ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita

Page 33 of 35 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34, 35  Next

Go down

 KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita - Page 33 Empty Re: KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita

Post by Guest 24/1/2016, 18:29

r_nevjesta wrote:
tre911 wrote:Haha, jel to onaj isti ustav koji je tvoja kamarila skoro uspjela promjeniti da zaštiti udbaške koljače mustača i perkovića?
đizs, opet si puk'o ko kokica i IQ ti se spustio na sobnu temperaturu :D
ali gle, to ti je Ustav RH i tekst koji je u njega stavio FT, da se ti tako ful brižan opustiš i ne moraš se ništa uzrujavati
Što ti nije jasno? Koliko je glasova falilo u saboru da tvoji crvendaći promjene ustav da bi zaštititli udbaške koljače? Znaš koliko a? dakle glavašev HDSSB je u zadnji tren povukao odluku da će glasovati za to inače bi tvoja udbašija i dalje bila u RH i smijala se žrtvama u lice. Dakle i ustav je promjenjiv i ako bi došle snage tomu sklone na vlast u RH to bi izmjenili dok si rekao ekser.

Guest
Guest


Back to top Go down

 KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita - Page 33 Empty Re: KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita

Post by kaya 24/1/2016, 18:29

dudette wrote:
kaja_333 wrote:
tre911 wrote:
Pa da dobijem abuse prijavu od dudete
pa evo stvari oko dudette su se razbistrile, 
Što nije slučaj s tobom. Tebi se nikad neće razbistriti. :streber
Ne, meni se sve razbistrilo kada si to podijelila s nama. Ne možes ti kao žensko biti meta takvih poziva to je zbog povijesti. Kako rekoh, za moje je nešto radila jedna gospođa sa sličnim problemima i tražila pomoć, međutim susjedi su znali njenu  povijest i zvali je noću i tjerali.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

 KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita - Page 33 Empty Re: KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita

Post by michaellcmacha 24/1/2016, 18:29

dudette wrote:Tukane, kako znaš da je prijava neosnovana? Nema veze, mogu te uvijek prijavit.  :P :^0
pa znam jer ste me već prijavljivali, i zbog tog sam imao obavljanja, mežutim prijava je bila odbačena, odnosno da budem precizniji nije ni evaluirala do službenog zavođenja pod k-broj, nego je adaktirana kao događaj...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

 KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita - Page 33 Empty Re: KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita

Post by Guest 24/1/2016, 18:30

r_nevjesta wrote:
tre911 wrote:Šta sereš ti koji kurac?? Ko je spominjao pavelića kada se priča o koljaču titu?? Znači ko ne poštuje tita taj poštuje pavelića?? jebem ti logiku da ti jebem logiku.
ej genije, prije 5 minuta si mene utrpao u SDP samo zato što nisam desno i hadezenjara.. ali ne sviđa ti se kad se na tebi primijeni ista medicina? show :D
Pa ti jesi SDPovka po habitusu nebitno jesi li njihov član ili ne.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita - Page 33 Empty Re: KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita

Post by crvenkasti 24/1/2016, 18:31

kaja_333 wrote: međutim susjedi su znali njenu  povijest i zvali je noću i tjerali.

Kome je pripala kuća kad ste ju otjerali?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28846
2014-04-17


Back to top Go down

 KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita - Page 33 Empty Re: KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita

Post by Guest 24/1/2016, 18:32

kaja_333 wrote:
dudette wrote:
kaja_333 wrote:
tre911 wrote:
Pa da dobijem abuse prijavu od dudete
pa evo stvari oko dudette su se razbistrile, 
Što nije slučaj s tobom. Tebi se nikad neće razbistriti. :streber
Ne, meni se sve razbistrilo kada si to podijelila s nama. Ne možes ti kao žensko biti meta takvih poziva to je zbog povijesti. Kako rekoh, za moje je nešto radila jedna gospođa sa sličnim problemima i tražila pomoć, međutim susjedi su znali njenu  povijest i zvali je noću i tjerali.
Eto, poslužit ću se tvojom logikom - Razija. :brukica  lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita - Page 33 Empty Re: KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita

Post by michaellcmacha 24/1/2016, 18:34

tre911 wrote:
r_nevjesta wrote:
tre911 wrote:Šta sereš ti koji kurac?? Ko je spominjao pavelića kada se priča o koljaču titu?? Znači ko ne poštuje tita taj poštuje pavelića?? jebem ti logiku da ti jebem logiku.
ej genije, prije 5 minuta si mene utrpao u SDP samo zato što nisam desno i hadezenjara.. ali ne sviđa ti se kad se na tebi primijeni ista medicina? show :D
Pa ti jesi SDPovka po habitusu nebitno jesi li njihov član ili ne.
gluposti, tre, razbojnica je zaposlena u sdp-u... ;) samo su ju značajno degradirali pa je jedno vrijeme bila utučena....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

 KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita - Page 33 Empty Re: KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita

Post by Ringo10 24/1/2016, 18:34

tre911 wrote:
Ringo10 wrote:Ma triba Tiiiti jebat sve po spisku izdajničku.

Nije on bio 'rvacki domoljub i 'eroj ka Antoan Pavelić na kojeg drka naš Karamarko.

Antoan Pavelić je bio pravi 'rvacki domoljub čoviče božji.

On ti je brte mili bio najsvitliji lik u 'rvackoj povisti.

Nebrojeni su njegovi domoljubni podvizi.

Ka recimo, kad je tija proglasit niku talijansku pijanicu i propalicu, nikog Vojvodu od Spoleta, za 'rvackoga kralja i još ga nazva Tomislav drugi.

MA to je primjer domoljublja a ne ka Tiiito. Tiiito i njegova banda su tu domoljubnu krunidbu i zajebali.

A i vojvoda se poslin negdi zapija i zaboravija na sve.

Ne merš ti virovat tizin Talijanim, mukte ti je sve brte mili.

Ali bitna je domoljubna namjera Antoana Pavelića da kruni tega Talijana za 'rvackoga kralja.

Svi koji to kritiziradu su 'rvacki izdajnici i triba ih stavit na registar druga Karamarka. 

A poslin ... zna se kako se postupa sa izdajnicima.

Znade drug Karamarko, znade ... ne brigajte se vi.
Šta sereš ti koji kurac?? Ko je spominjao pavelića kada se priča o koljaču titu?? Znači ko ne poštuje tita taj poštuje pavelića?? jebem ti logiku da ti jebem logiku.
MA tako je Tiiito je koljač, počinio nebrojene zločine.

A kako mi se čini, najveći mu je zločin i glupost to što je Hrvatima izvadio muda iz procjepa.

Jer Hrvati to nisu zaslužili.

Jebi ga.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21605
2015-09-24


Back to top Go down

 KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita - Page 33 Empty Re: KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita

Post by neva 24/1/2016, 18:35

tre911 wrote:Dočim ti guraš glavu u pijesak i ne želiš vidjeti ono što je očito.
ne, ti guraš glavu u pijesak i ne želiš vidjeti članak najvišeg državnog akta, tj. Ustava, koji izrijekom kaže da je bilo kakva i bilo koja Jugoslavija ili Balkanija po Ustavu zabranjena.. hraniš se iracionalnim paranojama i glupostima, pa daj konačno pojedi nešto zdravije i s hranjivom vrijednošću, bit će ti korisnije :cook
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

 KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita - Page 33 Empty Re: KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita

Post by michaellcmacha 24/1/2016, 18:36

tako je zabranjena je i sama pomisao na smrdoslaviju, i onda koji ju kurac svako malo prizivate....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

 KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita - Page 33 Empty Re: KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita

Post by Guest 24/1/2016, 18:37

Ringo10 wrote:
tre911 wrote:
Ringo10 wrote:Ma triba Tiiiti jebat sve po spisku izdajničku.

Nije on bio 'rvacki domoljub i 'eroj ka Antoan Pavelić na kojeg drka naš Karamarko.

Antoan Pavelić je bio pravi 'rvacki domoljub čoviče božji.

On ti je brte mili bio najsvitliji lik u 'rvackoj povisti.

Nebrojeni su njegovi domoljubni podvizi.

Ka recimo, kad je tija proglasit niku talijansku pijanicu i propalicu, nikog Vojvodu od Spoleta, za 'rvackoga kralja i još ga nazva Tomislav drugi.

MA to je primjer domoljublja a ne ka Tiiito. Tiiito i njegova banda su tu domoljubnu krunidbu i zajebali.

A i vojvoda se poslin negdi zapija i zaboravija na sve.

Ne merš ti virovat tizin Talijanim, mukte ti je sve brte mili.

Ali bitna je domoljubna namjera Antoana Pavelića da kruni tega Talijana za 'rvackoga kralja.

Svi koji to kritiziradu su 'rvacki izdajnici i triba ih stavit na registar druga Karamarka. 

A poslin ... zna se kako se postupa sa izdajnicima.

Znade drug Karamarko, znade ... ne brigajte se vi.
Šta sereš ti koji kurac?? Ko je spominjao pavelića kada se priča o koljaču titu?? Znači ko ne poštuje tita taj poštuje pavelića?? jebem ti logiku da ti jebem logiku.
MA tako je Tiiito je koljač, počinio nebrojene zločine.

A kako mi se čini, najveći mu je zločin i glupost to što je Hrvatima izvadio muda iz procjepa.

Jer Hrvati to nisu zaslužili.

Jebi ga.
Kao što je i fincima i mađarima i bugarima i nizozemskoj...jebote zbog tog zlotvora je iz rata uzašlo parstoi tisuća hrvata manje i kamo sreće da nikada nije ni postojao.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita - Page 33 Empty Re: KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita

Post by michaellcmacha 24/1/2016, 18:37

michaellcmacha wrote:tako je zabranjena je i sama pomisao na smrdoslaviju, i onda koji ju kurac svako malo prizivate....
i na nju se pozivate kad je u pitanju temelj hrvatske...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

 KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita - Page 33 Empty Re: KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita

Post by Guest 24/1/2016, 18:38

r_nevjesta wrote:
tre911 wrote:Dočim ti guraš glavu u pijesak i ne želiš vidjeti ono što je očito.
ne, ti guraš glavu u pijesak i ne želiš vidjeti članak najvišeg državnog akta, tj. Ustava, koji izrijekom kaže da je bilo kakva i bilo koja Jugoslavija ili Balkanija po Ustavu zabranjena.. hraniš se iracionalnim paranojama i glupostima, pa daj konačno pojedi nešto zdravije i s hranjivom vrijednošću, bit će ti korisnije :cook
Već sam ti objasnio da je ustav promjenjiva kategorija.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita - Page 33 Empty Re: KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita

Post by veber 24/1/2016, 18:40

di je dudet?

mijenja uložak?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

 KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita - Page 33 Empty Re: KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita

Post by neva 24/1/2016, 18:41

tre911 wrote:Što ti nije jasno? Koliko je glasova falilo u saboru da tvoji crvendaći promjene ustav da bi zaštititli udbaške koljače? Znaš koliko a? dakle glavašev HDSSB je u zadnji tren povukao odluku da će glasovati za to inače bi tvoja udbašija i dalje bila u RH i smijala se žrtvama u lice. Dakle i ustav je promjenjiv i ako bi došle snage tomu sklone na vlast u RH to bi izmjenili dok si rekao ekser.
snage koje bi htjele Jugoslaviju postoje samo u mozgovima šačice redikula i marginalaca, ispranim i pomaknutim prekomjernim dozama dnevno.hr i radničke fronte B-) takvi duševno žive od 'vanjskih i unutarnjih neprijatelja', to im valjda daje osjećaj smisla i svrhe života
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

 KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita - Page 33 Empty Re: KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita

Post by Guest 24/1/2016, 18:43

r_nevjesta wrote:
tre911 wrote:Što ti nije jasno? Koliko je glasova falilo u saboru da tvoji crvendaći promjene ustav da bi zaštititli udbaške koljače? Znaš koliko a? dakle glavašev HDSSB je u zadnji tren povukao odluku da će glasovati za to inače bi tvoja udbašija i dalje bila u RH i smijala se žrtvama u lice. Dakle i ustav je promjenjiv i ako bi došle snage tomu sklone na vlast u RH to bi izmjenili dok si rekao ekser.
snage koje bi htjele Jugoslaviju postoje samo u mozgovima šačice redikula i marginalaca, ispranim i pomaknutim prekomjernim dozama dnevno.hr i radničke fronte B-) takvi duševno žive od 'vanjskih i unutarnjih neprijatelja', to im valjda daje osjećaj smisla i svrhe života
I u svom soroševim okotu od teršelićke pa na dalje pa sve do onih koji kažu da je jugoslavija i NOB temelj RH.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita - Page 33 Empty Re: KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita

Post by crvenkasti 24/1/2016, 18:44

Tako je Moj susjed Milan imao kuću, a Srbin, dok sam ja Hrvat bio podstanar.

Noćima sam ustajao, žrtvovao se za Hrvatsku, i odlazio mu kamenjem gađati prozore.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28846
2014-04-17


Back to top Go down

 KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita - Page 33 Empty Re: KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita

Post by neva 24/1/2016, 18:45

tre911 wrote:Pa ti jesi SDPovka po habitusu nebitno jesi li njihov član ili ne.
haha.. daj fkt odmori malo, brljaviš
btw, onda si i ti Pavelićev poklonik i ustaša po habitusu, pa ne vidim razlog da se buniš :D
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

 KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita - Page 33 Empty Re: KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita

Post by michaellcmacha 24/1/2016, 18:45

al pazi likuše dude... ona si uzmislila kako je mene frka zbog njene prijave... valjda si misli kako ću u slučaju osnovanosti prijave i prilikom podizanja KP biti izvrgnut nekom opakom represivnom postupku zbog kojeg bi se trebao uplašiti.... pa bi se tuka valjda u tom slučaju naslađivala jer sam eto po njenoj logici dobio ili trebam dobiti porciju.... njoj za informaciju niš od tog, a čak kad bi i prijava bila osnovana i podnešena kp, opet nema razloga da me bude frka... bar ja znam što je kp, nisam jednu dok sam radio sastavio i podnio....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

 KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita - Page 33 Empty Re: KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita

Post by michaellcmacha 24/1/2016, 18:45

al pazi likuše dude... ona si uzmislila kako je mene frka zbog njene prijave... valjda si misli kako ću u slučaju osnovanosti prijave i prilikom podizanja KP biti izvrgnut nekom opakom represivnom postupku zbog kojeg bi se trebao uplašiti.... pa bi se tuka valjda u tom slučaju naslađivala jer sam eto po njenoj logici dobio ili trebam dobiti porciju.... njoj za informaciju niš od tog, a čak kad bi i prijava bila osnovana i podnešena kp, opet nema razloga da me bude frka... bar ja znam što je kp, nisam jednu dok sam radio sastavio i podnio....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

 KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita - Page 33 Empty Re: KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita

Post by Guest 24/1/2016, 18:46

veber wrote:di je dudet?

mijenja uložak?
Mijenjam ulje. Fajerunt. Bum se naluknula sutra da vidim jeste li me ostracizirali i tako to.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita - Page 33 Empty Re: KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 33 of 35 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34, 35  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum