano manje pa ce naglo pocet padat natalitet jer jednostavno nema više tko rađat ( manje žena ).

Nebrine me puno taj porez jer se to riješava da s nekom sporazumno napraviš jedno djete ili jednostavno neradiš a kad neradiš nema ni place pa ti nemaju od cega ni oduzimat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176414
2014-04-11


Back to top Go down

 Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje Empty Re: Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje

Post by aben 8/6/2017, 16:14

Sun si reko, nismo bitnibti i jo, bitno je da država uvika uzme više nego vroti, a i ka vroti, nika ne vroti onima kima je uzela

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

 Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje Empty Re: Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje

Post by RayMabus 8/6/2017, 16:19

Pa cuj nek slobodno lupe taj porez na samce , proracunat cu , ima susida neudanih okolo ...jedno dite dogovor da neplacamo to a država da placa to dite jest racunica.

Opet me nece uspit zahebat.

I opet to jedno dite nije povecanje nataliteta jer od nas dvoje dobiješ samo jedno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176414
2014-04-11


Back to top Go down

 Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje Empty Re: Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje

Post by aben 8/6/2017, 16:24

RayMabus wrote:Pa cuj nek slobodno lupe taj porez na samce , proracunat cu , ima susida neudanih okolo ...jedno dite dogovor da neplacamo to a država da placa to dite jest racunica.

Opet me nece uspit zahebat.

I opet to jedno dite nije povecanje nataliteta jer od nas dvoje dobiješ samo jedno.
Uvika ćeš biti na gubitku za ploću regoču, osin ako nemoš petero dice, ratni vojni invalid, sin nob prvoborca, domoljub homoseksualac srbin

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

 Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje Empty Re: Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje

Post by RayMabus 8/6/2017, 16:32

Porez na samce je ok stvar , doduše nemože on bit nešto previše velik jer onda bi ovi šta su samci utekli vanka pošto bi oni ovdje radili za kiriki pa im se neisplati , znaci to može bit 100 kuna razlike gori doli i onda to u fond za porodiljne naknade no cim imaš jedno djete više nisi u tome i ako si razveden isto nisi ta kategorija jer ako imaš tamo jedno djete onda znaci da skrbiš za to jedno dakle neš placat alimentaciju pa još i taj porez od svoje place.

Uglavnom ok je samo neš dignit natalitet s time jer ceti se ekipa samo dogovorit za jedno djete sporazumno da oboje neplacaju taj porez.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176414
2014-04-11


Back to top Go down

 Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje Empty Re: Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje

Post by Guest 8/6/2017, 16:45

aben wrote:bitno je da država uvika uzme više nego vroti
to je onaj deficit što ga stalno spominju u vijestima, to je kad država uzima više nego što daje

deficiti su najgori, država bi trebala štedjeti, biti racijonalna

a ne impulzivno trošiti naš novac na beskorisne stvari

potrošnjom se ostaje bez novca, to svatko zna

naša potrošačka ekonomija se temelji na štednji i odricanju

treba deregulirati tržište tako da se radnike može plaćati hranom, 1 dnevnim obrokom, a ne nametnutim bezvrijednim državnim novcem
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje Empty Re: Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje

Post by RayMabus 8/6/2017, 16:47

Za žene su te porodiljne naknade ok a za mene nemaju vrijednost , meni je alimentacija uvijek 1000 kuna radio neradio il radio za 3000 kuna il 5000 kuna.

Kad potiraju žene s tržišta rada pa bude posla za muške a placa onda 5000 kuna onda cu joj dati i dvije alimentacije a meni ostane opet 3000 kuna.


RayMabus
RayMabus

Posts : 176414
2014-04-11


Back to top Go down

 Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje Empty Re: Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje

Post by RayMabus 8/6/2017, 16:50

RayMabus wrote:Za žene su te porodiljne naknade ok a za mene nemaju vrijednost , meni je alimentacija uvijek 1000 kuna radio neradio il radio za 3000 kuna il 5000 kuna.

Kad potiraju žene s tržišta rada pa bude posla za muške a placa onda 5000 kuna onda cu joj dati i dvije alimentacije a meni ostane opet 3000 kuna.


A do tada drkica rull ..odo bacit drkicu i na spavanje ....dva puta sam danas išao do Splita.

Kad skužite da mene boli kurza za seks , naciju , potomstvo ....a takvih ima dovoljno da vam zagorcaju život i naprave krah nataliteta .....

AJ ZDRAVO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176414
2014-04-11


Back to top Go down

 Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje Empty Re: Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje

Post by Guest 8/6/2017, 16:52

glas uhljeba wrote:
RayMabus wrote:
Šta poslije?

 Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje Stufftoblowyourmind-23-2014-12-saturnpainting2

 Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje Saturn_devouring_his_children
Leviathani..bolesno... No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje Empty Re: Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje

Post by RayMabus 8/6/2017, 17:49

Zijev zijev ...jel porastao natalitet u međuvremenu nakon šta sam ja bacio drkicu i odkrmio pola sata ?

 Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje 1f602

Odo popit dvi pive jbte za tu vašu alimentaciju od 1000 kuna ja mogu svaki dan drmnit dvi zidarke.

Jaki ste ...3000 kuna placa pa bi još i 1000 kuna alimentacije.

Jel vi kužite da od tih porodiljnih naknada koristi ima samo žemska i to samo prvih godinu dana ...posli bi se mužjaku nakacila na takujin.

Volim kad stalno mislite da sam ja glup.

TO CE VAM SE ODBIT O GLAVU AL BRAJO KAD VAM SE ODBIJE NEMA NISMO ZNALI MI MISLILI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176414
2014-04-11


Back to top Go down

 Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje Empty Re: Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje

Post by RayMabus 8/6/2017, 18:04

Vi ste obicni kreteni.Emanicpacija u Hr tako grčevito želi opstat da ce sad povecavat porodiljne naknade kujama. Ne meni , ja od toga nemam apsolutno nikakve koristi štaviše stalno mislite da sam kreten a kad ono ...koliko je inflacija pojela kunu u zadnjih devet godina od zadnjeg dizanja naknade ? POrez na nekretnine lupate svima dakle i od tu uzimate lovu. PDV 25%.

Šta sam ono još zaboravio ? A da vi bi i porez na samce ...to ko u NJemačkoj jel ....al zamisli njima plača dva tri puta veca ...koliko bi vi ovdje porez na samce ....ko u Švabiji sto eura odma jel ....dašta ceš ....samo provaj ....pobjegnu svi samci vanka odma pa ti mom kurzu lupaj taj porez a porez na nula samaca jer su svi utekli je nula kuna ....samo su ti samci pobjegli.

AJ KRETENI NAJOBIČNIJI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176414
2014-04-11


Back to top Go down

 Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje Empty Re: Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje

Post by marcellus 8/6/2017, 18:59

RayMabus wrote:

Za provedbu zakona država je za ovu godinu osigurala 156,6 milijuna kuna, za iduću 313 milijuna, a za 2019. godinu 346,5 milijuna kuna.

Maksimalan iznos naknade za drugih šest mjeseci roditeljskog dopusta za zaposlene roditelje povećava se s 2.660 kuna na 3.991 kunu, za nezaposlene te zaposlene roditelje koji ne udovoljavaju propisanom uvjetu staža od 12, odnosno 18 mjeseci s 1663 kune na 2328 kuna. Naknada roditeljima s blizancima, za treće i svako sljedeće dijete do treće godine života djeteta povećava se s 1.663 kune na 2328 kuna.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/nakon-devet-godina-sabor-podrzao-povecanje-naknada-za-roditelje/975679.aspx

sad su se sjetili kad mi žena više na porodiljnom, ajde dobro...

_________________
 Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

 Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje Empty Re: Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje

Post by RayMabus 8/6/2017, 19:24

Kad si glup. Trebao si čekat ko i ja. 38 godina , hrpa nekretnina i neheben ništa samo se falim ....zašto misliš da to radim ?

Ma ima pod suvo zlato da mi plačate to šta cu neku kenju uzdržavat i njenu dojencad do 20 i koje.

Tj vi cete je uzdržavat ako ocete da vam kuja rađa Rvatice.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176414
2014-04-11


Back to top Go down

 Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje Empty Re: Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje

Post by RayMabus 8/6/2017, 19:27

Nebude li po mome Hrvati nestaju kao narod a to je vama preskupa cijena pošto nestaje i država tj vaše fotelje i benificije.

Budete to plačali.

Vrijedi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176414
2014-04-11


Back to top Go down

 Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje Empty Re: Nakon devet godina Sabor podržao povećanje naknada za roditelje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum