ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi - Page 4 Empty Re: stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi

Post by mentalitet 1/2/2023, 20:16

škutor wrote:DALI JE OVAJ SUDAC MUTANT 

Radovan Dobronić


stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi - Page 4 Untitled-collage-2023-01-04T152353.175-696x522

Nego shta je?I to srpski negdje iz Hercegovine u kojoj josh danas daju djeci srpska imena,odnosno imena svojih roditelja baka i djedova kojih se nisu odrekli a ikonu su negdje sakrli na tavan u sluchaju da srbi opet dodju u ta podruchja:::))Poznavao sam neku Zorku Shushak,prava rvatica ,srpski mutant,ali je bila nevidjeni talenat za pushenje kurca:::))


Last edited by mentalitet on 1/2/2023, 20:18; edited 1 time in total

mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi - Page 4 Empty Re: stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi

Post by veber 1/2/2023, 20:18

mentalitet wrote:
škutor wrote:ova gamad je jača od države 

https://narod.hr/hrvatska/afera-zambija-adopta-se-ograduje-od-topcic-rosenberg-nije-ovlastena-za-zastupanje-nase-udruge


Pa ja ovdje cijelo vrijeme pishem da su barem ovdje najveci rvati bivshi srbi a ti si im dao dobro ime "mutanti"Rvati mutirani srbi:::))Nema shto pravo u sridu.
ti si napisao da su ti u americi rekli da si bin-srb.
kaj si ti onda?
dimento?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi - Page 4 Empty Re: stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi

Post by mentalitet 1/2/2023, 20:22

veber wrote:
mentalitet wrote:
škutor wrote:ova gamad je jača od države 

https://narod.hr/hrvatska/afera-zambija-adopta-se-ograduje-od-topcic-rosenberg-nije-ovlastena-za-zastupanje-nase-udruge


Pa ja ovdje cijelo vrijeme pishem da su barem ovdje najveci rvati bivshi srbi a ti si im dao dobro ime "mutanti"Rvati mutirani srbi:::))Nema shto pravo u sridu.
ti si napisao da su ti u americi rekli da si bin-srb.
kaj si ti onda?
dimento?

E to je tajna za idiote sa ovog foruma pa i tebe kome je bitnije shto pishe na kutiji nego shto se nalazi unutra..Na kraju krajeva,zar vec davno nisi napisao da sam chetnik?Chemu onda sumnja u svoje debilne zakljuchke?Pari mi da si ipak prestao cugati jeftin alkohol pa preispitujesh sam sebe:::))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi - Page 4 Empty Re: stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi

Post by veber 1/2/2023, 20:32

mentalitet wrote:
veber wrote:
mentalitet wrote:
škutor wrote:ova gamad je jača od države 

https://narod.hr/hrvatska/afera-zambija-adopta-se-ograduje-od-topcic-rosenberg-nije-ovlastena-za-zastupanje-nase-udruge


Pa ja ovdje cijelo vrijeme pishem da su barem ovdje najveci rvati bivshi srbi a ti si im dao dobro ime "mutanti"Rvati mutirani srbi:::))Nema shto pravo u sridu.
ti si napisao da su ti u americi rekli da si bin-srb.
kaj si ti onda?
dimento?

E to je tajna za idiote sa ovog foruma pa i tebe kome je bitnije shto pishe na kutiji nego shto se nalazi unutra..Na kraju krajeva,zar vec davno nisi napisao da sam chetnik?Chemu onda sumnja u svoje debilne zakljuchke?Pari mi da si ipak prestao cugati  jeftin alkohol pa preispitujesh sam sebe:::))
za razliku od tebe, mogu si priuštiti cognac.
ne čistim račiće za 6 USD pro hour.

ti si pomoćni radnik. ja sam ipak nekaj drugo.

i kaj ti znači jeftin alkohol?

za mene je sve jeftino.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi - Page 4 Empty Re: stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi

Post by veber 1/2/2023, 20:33

btw
miješaš naciju i nacionalnost.

ali za priglupog bin-srb nije niti čudno.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi - Page 4 Empty Re: stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi

Post by mentalitet 1/2/2023, 20:37

veber wrote:
mentalitet wrote:
veber wrote:
mentalitet wrote:
škutor wrote:ova gamad je jača od države 

https://narod.hr/hrvatska/afera-zambija-adopta-se-ograduje-od-topcic-rosenberg-nije-ovlastena-za-zastupanje-nase-udruge


Pa ja ovdje cijelo vrijeme pishem da su barem ovdje najveci rvati bivshi srbi a ti si im dao dobro ime "mutanti"Rvati mutirani srbi:::))Nema shto pravo u sridu.
ti si napisao da su ti u americi rekli da si bin-srb.
kaj si ti onda?
dimento?

E to je tajna za idiote sa ovog foruma pa i tebe kome je bitnije shto pishe na kutiji nego shto se nalazi unutra..Na kraju krajeva,zar vec davno nisi napisao da sam chetnik?Chemu onda sumnja u svoje debilne zakljuchke?Pari mi da si ipak prestao cugati  jeftin alkohol pa preispitujesh sam sebe:::))
za razliku od tebe, mogu si priuštiti cognac.
ne čistim račiće za 6 USD pro hour.

ti si pomoćni radnik. ja sam ipak nekaj drugo. ( u prevodu: Jebu me ko zadnju kurvetinu za 10 jurica po satu)

i kaj ti znači jeftin alkohol?

za mene je sve jeftino.

Jeftin alkohol koji u Njemachkoj pije 90% schwaba.Krigla piva i 2 deci korna suknu u njega .U zagrebu su to u moje vrijeme zvali betoniranje,ali schwabu je teshko zbetobirati alkoholom jer im je mozak alkoholicharski.Dodushe, razumio sam ih jer kada su bili trijezni onda su bili nesrecni i najgore su mislili o sebi ,dochim pijani su uvijek bili IBERMENCH::)))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi - Page 4 Empty Re: stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi

Post by veber 1/2/2023, 21:48

(Jeftin alkohol koji u Njemachkoj pije 90% schwaba.Krigla piva i 2 deci korna suknu u njega .U zagrebu su to u moje vrijeme zvali betoniranje,ali schwabu je teshko zbetobirati alkoholom jer im je mozak alkoholicharski.Dodushe, razumio sam ih jer kada su bili trijezni onda su bili nesrecni i najgore su mislili o sebi ,dochim pijani su uvijek bili IBERMENCH::))))

olfo si svlado njemački. ko i engleski
nadčovjek se piše Übermensch

ako je nakon suglasnika ch čita se zadnje slovo.
u slučaju da je suglasnik i rod onda ide po atributu die, der, das

početnik, daj jebeno šuti. nemreš napraviti prostoproširenu rečenicu u aoristu, na hrvatskom.

a, trumpetaš o stranim jezicima o kojima očito nemaš pojma.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi - Page 4 Empty Re: stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi

Post by veber 1/2/2023, 21:50

i četnik multifunkcionalni

imenice sa završetkom ie izgovaraju se kao produženo i.

ti beri račiće i genetski otkrivaj da si turčin u biti.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi - Page 4 Empty Re: stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi

Post by Gast 2/2/2023, 22:27

lagano zagrijavanje 


https://narod.hr/hrvatska/u-ponedjeljak-nastavak-sudenja-u-zambiji-sto-sve-trebate-znati
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi - Page 4 Empty Re: stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi

Post by Gast 3/2/2023, 09:23

dobro jutro mutantima
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi - Page 4 Empty Re: stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi

Post by mentalitet 3/2/2023, 23:06

škutor wrote:dobro jutro mutantima

Malo vremeplova da te potsjetim kako izgledaju korisne budale:::)))

https://www.youtube.com/watch?v=_xYkTTKIDAk

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi - Page 4 Empty Re: stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi

Post by mentalitet 3/2/2023, 23:37

veber wrote:(Jeftin alkohol koji u Njemachkoj pije 90% schwaba.Krigla piva i 2 deci korna suknu u njega .U zagrebu su to u moje vrijeme zvali betoniranje,ali schwabu je teshko zbetobirati alkoholom jer im je mozak alkoholicharski.Dodushe, razumio sam ih jer kada su bili trijezni onda su bili nesrecni i najgore su mislili o sebi ,dochim pijani su uvijek bili IBERMENCH::))))

olfo si svlado njemački. ko i engleski
nadčovjek se piše Übermensch

ako je nakon suglasnika ch čita se zadnje slovo.
u slučaju da je suglasnik i rod onda ide po atributu die, der, das

početnik, daj jebeno šuti. nemreš napraviti prostoproširenu rečenicu u aoristu, na hrvatskom.

a, trumpetaš o stranim jezicima o kojima očito nemaš pojma.


Idiote schwapski imash li ti imalo mozga u glavi ?Valjda da imash onda bi znao da tipkam sa engleske tipkovnice u kojoj nema U sa dvije tochkice a uz to mene zaboli kurac kako se to pishe mada znam taj usrani militantni jezik sigurno bolje od tebe jer sam ga uchio u shkoli i zivio u toj usranoj germanskoj vukojebini 12 god gdje sam shvatio ako imash bilo kakav naglasak da si najebo pa sam se potrudio da nauchim govoriti taj usrani i odvratni jezik bez akcenta i to sa berlinskim naglaskom koji ni ti ne bi razumio jer je jedna vrsta shatro njemachkog jezika.Dakle uzivao sam kada sam shokirao schwabe otkrivajuci odakle dolazim.Onda je bilo pogrdno za nas iz bivshe YU jugosi a vjerujem da je to i danas bez obzira shto cesh glupom schwabi reci da si iz Hrvatske ,za njih si i dalje jugos.A njihovo mishljenje o folksdojcherima su bila bash zanimljiva.Neshto kao o schvapsim ciganima.Bio sam bash upoznao neke schwabw koji su bili protjerani nakon WWII iz Vojvodine pa su mi prichali da su bolje i ljepshe zivjeli u Vojvodini sa srbima nego sa nijemcima domorodcima.Sjetit cesh se ti ovih rijechi samo malo sachekaj da kriza ulovi svoj zamah i molit cesh boga da se vratish u Hrvatsku.
Dakle,bosanski seljoberu ne trudi se da barem meni ishta objashnjavash jer si fakat primitivan i glup jer ne mozesh da shvatish najobichnije stvari a 'vamo IT Ing.Bog te jebo imash tako siromashan hrvatski rijechnik da ponekada pomislim da nisi shipac kao ovaj Shkutor.Pa pichka vam materina primitivna ,da li ste vi ikada neshto prochitali u zivotu,neku knjigu,crtani roman ,Veselu svesku??

Was für ein Idiot! Evo ti ü .Ajde mi napishi kako se to izgovara (kako namjestish usne?)Jeli kao kad pushish kurac?::::)))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi - Page 4 Empty Re: stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi

Post by Gast 4/2/2023, 10:08

interesantno je da ovaj mutant yugonacizma ciganluka soci-rasizma balkan-raya

drug hvali ,,,veliča a onda sere po civilizaciji koju je prvi put osjetio kad je priša šentilj


druže cigo ,,, nebi ti nimalo grdno bilo bit cigan

ne se stidit
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi - Page 4 Empty Re: stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi

Post by Gast 4/2/2023, 22:46

radi novaca se ne pravi trgovina dicom ,,,nema tu neke zarade



nigdje nisan naša koji je fetiš u pitanju





https://www.vecernji.hr/vijesti/prof-hrabar-treba-ispitati-jesu-li-posvojena-djeca-jos-u-hrvatskoj-1654639
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi - Page 4 Empty Re: stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum