ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MONSTRUOZNO:Ustasa Plenki naredio ustaskom Indexu da napise da se Srbin Djordje Marjanovic sam silovao flasom!

Go down

MONSTRUOZNO:Ustasa Plenki naredio ustaskom Indexu da napise da se Srbin Djordje Marjanovic sam silovao flasom! Empty MONSTRUOZNO:Ustasa Plenki naredio ustaskom Indexu da napise da se Srbin Djordje Marjanovic sam silovao flasom!

Post by vuksadinare Tue 2 Aug - 12:07

https://informer.rs/vesti/politika/724472/plenkovic-ustaski-portal-kampanja
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99118
2015-09-08


Back to top Go down

MONSTRUOZNO:Ustasa Plenki naredio ustaskom Indexu da napise da se Srbin Djordje Marjanovic sam silovao flasom! Empty Re: MONSTRUOZNO:Ustasa Plenki naredio ustaskom Indexu da napise da se Srbin Djordje Marjanovic sam silovao flasom!

Post by vuksadinare Tue 2 Aug - 12:07

...jebote kolika je masta ovima lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99118
2015-09-08


Back to top Go down

MONSTRUOZNO:Ustasa Plenki naredio ustaskom Indexu da napise da se Srbin Djordje Marjanovic sam silovao flasom! Empty Re: MONSTRUOZNO:Ustasa Plenki naredio ustaskom Indexu da napise da se Srbin Djordje Marjanovic sam silovao flasom!

Post by vuksadinare Tue 2 Aug - 12:09

isprika Djordje Martinovic a ne Marjanovic
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99118
2015-09-08


Back to top Go down

MONSTRUOZNO:Ustasa Plenki naredio ustaskom Indexu da napise da se Srbin Djordje Marjanovic sam silovao flasom! Empty Re: MONSTRUOZNO:Ustasa Plenki naredio ustaskom Indexu da napise da se Srbin Djordje Marjanovic sam silovao flasom!

Post by vuksadinare Tue 2 Aug - 12:23

oluja provedena jer su srbi 90-tih bili cvecke...tsss

https://www.srbijadanas.com/vesti/drustvo/ne-smemo-da-zaboravimo-hrvatske-zlocine-pre-oluje-sta-je-prethodilo-najvecem-etnickom-ciscenju-nakon-2022-08-02
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99118
2015-09-08


Back to top Go down

MONSTRUOZNO:Ustasa Plenki naredio ustaskom Indexu da napise da se Srbin Djordje Marjanovic sam silovao flasom! Empty Re: MONSTRUOZNO:Ustasa Plenki naredio ustaskom Indexu da napise da se Srbin Djordje Marjanovic sam silovao flasom!

Post by vuksadinare Tue 2 Aug - 12:27

bes vascelog srpstva olicen u sulji je velik prema ustasama i ustaskoj hrvatskoj...bes je toliki da ce prvorodjeni kad tad uci u jasenovac makar prerusen u babu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99118
2015-09-08


Back to top Go down

MONSTRUOZNO:Ustasa Plenki naredio ustaskom Indexu da napise da se Srbin Djordje Marjanovic sam silovao flasom! Empty Re: MONSTRUOZNO:Ustasa Plenki naredio ustaskom Indexu da napise da se Srbin Djordje Marjanovic sam silovao flasom!

Post by Ringo10 Tue 2 Aug - 12:28

Odakle izvuce Djordja
Ringo10
Ringo10

Posts : 21562
2015-09-24


Back to top Go down

MONSTRUOZNO:Ustasa Plenki naredio ustaskom Indexu da napise da se Srbin Djordje Marjanovic sam silovao flasom! Empty Re: MONSTRUOZNO:Ustasa Plenki naredio ustaskom Indexu da napise da se Srbin Djordje Marjanovic sam silovao flasom!

Post by vuksadinare Tue 2 Aug - 12:39

Ringo10 wrote:Odakle izvuce Djordja
...ovi utvrdili istragom da je lik peder...zaigrao se flasom pa kako da se opravda jer zna se kako pederi su prolazili u takvim sredinama jos na kosovu ajmo optuzit sipce za silovanje kad su vec za sve dezurni krivci bili
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99118
2015-09-08


Back to top Go down

MONSTRUOZNO:Ustasa Plenki naredio ustaskom Indexu da napise da se Srbin Djordje Marjanovic sam silovao flasom! Empty Re: MONSTRUOZNO:Ustasa Plenki naredio ustaskom Indexu da napise da se Srbin Djordje Marjanovic sam silovao flasom!

Post by Ringo10 Tue 2 Aug - 13:15

Priznao nekom Pukovniku JNA da je sam sebi zabio flasu
Ne znam, nisam znao za ovo
Mada...zabiti sebi bocu je ipak tezak podvig
S druge strane da dva Siptara nemaju drugog posla...
Nikad nisam znao sta da mislim o ovime

Jesu li ta dva Siptara ikada ...identificirana
Ako ih Djordje nije identificirao a morao bi...

Ne znam, tesko je reci. Tada je opcenito vladala histerija oko Albanaca.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21562
2015-09-24


Back to top Go down

MONSTRUOZNO:Ustasa Plenki naredio ustaskom Indexu da napise da se Srbin Djordje Marjanovic sam silovao flasom! Empty Re: MONSTRUOZNO:Ustasa Plenki naredio ustaskom Indexu da napise da se Srbin Djordje Marjanovic sam silovao flasom!

Post by vuksadinare Tue 2 Aug - 14:25

Ringo10 wrote:Priznao nekom Pukovniku JNA da je sam sebi zabio flasu
Ne znam, nisam znao za ovo
Mada...zabiti sebi bocu je ipak tezak podvig
S druge strane da dva Siptara nemaju drugog posla...
Nikad nisam znao sta da mislim o ovime

Jesu li ta dva Siptara ikada ...identificirana
Ako ih Djordje nije identificirao a morao bi...

Ne znam, tesko je reci. Tada je opcenito vladala histerija oko Albanaca.
ma peder bio...zna se u onim vremenima sta biva sa pederima ako budu otkriveni narocito u konzervativnim sredinama..pa nije to jedini slucaj kad su pederi ozljedjivali supak flasama ili nekim drugim predmetima..jbg srecom u nesreci po njega zivio je tada na kosovu pa se sve svaljivalo na albance i kad je i kad nije...kasnije promjenio pricu kad je slobo dosao na vlast
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99118
2015-09-08


Back to top Go down

MONSTRUOZNO:Ustasa Plenki naredio ustaskom Indexu da napise da se Srbin Djordje Marjanovic sam silovao flasom! Empty Re: MONSTRUOZNO:Ustasa Plenki naredio ustaskom Indexu da napise da se Srbin Djordje Marjanovic sam silovao flasom!

Post by Guest Tue 2 Aug - 14:39

Znakovito je primijetiti da su se od tada počele staklene boce postupno zamjenjivati plastičnima.
Kao npr. koka-kola, pepsi-kola, mineralne vode, kokta, pive, vina itd.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MONSTRUOZNO:Ustasa Plenki naredio ustaskom Indexu da napise da se Srbin Djordje Marjanovic sam silovao flasom! Empty Re: MONSTRUOZNO:Ustasa Plenki naredio ustaskom Indexu da napise da se Srbin Djordje Marjanovic sam silovao flasom!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum