ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Umro Vidoje

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Umro Vidoje - Page 3 Empty Re: Umro Vidoje

Post by dijagram 9/5/2022, 14:45

MDMiridije wrote:
dijagram wrote:
Zato se nemoj zdebljati, budi u formi i nece ti trebati ta smeca.

:coffee

Znaš kako sam ja smršavio?

Izbjegavam ogledala već 2 godine :D

Ne valja tako, ne valja.

Baustelski receno, nedopustene deformacije:)

dijagram

Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Umro Vidoje - Page 3 Empty Re: Umro Vidoje

Post by niels 9/5/2022, 14:46

Nadam se da će Nikolina mene i moju pemziju ostaviti na miru...
niels
niels

Male
Posts : 4791
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Umro Vidoje - Page 3 Empty Re: Umro Vidoje

Post by niels 9/5/2022, 14:47

Neka je pokojniku laka zemlja, pa još ako je platio dobro i na vreme... :)
niels
niels

Male
Posts : 4791
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Umro Vidoje - Page 3 Empty Re: Umro Vidoje

Post by dijagram 9/5/2022, 14:48

niels wrote:Nadam se da će Nikolina mene i moju pemziju ostaviti na miru...

Haha, znao sam da ces se javiti.

Pohotnice.

Kanio sam napisati da cemo ti i ja zivjeti 150 godina, a seksualno aktivni biti do 147:)



dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


niels likes this post

Back to top Go down

Umro Vidoje - Page 3 Empty Re: Umro Vidoje

Post by Guest 9/5/2022, 14:50

Isto se zamisli čovjek kad pročita ovakve stvari. Ono za svaki slučaj odmah pobrišeš pola history-a u mobitelu i slika.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Umro Vidoje - Page 3 Empty Re: Umro Vidoje

Post by michaellcmacha 9/5/2022, 17:58

MDMiridije wrote:Šta god da se desilo i kako god da je otišao. Kad je naposlijetku otišao, platio je ceh. Nikome definitivno ovdje nije ništa nažao napravio da bi bilo potrebe pisati gadarije o čovjeku. Pokoj mu duši i to je to.
vrlo vjerojatno, bio OK čovjek, bezveze je uopće nagađati što i kako i od čega, iako serbinjo nije imao, pretpostavljam zle namjere kad je spomenuo pfizer brigadu...
moj punac, na žalost nakon treće primljene doze naglo mu se počela zgrušavati krv, završio na pulmologiji, pokušavao se naći uzrok za navedeno, na kraju 40dnevne balade iako trocijepljen, dobio covid19, zbog naglog pogoršanja odmah prikopčan na ventilator i u roku 48 sati završio u limenoj kutiji... 67 godina, nije pio, pušio, nije imao viška tjelesne mase, kod Kosa radio svake dvije godine zdravstveni pregled, sve bilo u granicama...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


AssadNaPodmornici likes this post

Back to top Go down

Umro Vidoje - Page 3 Empty Re: Umro Vidoje

Post by Hektorović 9/5/2022, 18:16

AssadNaPodmornici wrote:Ne znam tko je taj as vidije ali vidim po komentarima da je umro gotovo na isti način na koji je umro ovaj sa moje profilne slike ili jedan poznati novinar slobodne Dalmacije prije par godina na jebodromu

Upitno, nismo sigurni jel plavuša, možda je brineta :D
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Umro Vidoje - Page 3 Empty Re: Umro Vidoje

Post by Guest 9/5/2022, 18:26

A mozda nije nista jbg...mozda jednostavno otisao. Sjetim se uvijek onaj nesretni Morosini sto je bio Pjermario.....za Livorno igrao. Sjecam se jer mi kladionica bila na tu utakmicu. Srusi se covjek opce nije izgledalo kao da je nesto ozbiljno, cak se blago pridignu i ode kao da ga nikad nije bilo jebote....horor. Nasred terena. Prije njega isto je bio onaj ne znam jel se sjecate madjar Miklos Feher u Benfici...jos je bio netko sve ono iz nicega maltene. I onaj branic iz Fiorentine isto prije par godina kako se zvase majkumu? Taj je cak i za reprezentaciju par utakmica odigrao, doduse on nije na terenu stradao nego u snu.

To su sve ljudi koji su prosli stotine testiranja pod opterecenjem ovo-ono. Svako potpisivanje ugovora skupi pregledi...u klubovima ozbiljnim i qrac sve zaludu na kraju. Bio je i englez jedan isto pred par godina, ostade jedva ziv ali gotovo nogomet.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Umro Vidoje - Page 3 Empty Re: Umro Vidoje

Post by epikur37 9/5/2022, 18:30

MDMiridije wrote:A mozda nije nista jbg...mozda jednostavno otisao. Sjetim se uvijek onaj nesretni Morosini sto je bio Pjermario.....za Livorno igrao. Sjecam se jer mi kladionica bila na tu utakmicu. Srusi se covjek opce nije izgledalo kao da je nesto ozbiljno, cak se blago pridignu i ode kao da ga nikad nije bilo jebote....horor. Nasred terena. Prije njega isto je bio onaj ne znam jel se sjecate madjar Miklos Feher u Benfici...jos je bio netko sve ono iz nicega maltene. I onaj branic iz Fiorentine isto prije par godina kako se zvase majkumu? Taj je cak i za reprezentaciju par utakmica odigrao, doduse on nije na terenu stradao nego u snu.

To su sve ljudi koji su prosli stotine testiranja pod opterecenjem ovo-ono. Svako potpisivanje ugovora skupi pregledi...u klubovima ozbiljnim i qrac sve zaludu na kraju. Bio je i englez jedan isto pred par godina, ostade jedva ziv ali gotovo nogomet.

A slušaj ljudi umiru, umiru i mlađi od Vidoja ....nije uobičajeno ali događa se.

Ništa novo.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Umro Vidoje - Page 3 Empty Re: Umro Vidoje

Post by epikur37 9/5/2022, 18:55

evo Nick Caveu umro i drugi sin...jebeš život.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Umro Vidoje - Page 3 Empty Re: Umro Vidoje

Post by Guest 9/5/2022, 19:04

Trik je u tome da ne treba držati ništa u sebi, kad god je nešto stresno odmah to treba reći. Ništa nešto dugo držati u sebi sve lijepo isti dan odmah na čistac. Kad nešto drži čovjek u sebi samo veće sranje bude. Bila jedna odlična žena pokoj joj duši, držala laboratorij za krv najbolji savjet u životu. Odmah kažeš što misliš.

Ništa ne oslobodi toliko koliko kad nekome možeš mirne duše reći da je đubre pa taman i batine popio. Doduše šteta je što i tu moraš biti nekad taktičan.


Ali i ljudi znaju biti čudni. Svi moji ja čitav život govorim da mi nema veće muke nego na pir (svadba) ići. Ali ozbiljno, dakle svi kažu da im je to tlaka. Ali meni nije tlaka meni je to stvari psiho-fizičko mučenje. Ja bih iskreno radije odabrao 24 sata da nosim blokove od po 15 kila uz skaline i niz skaline od kuće bez ikakvog cilja i logike nego 10 sati te muke prolazio na dnevnoj bazi. Na niti jednom piru nisam bio na kojem mogu reći da sam se zabavio. Na svakom sam pio ne jer je običaj piti nego jednostavno da me otupi dovoljno da mogu istrpiti svo to kreštanje i eskapade ludila koje ljudi ispoljavaju kada pokušavaju na silu ispasti kao da se zabavljaju. I svi znaju to, i dolaze onda do mene i kaže "Ajde Ivane pa nije tako loše, evo još malo pa će torta pa možeš ići"....i onda ti isti ljudi sutra me zovu na svoj pir. I onda kao da mi dan nije dovoljno sjeban jer moram se s tim zajebavati....začine to na način da me ne zove samo na večeru nego me zove i u svatove jer ga je strah da mu neće dovoljno ljudi doći. I stalno tako, a zna što mislim i kako se osjećam.

Ja onda odem na te svadbe, ali nešto se u meni onda prelomi i ja te ljude više ne promatram niti izbliza s poštovanjem i ljubavlju s kojom sam ih prije gledao. Jer ako me poznaš i opet mi to napraviš mirne duše, onda ti nije toliko ipak stalo do mene. Tako da generalno svi koji su me zvali na svoje svadbe i proslave su trajno narušili naš odnos. I onda malo nakon toga se sretnemo i mrtav hladan kaže "Jel vidiš da nije bilo toliko loše". E i tu onda ja budem potpuno i brutalno iskren i onda imaš priliku promatrati baš čovjeka kao da ga gledaš iznutra i doživiš onaj mali trenutak koji rijetko se dogodi u životu ali se ipak dogodi da vidiš da je nekome baš ciknula duša malo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Umro Vidoje - Page 3 Empty Re: Umro Vidoje

Post by epikur37 9/5/2022, 19:24

MDMiridije wrote:Trik je u tome da ne treba držati ništa u sebi, kad god je nešto stresno odmah to treba reći. Ništa nešto dugo držati u sebi sve lijepo isti dan odmah na čistac. Kad nešto drži čovjek u sebi samo veće sranje bude. Bila jedna odlična žena pokoj joj duši, držala laboratorij za krv najbolji savjet u životu. Odmah kažeš što misliš.

Ništa ne oslobodi toliko koliko kad nekome možeš mirne duše reći da je đubre pa taman i batine popio. Doduše šteta je što i tu moraš biti nekad taktičan.


Ali i ljudi znaju biti čudni. Svi moji ja čitav život govorim da mi nema veće muke nego na pir (svadba) ići. Ali ozbiljno, dakle svi kažu da im je to tlaka. Ali meni nije tlaka meni je to stvari psiho-fizičko mučenje. Ja bih iskreno radije odabrao 24 sata da nosim blokove od po 15 kila uz skaline i niz skaline od kuće bez ikakvog cilja i logike nego 10 sati te muke prolazio na dnevnoj bazi. Na niti jednom piru nisam bio na kojem mogu reći da sam se zabavio. Na svakom sam pio ne jer je običaj piti nego jednostavno da me otupi dovoljno da mogu istrpiti svo to kreštanje i eskapade ludila koje ljudi ispoljavaju kada pokušavaju na silu ispasti kao da se zabavljaju. I svi znaju to, i dolaze onda do mene i kaže "Ajde Ivane pa nije tako loše, evo još malo pa će torta pa možeš ići"....i onda ti isti ljudi sutra me zovu na svoj pir. I onda kao da mi dan nije dovoljno sjeban jer moram se s tim zajebavati....začine to na način da me ne zove samo na večeru nego me zove i u svatove jer ga je strah da mu neće dovoljno ljudi doći. I stalno tako, a zna što mislim i kako se osjećam.

Ja onda odem na te svadbe, ali nešto se u meni onda prelomi i ja te ljude više ne promatram niti izbliza s poštovanjem i ljubavlju s kojom sam ih prije gledao. Jer ako me poznaš i opet mi to napraviš mirne duše, onda ti nije toliko ipak stalo do mene. Tako da generalno svi koji su me zvali na svoje svadbe i proslave su trajno narušili naš odnos. I onda malo nakon toga se sretnemo i mrtav hladan kaže "Jel vidiš da nije bilo toliko loše". E i tu onda ja budem potpuno i brutalno iskren i onda imaš priliku promatrati baš čovjeka kao da ga gledaš iznutra i doživiš onaj mali trenutak koji rijetko se dogodi u životu ali se ipak dogodi da vidiš da je nekome baš ciknula duša malo.

Isto ne volim pireve...to mi je teljenje.

Sad za vikend imam dvije pričesti, ajde dođem fino na ručak, fina spiza, bacim koju i bok.

Glede prvog dijela mislim da nije pametno reagirati u afektu, iznimno da ali u pravilu ne.


epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Umro Vidoje - Page 3 Empty Re: Umro Vidoje

Post by Guest 9/5/2022, 19:28

Odem na Krštenja jer tu nema tih cirkusarija. Pričest isto bude puno prisniji događaj, i budu više kako bih rekao...odvojene grupice ljudi koji se druže među sobom i nema potrebe za onim nekakvim pumpanjem umjetnim atmosfere. Dobar dan, čestitke, jest lijepo je dijete...evo poklon, gdje sjedim...očenašzdravomarijoslavaocu....njam njam...oprostite di je wc....eto hvala lijepo i još jednom hvala na pozivu. cca 2 sata.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Umro Vidoje - Page 3 Empty Re: Umro Vidoje

Post by dijagram 9/5/2022, 19:31

epikur37 wrote:
MDMiridije wrote:Trik je u tome da ne treba držati ništa u sebi, kad god je nešto stresno odmah to treba reći. Ništa nešto dugo držati u sebi sve lijepo isti dan odmah na čistac. Kad nešto drži čovjek u sebi samo veće sranje bude. Bila jedna odlična žena pokoj joj duši, držala laboratorij za krv najbolji savjet u životu. Odmah kažeš što misliš.

Ništa ne oslobodi toliko koliko kad nekome možeš mirne duše reći da je đubre pa taman i batine popio. Doduše šteta je što i tu moraš biti nekad taktičan.


Ali i ljudi znaju biti čudni. Svi moji ja čitav život govorim da mi nema veće muke nego na pir (svadba) ići. Ali ozbiljno, dakle svi kažu da im je to tlaka. Ali meni nije tlaka meni je to stvari psiho-fizičko mučenje. Ja bih iskreno radije odabrao 24 sata da nosim blokove od po 15 kila uz skaline i niz skaline od kuće bez ikakvog cilja i logike nego 10 sati te muke prolazio na dnevnoj bazi. Na niti jednom piru nisam bio na kojem mogu reći da sam se zabavio. Na svakom sam pio ne jer je običaj piti nego jednostavno da me otupi dovoljno da mogu istrpiti svo to kreštanje i eskapade ludila koje ljudi ispoljavaju kada pokušavaju na silu ispasti kao da se zabavljaju. I svi znaju to, i dolaze onda do mene i kaže "Ajde Ivane pa nije tako loše, evo još malo pa će torta pa možeš ići"....i onda ti isti ljudi sutra me zovu na svoj pir. I onda kao da mi dan nije dovoljno sjeban jer moram se s tim zajebavati....začine to na način da me ne zove samo na večeru nego me zove i u svatove jer ga je strah da mu neće dovoljno ljudi doći. I stalno tako, a zna što mislim i kako se osjećam.

Ja onda odem na te svadbe, ali nešto se u meni onda prelomi i ja te ljude više ne promatram niti izbliza s poštovanjem i ljubavlju s kojom sam ih prije gledao. Jer ako me poznaš i opet mi to napraviš mirne duše, onda ti nije toliko ipak stalo do mene. Tako da generalno svi koji su me zvali na svoje svadbe i proslave su trajno narušili naš odnos. I onda malo nakon toga se sretnemo i mrtav hladan kaže "Jel vidiš da nije bilo toliko loše". E i tu onda ja budem potpuno i brutalno iskren i onda imaš priliku promatrati baš čovjeka kao da ga gledaš iznutra i doživiš onaj mali trenutak koji rijetko se dogodi u životu ali se ipak dogodi da vidiš da je nekome baš ciknula duša malo.

Isto ne volim pireve...to mi je teljenje.

Sad za vikend imam dvije pričesti, ajde dođem fino na ručak, fina spiza, bacim koju i bok.

Glede prvog dijela mislim da nije pametno reagirati u afektu, iznimno da ali u pravilu ne.


I ja na pricest, sto se mora nije ni tesko:)

Dok imamo koga pricestiti.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Umro Vidoje - Page 3 Empty Re: Umro Vidoje

Post by epikur37 9/5/2022, 19:33

MDMiridije wrote:. Dobar dan, čestitke, jest lijepo je dijete...evo poklon, gdje sjedim...očenašzdravomarijoslavaocu....njam njam...oprostite di je wc....eto hvala lijepo i još jednom hvala na pozivu. cca 2 sata.

beer

To je to.

Doduše mene ako malo zanese onda počnem diskusiju a onda ode sve u kurac....

Srećom ugradio sam sebi par osigurača od 50 i 80 ampera pa kad iskoče ...idem doma.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Umro Vidoje - Page 3 Empty Re: Umro Vidoje

Post by dijagram 9/5/2022, 19:36

MDMiridije wrote:Trik je u tome da ne treba držati ništa u sebi, kad god je nešto stresno odmah to treba reći. Ništa nešto dugo držati u sebi sve lijepo isti dan odmah na čistac. Kad nešto drži čovjek u sebi samo veće sranje bude. Bila jedna odlična žena pokoj joj duši, držala laboratorij za krv najbolji savjet u životu. Odmah kažeš što misliš.

Ništa ne oslobodi toliko koliko kad nekome možeš mirne duše reći da je đubre pa taman i batine popio. Doduše šteta je što i tu moraš biti nekad taktičan.


Ali i ljudi znaju biti čudni. Svi moji ja čitav život govorim da mi nema veće muke nego na pir (svadba) ići. Ali ozbiljno, dakle svi kažu da im je to tlaka. Ali meni nije tlaka meni je to stvari psiho-fizičko mučenje. Ja bih iskreno radije odabrao 24 sata da nosim blokove od po 15 kila uz skaline i niz skaline od kuće bez ikakvog cilja i logike nego 10 sati te muke prolazio na dnevnoj bazi. Na niti jednom piru nisam bio na kojem mogu reći da sam se zabavio. Na svakom sam pio ne jer je običaj piti nego jednostavno da me otupi dovoljno da mogu istrpiti svo to kreštanje i eskapade ludila koje ljudi ispoljavaju kada pokušavaju na silu ispasti kao da se zabavljaju. I svi znaju to, i dolaze onda do mene i kaže "Ajde Ivane pa nije tako loše, evo još malo pa će torta pa možeš ići"....i onda ti isti ljudi sutra me zovu na svoj pir. I onda kao da mi dan nije dovoljno sjeban jer moram se s tim zajebavati....začine to na način da me ne zove samo na večeru nego me zove i u svatove jer ga je strah da mu neće dovoljno ljudi doći. I stalno tako, a zna što mislim i kako se osjećam.

Ja onda odem na te svadbe, ali nešto se u meni onda prelomi i ja te ljude više ne promatram niti izbliza s poštovanjem i ljubavlju s kojom sam ih prije gledao. Jer ako me poznaš i opet mi to napraviš mirne duše, onda ti nije toliko ipak stalo do mene. Tako da generalno svi koji su me zvali na svoje svadbe i proslave su trajno narušili naš odnos. I onda malo nakon toga se sretnemo i mrtav hladan kaže "Jel vidiš da nije bilo toliko loše". E i tu onda ja budem potpuno i brutalno iskren i onda imaš priliku promatrati baš čovjeka kao da ga gledaš iznutra i doživiš onaj mali trenutak koji rijetko se dogodi u životu ali se ipak dogodi da vidiš da je nekome baš ciknula duša malo.
Nije problem samo reci, nekad ne moras ni reci.

Treba odgurnuti od sebe sisace energije, parazite, zloceste ljude, kojekakve bolesnike, lazljivce, kradljivce, itd.

S takvima koji stete zdravlju prekinuti veze, tocnije nauciti zivjeti tako daprepoznas takve i sutnes to daleko od sebe.

Tko se spetlja stakvima ili ga ima vec u ne daj boze obitelji, taj je nagrebusio.

Svaki dan mora reci sto ga tisti, a opet malo se toga postize:)

Sve sto covjeku jako narusava kvalitetu zivota valja zaobici u sirokom luku.

Sto se mora mora se, ali velika vecina toga ne mora se.

yoda
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


epikur37 likes this post

Back to top Go down

Umro Vidoje - Page 3 Empty Re: Umro Vidoje

Post by Guest 9/5/2022, 19:44

epikur37 wrote:Glede prvog dijela mislim da nije pametno reagirati u afektu, iznimno da ali u pravilu ne.

E vidiš ovo se ja u načelu slažem s tobom ali problem je kad nekad ne možeš budali dokazati da je budala. A još je opasnije kad te to direktno se ajmo reći ne tiče, tj nema direktnog utjecaja na mene ajmo tako reć sve do jednom. I onda prođe ne znam 10 godina a da nisi tipu za kojeg objektivno misliš da je degenerik....ne kažeš mu to jer ajde nije bilo potrebe, vidiš ga rijetko ne tiče te se, tako rijetko se viđate da nema razloga za biti tako iskren, a rod je. I dogodi se kao što je meni bilo da sam prisiljen iz nekog razloga provesti s čovjekom tjedan dana,2 tjedna nebitno. I onda doživiš da moraš provoditi vrijeme s čovjekom čija te apsolutno svaka gesta ili navika barem malo nerviraju. A recimo radi se nešto ajmo reć umjereno ozbiljno. I onda opet ajde nekako lupaš vraga u sebi, brojiš vrijeme unazad...kao proći će još malo i gotovo. I onda se dogodi nešto gdje ovaj nešto zajebe i to ozbiljno....redovito ispred 5 drugih ljudi. I onda kad mi krene onda ne staje....I onda desetljeće frustracija izleti u cugu od 3-4 minute čistog pražnjenja u totalnom vodoskoku u kojem odjednom izleti sve što je trebalo odavno izletiti...ovaj stoji otvorenih usta i gleda ko tele, svima uokolo neugodno i onda se iz nekog razloga pojavi Janica Kostelić i kaže da se nekakav suncobran ispred objekta iskrenuo na nečiji Mitsubishi (što je povezano s ovom pričom ali bi bilo predugo).
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Umro Vidoje - Page 3 Empty Re: Umro Vidoje

Post by veber 9/5/2022, 20:12

MDMiridije wrote:
Još ako je ono plavo govno uzeo. Jebemti kako sam se s tim jednom sjebao...koliko je trajalo mislio sam da ću mu morati jednu policu u frižideru isprazniti koliko misli ostati. Neš ne više. Odsad samo prirodno dakle...uzbuđenje & razočarenje u regularnim intervalima :D
oš reći da si tako mlad išao uzeti tableticu?

da je to napisao marc, ajde. ali kaj tebi to treba?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Umro Vidoje - Page 3 Empty Re: Umro Vidoje

Post by Guest 9/5/2022, 20:13

veber wrote:
MDMiridije wrote:
Još ako je ono plavo govno uzeo. Jebemti kako sam se s tim jednom sjebao...koliko je trajalo mislio sam da ću mu morati jednu policu u frižideru isprazniti koliko misli ostati. Neš ne više. Odsad samo prirodno dakle...uzbuđenje & razočarenje u regularnim intervalima :D
oš reći da si tako mlad išao uzeti tableticu?

da je to napisao marc, ajde. ali kaj tebi to treba?

Ajmo reći da nisam htio nikakva negativna iznenađenja da se dogode ni na koji način.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Umro Vidoje - Page 3 Empty Re: Umro Vidoje

Post by veber 9/5/2022, 20:17

MDMiridije wrote:
veber wrote:
MDMiridije wrote:
Još ako je ono plavo govno uzeo. Jebemti kako sam se s tim jednom sjebao...koliko je trajalo mislio sam da ću mu morati jednu policu u frižideru isprazniti koliko misli ostati. Neš ne više. Odsad samo prirodno dakle...uzbuđenje & razočarenje u regularnim intervalima :D
oš reći da si tako mlad išao uzeti tableticu?

da je to napisao marc, ajde. ali kaj tebi to treba?

Ajmo reći da nisam htio nikakva negativna iznenađenja da se dogode ni na koji način.
a, jebote...

ok.

mislim, ne znam kako bi definirao pa niti neću pokušati.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Umro Vidoje - Page 3 Empty Re: Umro Vidoje

Post by Hektorović 9/5/2022, 20:17

MDMiridije wrote:A mozda nije nista jbg...mozda jednostavno otisao. Sjetim se uvijek onaj nesretni Morosini sto je bio Pjermario.....za Livorno igrao. Sjecam se jer mi kladionica bila na tu utakmicu. Srusi se covjek opce nije izgledalo kao da je nesto ozbiljno, cak se blago pridignu i ode kao da ga nikad nije bilo jebote....horor. Nasred terena. Prije njega isto je bio onaj ne znam jel se sjecate madjar Miklos Feher u Benfici...jos je bio netko sve ono iz nicega maltene. I onaj branic iz Fiorentine isto prije par godina kako se zvase majkumu? Taj je cak i za reprezentaciju par utakmica odigrao, doduse on nije na terenu stradao nego u snu.

To su sve ljudi koji su prosli stotine testiranja pod opterecenjem ovo-ono. Svako potpisivanje ugovora skupi pregledi...u klubovima ozbiljnim i qrac sve zaludu na kraju. Bio je i englez jedan isto pred par godina, ostade jedva ziv ali gotovo nogomet.

Dobro malo se zezamo pošto su mediji sad ovo napuhali

No da, može biti jednostavno ugrušak, događa se...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Umro Vidoje - Page 3 Empty Re: Umro Vidoje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum