ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anđelka ide na Berlin?'Srednji put' nestaje.Sto to znači za Hrvatsku?

Go down

Anđelka ide na Berlin?'Srednji put' nestaje.Sto to znači za Hrvatsku? Empty Anđelka ide na Berlin?'Srednji put' nestaje.Sto to znači za Hrvatsku?

Post by vuksadinare 23/2/2023, 09:18

https://www.braniteljski-portal.com/afd-ide-na-berlin-srednji-put-u-eu-se-urusava-sto-to-znaci-za-hrvatsku/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99206
2015-09-08


Back to top Go down

Anđelka ide na Berlin?'Srednji put' nestaje.Sto to znači za Hrvatsku? Empty Re: Anđelka ide na Berlin?'Srednji put' nestaje.Sto to znači za Hrvatsku?

Post by vuksadinare 23/2/2023, 09:24

....kuze vladajući i lijevo liberalna opcija ovdje da se njihov svijet raspada...ali problem je što nemaju 'plan B'..odnosno imaju 'kako odluči brišeš i ekipa'...samo njih sve više boli kupac za ispostavu u hrvatskoj..oni su sami u spasspašavanju vlastite guzicu..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99206
2015-09-08


Back to top Go down

Anđelka ide na Berlin?'Srednji put' nestaje.Sto to znači za Hrvatsku? Empty Re: Anđelka ide na Berlin?'Srednji put' nestaje.Sto to znači za Hrvatsku?

Post by pizzon 23/2/2023, 10:56

ako biste bili ko srbija,
da nije turizma,
i pored tolike love iz brisela !?
znaci, srbija bez tolike love, solo, dobro pliva.
prilivi iz brisela,
srbiji bi nadomestili
hr.prihode od turizma !?

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

Anđelka ide na Berlin?'Srednji put' nestaje.Sto to znači za Hrvatsku? Empty Re: Anđelka ide na Berlin?'Srednji put' nestaje.Sto to znači za Hrvatsku?

Post by pizzon 23/2/2023, 11:00

srbija mora da grebe i kopa nemilosrdno da se docepa eu.

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

Anđelka ide na Berlin?'Srednji put' nestaje.Sto to znači za Hrvatsku? Empty Re: Anđelka ide na Berlin?'Srednji put' nestaje.Sto to znači za Hrvatsku?

Post by RayMabus 23/2/2023, 11:08

Ne mogu oni na Berlin. Izbori u Berlinu su bili prije par tjedana i Zeleni i ljevičari su tamo dobili većinu. 

Mogu samo vatat te pokrajine oko Berlina na istoku Njemačke i to je sve. A i tu ne mogu sve kako oni oće nego digdi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176430
2014-04-11


Back to top Go down

Anđelka ide na Berlin?'Srednji put' nestaje.Sto to znači za Hrvatsku? Empty Re: Anđelka ide na Berlin?'Srednji put' nestaje.Sto to znači za Hrvatsku?

Post by pizzon 23/2/2023, 11:22

treba biti realan
brd i italija
nisu bas ful  suverene....
ko spanija ili poljska, grcka ili nl...
imaju puter na glavi
i to je javna tajna...

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

Anđelka ide na Berlin?'Srednji put' nestaje.Sto to znači za Hrvatsku? Empty Re: Anđelka ide na Berlin?'Srednji put' nestaje.Sto to znači za Hrvatsku?

Post by RayMabus 23/2/2023, 11:30

Novi izbori u Berlinu su tek za pet godina a do tada neka slobodno laju na mjesec. A i onda je pitanje oće li išta postić na istima jer je to gradska sredina i puna stranaca koja ne glasa za njemačke nacionaliste.

Mogu jedino vatat te vukojebine oko Berlina i tu na vlast mogu jedino ako im se CDU smiluje pa onda da ne idu s ljevičarima onda taj lokalni CDU ide u koaliciju za vlast s lokalnim AfD-om.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176430
2014-04-11


Back to top Go down

Anđelka ide na Berlin?'Srednji put' nestaje.Sto to znači za Hrvatsku? Empty Re: Anđelka ide na Berlin?'Srednji put' nestaje.Sto to znači za Hrvatsku?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum