ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ja sam Srbin, Hrvati su pi..e!

Go down

Ja sam Srbin, Hrvati su pi..e! Empty Ja sam Srbin, Hrvati su pi..e!

Post by Serbinho-3 7/12/2022, 16:04

https://www.kurir.rs/stars/4065616/sinisa-vuco-ja-sam-hrvat-bioloski-srbin-po-ponasanju
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26592
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Ja sam Srbin, Hrvati su pi..e! Empty Re: Ja sam Srbin, Hrvati su pi..e!

Post by vuksadinare 7/12/2022, 16:32

a sa druge strane pak srbi desnicari kazu da su srbi picke a hrvati imaju muda...djava ce ga vise znat tko sta misli..sve se izokrenulo :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Ja sam Srbin, Hrvati su pi..e! Empty Re: Ja sam Srbin, Hrvati su pi..e!

Post by vuksadinare 7/12/2022, 16:46

....sad ovo ivanisevic npr.kreten...i nije daleko...lik je jedini tenisac uz beckera koji je bankrotirao...a zaradio je 30 milijona dolara u teniskoj karijeri...izlevatili su ga ko mladog majmuna u svezi poslova i zene...onda da se djokovic nije smilovao da mu.nosi rekete..a kao fol trener...jer prije djokovica trenirao je tri tenisaca koji su nakon njega nazadovali pa mu dali nogu...drugo..miso izigrava klauna jer bolestan i pod stare dane mora pjevati na koncertima jer ga tjera danasnja zena kojoj love nikad dosta...to je poznato..a ciro je dobio nadimak peder zbog glasa...ali to je vise zajebancija danas..dok vuco to skuzi zasto je tako..treba vremena :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Ja sam Srbin, Hrvati su pi..e! Empty Re: Ja sam Srbin, Hrvati su pi..e!

Post by mentalitet 7/12/2022, 19:53

Serbinho-3 wrote:https://www.kurir.rs/stars/4065616/sinisa-vuco-ja-sam-hrvat-bioloski-srbin-po-ponasanju


Ovaj Vuco ko da mene chita na forumu:::)))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5045
2020-07-05


Back to top Go down

Ja sam Srbin, Hrvati su pi..e! Empty Re: Ja sam Srbin, Hrvati su pi..e!

Post by RayMabus 7/12/2022, 22:08

vuksadinare wrote:....sad ovo ivanisevic npr.kreten...i nije daleko...lik je jedini tenisac uz beckera koji je bankrotirao...a zaradio je 30 milijona dolara u teniskoj karijeri...izlevatili su ga ko mladog majmuna u svezi poslova i zene...onda da se djokovic nije smilovao da mu.nosi rekete..a kao fol trener...jer prije djokovica trenirao je tri tenisaca koji su nakon njega nazadovali pa mu dali nogu...drugo..miso izigrava klauna jer bolestan i pod stare dane mora pjevati na koncertima jer ga tjera danasnja zena kojoj love nikad dosta...to je poznato..a  ciro je dobio nadimak peder zbog glasa...ali to je vise zajebancija danas..dok vuco to skuzi zasto je tako..treba vremena :D
Znaš šta je taj Vuco meni reka za Ivaniševica kad je doša nataknat gorivo na pumpu i stoje novine na pultu i Ivanišević taman jebava onu neku u Zagrebu pa ga snimili paparazi.

Znaš šta je reka za njega ? Meni je to reka jer san ja bija na kasi. Pazi sad :

REKA JE ZA NJEGA DA JE KRETEN, DA IDE JEBAVAT U SRI ZAGREBA U CENTAR NEKU KURVETINU DA GA SVI VIDE I DA TO MORAŠ BIT TEŠKI KRETEN DA TO IDEŠ RADIŠ U CENTRU DA TE SVI ŽIVI VIDE.

A u pravu je čovik. Šta je je.

Ja i kolega zavarili od smija kad je on ovo ispalija. Vuco je legenda. On je kralj. Znan ga ja dobro. Često je dolazija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Ja sam Srbin, Hrvati su pi..e! Empty Re: Ja sam Srbin, Hrvati su pi..e!

Post by vuksadinare 7/12/2022, 22:12

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:....sad ovo ivanisevic npr.kreten...i nije daleko...lik je jedini tenisac uz beckera koji je bankrotirao...a zaradio je 30 milijona dolara u teniskoj karijeri...izlevatili su ga ko mladog majmuna u svezi poslova i zene...onda da se djokovic nije smilovao da mu.nosi rekete..a kao fol trener...jer prije djokovica trenirao je tri tenisaca koji su nakon njega nazadovali pa mu dali nogu...drugo..miso izigrava klauna jer bolestan i pod stare dane mora pjevati na koncertima jer ga tjera danasnja zena kojoj love nikad dosta...to je poznato..a  ciro je dobio nadimak peder zbog glasa...ali to je vise zajebancija danas..dok vuco to skuzi zasto je tako..treba vremena :D
Znaš šta je taj Vuco meni reka za Ivaniševica kad je doša nataknat gorivo na pumpu i stoje novine na pultu i Ivanišević taman jebava onu neku u Zagrebu pa ga snimili paparazi.

Znaš šta je reka za njega ? Meni je to reka jer san ja bija na kasi. Pazi sad :

REKA JE ZA NJEGA DA JE KRETEN, DA IDE JEBAVAT U SRI ZAGREBA U CENTAR NEKU KURVETINU DA GA SVI VIDE I DA TO MORAŠ BIT TEŠKI KRETEN DA TO IDEŠ RADIŠ U CENTRU DI TE SVI ŽIVI VIDE.

A u pravu je čovik. Šta je je.

Ja i kolega zavarili od smija kad je on ovo ispalija. Vuco je legenda. On je kralj. Znan ga ja dobro. Često je dolazija.
vuco je zajebant...ali ivanisevic je kreten...procardasit 30 milijuna eura mogu on becker i tajson..a iq svih njih tri zajedno tesko da je 80
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Ja sam Srbin, Hrvati su pi..e! Empty Re: Ja sam Srbin, Hrvati su pi..e!

Post by Eroo 7/12/2022, 22:21

Serbinho-3 wrote:https://www.kurir.rs/stars/4065616/sinisa-vuco-ja-sam-hrvat-bioloski-srbin-po-ponasanju
Izgubili 4 rata, svaka im čast.
Kosovo je srce Srbije, ali samo za šankom. :D

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75281
2016-07-22


Back to top Go down

Ja sam Srbin, Hrvati su pi..e! Empty Re: Ja sam Srbin, Hrvati su pi..e!

Post by RayMabus 7/12/2022, 22:31

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:....sad ovo ivanisevic npr.kreten...i nije daleko...lik je jedini tenisac uz beckera koji je bankrotirao...a zaradio je 30 milijona dolara u teniskoj karijeri...izlevatili su ga ko mladog majmuna u svezi poslova i zene...onda da se djokovic nije smilovao da mu.nosi rekete..a kao fol trener...jer prije djokovica trenirao je tri tenisaca koji su nakon njega nazadovali pa mu dali nogu...drugo..miso izigrava klauna jer bolestan i pod stare dane mora pjevati na koncertima jer ga tjera danasnja zena kojoj love nikad dosta...to je poznato..a  ciro je dobio nadimak peder zbog glasa...ali to je vise zajebancija danas..dok vuco to skuzi zasto je tako..treba vremena :D
Znaš šta je taj Vuco meni reka za Ivaniševica kad je doša nataknat gorivo na pumpu i stoje novine na pultu i Ivanišević taman jebava onu neku u Zagrebu pa ga snimili paparazi.

Znaš šta je reka za njega ? Meni je to reka jer san ja bija na kasi. Pazi sad :

REKA JE ZA NJEGA DA JE KRETEN, DA IDE JEBAVAT U SRI ZAGREBA U CENTAR NEKU KURVETINU DA GA SVI VIDE I DA TO MORAŠ BIT TEŠKI KRETEN DA TO IDEŠ RADIŠ U CENTRU DI TE SVI ŽIVI VIDE.

A u pravu je čovik. Šta je je.

Ja i kolega zavarili od smija kad je on ovo ispalija. Vuco je legenda. On je kralj. Znan ga ja dobro. Često je dolazija.
vuco je zajebant...ali ivanisevic je kreten...procardasit 30 milijuna eura mogu on becker i tajson..a iq svih njih tri zajedno tesko da je 80
Je, zajebant teški. Al on ovo šta je reka za Ivaniševica ( ovo : u drugoj državi oni bi bili ono šta jesu: veličine - kazao je Vuco u razgovoru. ) i misli tako jer i kad je komentira tu njegovu aferu u Zagrebu to je bilo više ono : Pa di ti je pamet bila pa ideš jebavat u centru Zagreba da te svi vide.

Ispljuva ga je radi toga al vidiš da ga žali jer je glup. Daje mu savjete. lol!

Njemu bilo žaj šta ovoga uvatili ti paparazi. Žalija Ivaniševica jer je kreten, jer ne misli svojom glavom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Ja sam Srbin, Hrvati su pi..e! Empty Re: Ja sam Srbin, Hrvati su pi..e!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum