ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska u ww3

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Hrvatska u ww3 - Page 2 Empty Re: Hrvatska u ww3

Post by RayMabus Tue 7 Feb - 2:30

Šandor Winnetou wrote:
RayMabus wrote:I ?

Šta ćemo sad ?

Da se ja borim za tu eu žgadiju koja je par dana prije ovog napada na eu sastanku rekla Hrvatskoj da odjebe i d aće oni Komšića ?

Sine sve ću ih poklat. Pat pozicija = ide vrije i izbori se moraju održati i padaju te vlade.

Pa zar ti baš ja nisan reka mjesec dana prije ovog napada da san stavija vojni logor na Karpatima i da ako napadne cijelu Ukrajinu da će se vraćati u crnim vrećama a da me za te borbe na istoku nije brige ?

Ja san u pohodu a vi možete samo gledat sa strane.
Komšić je tu nebitan, piliš pogrešno  drvo.
Koje sranje jebate.

Pozvali njega u Ameriku i onda za stol pomoćnica obrane da NJEMU objasni šta Amerika oće.

A kad ono balon. Kineski. S propelama. Vama doletio poviše glave.

Aj ća.


--


Smijem se.

I Bog se isto smije.

Vi očito ne shvačate onaj dio kad ja kažem da sam anđeo Prijestolnik a oni su božji autoritet.

U prevodu da vam nacrtam : Taj Bog je nešto ko vama kad vam dođe prijatelj u kuću pa pijete kavu skupa.

Shvaćate taj dio da sam ja božji autoritet.

Očito ne. Moran van nacrtat. JA S NJIM PIJEN KAVU KO DOBAR DAN.

Sad ćete fino cijelu flotu i vojsku okrenit prema Kini a to je Pacifik i zapadna obala.

DALEKO JE VAMA BOSNA.

RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska u ww3 - Page 2 Empty Re: Hrvatska u ww3

Post by RayMabus Tue 7 Feb - 2:32

Ti kako si bio u ratu i pošto živiš ako sam dobro shvatio u istočnoj Slavoniji tebi je prioritet Srbija.

Pa jesan ti ovdje objasnija kako će četnik najebat zbog one izjave iz 26.05.2022 :

https://www.ex-iskon-pleme.com/t51470-Suljo-se-poceo-ozbiljno-zamjerati-galaktickoj-federaciji
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska u ww3 - Page 2 Empty Re: Hrvatska u ww3

Post by RayMabus Tue 7 Feb - 2:34

Četalj jede govna velikom kašikom jer za njega je pat pozicija najgora opcija jer je navika sidit na dvije i više stolica a sad mora odlučit dal zapad dal istok.

To ti je samo da vidiš nan bližem primjeru kako najebe netko tko meni stane na žulj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska u ww3 - Page 2 Empty Re: Hrvatska u ww3

Post by Šandor Winnetou Tue 7 Feb - 2:35

zoro osvetnik wrote:
Šandor Winnetou wrote:
zoro osvetnik wrote:
Šandor Winnetou wrote:[size=48]To što je izgovorio prošlog tjedna o NATO-u, koji preko Ukrajine ratuje s Rusijom, o “otetom Kosovu” i sve drugo što je nadrobio zapravo je čisti državni udar, jer se kosi sa svim ključnim odrednicama hrvatskog pozicioniranja uz NATO i EU.[/size]
Zoki ne voli EU i NATO. Ne voli ni Ruse.

Sasvim legitiman stav.
Ali radi za ruse kojima svaki razdor odgovara, pitanje je jel na platnom spisku ili je samo korisna budala, kladim se na ovo drugo.
A šta je to dosad napravio za Ruse?
Nisam primjetio baš ništa.
Napravio je što i koliko može, od obuke Ukrajinaca  pa do izjava o ratu rusije vs ukrajine kao o ratu nato vs rusije i s time dodatno razdijelio hr korpus, u principu on nikada nije ni prestao lupetati samo je doza bijelog u igri što i koliko i kad.

_________________
Hrvatska u ww3 - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Hrvatska u ww3 - Page 2 Empty Re: Hrvatska u ww3

Post by Guest Tue 7 Feb - 2:35

zoro osvetnik wrote:
Šandor Winnetou wrote:
zoro osvetnik wrote:
Šandor Winnetou wrote:[size=45]To što je izgovorio prošlog tjedna o NATO-u, koji preko Ukrajine ratuje s Rusijom, o “otetom Kosovu” i sve drugo što je nadrobio zapravo je čisti državni udar, jer se kosi sa svim ključnim odrednicama hrvatskog pozicioniranja uz NATO i EU.[/size]
Zoki ne voli EU i NATO. Ne voli ni Ruse.

Sasvim legitiman stav.
Ali radi za ruse kojima svaki razdor odgovara, pitanje je jel na platnom spisku ili je samo korisna budala, kladim se na ovo drugo.
A šta je to dosad napravio za Ruse?
Nisam primjetio baš ništa.
Po mom mišljenju razdor stvaraju oni koji žele uvući nas Hrvate u rat, a ne oni koji nas žele izvući iz nama nepotrebnog rata.

Doduše, Zokiju kao premijeru nisam vjerovao ništa, a ne bi mu vjerovao ni da opet bude premijer.

Ali ovako kad nema nikakve ovlasti, ne treba ništa muljat. Samo kaže ono što misli, a vlada ga odjebe i radi po svome. 
Nikakvu štetu ne stvara. Samo kaže ono što veliki dio naroda kojemu se baš jebe za Ruse i Ukrajince želi čut.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska u ww3 - Page 2 Empty Re: Hrvatska u ww3

Post by RayMabus Tue 7 Feb - 2:37

Šandor Winnetou wrote:
zoro osvetnik wrote:
Šandor Winnetou wrote:
zoro osvetnik wrote:
Šandor Winnetou wrote:[size=48]To što je izgovorio prošlog tjedna o NATO-u, koji preko Ukrajine ratuje s Rusijom, o “otetom Kosovu” i sve drugo što je nadrobio zapravo je čisti državni udar, jer se kosi sa svim ključnim odrednicama hrvatskog pozicioniranja uz NATO i EU.[/size]
Zoki ne voli EU i NATO. Ne voli ni Ruse.

Sasvim legitiman stav.
Ali radi za ruse kojima svaki razdor odgovara, pitanje je jel na platnom spisku ili je samo korisna budala, kladim se na ovo drugo.
A šta je to dosad napravio za Ruse?
Nisam primjetio baš ništa.
Napravio je što i koliko može, od obuke Ukrajinaca  pa do izjava o ratu rusije vs ukrajine kao o ratu nato vs rusije i s time dodatno razdijelio hr korpus, u principu on nikada nije ni prestao lupetati samo je doza bijelog u igri što i koliko i kad.
Nije točno.

Nisam vam zabranio da obučavate Ukrajince nego da to radite na tlu Hrvatske.

Imaš u Poljskoj vojne poligone pa ih tamo obućavaj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska u ww3 - Page 2 Empty Re: Hrvatska u ww3

Post by Guest Tue 7 Feb - 2:39

Šandor Winnetou wrote:
zoro osvetnik wrote:
A šta je to dosad napravio za Ruse?
Nisam primjetio baš ništa.
Napravio je što i koliko može, od obuke Ukrajinaca  pa do izjava o ratu rusije vs ukrajine kao o ratu nato vs rusije i s time dodatno razdijelio hr korpus, u principu on nikada nije ni prestao lupetati samo je doza bijelog u igri što i koliko i kad.
Pa ja stvarno ne znam kakva budala moraš biti pa da obučaješ zaraćenu stranu u ratu s kojom nemamo nikakve veze. Možemo si samo štetu napravit.
A HR kospus je razdijeljen od 2000.-e 
Tako da on ni tu ništa novo nije napravio.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska u ww3 - Page 2 Empty Re: Hrvatska u ww3

Post by RayMabus Tue 7 Feb - 2:40

zoro osvetnik wrote:
Šandor Winnetou wrote:
zoro osvetnik wrote:
A šta je to dosad napravio za Ruse?
Nisam primjetio baš ništa.
Napravio je što i koliko može, od obuke Ukrajinaca  pa do izjava o ratu rusije vs ukrajine kao o ratu nato vs rusije i s time dodatno razdijelio hr korpus, u principu on nikada nije ni prestao lupetati samo je doza bijelog u igri što i koliko i kad.
Pa ja stvarno ne znam kakva budala moraš biti pa da obučaješ zaraćenu stranu u ratu s kojom nemamo nikakve veze. Možemo si samo štetu napravit.
A HR kospus je razdijeljen od 2000.-e 
Tako da on ni tu ništa novo nije napravio.
Mogu ih obućavati ali ne na tlu Hrvatske.

To je diplomatska pleska britanskoj i eu žgadiji na novim prostorima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska u ww3 - Page 2 Empty Re: Hrvatska u ww3

Post by Guest Tue 7 Feb - 2:44

RayMabus wrote:
zoro osvetnik wrote:
Šandor Winnetou wrote:
zoro osvetnik wrote:
A šta je to dosad napravio za Ruse?
Nisam primjetio baš ništa.
Napravio je što i koliko može, od obuke Ukrajinaca  pa do izjava o ratu rusije vs ukrajine kao o ratu nato vs rusije i s time dodatno razdijelio hr korpus, u principu on nikada nije ni prestao lupetati samo je doza bijelog u igri što i koliko i kad.
Pa ja stvarno ne znam kakva budala moraš biti pa da obučaješ zaraćenu stranu u ratu s kojom nemamo nikakve veze. Možemo si samo štetu napravit.
A HR kospus je razdijeljen od 2000.-e 
Tako da on ni tu ništa novo nije napravio.
Mogu ih obućavati ali ne na tlu Hrvatske.

To je diplomatska pleska britanskoj i eu žgadiji na novim prostorima.
E, pa može i tako. Samo šta dalje od Hrvatske.
Naposlijetku, mi smo već na svom tlu dobili prvu pošiljku s neba (pitaj boga odakle). Jel nama to treba?
Ofkors da nam ne treba, ako ćemo razumno razmišljat.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska u ww3 - Page 2 Empty Re: Hrvatska u ww3

Post by RayMabus Tue 7 Feb - 2:44

Ta rasprava nije vođena oće li ili ne Hrvatska obućavati ukrajinsku vojsku nego oće li to raditi na svom terioriju.

Odgovor je ne.

Radit će to na tuđem npr u Poljskoj, Češkoj in drugdje tko je već odobrio da on to hoće. Mi nećemo. Na svojim poligonima. To je rasprava a ne oćemo li ih uopće obučavati.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska u ww3 - Page 2 Empty Re: Hrvatska u ww3

Post by RayMabus Tue 7 Feb - 2:49

zoro osvetnik wrote:
RayMabus wrote:
zoro osvetnik wrote:
Šandor Winnetou wrote:
zoro osvetnik wrote:
A šta je to dosad napravio za Ruse?
Nisam primjetio baš ništa.
Napravio je što i koliko može, od obuke Ukrajinaca  pa do izjava o ratu rusije vs ukrajine kao o ratu nato vs rusije i s time dodatno razdijelio hr korpus, u principu on nikada nije ni prestao lupetati samo je doza bijelog u igri što i koliko i kad.
Pa ja stvarno ne znam kakva budala moraš biti pa da obučaješ zaraćenu stranu u ratu s kojom nemamo nikakve veze. Možemo si samo štetu napravit.
A HR kospus je razdijeljen od 2000.-e 
Tako da on ni tu ništa novo nije napravio.
Mogu ih obućavati ali ne na tlu Hrvatske.

To je diplomatska pleska britanskoj i eu žgadiji na novim prostorima.
E, pa može i tako. Samo šta dalje od Hrvatske.
Naposlijetku, mi smo već na svom tlu dobili prvu pošiljku s neba (pitaj boga odakle). Jel nama to treba?
Ofkors da nam ne treba, ako ćemo razumno razmišljat.
Pa nego kako će drukčije nakon ta su podržali Komšića u BiH ? Da mi se ne bi još ovdje odma do njega uvježbavali. Da ih ne bi slučajno pustio blizu s kalašima.

Aj ti tamo u Poljsku pa ih vježbaj s bojevnom municijom kad su takvi ( podržavaju Komšića ). Eventualno može obuka razminiranja al to su mirnodopske stvari tj nisu usmjerene na napad il tako šta nego razminiranje terena itd dakle ništa ratno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska u ww3 - Page 2 Empty Re: Hrvatska u ww3

Post by Guest Tue 7 Feb - 2:50

RayMabus wrote:Ta rasprava nije vođena oće li ili ne Hrvatska obućavati ukrajinsku vojsku nego oće li to raditi na svom terioriju.

Odgovor je ne.

Radit će to na tuđem npr u Poljskoj, Češkoj in drugdje tko je već odobrio da on to hoće. Mi nećemo. Na svojim poligonima. To je rasprava a ne oćemo li ih uopće obučavati.
A i to za šta njima treba obuka, tu im mi ni ne možemo pomoć. Nemamo mi modernu tehnologiju kojom ih kljuka zapad.

Mi ih možemo samo naučit nešto oko razminiranja i još nekih sitnica. 
A to bi oni mogli naučit i bez nas. I ja sam u ratu dosta toga sam naučio. A i ono šta su me drugi naučili, sve su to bili Hrvati šta su me obučavali.
Tako da je ta hrvatska obuka za Ukrajince u neku ruku i smiješna. Samo ono da se čuje da su ih i Hrvati nešto obučavali, iako bez prevelikog smisla.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska u ww3 - Page 2 Empty Re: Hrvatska u ww3

Post by RayMabus Tue 7 Feb - 2:58

Ta rasprava je završena. Ovdje se vojno obučavati NEĆE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska u ww3 - Page 2 Empty Re: Hrvatska u ww3

Post by RayMabus Tue 7 Feb - 3:08

Idemo dalje. Ovu nedilju regionalni izbori u Laziju i Berlinu.

Desnica vodi.


--

Sad će vama general Tupko s pet zvjezdica objasniti cijelu geopolitičku situaciju Srbije.



Prije godinu dana general Tupko s pet zvjezdica poručuje da će cijela Europa plivati u moru krvi ako vidim Komšića još jednom na toj poziciji tj preglasavanje Hrvatske.

Mjesec dana prije napada general Tupko s pet zvjezdica napada bavarskog premijera jer ovaj viče kako je Rusija prijatelj Europi i postavlja se na Karpate i poručuje Putinu da ako napadne cijelu Ukrajinu da će se vračati u crnim vrećama u Rusiju i da će se na kraju čačkati s njima na istoku al da me za to boli kurac.

Umjesto brzog plana slamanja Ukrajine i stavljanja pod Putinovu kontrolu a šta je i Srbija očekivala , Srbija sad ima 40 miljona Ukrajinaca koji čine kopneni zid Putinovom prodoru na Balkan a rat na istoku Ukrajine je pat pozicija.

Zapad koji podržava Komšića također gubi ogromne pare jer je netko uletio s Elvirom i kako će spriječiti brzi pad Rusije, dakle drži ih na životu s te strane taman da ne potonu.


Vrijeme ne radi za vas. Ni za koga od vas.

Jedino radi za generala Tupka s pet zvjezdica.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska u ww3 - Page 2 Empty Re: Hrvatska u ww3

Post by RayMabus Tue 7 Feb - 3:12

Završit će svi u dubokoj jami ovi šta su podržali Komšića. Nemaju oni uopće ideju s kime imaju posla.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska u ww3 - Page 2 Empty Re: Hrvatska u ww3

Post by RayMabus Tue 7 Feb - 3:37

Prije 14 sati
Novo izvješće: Kina šalje Rusiji tehnologiju koju u ratu koristi moskovska vojska
Kina Rusiji šalje tehnologiju koju koristi moskovska vojska za ratovanje protiv Ukrajine, otkrili su novi trgovinski podaci, piše Telegraph.
Otkrića pokazuju da Rusija zaobilazi zapadne sankcije kako bi popunila svoje oružane snage. Carinska evidencija pokazala je da su kineske državne obrambene tvrtke isporučivale navigacijsku opremu, tehnologiju za ometanje i rezervne dijelove za borbene zrakoplove ruskim kolegama, piše Wall Street Journal.
U međuvremenu, Iran i Rusija nastavljaju unaprjeđivati svoje vojno savezništvo izgradnjom tvornice koja bi se mogla koristiti za izradu 6000 iranskih dronova kamikaza za upotrebu u Ukrajini.
Američki dužnosnici upozorili su da Moskva i Teheran dovršavaju planove za izgradnju objekta udaljenog oko 965 kilometara istočno od Moskve.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska u ww3 - Page 2 Empty Re: Hrvatska u ww3

Post by RayMabus Tue 7 Feb - 3:38

Šta će sad Šolz koji ne želi prekinit surdnju s Kinom ?

Em ovi poslali balon na SAD em naoružavaju rusku vojsku ?

Šta ćemo sad ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska u ww3 - Page 2 Empty Re: Hrvatska u ww3

Post by RayMabus Tue 7 Feb - 3:43

Ja se sićan da je on 15.10.2022 izjavija ovo :

by RayMabus Sat 15 Oct - 11:56

Manji koalicijski partneri Zeleni i liberalni Slobodni demokrati tvrđeg su stava od socijaldemokrata (SPD) kancelara Olafa Scholza koji ne žele slijediti primjer SAD-a i izazivati Hladni rat s Kinom.

“Odvajanje je pogrešan odgovor. Ne moramo se odvajati od nekih zemalja”, rekao je početkom sedmice Scholz, koji planira posjetiti Kinu do kraja godine.

“Odlučno kažem da moramo nastaviti poslovati s Kinom”, poručio je njemački premijer.


--


I ŠTA ĆEMO SAD ? Em balon na Ameriku em naoružavaju rusku vojsku koja napada Ukrajinu....

SINE ZUBIMA ĆU TI IŠČUPAT GRKLJAN
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska u ww3 - Page 2 Empty Re: Hrvatska u ww3

Post by RayMabus Tue 7 Feb - 4:11

Doša ode podržavat Komšića. Pravi se pametan. Nisu ni ustali sa tih stolica kad su meni rekli da odjeben i da će oni opet Komšića a ovi napad na Ukrajinu. RASPAD SISTEMA.

Još i rezoluciju u Bundestagu donili kako su Hrvati i Srbi u BiH fuj kaka a Bakir dobar dečko.

SINE POBIT ĆU VAS SVE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska u ww3 - Page 2 Empty Re: Hrvatska u ww3

Post by RayMabus Tue 7 Feb - 4:16

Tek kad vam vidim glave na panjevima onda ću se zaustavit.

DOK VAS SVE NE POBIJEN NEĆU STAT.

Amo dalje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska u ww3 - Page 2 Empty Re: Hrvatska u ww3

Post by RayMabus Tue 7 Feb - 4:32

Te komunjare iz njemačkog SPD kao i ostale socijal demokrate ćemo proglasiti kineskim agentima.

Zeleni i Liberali su bili za prekid suradnje tj ovisnosti Njemačke o Kini a ovi se usprotivio i odma otrčao u Kinu ovome pod noge.

A vidim im srpa i čekića na zidu kineskog parlamenta :

Hrvatska u ww3 - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcThkwq71QCAZdS-ydn-3yqfrfTPtM1tGfBFm-UpSbCnpSOZVFmCFRIVww4mXIy7KN4Z6RQ&usqp=CAU
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska u ww3 - Page 2 Empty Re: Hrvatska u ww3

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum