ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

POLJSKA,LUDILO KOJE KRAJA NEMA

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

POLJSKA,LUDILO KOJE KRAJA NEMA - Page 3 Empty Re: POLJSKA,LUDILO KOJE KRAJA NEMA

Post by veber Sat 16 Sep - 18:48

Ringo10 wrote: ja Zapad mrzim patološki. 
mrziš zapad patološki?

a kao i zingaro živite u zapadnom svijetu, ne u tom vašem nekom limbu.

problem je polutana što ne pripadaju nićem. niti hrvat niti zingaro srbin.

vi ste smeće s dna kace. polutani koji po potrbi birate nacije.

vi ste u sklopu preuzimanja mujaga završili jedan u us, ti u australiji.

eto ljubljena vam rusija puši kitomira malo jače. uskoro i kina.

desnica svugdje jača, a tko će najebat?
pa vi polutani.

veber

Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

POLJSKA,LUDILO KOJE KRAJA NEMA - Page 3 Empty Re: POLJSKA,LUDILO KOJE KRAJA NEMA

Post by mentalitet Sun 17 Sep - 20:37

veber wrote:
Ringo10 wrote: ja Zapad mrzim patološki. 
mrziš zapad patološki?

a kao i zingaro živite u zapadnom svijetu, ne u tom vašem nekom limbu.

problem je polutana što ne pripadaju nićem. niti hrvat niti zingaro srbin.

vi ste smeće s dna kace. polutani koji po potrbi birate nacije.

vi ste u sklopu preuzimanja mujaga završili jedan u us, ti u australiji.

eto ljubljena vam rusija puši kitomira malo jače. uskoro i kina.

desnica svugdje jača, a tko će najebat?
pa vi polutani.

Tebi objashnjavati je isti kurac kao i Eri.No ajde ti volish taj Zapad zato shto te hrani jer si vjerojatno na socijali a ja mislim obratno jer placam porez i veoma mi je vazno kako troshe tu lovu.Ja ne mrzim nikoga pa ni ovaj Zapad gdje zivim jer moji susjedi su fantastichni osim jedne indijanke.No to je dugachka pricha.Govorish o polutanima stalno ko papagaj.Pa shto se nisi nikada upitao zashto je priroda ili Bog izmislila bash taj zakon koji donosi najbolje rezultate kako u zivotinjskom tako i u ljudskom svijetu a Inces kaznjava tako da se tu uglavnom radjaju debili kao ti.Dodushe ,narod koji je najvishe bio podlozan Incesu su Zidovi pa otuda valjda da medju njima ima najvishe mentalno bolesnih ljudi ali i rijetkih genijalaca.Nisam struchnjak u tome ali eto primijetio sam i ne samo ja nego pametniji od mene.

Sta meni smeta kod vas idiota?Ni to shto zelite biti chisti schwabe ili hrvati ili muslimani ili albanci ili srbi ili nacisti ili ustashe ili bilo shto drugo .Smeta mi vashe papagajsko shutanje floskulama koje ste nauchili napamet pa ih stavljate u razne kontexte koji nemaju veze s vezom o onome shto tipkate.Na kraju krajeva zbog vas osjecam sve manje samoposhtovanja i zato mi je najjednostavnije jebati mater.Evo,recimo njemu i meni zamijerash izmishljenu mrznju a svoju stvarnu mrznju koju ispoljavash prema srbima i muslimanima nichim izazvanim opravdavash.To je dokaz tvoje mentalne bolesti isto kao i vecine ovdje jer mislite da ste neshto posebno zato shto pripadate odredjenim narodima,mada meni govorite o sebi kao velikm komplesashima koji su podsvjesno svjesni da su kao ljudi kurac od ovce.Dakle idote,ako neshto napishesh onda to urami u neku logichnu prichu a ne u papagajsko nabrajanje.Pa jebo te bog bolesni da li ti chitash sebe?

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum