ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi - Page 3 Empty Re: stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi

Post by Gast 22/1/2023, 19:38

danka partizanka ,,, ona desantna  balkon-diverzantica je mediski lažov u zambiji 


majketiisusove koja patologija je ova hrvatoslavija 


srbijanska bia je već u zambiji 


zajednička akcija hrvatoslavske mediskih rasistice i srbijanskih specijalaca tribaju mutante izbavit akcijon zvana ,,,DICA SE VAKO RAĐAJU

Gast
Guest


Back to top Go down

stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi - Page 3 Empty Re: stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi

Post by Sora 22/1/2023, 19:53

zoro avenger wrote:
Sora wrote:
zoro avenger wrote:
škutor wrote:
zoro avenger wrote:
škutor wrote:
zoro avenger wrote:
škutor wrote:KOJA JE TO GAMAD 
MAJKETIISUSOVE 

stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi - Page 3 Untitled-collage-2023-01-18T230057.994-696x522




https://narod.hr/hrvatska/tko-je-sasa-kugler-transrodna-svecenica-evangelicke-crkve-gdje-je-vjencan-noah-kraljevic
Filijala SAD-a i EU. Protiv takvih se ruski tradicionalisti bore u Ukrajini.
U KRAJNOSTIMA JE GAMAD UVIJEK BILA 

PONOSI SE SVOJOM PATOLOGIJOM 

DRUGOI NEMOŽEŠ
" Patologija  (patološka  anatomija ) je  znanost  koja se bavi proučavanjem  bolesti , odnosno promjenama na  stanicamatkivima  i  organima  nastalim tijekom bolesti."


Ne bavim se patologijom. Samo ne podržavam one na slici.
tvoja ideološka patologija je na istom nivou tih sa fotke
Ne bavim se ni ideološkom patologijom.

baš i ja vidim to , isti su ovi na fotki i ovaj tip zaražen nečime, nekom boleščinom netolerancije
Je li za tebe tolerancija pozitivna ili negativna pojava?
hvala za pitanje, šta bi reko BEROŠ 
ZANIMLJIVO JE 
nije jednostavno 
možda ipak treba reči da ovisi NA ŠTO TOLERANCIJA

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi - Page 3 Empty Re: stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi

Post by Guest 22/1/2023, 20:13

Sora wrote:
zoro avenger wrote:
Je li za tebe tolerancija pozitivna ili negativna pojava?
hvala za pitanje, šta bi reko BEROŠ 
ZANIMLJIVO JE 
nije jednostavno 
možda ipak treba reči da ovisi NA ŠTO TOLERANCIJA
Ok. Prihvaćam da svatko može toleranciju tumačiti na svoj način.

Ja ti samo mogu reći što ona meni predstavlja.
Tolerirarti možeš samo ono što ti smeta. Znači da prihvaćaš da živiš s nečim što ti smeta. Ono što ti ne smeta ne traži toleranciju. 
A ono što meni smeta, to me razara. Zato ne želim živjeti s tim. Jednostavno se odmaknem od toga, ili to napadam ako to ne mogu izolirati iz svog života i nikad to ne prihvatim kao nešto s čim bi trebao živjeti. 

Zato nisam tolerantan. 
I dobronamjerno bi preporučio svima da odjebu toleranciju iz svog života. 

Kad naletiš na nešto što bi kao trebalo tolerirati, nemoj to tolerirati. Bori se protv toga svom snagom koju posjeduješ. U suprotnom će ti se nagomilati masa toleriranih stvari, koje će te na kraju izluditi.
Nije se sramota boriti za ono u što si stvarno uvjeren. 
Toleriraju samo slabići koji se ne znaju boriti protiv onoga s čim se ne slažu i protiv onoga što im smeta.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi - Page 3 Empty Re: stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi

Post by Gast 22/1/2023, 20:17

zoro avenger wrote:
Sora wrote:
zoro avenger wrote:
Je li za tebe tolerancija pozitivna ili negativna pojava?
hvala za pitanje, šta bi reko BEROŠ 
ZANIMLJIVO JE 
nije jednostavno 
možda ipak treba reči da ovisi NA ŠTO TOLERANCIJA
Ok. Prihvaćam da svatko može toleranciju tumačiti na svoj način.

Ja ti samo mogu reći što ona meni predstavlja.
Tolerirarti možeš samo ono što ti smeta. Znači da prihvaćaš da živiš s nečim što ti smeta. Ono što ti ne smeta ne traži toleranciju. 
A ono što meni smeta, to me razara. Zato ne želim živjeti s tim. Jednostavno se odmaknem od toga, ili to napadam ako to ne mogu izolirati iz svog života i nikad to ne prihvatim kao nešto s čim bi trebao živjeti. 

Zato nisam tolerantan. 
I dobronamjerno bi preporučio svima da odjebu toleranciju iz svog života. 

Kad naletiš na nešto što bi kao trebalo tolerirati, nemoj to tolerirati. Bori se protv toga svom snagom koju posjeduješ. U suprotnom će ti se nagomilati masa toleriranih stvari, koje će te na kraju izluditi.
Nije se sramota boriti za ono u što si stvarno uvjeren. 
Toleriraju samo slabići koji se ne znaju boriti protiv onoga s čim se ne slažu i protiv onoga što im smeta.
e sad mi je jasna putinomanija
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi - Page 3 Empty Re: stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi

Post by Guest 22/1/2023, 20:20

škutor wrote:
e sad mi je jasna putinomanija
Inače, prema Putinu sam ravnodušan. Istina, drago mi je da se trenutno bori protiv onoga s čim se ne slažem i što mi smeta.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi - Page 3 Empty Re: stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi

Post by Guest 22/1/2023, 21:57

škutor wrote:
zoro avenger wrote:
Sora wrote:
zoro avenger wrote:
Je li za tebe tolerancija pozitivna ili negativna pojava?
hvala za pitanje, šta bi reko BEROŠ 
ZANIMLJIVO JE 
nije jednostavno 
možda ipak treba reči da ovisi NA ŠTO TOLERANCIJA
Ok. Prihvaćam da svatko može toleranciju tumačiti na svoj način.

Ja ti samo mogu reći što ona meni predstavlja.
Tolerirarti možeš samo ono što ti smeta. Znači da prihvaćaš da živiš s nečim što ti smeta. Ono što ti ne smeta ne traži toleranciju. 
A ono što meni smeta, to me razara. Zato ne želim živjeti s tim. Jednostavno se odmaknem od toga, ili to napadam ako to ne mogu izolirati iz svog života i nikad to ne prihvatim kao nešto s čim bi trebao živjeti. 

Zato nisam tolerantan. 
I dobronamjerno bi preporučio svima da odjebu toleranciju iz svog života. 

Kad naletiš na nešto što bi kao trebalo tolerirati, nemoj to tolerirati. Bori se protv toga svom snagom koju posjeduješ. U suprotnom će ti se nagomilati masa toleriranih stvari, koje će te na kraju izluditi.
Nije se sramota boriti za ono u što si stvarno uvjeren. 
Toleriraju samo slabići koji se ne znaju boriti protiv onoga s čim se ne slažu i protiv onoga što im smeta.
e sad mi je jasna putinomanija

Univerzalni recept za vječni rat.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi - Page 3 Empty Re: stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi

Post by Gast 22/1/2023, 22:03

https://direktno.hr/eu-i-svijet/ste-orki-svjedocit-ce-majka-djeteta-iz-konga-tuziteljstvo-zna-da-se-radi-o-krivotvo-303022/


Last edited by škutor on 22/1/2023, 22:05; edited 1 time in total
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi - Page 3 Empty Re: stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi

Post by Gast 23/1/2023, 12:21

KO FINANSIRA SMJEŠTAJ MUTANATA 





https://narod.hr/hrvatska/ponovno-odgodeno-rociste-parovima-u-aferi-zambija-svjedocit-ce-i-neki-bioloski-roditelji-africke-djece
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi - Page 3 Empty Re: stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi

Post by Gast 23/1/2023, 16:36

BIA je već u akciji

https://narod.hr/hrvatska/afera-zambija-hrvati-optuzeni-za-trgovinu-djecom-pusteni-da-se-brane-sa-slobode
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi - Page 3 Empty Re: stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi

Post by Gast 24/1/2023, 07:31

BIA ĆE DANAS  prvi put pokušati izbaviti mutante
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi - Page 3 Empty Re: stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi

Post by Gast 24/1/2023, 09:01

luđačke institucije hrvatoslavije

stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi - Page 3 9k=

i ovo je neki mutant

ovo nemere bit žensko

stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi - Page 3 Helena-pirnat

https://narod.hr/hrvatska/pitali-smo-pravobraniteljicu-za-djecu-zasto-nije-reagirala-na-izjave-afrikanista-na-hrt-u-evo-sto-je-odgovorila
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi - Page 3 Empty Re: stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi

Post by Gast 24/1/2023, 17:56

stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi - Page 3 008c718f-7561-4a03-8dfc-bb73d73e8dab
https://www.index.hr/vijesti/clanak/tomaseviceva-zamjenica-radnicima-vratite-se-na-posao-postoji-cijeli-niz-sankcija/2431845.aspx?index_vid=14440&index_ref=naslovnica_vijesti_ostalo_d
pametnom dosta
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi - Page 3 Empty Re: stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi

Post by Gast 24/1/2023, 19:38

MUTANTE  MORAMO DRŽATI POD VATROM 

https://kamenjar.com/hodak-platforma-mozemo-je-ozbiljno-podcijenila-pravosude-i-zakone-zambije/
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi - Page 3 Empty Re: stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi

Post by Gast 24/1/2023, 20:55

postaje interesantno 

https://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/opci-kaos-u-drzavnim-institucijama-zbog-slucaja-posvojenja-u-zambiji---759755.html

kako ova štraca mentalna nije iza rešetaka 

"Mi kao Ministarstvo nikada nismo dobili obavijest da Demokratska Republika Kongo zabranjuje međudržavna posvojenja, tako da bih i u tome dijelu bila oprezna. Kada se utvrde sve okolnosti, onda ćemo moći više reći i eventualno unaprjeđivati sustav ako to bude potrebno", rekla je Marija Barilić iz Uprave za obitelj i socijalnu politiku.
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi - Page 3 Empty Re: stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi

Post by Gast 25/1/2023, 13:25

MUTANTNA GAMAD SE BRANI NA SVE NAČINE


https://narod.hr/hrvatska/uzivo-na-sjednici-odbora-za-obitelj-mlade-i-sport-o-aferi-zambija-govore-dr-sc-hrabar-dr-sc-buljan-flander
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi - Page 3 Empty Re: stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi

Post by Gast 26/1/2023, 18:31

stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi - Page 3 WhatsApp-Image-2023-01-25-at-21.48.34
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi - Page 3 Empty Re: stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi

Post by Gast 26/1/2023, 23:03

https://www.24sata.hr/news/imali-smo-uvid-u-optuznicu-hrvatima-koji-su-uhiceni-u-zambiji-prijeti-dozivotni-zatvor-887779

bia podiže CENU
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi - Page 3 Empty Re: stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi

Post by Gast 28/1/2023, 03:34

DALI JE OVAJ SUDAC MUTANT 

Radovan Dobronić


stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi - Page 3 Untitled-collage-2023-01-04T152353.175-696x522
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi - Page 3 Empty Re: stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi

Post by Gast 29/1/2023, 06:43

ČESTITAM TI REINKARNACIJU BOŠKA 

takobi glasila mutantna poruka mutantu da je uspjela akcija zambija 

https://narod.hr/hrvatska/dr-sc-goluza-gradonacelnice-zasto-ste-opetovano-javno-zatajili-partijsku-drugaricu-i-druga-g-kraljevica
stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi - Page 3 Goluza-696x522

stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi - Page 3 Tt-noa-pas
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi - Page 3 Empty Re: stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi

Post by Gast 31/1/2023, 13:31

evo lipo objašnjeno kako dilat dicom 

to je unosan biznis 

https://narod.hr/hrvatska/krizevcanka-posvojila-dijete-iz-liberije-pa-otvoreno-pricala-koga-je-podmitila-i-kako-je-birala-dijete
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi - Page 3 Empty Re: stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi

Post by mentalitet 1/2/2023, 20:16

škutor wrote:DALI JE OVAJ SUDAC MUTANT 

Radovan Dobronić


stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi - Page 3 Untitled-collage-2023-01-04T152353.175-696x522

Nego shta je?I to srpski negdje iz Hercegovine u kojoj josh danas daju djeci srpska imena,odnosno imena svojih roditelja baka i djedova kojih se nisu odrekli a ikonu su negdje sakrli na tavan u sluchaju da srbi opet dodju u ta podruchja:::))Poznavao sam neku Zorku Shushak,prava rvatica ,srpski mutant,ali je bila nevidjeni talenat za pushenje kurca:::))


Last edited by mentalitet on 1/2/2023, 20:18; edited 1 time in total

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi - Page 3 Empty Re: stvarne namjere mutantne socijalističke senf-gamadi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum