ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost?

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost? - Page 2 Empty Re: Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost?

Post by Guest 8/3/2023, 19:39

mentalitet wrote:
zoro osvetnik wrote:U ratovanju po gradu snajperisti su jedan od najbitnijih faktora.

Ja doduše nisam nikad dobo zadaću da vatam snajperiste.
Mene su čak jednom prilikom postavili na vrh jedne zgrade preko puta vojarne da glumim snajperistu s papovkom.

Nas trojica je nekoliko dana tamo dolazilo i držalo na nišanu 2 mitraljeska gnijezda iza ulaza u vojarnu. 

Gledamo mi njih, gledaju oni nas.
Kad se nakon par dana ta vojarna predala ispostavilo se da je lik u mitraljeskom gnijezdu bio šiptar koji je želio uteć iz vojske. Bija je cili sritan i zahvalan kad smo ga oslobodili. 
A skoro smo se pobili:))

Kazesh da nisi bio snajperista a drzao si ih na nishanu,daj majketi ne svadjaj se sa svojim mislima.Udahni duboko,unesi malo kisika u te mozdane i napishi neshto logichno:::)))))Dodushe dok si ti drzao njih na nishanu ja sam u Sigetu u podrumu jednog kafica gadjo jedno hrvaticu rafalno ali joj nishta nisam mogao nauditi jer je cvala od srece:::))))
Pa i nisam bio snajperist i držao sam ih s puškom na nišanu, Šta je tu čudno?

Bio sam obični pričuvni policajac s papovkom, a vojarna je bila u našem rejonu i dobili smo zadatak da je kontroliramo, jer je iz nje prijetila opasnost.

Guest
Guest


Back to top Go down

Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost? - Page 2 Empty Re: Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost?

Post by Šandor Winnetou 8/3/2023, 19:45

mentalitet wrote:
zoro osvetnik wrote:U ratovanju po gradu snajperisti su jedan od najbitnijih faktora.

Ja doduše nisam nikad dobo zadaću da vatam snajperiste.
Mene su čak jednom prilikom postavili na vrh jedne zgrade preko puta vojarne da glumim snajperistu s papovkom.

Nas trojica je nekoliko dana tamo dolazilo i držalo na nišanu 2 mitraljeska gnijezda iza ulaza u vojarnu. 

Gledamo mi njih, gledaju oni nas.
Kad se nakon par dana ta vojarna predala ispostavilo se da je lik u mitraljeskom gnijezdu bio šiptar koji je želio uteć iz vojske. Bija je cili sritan i zahvalan kad smo ga oslobodili. 
A skoro smo se pobili:))

Kazesh da nisi bio snajperista a drzao si ih na nishanu,daj majketi ne svadjaj se sa svojim mislima.Udahni duboko,unesi malo kisika u te mozdane i napishi neshto logichno:::)))))Dodushe dok si ti drzao njih na nishanu ja sam u Sigetu u podrumu jednog kafica gadjo jedno hrvaticu rafalno ali joj nishta nisam mogao nauditi jer je cvala od srece:::))))
Ti pičku nisi vidio sve dok nisi imao love za platiti istu u nekom bordelu a kako strasno o tome pišeš jasno je da je situacija i danas ista, ti si prozirniji od stakla na prozorima kuća.

_________________
Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost? - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost? - Page 2 Empty Re: Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost?

Post by vuksadinare 8/3/2023, 19:46

koliko ja znam..dvije osobe su ranjene od snajperista jedna zena u drzicevoj na tramvajskoj stanici za vrijeme uzbune polovicom 9 mjeseca 1991 i na novoj branimirovoj kod skretanja za tada vojarnu jna na borongaju...snajperisti su postojali..bile su dvije grupe snajperista..prvo oni koji su bili djelatne osobe jna i obuceni kao snajperisti i vecinom su djelovali iz vojarni..ili civilnih zgrada u blizini vojarni kada je doslo do sukoba..prva zrtva snajperiste je bio raveno cuvalo tijekom prosvjeda pred marsalkom u zagrebu tijekom izlaska tenkova pocetkom 7 mjeseca 1991 koji su trebali otici u sloveniju...prvotno se mislilo da je pogodjen iz oklopnog transportera ali balistickim vjestacenjem utvrdjeno je da je pogodjen sa visine od 5 do 10 metara sto logicki nije visina oklopnog transportera nego objekta...dakle pogodjen je iz zgrade ili sa krova zgrade a zgrade su bile u travnom i unutar vojarne...pretpostavka je da je pogodjen sa zgrade u vojarni..druga grupa snajperista su tzv.'slobodni lovci' i radilo se mahom o srpskim ekstremistima ili bivsim oficirima jna ili bivsim milicajcima...na njih se sumnja u svezi ranjavanja ove dvije zene..ti snajperisti obicno su takodjer djelovali iz objekata u blizini nekih vojnih objekata jna gdje bi mogli pronaci skloniste..i sto su cinili..nakon djelovanja obicno bi ostali pritajeni koji ili par sati te koristili uzbune i mali broj ljudi na ulicama kao i policije da dodju do vojarni i objekata jna gdje su nasli skloniste kao i dio njihovih obitelji da bi na kraju zahedno sa jna otisli nakon napustanja vojarni u srbiju ili bosnu..to snajpersko djelovanje u zagrebu nije dugo trajalo ovisno o stanju na terenu i uspjesima hrvatskih snaga..najintenzivnije je bilo tijekom pocetka blokada vojarni i povremenih borbenih djelovanja iz vojarni na borongaju i marsal tito u novom zagrebu...vec snajperskog djelovanja gotovo vise nihe bilo od druge polovice 10 mjeseca 1991
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost? - Page 2 Empty Re: Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost?

Post by mentalitet 8/3/2023, 19:51

zoro osvetnik wrote:
mentalitet wrote:
zoro osvetnik wrote:U ratovanju po gradu snajperisti su jedan od najbitnijih faktora.

Ja doduše nisam nikad dobo zadaću da vatam snajperiste.
Mene su čak jednom prilikom postavili na vrh jedne zgrade preko puta vojarne da glumim snajperistu s papovkom.

Nas trojica je nekoliko dana tamo dolazilo i držalo na nišanu 2 mitraljeska gnijezda iza ulaza u vojarnu. 

Gledamo mi njih, gledaju oni nas.
Kad se nakon par dana ta vojarna predala ispostavilo se da je lik u mitraljeskom gnijezdu bio šiptar koji je želio uteć iz vojske. Bija je cili sritan i zahvalan kad smo ga oslobodili. 
A skoro smo se pobili:))

Kazesh da nisi bio snajperista a drzao si ih na nishanu,daj majketi ne svadjaj se sa svojim mislima.Udahni duboko,unesi malo kisika u te mozdane i napishi neshto logichno:::)))))Dodushe dok si ti drzao njih na nishanu ja sam u Sigetu u podrumu jednog kafica gadjo jedno hrvaticu rafalno ali joj nishta nisam mogao nauditi jer je cvala od srece:::))))
Pa i nisam bio snajperist i držao sam ih s puškom na nišanu, Šta je tu čudno?

Bio sam obični pričuvni policajac s papovkom, a vojarna je bila u našem rejonu i dobili smo zadatak da je kontroliramo, jer je iz nje prijetila opasnost.

Oke,odluchi se jesi imao pushku ili papovku.E sad staviti papovku na vrh zgrade nije bash jednostavno i chestitam na vjeshtini,ali staviti te sa obichnom pushkom na suprot snajperu to je vec ili ne znanje ili pokvarenost onih koji su ti davali naredjenja.A tko zna mozda im je falilo mesa za kamere samo shto ti golobradi vojnici isto kao i ti nisu zeljeli da ubijaju druge nego je netko i njjima naredjivao.
Dodushe vlasnik teme je mutant srpskog porijekla ,kamenjar pa mu je ostalo dok je chuvao ovce da razmishlja kako druge zajebati ,nema veze da li mu je to brat,sestra,susjed,srbin,hrvat,njemu je najvaznije kako nekog zajebati ili posvadjati.Uglavnom otvara takve teme kao i svi kamenjarci,a meni je bash zabavno da na takvim temama analiziram ljude jer onda naj iskrenije tipkaju.:::)))Idem si skuvati kavicu ,ovo bez toga ne ide:::)))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost? - Page 2 Empty Re: Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost?

Post by Guest 8/3/2023, 19:59

mentalitet wrote:

Oke,odluchi se jesi imao pushku ili papovku.E sad staviti papovku na vrh zgrade nije bash jednostavno i chestitam na vjeshtini,ali staviti te sa obichnom pushkom na suprot snajperu to je vec ili ne znanje ili pokvarenost onih koji su ti davali naredjenja.A tko zna mozda im je falilo mesa za kamere samo shto ti golobradi vojnici isto kao i ti nisu zeljeli da ubijaju druge nego je netko i njjima naredjivao.
Dodushe vlasnik teme je mutant srpskog porijekla ,kamenjar pa mu je ostalo dok je chuvao ovce  da razmishlja kako druge zajebati ,nema veze da li mu je to brat,sestra,susjed,srbin,hrvat,njemu je najvaznije kako nekog zajebati ili posvadjati.Uglavnom otvara takve teme kao i svi kamenjarci,a meni je bash zabavno  da na takvim temama analiziram ljude jer onda naj iskrenije tipkaju.:::)))Idem si skuvati kavicu ,ovo bez toga ne ide:::)))
Da se odlučim?! lol! Pa ja sam to prošao...:))


Ti nemaš pojma o ratu. 


Imao sam papovku, a papovka je puška.
I uopće se nije teško popeti na vrh zgrade s papovkom. Moš skalinama, moš s liftom.

A ne znaš ni čitat..
Uopće nisam bio nasuprot snajpera. Prčitaj opet. Bio sam nasuprot mitraljeskih gnijezda. I bili smo u boljoj poziciji od njih. Zato su se i predali bez borbe.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost? - Page 2 Empty Re: Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost?

Post by vuksadinare 8/3/2023, 20:01

koliko ja znam..dvije osobe su ranjene od snajperista jedna zena u drzicevoj na tramvajskoj stanici za vrijeme uzbune polovicom 9 mjeseca 1991 i na novoj branimirovoj kod skretanja za tada vojarnu jna na borongaju...snajperisti su postojali..bile su dvije grupe snajperista..prvo oni koji su bili djelatne osobe jna i obuceni kao snajperisti i vecinom su djelovali iz vojarni..ili civilnih zgrada u blizini vojarni kada je doslo do sukoba..prva zrtva snajperiste je bio raveno cuvalo tijekom prosvjeda pred marsalkom u zagrebu tijekom izlaska tenkova pocetkom 7 mjeseca 1991 koji su trebali otici u sloveniju...prvotno se mislilo da je pogodjen iz oklopnog transportera ali balistickim vjestacenjem utvrdjeno je da je pogodjen sa visine od 5 do 10 metara sto logicki nije visina oklopnog transportera nego objekta...dakle pogodjen je iz zgrade ili sa krova zgrade a zgrade su bile u travnom i unutar vojarne...pretpostavka je da je pogodjen sa zgrade u vojarni..druga grupa snajperista su tzv.'slobodni lovci' i radilo se mahom o srpskim ekstremistima ili bivsim oficirima jna ili bivsim milicajcima...na njih se sumnja u svezi ranjavanja ove dvije zene..ti snajperisti obicno su takodjer djelovali iz objekata u blizini nekih vojnih objekata jna gdje bi mogli pronaci skloniste..i sto su cinili..nakon djelovanja obicno bi ostali pritajeni koji ili par sati te koristili uzbune i mali broj ljudi na ulicama kao i policije da dodju do vojarni i objekata jna gdje su nasli skloniste kao i dio njihovih obitelji da bi na kraju zahedno sa jna otisli nakon napustanja vojarni u srbiju ili bosnu..to snajpersko djelovanje u zagrebu nije dugo trajalo ovisno o stanju na terenu i uspjesima hrvatskih snaga..najintenzivnije je bilo tijekom pocetka blokada vojarni i povremenih borbenih djelovanja iz vojarni na borongaju i marsal tito u novom zagrebu...vec snajperskog djelovanja gotovo vise nihe bilo od druge polovice 10 mjeseca 1991
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost? - Page 2 Empty Re: Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost?

Post by Serbinho-3 8/3/2023, 20:04

zoro osvetnik wrote:
mentalitet wrote:

Oke,odluchi se jesi imao pushku ili papovku.E sad staviti papovku na vrh zgrade nije bash jednostavno i chestitam na vjeshtini,ali staviti te sa obichnom pushkom na suprot snajperu to je vec ili ne znanje ili pokvarenost onih koji su ti davali naredjenja.A tko zna mozda im je falilo mesa za kamere samo shto ti golobradi vojnici isto kao i ti nisu zeljeli da ubijaju druge nego je netko i njjima naredjivao.
Dodushe vlasnik teme je mutant srpskog porijekla ,kamenjar pa mu je ostalo dok je chuvao ovce  da razmishlja kako druge zajebati ,nema veze da li mu je to brat,sestra,susjed,srbin,hrvat,njemu je najvaznije kako nekog zajebati ili posvadjati.Uglavnom otvara takve teme kao i svi kamenjarci,a meni je bash zabavno  da na takvim temama analiziram ljude jer onda naj iskrenije tipkaju.:::)))Idem si skuvati kavicu ,ovo bez toga ne ide:::)))
Da se odlučim?! lol! Pa ja sam to prošao...:))


Ti nemaš pojma o ratu. 


Imao sam papovku, a papovka je puška.
I uopće se nije teško popeti na vrh zgrade s papovkom. Moš skalinama, moš s liftom.

A ne znaš ni čitat..
Uopće nisam bio nasuprot snajpera. Prčitaj opet. Bio sam nasuprot mitraljeskih gnijezda. I bili smo u boljoj poziciji od njih. Zato su se i predali bez borbe.


 Eto, priznajes da ste napadali kasarne JNA, kasnije vas asfaltirali i napravili tepih u Vukovaru. Agresija, invazija na HR. Deblokirali JNA kasarnu i otisli. Kakav zesci trip, napadati kasarne drzave koja se raspada.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26492
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost? - Page 2 Empty Re: Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost?

Post by Guest 8/3/2023, 20:07

Serbinho-3 wrote:


 Eto, priznajes da ste napadali kasarne JNA, kasnije vas asfaltirali i napravili tepih u Vukovaru. Agresija, invazija na HR. Deblokirali JNA kasarnu i otisli. Kakav zesci trip, napadati kasarne drzave koja se raspada.
Priznajem da smo napadali vojarne?!
Nisam napao nijednu vojarnu. Samo smo ih kontrolirali da ne prave pizdarije po gradu.
Čak su se i vojni kamioni slobodno vozili gradom.

Sve vojarne u Splitu su se predale bez borbe.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost? - Page 2 Empty Re: Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost?

Post by mentalitet 8/3/2023, 20:11

zoro osvetnik wrote:
mentalitet wrote:

Oke,odluchi se jesi imao pushku ili papovku.E sad staviti papovku na vrh zgrade nije bash jednostavno i chestitam na vjeshtini,ali staviti te sa obichnom pushkom na suprot snajperu to je vec ili ne znanje ili pokvarenost onih koji su ti davali naredjenja.A tko zna mozda im je falilo mesa za kamere samo shto ti golobradi vojnici isto kao i ti nisu zeljeli da ubijaju druge nego je netko i njjima naredjivao.
Dodushe vlasnik teme je mutant srpskog porijekla ,kamenjar pa mu je ostalo dok je chuvao ovce  da razmishlja kako druge zajebati ,nema veze da li mu je to brat,sestra,susjed,srbin,hrvat,njemu je najvaznije kako nekog zajebati ili posvadjati.Uglavnom otvara takve teme kao i svi kamenjarci,a meni je bash zabavno  da na takvim temama analiziram ljude jer onda naj iskrenije tipkaju.:::)))Idem si skuvati kavicu ,ovo bez toga ne ide:::)))
Da se odlučim?! lol! Pa ja sam to prošao...:))


Ti nemaš pojma o ratu. 


Imao sam papovku, a papovka je puška.
I uopće se nije teško popeti na vrh zgrade s papovkom. Moš skalinama, moš s liftom.

A ne znaš ni čitat..
Uopće nisam bio nasuprot snajpera. Prčitaj opet. Bio sam nasuprot mitraljeskih gnijezda. I bili smo u boljoj poziciji od njih. Zato su se i predali bez borbe.

Dobro,priznajem da se ne kuzim u oruzje niti me to interesira jer sam uvijek vjerovao da je to interesovanje uglavnom za primate zeljne krvi.Ja sam oduvijek bio miroljubiv i moj glavni rat u to vrijeme je bio koliko dobrih pichki nabiti na kurchinu:::)).Mozda sam pomijeshao onu papovku shto se stavljala na Tamic,kao malokalibarski top sa dvije cijevi koji je mogao rafalno pucati.A mozda je u vashem novogovoru ili zargonu obichnoj pushki dat neki nadnaravni kvalitet da moze raditi chuda kao prava papovka,,pap,pap,pap,pap,puf::))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost? - Page 2 Empty Re: Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost?

Post by Šandor Winnetou 8/3/2023, 20:11

mentalitet wrote:
zoro osvetnik wrote:
mentalitet wrote:
zoro osvetnik wrote:U ratovanju po gradu snajperisti su jedan od najbitnijih faktora.

Ja doduše nisam nikad dobo zadaću da vatam snajperiste.
Mene su čak jednom prilikom postavili na vrh jedne zgrade preko puta vojarne da glumim snajperistu s papovkom.

Nas trojica je nekoliko dana tamo dolazilo i držalo na nišanu 2 mitraljeska gnijezda iza ulaza u vojarnu. 

Gledamo mi njih, gledaju oni nas.
Kad se nakon par dana ta vojarna predala ispostavilo se da je lik u mitraljeskom gnijezdu bio šiptar koji je želio uteć iz vojske. Bija je cili sritan i zahvalan kad smo ga oslobodili. 
A skoro smo se pobili:))

Kazesh da nisi bio snajperista a drzao si ih na nishanu,daj majketi ne svadjaj se sa svojim mislima.Udahni duboko,unesi malo kisika u te mozdane i napishi neshto logichno:::)))))Dodushe dok si ti drzao njih na nishanu ja sam u Sigetu u podrumu jednog kafica gadjo jedno hrvaticu rafalno ali joj nishta nisam mogao nauditi jer je cvala od srece:::))))
Pa i nisam bio snajperist i držao sam ih s puškom na nišanu, Šta je tu čudno?

Bio sam obični pričuvni policajac s papovkom, a vojarna je bila u našem rejonu i dobili smo zadatak da je kontroliramo, jer je iz nje prijetila opasnost.

Oke,odluchi se jesi imao pushku ili papovku.E sad staviti papovku na vrh zgrade nije bash jednostavno i chestitam na vjeshtini,ali staviti te sa obichnom pushkom na suprot snajperu to je vec ili ne znanje ili pokvarenost onih koji su ti davali naredjenja.A tko zna mozda im je falilo mesa za kamere samo shto ti golobradi vojnici isto kao i ti nisu zeljeli da ubijaju druge nego je netko i njjima naredjivao.
Dodushe vlasnik teme je mutant srpskog porijekla ,kamenjar pa mu je ostalo dok je chuvao ovce  da razmishlja kako druge zajebati ,nema veze da li mu je to brat,sestra,susjed,srbin,hrvat,njemu je najvaznije kako nekog zajebati ili posvadjati.Uglavnom otvara takve teme kao i svi kamenjarci,a meni je bash zabavno  da na takvim temama analiziram ljude jer onda naj iskrenije tipkaju.:::)))Idem si skuvati kavicu ,ovo bez toga ne ide:::)))
Papovka je puška ( PAP - PoluAutomatska Puška), dakle pored 55ice u ww2 sad tvrdiš da papovka nije puška No Samo nebo zna gdje su tvoje granice

_________________
Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost? - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost? - Page 2 Empty Re: Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost?

Post by vuksadinare 8/3/2023, 20:11

Serbinho-3 wrote:
zoro osvetnik wrote:
mentalitet wrote:

Oke,odluchi se jesi imao pushku ili papovku.E sad staviti papovku na vrh zgrade nije bash jednostavno i chestitam na vjeshtini,ali staviti te sa obichnom pushkom na suprot snajperu to je vec ili ne znanje ili pokvarenost onih koji su ti davali naredjenja.A tko zna mozda im je falilo mesa za kamere samo shto ti golobradi vojnici isto kao i ti nisu zeljeli da ubijaju druge nego je netko i njjima naredjivao.
Dodushe vlasnik teme je mutant srpskog porijekla ,kamenjar pa mu je ostalo dok je chuvao ovce  da razmishlja kako druge zajebati ,nema veze da li mu je to brat,sestra,susjed,srbin,hrvat,njemu je najvaznije kako nekog zajebati ili posvadjati.Uglavnom otvara takve teme kao i svi kamenjarci,a meni je bash zabavno  da na takvim temama analiziram ljude jer onda naj iskrenije tipkaju.:::)))Idem si skuvati kavicu ,ovo bez toga ne ide:::)))
Da se odlučim?! lol! Pa ja sam to prošao...:))


Ti nemaš pojma o ratu. 


Imao sam papovku, a papovka je puška.
I uopće se nije teško popeti na vrh zgrade s papovkom. Moš skalinama, moš s liftom.

A ne znaš ni čitat..
Uopće nisam bio nasuprot snajpera. Prčitaj opet. Bio sam nasuprot mitraljeskih gnijezda. I bili smo u boljoj poziciji od njih. Zato su se i predali bez borbe.


 Eto, priznajes da ste napadali kasarne JNA, kasnije vas asfaltirali i napravili tepih u Vukovaru. Agresija, invazija na HR. Deblokirali JNA kasarnu i otisli. Kakav zesci trip, napadati kasarne drzave koja se raspada.
naravno da su napadnut i blokirane kada je jna u suucesnistvu prije toga napadala i razarala hrvatska sela i gradove i ubijala nesrpsko stanovnistvo..sto smo trebali?...sjediti i pecati i cesati jaja i cekati kadijevicevd i adziceve tenkove
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost? - Page 2 Empty Re: Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost?

Post by vuksadinare 8/3/2023, 20:13

mentalitet wrote:
zoro osvetnik wrote:
mentalitet wrote:

Oke,odluchi se jesi imao pushku ili papovku.E sad staviti papovku na vrh zgrade nije bash jednostavno i chestitam na vjeshtini,ali staviti te sa obichnom pushkom na suprot snajperu to je vec ili ne znanje ili pokvarenost onih koji su ti davali naredjenja.A tko zna mozda im je falilo mesa za kamere samo shto ti golobradi vojnici isto kao i ti nisu zeljeli da ubijaju druge nego je netko i njjima naredjivao.
Dodushe vlasnik teme je mutant srpskog porijekla ,kamenjar pa mu je ostalo dok je chuvao ovce  da razmishlja kako druge zajebati ,nema veze da li mu je to brat,sestra,susjed,srbin,hrvat,njemu je najvaznije kako nekog zajebati ili posvadjati.Uglavnom otvara takve teme kao i svi kamenjarci,a meni je bash zabavno  da na takvim temama analiziram ljude jer onda naj iskrenije tipkaju.:::)))Idem si skuvati kavicu ,ovo bez toga ne ide:::)))
Da se odlučim?! lol! Pa ja sam to prošao...:))


Ti nemaš pojma o ratu. 


Imao sam papovku, a papovka je puška.
I uopće se nije teško popeti na vrh zgrade s papovkom. Moš skalinama, moš s liftom.

A ne znaš ni čitat..
Uopće nisam bio nasuprot snajpera. Prčitaj opet. Bio sam nasuprot mitraljeskih gnijezda. I bili smo u boljoj poziciji od njih. Zato su se i predali bez borbe.

Dobro,priznajem da se ne kuzim u oruzje niti me to interesira jer sam uvijek vjerovao da je to interesovanje uglavnom za primate zeljne krvi.Ja sam oduvijek bio miroljubiv i moj glavni rat u to vrijeme je bio koliko dobrih pichki nabiti na kurchinu:::)).Mozda sam pomijeshao onu papovku shto se stavljala na Tamic,kao malokalibarski top sa dvije cijevi koji je mogao rafalno pucati.A mozda je u vashem novogovoru ili zargonu obichnoj pushki dat neki nadnaravni kvalitet da moze raditi chuda kao prava papovka,,pap,pap,pap,pap,puf::))
kaj ti se jos viss pogorsalo?..pap-ovka nije puska?..no sto je pracka
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost? - Page 2 Empty Re: Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost?

Post by crvenkasti 8/3/2023, 20:14

Da toga nije bilo, naši dečki ne bi išli po stanovima i lovili snajperiste.

Moj šogor nikad ne bi došao do svog stana.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28802
2014-04-17


Back to top Go down

Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost? - Page 2 Empty Re: Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost?

Post by Sora 8/3/2023, 20:19

omni wrote:
mentalitet wrote:
vuksadinare wrote:...lastovsku zvali aleja snajperista

Ma ubili milijun hrvata i napravili genocid nad njima.Tipična ustaška propaganda isto kada su stalno svirale zrachne uzbune a nigdje zrakoplova,no ustašija je tako dizala ljudima andrenalin i stvarala mržnju prema JNA i Srbima.Mrsh jebem vam mater pokvarenu ustashku.
I onda raketirate Banske dvore da dokažete svu ustašku laz :D :D
false flag 
nsta drugo, jerbo, da se maknu ti koji su bili meta , bas prije 5 minuta 
aj molim vas

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost? - Page 2 Empty Re: Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost?

Post by Sora 8/3/2023, 20:20

crvenkasti wrote:Da toga nije bilo, naši dečki ne bi išli po stanovima i lovili snajperiste.

Moj šogor nikad ne bi došao do svog stana.

ah koja sranja su radili u tim danima kad se sjetim


a  sve namjesteno, sve dofovoreno

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost? - Page 2 Empty Re: Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost?

Post by mentalitet 8/3/2023, 20:22

vuksadinare wrote:koliko ja znam..dvije osobe su ranjene od snajperista jedna zena u drzicevoj na tramvajskoj stanici za vrijeme uzbune polovicom 9 mjeseca 1991 i na novoj branimirovoj kod skretanja za tada vojarnu jna na borongaju...snajperisti su postojali..bile su dvije grupe snajperista..prvo oni koji su bili djelatne osobe jna i obuceni kao snajperisti i vecinom su djelovali iz vojarni..ili civilnih zgrada u blizini vojarni kada je doslo do sukoba..prva zrtva snajperiste je bio raveno cuvalo tijekom prosvjeda pred marsalkom u zagrebu tijekom izlaska tenkova pocetkom 7 mjeseca 1991 koji su trebali otici u sloveniju...prvotno se mislilo da je pogodjen iz oklopnog transportera ali balistickim vjestacenjem utvrdjeno je da je pogodjen sa visine od 5 do 10 metara sto logicki nije visina oklopnog transportera nego objekta...dakle pogodjen je iz zgrade ili sa krova zgrade a zgrade su bile u travnom i unutar vojarne...pretpostavka je da je pogodjen sa zgrade u vojarni..druga grupa snajperista su tzv.'slobodni lovci' i radilo se mahom o srpskim ekstremistima ili bivsim oficirima jna ili bivsim milicajcima...na njih se sumnja u svezi ranjavanja ove dvije zene..ti snajperisti obicno su takodjer djelovali iz objekata u blizini nekih vojnih objekata jna gdje bi mogli pronaci skloniste..i sto su cinili..nakon djelovanja obicno bi ostali pritajeni koji ili par sati te koristili uzbune i mali broj ljudi na ulicama kao i policije da dodju do vojarni i objekata jna gdje su nasli skloniste kao i dio njihovih obitelji da bi na kraju zahedno sa jna otisli nakon napustanja vojarni u srbiju ili bosnu..to snajpersko djelovanje u zagrebu nije dugo trajalo ovisno o stanju na terenu i uspjesima hrvatskih snaga..najintenzivnije je bilo tijekom pocetka blokada vojarni i povremenih borbenih djelovanja iz vojarni na borongaju i marsal tito u novom zagrebu...vec snajperskog djelovanja gotovo vise nihe bilo od druge polovice 10 mjeseca 1991

Ma jebem ti mater lazljivu,ja sam u to vrijeme bio u Zagrebu i uglavnom se nocu kretetao,kako mene ne pogodishe?U to vrijeme a i par mjeseci prije nego shto su kasarne bile opkoljene vecina ljudi (vojnih i civilnih lica koja su radila za vojsku pronashla je utochishte u kasarnama jer je tada vrh HDZ_e pustio sve kriminalce iz zatvora i dao im ovlasti da mogu hapsiti i ubijati ljude a i odvoditi u logor koji je bio osnovan na Zagrebachkom Velesajmu u dvorani 34 u kojoj se igrao tenis.Ne bi to ni znao da nam jednoga dana nisu rekli da vishe nema tenisa.Dakle,vjerojatno si i ti bio jedan od kriminalaca koji je pushten iz Lepoglave pa si po svom nahodjenju (oni koji imaju veliku vidljivu imovinu) privodio u Merchepov
i Zvonka Trusica logor i tako se bogatio a nije nemoguce da si to napravio i nekom Hrvatu koji se nije slagao sa ustashama.Mrsh smece kamenjarsko ,ne bi nikad ni vidio Zagreba da te nije pustilo iz zatvora.Zato si se i naselio u Sesvetama jer je tamo tvoja kamenjarska bratija koja je asimilirala normalne hrvate.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost? - Page 2 Empty Re: Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost?

Post by Sora 8/3/2023, 20:24

snajperisti s papovkama 
 Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost? - Page 2 1f602  Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost? - Page 2 1f602 



ha ha


ovo je za VOJAKA ŠVEJKA , SAMO KAJ HRVATI NEMAJU SMISLA ZA HUMOR

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost? - Page 2 Empty Re: Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost?

Post by Sora 8/3/2023, 20:28

mentalitet wrote:
vuksadinare wrote:koliko ja znam..dvije osobe su ranjene od snajperista jedna zena u drzicevoj na tramvajskoj stanici za vrijeme uzbune polovicom 9 mjeseca 1991 i na novoj branimirovoj kod skretanja za tada vojarnu jna na borongaju...snajperisti su postojali..bile su dvije grupe snajperista ..prvo oni koji su bili djelatne osobe jna i obuceni kao snajperisti i vecinom su djelovali iz vojarni..ili civilnih zgrada u blizini vojarni kada je doslo do sukoba..prva zrtva snajperiste je bio raveno cuvalo tijekom prosvjeda pred marsalkom u zagrebu tijekom izlaska tenkova početkom 7. mjeseca 1991. koji su trebali otici u sloveniju...prvotno se mislilo da je pogodjen iz oklopnog transportera ali balističkim vještačenjem utvrđeno je da je pogodjen sa visine od 5 do 10 metara što logično nije visina oklopnog transportera nego objekta...dakle pogodjen je iz zgrade ili sa krova zgrade a zgrade su bile u travnom i unutar vojarne...pretpostavka je da je pogodjen sa zgrade u vojarni..druga grupa snajperista su tzv.'slobodni lovci' i radilo se mahom o srpskim ekstremistima ili bivsim oficirima jna ili bivsim milicajcima...na njih se sumnja u svezi ranjavanja ove dvije zene..ti snajperisti obicno su takodjer djelovali iz objekata u blizini nekih vojnih objekata jna gdje bi mogli pronaci skloniste..i sto su cinili..nakon djelovanja obično bi ostali pritajeni koji ili par sati te koristili uzbune i mali broj ljudi na ulicama kao i policija da dođu do vojarni i objekata jna gdje su nasli sklonište kao i dio njihovih obitelji da bi na kraju zahedno sa jna otišli nakon napuštanja vojarni u srbiju ili bosnu..to snajpersko djelovanje u zagrebu nije dugo trajalo ovisno o stanju na terenu i uspjesima hrvatskih snaga..najintenzivnije je bilo tijekom početka blokade vojnih i povremenih borbenih djelovanja iz vojarni na borongaju i maršal tito u novom zagrebu...vec snajperskog djelovanja gotovo više nije bilo od druge polovice 10. mjeseca 1991. god

Ma jebem ti mater lazljivu,ja sam u to vrijeme bio u Zagrebu i uglavnom se nocu kretao,kako mene ne pogodise?U to vrijeme ai par mjeseci prije nego sto su kasarne bile opkoljene vecina ljudi (vojnih i civilnih lica koja su radila za vojsku) pronašla je utočište u kasarnama jer je tada vrh HDZ_e pustio sve kriminalce iz zatvora i dao im je vlast da mogu hapsiti i ubijati ljude ai odvoditi u logor koji je bio osnovan na zagrebačkom Velesajmu u dvorani 34 u kojoj se igrao tenis.Ni to nije znao da nam jednoga dana nisu rekli da više nema tenisa.Dakle,vjerojatno si i ti bio jedan od kriminalaca koji je pušten iz Lepoglave pa si po svom nahođenju (oni koji imaju veliku vidljivu imovinu) priveo u Merčepov
i Zvonka Trusica logor i tako se bogatio a nije nemoguce da si to napravio i nekom Hrvatu koji se nije slagao sa ustashama.Mrsh smece kamenjarsko ,ne bi nikad ni vidio Zagreb da te nije pustio iz zatvora.Zato si se i naselio u Sesvetama jer je tamo tvoja kamenjarska bratija koja je asimilirala normalne hrvate.
OPA  


ZAKLELA SE ZEMLJA RAJU ...
jaTAKO, sav taj slavni veličanstveni domovinski rat ... na što spade 
jEl fuko


ALI, NE ŽALOSTI SE, NISI ti kriv kaj si im vjerovao i kaj povijest sve melje što je tako stvoreno da se može samljeti

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost? - Page 2 Empty Re: Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost?

Post by Guest 8/3/2023, 20:28

Sora wrote:snajperisti s papovkama 
 Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost? - Page 2 1f602  Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost? - Page 2 1f602 



ha ha


ovo je za VOJAKA ŠVEJKA , SAMO KAJ HRVATI NEMAJU SMISLA ZA HUMOR
lol!
Samo @mentalitet može skužit da je papovka oružje snajperiste.:))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost? - Page 2 Empty Re: Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost?

Post by vuksadinare 8/3/2023, 20:35

mentalitet wrote:
vuksadinare wrote:koliko ja znam..dvije osobe su ranjene od snajperista jedna zena u drzicevoj na tramvajskoj stanici za vrijeme uzbune polovicom 9 mjeseca 1991 i na novoj branimirovoj kod skretanja za tada vojarnu jna na borongaju...snajperisti su postojali..bile su dvije grupe snajperista..prvo oni koji su bili djelatne osobe jna i obuceni kao snajperisti i vecinom su djelovali iz vojarni..ili civilnih zgrada u blizini vojarni kada je doslo do sukoba..prva zrtva snajperiste je bio raveno cuvalo tijekom prosvjeda pred marsalkom u zagrebu tijekom izlaska tenkova pocetkom 7 mjeseca 1991 koji su trebali otici u sloveniju...prvotno se mislilo da je pogodjen iz oklopnog transportera ali balistickim vjestacenjem utvrdjeno je da je pogodjen sa visine od 5 do 10 metara sto logicki nije visina oklopnog transportera nego objekta...dakle pogodjen je iz zgrade ili sa krova zgrade a zgrade su bile u travnom i unutar vojarne...pretpostavka je da je pogodjen sa zgrade u vojarni..druga grupa snajperista su tzv.'slobodni lovci' i radilo se mahom o srpskim ekstremistima ili bivsim oficirima jna ili bivsim milicajcima...na njih se sumnja u svezi ranjavanja ove dvije zene..ti snajperisti obicno su takodjer djelovali iz objekata u blizini nekih vojnih objekata jna gdje bi mogli pronaci skloniste..i sto su cinili..nakon djelovanja obicno bi ostali pritajeni koji ili par sati te koristili uzbune i mali broj ljudi na ulicama kao i policije da dodju do vojarni i objekata jna gdje su nasli skloniste kao i dio njihovih obitelji da bi na kraju zahedno sa jna otisli nakon napustanja vojarni u srbiju ili bosnu..to snajpersko djelovanje u zagrebu nije dugo trajalo ovisno o stanju na terenu i uspjesima hrvatskih snaga..najintenzivnije je bilo tijekom pocetka blokada vojarni i povremenih borbenih djelovanja iz vojarni na borongaju i marsal tito u novom zagrebu...vec snajperskog djelovanja gotovo vise nihe bilo od druge polovice 10 mjeseca 1991

Ma jebem ti mater lazljivu,ja sam u to vrijeme bio u Zagrebu i uglavnom se nocu kretetao,kako mene ne pogodishe?U to vrijeme a i par mjeseci prije nego shto su kasarne bile opkoljene vecina ljudi (vojnih i civilnih lica koja su radila za vojsku pronashla je utochishte u kasarnama jer je tada vrh HDZ_e pustio sve kriminalce iz zatvora i dao im ovlasti da mogu hapsiti i ubijati ljude a i odvoditi u logor koji je bio osnovan na Zagrebachkom Velesajmu u dvorani 34 u kojoj se igrao tenis.Ne bi to ni znao da nam jednoga dana nisu rekli da vishe nema tenisa.Dakle,vjerojatno si i ti bio jedan od kriminalaca koji je pushten iz Lepoglave pa si po svom nahodjenju (oni koji imaju veliku vidljivu imovinu) privodio u Merchepov
i Zvonka Trusica logor  i tako se bogatio a nije nemoguce da si to napravio i nekom Hrvatu koji se nije slagao sa ustashama.Mrsh smece kamenjarsko ,ne bi nikad ni vidio Zagreba da te nije pustilo iz zatvora.Zato si se i naselio u Sesvetama jer je tamo tvoja kamenjarska bratija koja je asimilirala normalne hrvate.
sto si nocu kreketao?.. :) ...pa ne djeluju nocu snajperisti krelac..osim profica sa najmodernijom optikom...i zasto si se nocu kretao?..ili si isao spijat ili si se plasio svojih snajperista da te greskom ne ukojaju .jesi legenda majke mi...covjek ti se i nasmije :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost? - Page 2 Empty Re: Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost?

Post by crvenkasti 8/3/2023, 20:37

Sora wrote:
omni wrote:
mentalitet wrote:
vuksadinare wrote:...lastovsku zvali aleja snajperista

Ma ubili milijun hrvata i napravili genocid nad njima.Tipična ustaška propaganda isto kada su stalno svirale zrachne uzbune a nigdje zrakoplova,no ustašija je tako dizala ljudima andrenalin i stvarala mržnju prema JNA i Srbima.Mrsh jebem vam mater pokvarenu ustashku.
I onda raketirate Banske dvore da dokažete svu ustašku laz :D :D
false flag 
nsta drugo, jerbo, da se maknu ti koji su bili meta , bas prije 5 minuta 
aj molim vas

A TV snimateljska ekipa čekala iza ćoška, i odmah sve snimili.
Kako znali?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28802
2014-04-17


Back to top Go down

Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost? - Page 2 Empty Re: Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum