ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska u ww3

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Hrvatska u ww3 Empty Hrvatska u ww3

Post by Šandor Winnetou 7/2/2023, 01:04

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/politika/ivica-sola-milanovic-i-sateliti-pod-krinkom-pacifizma-zapravo-rade-za-ruse-1262511

_________________
Hrvatska u ww3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19654
2017-12-31


Back to top Go down

Hrvatska u ww3 Empty Re: Hrvatska u ww3

Post by Šandor Winnetou 7/2/2023, 01:06

U Hrvatskoj se vodi rusko-ukrajinski rat. S jedne strane je hrvatski Putin, Milanović, koji jasno tvrdi, kao i Kremlj, da je Rusija bila “isprovocirana”. S druge strane su oni koji, suprotno Milanoviću, iz pozicije i opozicije jasno govore o “ničim izazvanoj agresiji Rusije na Ukrajinu” kojoj treba pomoći na svaki način, pa i vojnom obukom.

_________________
Hrvatska u ww3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19654
2017-12-31


Back to top Go down

Hrvatska u ww3 Empty Re: Hrvatska u ww3

Post by Šandor Winnetou 7/2/2023, 01:07

Iako Milanović zagovara da se Hrvatska treba tu držati po strani, on je već zauzeo stranu, i zapalio toliko baruta da je ovaj rusko-ukrajinski sukob u Hrvatskoj zahvaljujući baš njemu snažno eskalirao. To što je izgovorio prošlog tjedna o NATO-u, koji preko Ukrajine ratuje s Rusijom, o “otetom Kosovu” i sve drugo što je nadrobio zapravo je čisti državni udar, jer se kosi sa svim ključnim odrednicama hrvatskog pozicioniranja uz NATO i EU.

_________________
Hrvatska u ww3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19654
2017-12-31


Back to top Go down

Hrvatska u ww3 Empty Re: Hrvatska u ww3

Post by Šandor Winnetou 7/2/2023, 01:09

Milanović je, ničim izazvan (vidjet ćemo je li baš tako), ovim državnim udarom kao predsjednik Hrvatske izvršio agresiju na Hrvatsku i strateške odrednice njezine vanjske politike. “Argumente” koje je iznio prošlog tjedna zapravo su sažetak ruske propagande od početka invazije na Ukrajinu.

_________________
Hrvatska u ww3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19654
2017-12-31


Back to top Go down

Hrvatska u ww3 Empty Re: Hrvatska u ww3

Post by Šandor Winnetou 7/2/2023, 01:09

Milanović i njegovi sateliti, DP, SDP I Most, skrivaju se iza brige za Hrvatsku na pragu trećeg svjetskog rata, koji je već započeo, glumeći neke pacifiste verzije 2.0. i ne žele uvlačiti Hrvatsku u “tuđi rat”.

_________________
Hrvatska u ww3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19654
2017-12-31


Back to top Go down

Hrvatska u ww3 Empty Re: Hrvatska u ww3

Post by Šandor Winnetou 7/2/2023, 01:10

Ono, a, dobro, Hitler malo švrlja po Austriji, malo po Čehoslovačkoj..., tu će valjda stati. Što ćemo se miješati, bitno je da ne eskalira, bitno je sačuvati mir. Na analogan način, Milanović, Most, DP i SDP danas (u Saboru) zauzeli su sličnu pacifističku poziciju nečinjenja, vojnog nepomaganja žrtvi u ime mira, jer smo “mali”. Pa baš zato što smo mali treba nam kišobran.

_________________
Hrvatska u ww3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19654
2017-12-31


Back to top Go down

Hrvatska u ww3 Empty Re: Hrvatska u ww3

Post by Šandor Winnetou 7/2/2023, 01:12

Pacifizam je u hudim vremenima, kao ona uoči Hitlerova ludila, i danas s Putinovim ludilom, opasan stav, baš po mir.

_________________
Hrvatska u ww3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19654
2017-12-31


Back to top Go down

Hrvatska u ww3 Empty Re: Hrvatska u ww3

Post by RayMabus 7/2/2023, 01:23

Nije ničim izazvan. Ukrajinsko ministarstvo poslova a njih direktno postavlja predsjednik Ukrajine dakle Zelenski poslalo je diplomatskog predsjednika na inauguraciju Komšiću ( dakle dali mu podršku za iduće četriri godine i protiv Hrvata i Hrvatske ).

Sine ne pilaj granu na kojoj sjediš. 

https://www.ex-iskon-pleme.com/t53157-zasto-se-ne-treba-fanaticno-poistovjecivati-s-ukrajinom#2087153
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska u ww3 Empty Re: Hrvatska u ww3

Post by RayMabus 7/2/2023, 01:42

Ne postoji nikakvi ukrajinsko ruski rat u Hrvatskoj. 

Postoji samo jebavanje matere bezobraznom Zelenskom i Kulebi.

Sad kad im je došla vojska iznad Sumija ( rodni grad Kulebe ) odma im se raspala fronta na istoku jer su morali povuć dio snaga.

Tako ti mene jebi i pametuj pa ćeš vidit kakva sranja iz toga proizlaze.

Bezobrazni su do bola. Ti im pomažeš a oni prst u oko i podrška Komšiću u BiH. Jel tako ? Je. E PA SAD ĆU TI JEBAT MAJKU BEZOBRAZNU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska u ww3 Empty Re: Hrvatska u ww3

Post by Šandor Winnetou 7/2/2023, 01:51

Eto malo presjeka situacije od nekoga tko ima čuku a tko nije ničija podguzna muha za razliku od ove proputinovske bagre koja kurca ne kuži ali svejedno laju kao najvjerniji  putinovi kerovi kao što su bremilanče ili orban a za sobom vuku stoku sitnog zuba koji su povjerovali u idiotluke o putinu kao spasitelju svjeta protiv zlog zapada u kojem i sami obitavaju i ne pada im na papamet ni u snovima da idu živjeti  u rusiju - majku vascele demokracije.
Kad čitam rusofilske pičketine počinjem se klanjali srbendama koji su ( iako glupi do bola ) imali muda po cijenu života ratovati za barbare dočim je ova rusofilska ekipa u RH bila i ostala u bojni Internet tupavih ratnika kao i u DR gdje su preko partijskih drugova izvukli debelu pozadinu ili  bili oslobođeni od rata kao naš premjer ili drug milanče s tim da prvi ima muda barem stati na stranu žrtve dočim drugi nema muda ni za to nego nastavlja djeliti Hrvatsko pučanstvo kao stari odani partijski vojnik kojemu je država kojom predsjeda  slučajna i po čijoj logici se ni mi devedesetih nismo smjeli braniti jer je eto agragresor jači. Muka mi je od svog tog licemjerje, muka mi je od gluposti, muka mi je od teorija zavjere gdje ljudi ne vide ništa pored zdravih očiju, gdje vide ugroza rusije dok rusi pale ukrajinski gradove...umoran sam od bilo kakve zdrave rasprave sa idiotima koji se predstavljaju kao hr branitelji  a citiraju i vjeruju srpskim izvorima i zdušno navijaju za srbende i agresore....
Nije ni čudo što nas je ostalo tako malo, toliko zla i opakosti i zluradosti malo koja normalna duša može nositi, I zato se odmiče od izvora koji joj dušu truje te traži nešto normalno daleko od toksičnost koje može pročitati

_________________
Hrvatska u ww3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19654
2017-12-31


Back to top Go down

Hrvatska u ww3 Empty Re: Hrvatska u ww3

Post by RayMabus 7/2/2023, 02:03

Neka ih spašavaju Britanci koje su pitali i vjerovatno po njihovom naputku, jel smiju doć na inauguraciju Komšiću.

Daleko im kuća i jednima i drugima i trećima.

Nemam sluha za kretene i za one koji podržavaju Komšića a kretenizam je dok ti je zemlja u ratu ić zabit prst u oko državi koja te podupire ( Hrvatska ).

NEKA SE SAD NAPUŠE KURCA KAD SU TAKO BAHATI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska u ww3 Empty Re: Hrvatska u ww3

Post by Šandor Winnetou 7/2/2023, 02:12

RayMabus wrote:Ne postoji nikakvi ukrajinsko ruski rat u Hrvatskoj. 

Postoji samo jebavanje matere bezobraznom Zelenskom i Kulebi.

Sad kad im je došla vojska iznad Sumija ( rodni grad Kulebe ) odma im se raspala fronta na istoku jer su morali povuć dio snaga.

Tako ti mene jebi i pametuj pa ćeš vidit kakva sranja iz toga proizlaze.

Bezobrazni su do bola. Ti im pomažeš a oni prst u oko i podrška Komšiću u BiH. Jel tako ? Je. E PA SAD ĆU TI JEBAT MAJKU BEZOBRAZNU.
Varaš se longi, ovo jeste rat globalnih razmjera i ukrajinsko-ruski rat se prenio  na cijelu evropu. Političari su zatrovani, mediji su zatrovani, ljudi su zatrovani.....svatko kupi i kupuje svoju vojsku, ploča se postavlja i figure se skupljaju i pozicioniraju, i ratnici i špijuni i pičke i svatko svoj tabor bira svojevoljno i nitko neće moći reći da nije upoznat s materijom iako su im fakti cijelo vrijeme pred očima.

_________________
Hrvatska u ww3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19654
2017-12-31


Back to top Go down

Hrvatska u ww3 Empty Re: Hrvatska u ww3

Post by RayMabus 7/2/2023, 02:15

I ?

Šta ćemo sad ?

Da se ja borim za tu eu žgadiju koja je par dana prije ovog napada na eu sastanku rekla Hrvatskoj da odjebe i d aće oni Komšića ?

Sine sve ću ih poklat. Pat pozicija = ide vrije i izbori se moraju održati i padaju te vlade.

Pa zar ti baš ja nisan reka mjesec dana prije ovog napada da san stavija vojni logor na Karpatima i da ako napadne cijelu Ukrajinu da će se vraćati u crnim vrećama a da me za te borbe na istoku nije brige ?

Ja san u pohodu a vi možete samo gledat sa strane.


Last edited by RayMabus on 7/2/2023, 02:16; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska u ww3 Empty Re: Hrvatska u ww3

Post by Guest 7/2/2023, 02:16

Šandor Winnetou wrote:To što je izgovorio prošlog tjedna o NATO-u, koji preko Ukrajine ratuje s Rusijom, o “otetom Kosovu” i sve drugo što je nadrobio zapravo je čisti državni udar, jer se kosi sa svim ključnim odrednicama hrvatskog pozicioniranja uz NATO i EU.
Zoki ne voli EU i NATO. Ne voli ni Ruse.

Sasvim legitiman stav.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska u ww3 Empty Re: Hrvatska u ww3

Post by Šandor Winnetou 7/2/2023, 02:23

RayMabus wrote:I ?

Šta ćemo sad ?

Da se ja borim za tu eu žgadiju koja je par dana prije ovog napada na eu sastanku rekla Hrvatskoj da odjebe i d aće oni Komšića ?

Sine sve ću ih poklat. Pat pozicija = ide vrije i izbori se moraju održati i padaju te vlade.

Pa zar ti baš ja nisan reka mjesec dana prije ovog napada da san stavija vojni logor na Karpatima i da ako napadne cijelu Ukrajinu da će se vraćati u crnim vrećama a da me za te borbe na istoku nije brige ?

Ja san u pohodu a vi možete samo gledat sa strane.
Komšić je tu nebitan, piliš pogrešno  drvo.

_________________
Hrvatska u ww3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19654
2017-12-31


Back to top Go down

Hrvatska u ww3 Empty Re: Hrvatska u ww3

Post by RayMabus 7/2/2023, 02:25

Sad smo im uvalili zajeb s balonom.

20.01 Komšić dobiva pozivnicu u SAD, 28.01 balon ulazi na područje Aljaske, 2.02 pomoćnica ministra obrane sjeda za Komšićev stol da mu objasni šta Amerika oće, pazi njemu koji je antihrvat i izglasan muđahedinskim glasovima ona objašnajva šta ona oće u mekom trbuhu Hrvatske a lik armija bih i uzrupirao mjesto hrvatskog člana.

3.01 balon iz Kanade ulazi u Ameriku.

Skandal.

Pogoršani odnosi Kine i Amerike a poboljšani odnosi Rusije i Kine.

Sad su u ratu s Kinom i moraju svu flotu usmjerit na Pacifik.

Samo ti se s njime doigovaraj kako ćeš meni radit o glavi.

Napad je najbolja obrana.


Last edited by RayMabus on 7/2/2023, 02:26; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska u ww3 Empty Re: Hrvatska u ww3

Post by Šandor Winnetou 7/2/2023, 02:26

zoro osvetnik wrote:
Šandor Winnetou wrote:[size=45]To što je izgovorio prošlog tjedna o NATO-u, koji preko Ukrajine ratuje s Rusijom, o “otetom Kosovu” i sve drugo što je nadrobio zapravo je čisti državni udar, jer se kosi sa svim ključnim odrednicama hrvatskog pozicioniranja uz NATO i EU.[/size]
Zoki ne voli EU i NATO. Ne voli ni Ruse.

Sasvim legitiman stav.
Ali radi za ruse kojima svaki razdor odgovara, pitanje je jel na platnom spisku ili je samo korisna budala, kladim se na ovo drugo.

_________________
Hrvatska u ww3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19654
2017-12-31


Back to top Go down

Hrvatska u ww3 Empty Re: Hrvatska u ww3

Post by Guest 7/2/2023, 02:26

RayMabus wrote:I ?

Šta ćemo sad ?
A sad ćemo zvat HAK lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska u ww3 Empty Re: Hrvatska u ww3

Post by Guest 7/2/2023, 02:27

Šandor Winnetou wrote:
zoro osvetnik wrote:
Šandor Winnetou wrote:[size=45]To što je izgovorio prošlog tjedna o NATO-u, koji preko Ukrajine ratuje s Rusijom, o “otetom Kosovu” i sve drugo što je nadrobio zapravo je čisti državni udar, jer se kosi sa svim ključnim odrednicama hrvatskog pozicioniranja uz NATO i EU.[/size]
Zoki ne voli EU i NATO. Ne voli ni Ruse.

Sasvim legitiman stav.
Ali radi za ruse kojima svaki razdor odgovara, pitanje je jel na platnom spisku ili je samo korisna budala, kladim se na ovo drugo.
A šta je to dosad napravio za Ruse?
Nisam primjetio baš ništa.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska u ww3 Empty Re: Hrvatska u ww3

Post by RayMabus 7/2/2023, 02:30

Šandor Winnetou wrote:
RayMabus wrote:I ?

Šta ćemo sad ?

Da se ja borim za tu eu žgadiju koja je par dana prije ovog napada na eu sastanku rekla Hrvatskoj da odjebe i d aće oni Komšića ?

Sine sve ću ih poklat. Pat pozicija = ide vrije i izbori se moraju održati i padaju te vlade.

Pa zar ti baš ja nisan reka mjesec dana prije ovog napada da san stavija vojni logor na Karpatima i da ako napadne cijelu Ukrajinu da će se vraćati u crnim vrećama a da me za te borbe na istoku nije brige ?

Ja san u pohodu a vi možete samo gledat sa strane.
Komšić je tu nebitan, piliš pogrešno  drvo.
Koje sranje jebate.

Pozvali njega u Ameriku i onda za stol pomoćnica obrane da NJEMU objasni šta Amerika oće.

A kad ono balon. Kineski. S propelama. Vama doletio poviše glave.

Aj ća.


--


Smijem se.

I Bog se isto smije.

Vi očito ne shvačate onaj dio kad ja kažem da sam anđeo Prijestolnik a oni su božji autoritet.

U prevodu da vam nacrtam : Taj Bog je nešto ko vama kad vam dođe prijatelj u kuću pa pijete kavu skupa.

Shvaćate taj dio da sam ja božji autoritet.

Očito ne. Moran van nacrtat. JA S NJIM PIJEN KAVU KO DOBAR DAN.

Sad ćete fino cijelu flotu i vojsku okrenit prema Kini a to je Pacifik i zapadna obala.

DALEKO JE VAMA BOSNA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska u ww3 Empty Re: Hrvatska u ww3

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum