ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita

Page 18 of 35 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 26 ... 35  Next

Go down

 KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita - Page 18 Empty Re: KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita

Post by Guest Sun 24 Jan - 15:50

dudette wrote:Samo vi začatavajte, ali ja ću ovo istjerat do kraja.
Podrska Dudata...tako i treba.. :wine

Guest
Guest


Back to top Go down

 KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita - Page 18 Empty Re: KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita

Post by vuksadinare Sun 24 Jan - 15:50

O cem se tu radi da se ukljucim...ne pratim bas ritam
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

 KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita - Page 18 Empty Re: KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita

Post by Guest Sun 24 Jan - 15:51

A,neotesanost i nekultura onih koji drugacije misljenje nagradjuju uvredama
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita - Page 18 Empty Re: KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita

Post by Guest Sun 24 Jan - 15:51

tre911 wrote:
dudette wrote:
veber wrote:Neka admini poslije vecere pofledaju.
Ako joj smeta neka ode.
Nećete me otjerat. Prijava je otišla.
Pa ne možemo te otjerati ali te možemo kao šugu smatrati. Koji kiki ti je to trebalo??
Kad me takvi kao michaellcmacha i ti smatraju šugom, to mi je kompliment. Koji kiki njemu treba da se konstantno prijeti? Neka se prihvati radne terapije. 
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita - Page 18 Empty Re: KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita

Post by veber Sun 24 Jan - 15:51

dudette wrote:
veber wrote:Neka admini poslije vecere pofledaju.
Ako joj smeta neka ode.
Nećete me otjerat. Prijava je otišla.
Sada s njom mozes i ti.
Obozavam "moralne" vertikale.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

 KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita - Page 18 Empty Re: KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita

Post by kaya Sun 24 Jan - 15:51

Regoč wrote:
Katice, jest da nisam u kasnim dvadesetima poput tebe, ali i dalje dobro vidim, ne moraš povećavati font na terarazinu. Govorim o broju koji je neosporiv i znanstveno dokaziv, ovo drugo su pretpostavke koje tek očekuju znanstvenu potvrdu. Recimo, u onom tenkovskom rovu kod Maribora našli su x kostijuh na y metarah, ali cieli rov nije iskopa. No, odlučiše neki prosjek onoga što je iskopano primieniti na čitav rov pa dođoše do, mislim, 20.000 mrtvih. To možda i je točno, ali ne možemo to uzeti kao činjenicu dok se god ne iskopa cieli rov. To je smisao moga upisa.
ma starija sam ti ja malo, al hvala, ne povećam namjerno , tako ispadne. kažem samo, slobodno možeš dodati nulu na svoj broj . s obzirom na broj neistraženih grobnica i onih koje su zacementirali i na njima napravili zgradu a zna se da su ispod bacali ljude, kao u savskoj npr.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

 KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita - Page 18 Empty Re: KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita

Post by L'âme Sun 24 Jan - 15:52

crvenkasti wrote:
kaja_333 wrote:
crvenkasti wrote:Meni je rekao da će me ubiti čim me vidi, ili srkom ili će me pogoditi vrućom ampulom.
Ia se od tada serem od straha kad god vidim kakvog idiota na ulici.
moš mislit što mu se tobom bavi osim ovako usput na forumu iz zabave. jako si važan. odi malo kod onog svog pope na cvjetni  na muzički čas ako se nervozan.

Ja baš pašem u ovaj forum Našao sam sebe.
Prije su mi svi govorili da sam idiot, i sramio sam se.
Tu se ponosim što sam Hrvat.
svaka ptica svome jatu leti :D

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

 KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita - Page 18 Empty Re: KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita

Post by Guest Sun 24 Jan - 15:52

veber wrote:
dudette wrote:
veber wrote:Neka admini poslije vecere pofledaju.
Ako joj smeta neka ode.
Nećete me otjerat. Prijava je otišla.
Sada s njom mozes i ti.
Obozavam "moralne" vertikale.
a mozes i ti...ili bar odi tamo na zenske teme i malo duze kampiraj..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita - Page 18 Empty Re: KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita

Post by Guest Sun 24 Jan - 15:52

bogomdani wrote:
tre911 wrote:
dudette wrote:Još neko vrijeme ću dizati ovu temu, a onda ide abuse report. 
De ne seri jebote, prijavi crvenog i ostale četnike koji si se kurac uhvatila ovoga ko pijan plota? Pusti ljude da pišu a što ti se ne sviđa jednostavno preskoči inače ćeš rastjerati sve odavdje ako krenu abuse prijave.
sto je Tree,uplasio si se??Ako i rastjera,rastjerat ce smece isto zasluzno za raspad onoga Foruma,a koje je ovdje dogmizalo i nastavilo se koristiti maminim i tatinim rjecnikom..
Sto se mene tice Dudete je u pravu i podrzavam je..Normalni se sigurno nece razbjezati,a bolesnici nam ne trebaju..
Zašto bi se uplašio?? I miha je samo brutalno iskren no pitam se zašto nema abuse prijava za tebe i ewu kad iskreno kažete da su ustaška djeca zasluženo pobijena? Što je to onda i pitam se ko je smeće u svemu tome jer miha nikada nije niti za jedno dijete rekao da je opravdano ubijeno kao ti i ewa. Tjerajte se u kurac licemjerni.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita - Page 18 Empty Re: KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita

Post by kaya Sun 24 Jan - 15:53

veber wrote:
dudette wrote:
veber wrote:Neka admini poslije vecere pofledaju.
Ako joj smeta neka ode.
Nećete me otjerat. Prijava je otišla.
Sada s njom mozes i ti.
Obozavam "moralne" vertikale.
da, zapravo predlažem da s njom nitko više nikada ne komunicira jer je to podlo, pakosno, probleme radi.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

 KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita - Page 18 Empty Re: KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita

Post by betty.boop Sun 24 Jan - 15:53

dudette, mogla si bar dozvolit da neko od admina bude online i uopce  vidi o cemu je rijec, a ne odmah abuse
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

 KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita - Page 18 Empty Re: KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita

Post by Guest Sun 24 Jan - 15:53

veber wrote:Obozavam "moralne" vertikale.
Same here.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita - Page 18 Empty Re: KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita

Post by kaya Sun 24 Jan - 15:54

debotoijusto wrote:
kaja_333 wrote:
debotoijusto wrote:
crvenkasti wrote:Meni je rekao da će me ubiti čim me vidi, ili srkom ili će me pogoditi vrućom ampulom.
Ia se od tada serem od straha kad god vidim kakvog idiota na ulici.
ja mislio da si umro tamo negdje 1965
kako ponovo ubit ?
nije, 42 su ga ubili u jasenovcu i kasnije u oluji drugi put, ne znam točno gdje
znaci u oluji su ubili formirana hrvata ?
confused
da. baš nema sreće.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

 KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita - Page 18 Empty Re: KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita

Post by veber Sun 24 Jan - 15:54

dudette wrote:Samo vi začatavajte, ali ja ću ovo istjerat do kraja.
Kaj bus abuse da te zacetavam?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

 KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita - Page 18 Empty Re: KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita

Post by v_vlado Sun 24 Jan - 15:54

Cinkatore voli karamarko i daje im penzije....ne želim citirati...mirko rašković pripadnik vojske sao krajine..
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

 KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita - Page 18 Empty Re: KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita

Post by kaya Sun 24 Jan - 15:55

bogomdani wrote:
Sto se mene tice Dudete je u pravu i podrzavam je..
kad si isti, sitna duša, fuj
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

 KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita - Page 18 Empty Re: KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita

Post by Guest Sun 24 Jan - 15:55

tre911 wrote:
bogomdani wrote:
tre911 wrote:
dudette wrote:Još neko vrijeme ću dizati ovu temu, a onda ide abuse report. 
De ne seri jebote, prijavi crvenog i ostale četnike koji si se kurac uhvatila ovoga ko pijan plota? Pusti ljude da pišu a što ti se ne sviđa jednostavno preskoči inače ćeš rastjerati sve odavdje ako krenu abuse prijave.
sto je Tree,uplasio si se??Ako i rastjera,rastjerat ce smece isto zasluzno za raspad onoga Foruma,a koje je ovdje dogmizalo i nastavilo se koristiti maminim i tatinim rjecnikom..
Sto se mene tice Dudete je u pravu i podrzavam je..Normalni se sigurno nece razbjezati,a bolesnici nam ne trebaju..
Zašto bi se uplašio?? I miha je samo brutalno iskren no pitam se zašto nema abuse prijava za tebe i ewu kad iskreno kažete da su ustaška djeca zasluženo pobijena? Što je to onda i pitam se ko je smeće u svemu tome jer miha nikada nije niti za jedno dijete rekao da je opravdano ubijeno kao ti i ewa. Tjerajte se u kurac licemjerni.
Tre,nogom na loptu...to prvo..druga stvar je ne vrijedati ili karakterizirati nekog tko drugacije misli..Napose,zaboravljate kako ste se i vi smijali "pretjeranim" brojevima zidova,slavena,ovih i onih pobijenih u Svapskim konc logorima diljem Europe,ma da je i mendju njima bilo djece i zena i staraca..i sad,mi licemjerni..ili postivamo i vase i nase,ili nema postivanja nijednih..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita - Page 18 Empty Re: KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita

Post by Guest Sun 24 Jan - 15:55

betty.boop wrote:dudette, mogla si bar dozvolit da neko od admina bude online i uopce  vidi o cemu je rijec, a ne odmah abuse
dozvolila sam. inače je netko od vas stalno tu. indikativno je da, conveniently, duže vremena nije bilo nikog.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita - Page 18 Empty Re: KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita

Post by Guest Sun 24 Jan - 15:56

kaja_333 wrote:
bogomdani wrote:
Sto se mene tice Dudete je u pravu i podrzavam je..
kad si isti, sitna duša, fuj
Aha,ne misli kao ti... lol! Kayo,vas stil mi je poznat,popljuj,pognoji,omalovazi,onog tko ne misli kao vi.. lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita - Page 18 Empty Re: KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita

Post by veber Sun 24 Jan - 15:57

betty.boop wrote:dudette, mogla si bar dozvolit da neko od admina bude online i uopce  vidi o cemu je rijec, a ne odmah abuse
Jede govna. Kao da nas je na forumu milju i pet tisuca admina.
Ja bi joj puknuo trajni zbog ugrozavanja forumasenja.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

 KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita - Page 18 Empty Re: KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita

Post by betty.boop Sun 24 Jan - 15:57

dudette wrote:
betty.boop wrote:dudette, mogla si bar dozvolit da neko od admina bude online i uopce  vidi o cemu je rijec, a ne odmah abuse
dozvolila sam. inače je netko od vas stalno tu. indikativno je da, conveniently, duže vremena nije bilo nikog.

pa eto, nismo bili u prilici, nisi fer
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

 KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita - Page 18 Empty Re: KARAMARKO: “Zašto se kulturni radnici ne bune protiv Trga maršala Tita

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 18 of 35 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 26 ... 35  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum