ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

POLJSKA,LUDILO KOJE KRAJA NEMA

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

POLJSKA,LUDILO KOJE KRAJA NEMA - Page 2 Empty Re: POLJSKA,LUDILO KOJE KRAJA NEMA

Post by Joža 4/8/2023, 13:40

Eroo wrote:PS: Najnovije iz UN-a
Amerikanci su Rusima dali do znanja da će eventualnu provokaciju Wagnerovaca
na granici s EU, smatrati kao ruski napad na NATO. 
Rusko igralište se postupno smanjuje na igru na jedan gol...vlastiti! :D
Jebote, već mu gori po Rusiji i ne samo po okupiranom dijelu Ukrajine. 
Kolektivni Zapad je temeljit, to se mora priznati...
Ruski nacisti u panici...zadnjih dana konačno gutaju žabu.

Bogtejeba, bacio ti Mentalni mamac i evo tebe soma kapitalca zagrizao.

Joža

Posts : 2477
2022-02-24


Back to top Go down

POLJSKA,LUDILO KOJE KRAJA NEMA - Page 2 Empty Re: POLJSKA,LUDILO KOJE KRAJA NEMA

Post by Joža 4/8/2023, 13:42

Nego mogu Ameri Rujama ćunu pušit.

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2477
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

POLJSKA,LUDILO KOJE KRAJA NEMA - Page 2 Empty Re: POLJSKA,LUDILO KOJE KRAJA NEMA

Post by Eroo 4/8/2023, 15:57

Koba wrote:Nego mogu Ameri Rujama ćunu pušit.
Ti si je već popušio.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74805
2016-07-22


Back to top Go down

POLJSKA,LUDILO KOJE KRAJA NEMA - Page 2 Empty Re: POLJSKA,LUDILO KOJE KRAJA NEMA

Post by mentalitet 4/8/2023, 20:52

Koba wrote:
Eroo wrote:PS: Najnovije iz UN-a
Amerikanci su Rusima dali do znanja da će eventualnu provokaciju Wagnerovaca
na granici s EU, smatrati kao ruski napad na NATO. 
Rusko igralište se postupno smanjuje na igru na jedan gol...vlastiti! :D
Jebote, već mu gori po Rusiji i ne samo po okupiranom dijelu Ukrajine. 
Kolektivni Zapad je temeljit, to se mora priznati...
Ruski nacisti u panici...zadnjih dana konačno gutaju žabu.

Bogtejeba, bacio ti Mentalni mamac i evo tebe soma kapitalca zagrizao.

Ma ne bacam mamce takvim idiotima jer me zamaraju i nishta pametno od njih necesh chuti osim zapadne papagajske propagande.Ja sve svoje informacije crpim od relevantnih osoba uglavnom amerikanaca koji su jebeno vojno obrazovani i u svijetu vaze kao struchne osobe chiji se glas poshtuje.On (i ne samo on) u 99.9% sluchajeva donosi ovdje tu propagandu sa drushtvenih mreza.Taj idiot rijetko kada napishe neshto osobno ,a i kada napishe to ti je boze sachuvaj seljakluka i primitivizma a hvali se kako je neki akademski gradjanin Zlovenije.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

POLJSKA,LUDILO KOJE KRAJA NEMA - Page 2 Empty Re: POLJSKA,LUDILO KOJE KRAJA NEMA

Post by Joža 5/8/2023, 18:21

Eroo wrote:
Koba wrote:Nego mogu Ameri Rujama ćunu pušit.
Ti si je već popušio.

Jašta. Što kaže Gospa Međugorska o transrodnom/oj Ashton Cirillo glasnogovorniku/ci VSU-a? Trangender is OK?

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2477
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

POLJSKA,LUDILO KOJE KRAJA NEMA - Page 2 Empty Re: POLJSKA,LUDILO KOJE KRAJA NEMA

Post by Eroo 5/8/2023, 18:31

Bjeloruski uobičajeni vašar. Fali im još  medo i bubanj. jocolor


_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74805
2016-07-22


Back to top Go down

POLJSKA,LUDILO KOJE KRAJA NEMA - Page 2 Empty Re: POLJSKA,LUDILO KOJE KRAJA NEMA

Post by Eroo 5/8/2023, 18:38

Vruće, vruće... :)

POLJSKA,LUDILO KOJE KRAJA NEMA - Page 2 Screenshot-11024

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74805
2016-07-22


Back to top Go down

POLJSKA,LUDILO KOJE KRAJA NEMA - Page 2 Empty Re: POLJSKA,LUDILO KOJE KRAJA NEMA

Post by Joža 5/8/2023, 18:39

Eroo wrote:Bjeloruski uobičajeni vašar. Fali im još  medo i bubanj. jocolor


Što problem? Nisu transrodni?

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2477
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

POLJSKA,LUDILO KOJE KRAJA NEMA - Page 2 Empty Re: POLJSKA,LUDILO KOJE KRAJA NEMA

Post by Eroo 6/8/2023, 11:33

Koba wrote:
Eroo wrote:Bjeloruski uobičajeni vašar. Fali im još  medo i bubanj. jocolor


Što problem? Nisu transrodni?
Nema problema. Nedostaje samo onaj cigo s medvjedom i bubnjem i slika bi bila potpuna. :)

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74805
2016-07-22


Back to top Go down

POLJSKA,LUDILO KOJE KRAJA NEMA - Page 2 Empty Re: POLJSKA,LUDILO KOJE KRAJA NEMA

Post by Eroo 6/8/2023, 11:45

Koba wrote:
Eroo wrote:
Koba wrote:Nego mogu Ameri Rujama ćunu pušit.
Ti si je već popušio.

Jašta. Što kaže Gospa Međugorska o transrodnom/oj Ashton Cirillo glasnogovorniku/ci VSU-a? Trangender is OK?
Zašto vas toliko iritira ono šta su umni i nadareni ljudi stvarali?
Zašto uživate to rušiti? Zašto vam je smetao baš Vukovar i Dubrovnik, ili nedavno Mariupolj?
Ima u vama nečeg đavolskog, pa vam  smeta ne samo ljudsko nego i Božje stvaralaštvo.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74805
2016-07-22


Back to top Go down

POLJSKA,LUDILO KOJE KRAJA NEMA - Page 2 Empty Re: POLJSKA,LUDILO KOJE KRAJA NEMA

Post by Joža 6/8/2023, 21:53

Eroo wrote:
Koba wrote:
Eroo wrote:
Koba wrote:Nego mogu Ameri Rujama ćunu pušit.
Ti si je već popušio.

Jašta. Što kaže Gospa Međugorska o transrodnom/oj Ashton Cirillo glasnogovorniku/ci VSU-a? Trangender is OK?
Zašto vas toliko iritira ono šta su umni i nadareni ljudi stvarali?
Zašto uživate to rušiti? Zašto vam je smetao baš Vukovar i Dubrovnik, ili nedavno Mariupolj?
Ima u vama nečeg đavolskog, pa vam  smeta ne samo ljudsko nego i Božje stvaralaštvo.

Što ima umno u  transrodnom jebote?
Umjesto liječiti um režu tijelo kako bi ga uštimali s bolesnim umom.
I ti'š mi o Vukovaru i Dubrovniku kuravo udbaška?

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2477
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

POLJSKA,LUDILO KOJE KRAJA NEMA - Page 2 Empty Re: POLJSKA,LUDILO KOJE KRAJA NEMA

Post by mentalitet 26/8/2023, 17:22

CAN POLAND BE SAVED FROM BECOMING THE NEXT UKRAINE? LIVE W/ SCOTT RITTER


https://www.youtube.com/watch?v=vhbSOii1_U4&t=9s

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

POLJSKA,LUDILO KOJE KRAJA NEMA - Page 2 Empty Re: POLJSKA,LUDILO KOJE KRAJA NEMA

Post by immortal 26/8/2023, 17:29

A meni taj tvoj Poljak Braun više zvuči kao židov nego kao Poljak

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

POLJSKA,LUDILO KOJE KRAJA NEMA - Page 2 Empty Re: POLJSKA,LUDILO KOJE KRAJA NEMA

Post by mentalitet 26/8/2023, 17:33

immortal wrote:A meni taj tvoj Poljak Braun više zvuči kao židov nego kao Poljak

Kravetino glupa,nije vazno kako zvuchi i tko je nego je vazno zashto se bori.A ti se sigurno razumjela u poljski jezik ko kurva u kurtone.Mrsh smece jedno u 100 pichki materinih.:::)))Je li ti nedostajalo moje ponizavanje??Prave kurave to obozavaju,znam iz iskustva.:::)))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

POLJSKA,LUDILO KOJE KRAJA NEMA - Page 2 Empty Re: POLJSKA,LUDILO KOJE KRAJA NEMA

Post by mentalitet 1/9/2023, 23:37

Jebene vijesti.Rusija stavila Sarmat u borbenu poziciju.Dakle,dochekali smo i to.Dva minuta do 12h .

Vojne vjezbe Bjelorusije i Rusije na granici sa Poljskom.Ochito se neshto jebeno sprema,300.000 tisuca NATO vojnika (nadam se da ima i hrvata par tisuca) nisu bez veze tamo.Ochito Zapad misli da moze pobijediti Rusiju! Jedan Sarmat i ode u sto pichki materinih Europa a bogami i USA.Jedan Posejdon izmedju Francuske i Engleske.Odoshe obadvije drzave u tisucu pichki materinih.Jedan Posejdon koji vec chuchi uz obalu Amerike ode Kalifornija u sto pichki materinih a mega vulkan u Jeloustonu izbija usred pomijeranja kaliforniske ploche .Milioni tona pepela u zraku,novo ledeno doba .Svi jure ka Floridi ,najeba i ja.


Bat-shit crazy Russians sing love song to Satan II thermonuclear ICBM!

https://www.youtube.com/watch?v=RwIWTN6169o



NO HOPE FOR PEACE IN UKRAINE — ONLY A WAR WITH THE UNITED STATES AND NATO

https://sonar21.com/no-hope-for-peace-in-ukraine-only-a-war-with-the-united-states-and-nato/

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

POLJSKA,LUDILO KOJE KRAJA NEMA - Page 2 Empty Re: POLJSKA,LUDILO KOJE KRAJA NEMA

Post by mentalitet 10/9/2023, 18:10

Dakle tu smo!!!Demokracijandjelu,zashtita ljudskih prava i ostala sranja koje slusham godinama.Pa tko to vishe pushi?Kod mene je dotle doshlo da vec tri godine ne gledam ni jedan americhki film,izbjegavam slushati njihovu Mjuzu a da ne govorim o Coca Coli i hAaamburgeru ,to nisam popio od kako sam doshao u USA,a odvratni hamburger ne probao da mi placaju.
Da se vratimo na temu .Evo,korisnim idiotima sa foruma koji razumiju koliko toliko engleski neka poslushaju ovaj intervju.A ako ne razumiju,ja cu vam reci da ukrajinci koji nisu zeljeli rat sada moraju bjezati u Rusiju,mada pretpostavljam da su to izbjegli rusi koji su zivjeli u Ukrajini.
Znachi poljaci su prvi pocheli vracati ukrajince nazad.Sada ce to slijediti cijela Europa i tako opet dokazati kako je ta stara kurva demokratski sazidana na temeljima ljudskih prava.Ajde ok,neka vracaju .Ali zashto ne vracaju onda arape i crnce?Inache ova cura koja je napravila ovaj intervju je poljakinja.


SCOTT RITTER O DEPORTACIJAMA UKRAJINACA IZ POLJSKE; HOĆE LI NACI IKADA BITI UKLONEN SA LICA ZEMLJE?

https://www.youtube.com/watch?v=pe7y1zBp55Y&t=104s

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

POLJSKA,LUDILO KOJE KRAJA NEMA - Page 2 Empty Re: POLJSKA,LUDILO KOJE KRAJA NEMA

Post by mentalitet 15/9/2023, 18:03

Brine me da ukrajinci ne popizde pa zajedno sa rusima ne jebu mamu maminu poljacima ,a to izgleda brine i Papu pa se rashtrkao unaokolo i ode chak do Kine da klechi za mir.Skuzio Papa da mu katolibanija propada pa ajde da se spasi shto se spasiti moze.A ne kuzi ni on jadan da su procesi daleko odmakli i davno preshli liniju nakon koje nema povratka na staro.Dakle ,poruka srpskim mutantima,Skidajte ikone sa tavana i u red:::)))



Lukašenko: Vojne jedinice formirane u Poljskoj spremne za ulazak u Ukrajinu


Zapad bi trebao prebrojati svoje plaćenike poslane u Ukrajinu, a ne kriviti Rusiju, rekao je bjeloruski predsjednik Aleksandar Lukašenko novinarima na sastanku s ruskim predsjednikom Vladimirom Putinom. Tako je odgovorio na pitanje novinara da komentira najave u zapadnim medijima da Sjeverna Koreja, na zahtjev Moskve, priprema slanje kontingenta za sudjelovanje u borbama unutar ukrajinskog sukoba. “Zapad bi prvo trebao preračunati koliko je svojih plaćenika već poslao u Ukrajinu, koliko njih tamo ratuje. Tamo ima plaćenika s raznih strana, svi se bore na strani Ukrajinaca. Zašto kritiziraju Rusiju što je nekoga pozvala?", rekao je bjeloruski čelnik.


"Oni (Zapadne Zemlje) spavaju i tamo vide svoje regularne vojne jedinice. U Poljskoj, na granicama, već su formirane vojne jedinice koje su spremne za ulazak u Ukrajinu”, rekao je Lukašenko. Poručio je da Zapad zato prvo treba gledati svoje postupke, a ne kritizirati druge. Prethodno je ruski predsjednik Putin na sastanku s bjeloruskim čelnikom, na pitanje novinara da prokomentira priče koje se mogu čuti na Zapadu, da je Moskva htjela od Pjongjanga tražiti slanje dobrovoljaca za sudjelovanje u specijalnoj vojnoj operaciji za vrijeme Kim Jong Una. posjeta, nazvao je takve priče potpunom besmislicom.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

POLJSKA,LUDILO KOJE KRAJA NEMA - Page 2 Empty Re: POLJSKA,LUDILO KOJE KRAJA NEMA

Post by Hoholo Mudovski 15/9/2023, 19:38

mentalitet wrote: na pitanje novinara da komentira najave u zapadnim medijima da Sjeverna Koreja, na zahtjev Moskve, priprema slanje kontingenta za sudjelovanje u borbama unutar ukrajinskog sukoba. “Zapad bi prvo trebao preračunati koliko je svojih plaćenika već poslao u Ukrajinu, koliko njih tamo ratuje. Tamo ima plaćenika s raznih strana, svi se bore na strani Ukrajinaca. Zašto kritiziraju Rusiju što je nekoga pozvala?", rekao je bjeloruski čelnik.


"
Očito se još nije došlo do kraja. Zanimljivo će biti viditi moguće slučajeve zarobljenih koreanaca hoće li se htjeti vratiti ili im je mozak već dovoljno ispran.
:coffee
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4102
2023-08-31


Back to top Go down

POLJSKA,LUDILO KOJE KRAJA NEMA - Page 2 Empty Re: POLJSKA,LUDILO KOJE KRAJA NEMA

Post by Ringo10 16/9/2023, 13:04

mentalitet wrote:Dakle tu smo!!!Demokracijandjelu,zashtita ljudskih prava i ostala sranja koje slusham godinama.Pa tko to vishe pushi?Kod mene je dotle doshlo da vec tri godine ne gledam ni jedan americhki film,izbjegavam slushati njihovu Mjuzu a da ne govorim o Coca Coli i hAaamburgeru ,to nisam popio od kako sam doshao u USA,a odvratni hamburger ne probao da mi placaju.
Da se vratimo na temu .Evo,korisnim idiotima sa foruma koji razumiju koliko toliko engleski neka poslushaju ovaj intervju.A ako ne razumiju,ja cu vam reci da ukrajinci koji nisu zeljeli rat sada moraju bjezati u Rusiju,mada pretpostavljam da su to izbjegli rusi koji su zivjeli u Ukrajini.
Znachi poljaci su prvi pocheli vracati ukrajince nazad.Sada ce to slijediti cijela Europa i tako opet dokazati kako je ta stara kurva demokratski sazidana na temeljima ljudskih prava.Ajde ok,neka vracaju .Ali zashto ne vracaju onda arape i crnce?Inache ova cura koja je napravila ovaj intervju je poljakinja.


SCOTT RITTER O DEPORTACIJAMA UKRAJINACA IZ POLJSKE; HOĆE LI NACI  IKADA BITI UKLONEN SA LICA ZEMLJE?

https://www.youtube.com/watch?v=pe7y1zBp55Y&t=104s
Dakle, krenule su deportacije pa na front.
Izgleda da je tim izbjeglicama jedinio sigurno da pobjegnu u Rusiju i Bjelorusiju
Ringo10
Ringo10

Posts : 21562
2015-09-24


Back to top Go down

POLJSKA,LUDILO KOJE KRAJA NEMA - Page 2 Empty Re: POLJSKA,LUDILO KOJE KRAJA NEMA

Post by Ringo10 16/9/2023, 13:16

Ovaj Ero je kreten. Ja ne razumijem kako bilo koji Hrvat može podržavati Zapad i zapadnu propagandu. NAkon svega što su nama BiH Hrvatima uradili u ratu i nakon njega ja Zapad mrzim patološki. I kad bi Rusi ili Kinezi od njih napravili radioaktivnu pustinju bolio bi me kitomir.
Kad se sjetim u ratu u BiH uvijek protiv nas, pa nepisane sankcije, pa onda ono u Martin Brodu, pa onaj tenkovski napad na onu Banku Herceg Bosne čime su nam ekonomski kičmu slomili, pa maltretiranja Haagom ... starog Bobetka i ostalih, pa one optužbe za Udruženi Zločinački Podhvat, pa u očaju Praljak popije otrov, pa niko ne odgovara za pokolje nad Hrvatima, pa sve svinjaruije sa Komšićem i podvalom Tuđmanu sa onim Washingtonskim sporazumima .... pa ja stvarno ne znam kako neko ko se naziva Hrvatom može podržavati Zapad a ovo u Ukrajini i debil najveći vidi da je njihovo maslo. 
Ja ne znam , ti Hrvati su najgluplji i najdebilniji narod pod kapom nebeskom.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21562
2015-09-24


Back to top Go down

POLJSKA,LUDILO KOJE KRAJA NEMA - Page 2 Empty Re: POLJSKA,LUDILO KOJE KRAJA NEMA

Post by veber 16/9/2023, 18:48

Ringo10 wrote: ja Zapad mrzim patološki. 
mrziš zapad patološki?

a kao i zingaro živite u zapadnom svijetu, ne u tom vašem nekom limbu.

problem je polutana što ne pripadaju nićem. niti hrvat niti zingaro srbin.

vi ste smeće s dna kace. polutani koji po potrbi birate nacije.

vi ste u sklopu preuzimanja mujaga završili jedan u us, ti u australiji.

eto ljubljena vam rusija puši kitomira malo jače. uskoro i kina.

desnica svugdje jača, a tko će najebat?
pa vi polutani.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

POLJSKA,LUDILO KOJE KRAJA NEMA - Page 2 Empty Re: POLJSKA,LUDILO KOJE KRAJA NEMA

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum