ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Previse da bi bilo slucajno i 'mi zelimo imati djecu'!U pet godina u SAD posvojeno 46 djece iz Konga a u Hrvatskoj 68

Go down

Previse da bi bilo slucajno i 'mi zelimo imati djecu'!U pet godina u SAD posvojeno 46 djece iz Konga a u Hrvatskoj  68 Empty Previse da bi bilo slucajno i 'mi zelimo imati djecu'!U pet godina u SAD posvojeno 46 djece iz Konga a u Hrvatskoj 68

Post by vuksadinare Tue 31 Jan - 22:32

https://narod.hr/hrvatska/otkrivamo-u-pet-godina-u-sad-je-iz-dr-konga-posvojeno-46-djece-a-u-hrvatsku-68
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Previse da bi bilo slucajno i 'mi zelimo imati djecu'!U pet godina u SAD posvojeno 46 djece iz Konga a u Hrvatskoj  68 Empty Re: Previse da bi bilo slucajno i 'mi zelimo imati djecu'!U pet godina u SAD posvojeno 46 djece iz Konga a u Hrvatskoj 68

Post by vuksadinare Tue 31 Jan - 22:33

a od 68 ak je ostalo par ostalo salji dalje 'cijena sitnica'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Previse da bi bilo slucajno i 'mi zelimo imati djecu'!U pet godina u SAD posvojeno 46 djece iz Konga a u Hrvatskoj  68 Empty Re: Previse da bi bilo slucajno i 'mi zelimo imati djecu'!U pet godina u SAD posvojeno 46 djece iz Konga a u Hrvatskoj 68

Post by veber Tue 31 Jan - 23:10

kretenčino, pa imaš li ti život?
koga boli kurac za kmice.

daj mi reci zakaj čistoća i krepani bandić i grad nisu odgovorili na mojih 8 snimaka gdje smetlari hitaju plastiku u kamion za smeće?

koji si ti iskompleksirani kreten, to je za nebilivit.

dobiješ li barem salatu uz sendvič?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Previse da bi bilo slucajno i 'mi zelimo imati djecu'!U pet godina u SAD posvojeno 46 djece iz Konga a u Hrvatskoj  68 Empty Re: Previse da bi bilo slucajno i 'mi zelimo imati djecu'!U pet godina u SAD posvojeno 46 djece iz Konga a u Hrvatskoj 68

Post by mentalitet Wed 1 Feb - 0:01

vuksadinare wrote:https://narod.hr/hrvatska/otkrivamo-u-pet-godina-u-sad-je-iz-dr-konga-posvojeno-46-djece-a-u-hrvatsku-68

Kada bi kretenchino znao koliko je hrvatske djece prodano na zapad onda bi vjerojatno imao drugachije mishljenje o svojoj vukojebini.Ovo je tipichni kamenjarski mentalitet,brinu ih Kongo ali ih boli kurac za vlastitu zemlju.Gdje su vashi takozvani domoljubi da se malo potrude i otkriju tu mafiju koja trguje hrvatskom djecom?

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5028
2020-07-05


Back to top Go down

Previse da bi bilo slucajno i 'mi zelimo imati djecu'!U pet godina u SAD posvojeno 46 djece iz Konga a u Hrvatskoj  68 Empty Re: Previse da bi bilo slucajno i 'mi zelimo imati djecu'!U pet godina u SAD posvojeno 46 djece iz Konga a u Hrvatskoj 68

Post by vuksadinare Wed 1 Feb - 7:46

mentalitet wrote:
vuksadinare wrote:https://narod.hr/hrvatska/otkrivamo-u-pet-godina-u-sad-je-iz-dr-konga-posvojeno-46-djece-a-u-hrvatsku-68

Kada bi kretenchino znao koliko je hrvatske djece prodano na zapad onda bi vjerojatno imao drugachije mishljenje o svojoj vukojebini.Ovo je tipichni kamenjarski mentalitet,brinu ih Kongo ali ih boli kurac za vlastitu zemlju.Gdje su vashi takozvani domoljubi da se malo potrude i otkriju tu mafiju koja trguje hrvatskom djecom?
domoljubi nisu na vlasti moronu vec tvoji
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Previse da bi bilo slucajno i 'mi zelimo imati djecu'!U pet godina u SAD posvojeno 46 djece iz Konga a u Hrvatskoj  68 Empty Re: Previse da bi bilo slucajno i 'mi zelimo imati djecu'!U pet godina u SAD posvojeno 46 djece iz Konga a u Hrvatskoj 68

Post by vuksadinare Wed 1 Feb - 7:47

veber wrote:kretenčino, pa imaš li ti život?
koga boli kurac za kmice.

daj mi reci zakaj čistoća i krepani bandić i grad nisu odgovorili na mojih 8 snimaka gdje smetlari hitaju plastiku u kamion za smeće?

koji si ti iskompleksirani kreten, to je za nebilivit.

dobiješ li barem salatu uz sendvič?
bandic je odavno na ahiretu...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Previse da bi bilo slucajno i 'mi zelimo imati djecu'!U pet godina u SAD posvojeno 46 djece iz Konga a u Hrvatskoj  68 Empty Re: Previse da bi bilo slucajno i 'mi zelimo imati djecu'!U pet godina u SAD posvojeno 46 djece iz Konga a u Hrvatskoj 68

Post by Sora Wed 1 Feb - 9:45

je vi uopće znate što znači riječ TRGOVINA?
ono-kupiš prodaš jel tako
 otkuda vam ta primisao bar u ovim javno poznatim slučajevima???
kako to bez dokaza 
jopet 
jopet 
stalno mlatite , već godinama , isto, bez dokaza i utemeljenog i intuitivnog i bilo kakvog

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Previse da bi bilo slucajno i 'mi zelimo imati djecu'!U pet godina u SAD posvojeno 46 djece iz Konga a u Hrvatskoj  68 Empty Re: Previse da bi bilo slucajno i 'mi zelimo imati djecu'!U pet godina u SAD posvojeno 46 djece iz Konga a u Hrvatskoj 68

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum