ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Umro Vidoje

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Umro Vidoje - Page 2 Empty Re: Umro Vidoje

Post by marcellus 9/5/2022, 08:22

kaya wrote:
Serbinho-3 wrote:
ljubo1212 wrote:što sad, je vakcina nije vakcina? ako otvaraš temu razvijaj je malo, ne ono umro vidoje
kad staviš temu umro Adem Vuchiqi, prihvatit će se bez puno objašnjenja


Iznenada umro...

To iznenada u zadnje vreme, cesto se cuje...

Otuda sumnja na vakcine.
Ma naravno, prije uopće nije bilo moždanih i srčanih udara

naročito ako si debeo i šmrčeš kokain

marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Umro Vidoje - Page 2 Empty Re: Umro Vidoje

Post by marcellus 9/5/2022, 08:24

Ringo10 wrote:Pokoj mu dusi
Nemam pojma o covjeku ali nekima je izgleda dovoljno to sto je bio Srbin
Nikome on nista lose nije ucinio
Otisao je relativno mlad
Ostade Nikolina...

ako zanemarimo činjenicu da je bio mafijaš blizak sa zemunskim klanom

_________________
Umro Vidoje - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Umro Vidoje - Page 2 Empty Re: Umro Vidoje

Post by epikur37 9/5/2022, 08:33

Vratio se iz polja, žena viče da je umro Vidoje.
Bacim motiku trčim do kompjutera u nevjerici.
Listam vijesti a kroz glavu milijun zebnji.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Umro Vidoje - Page 2 Empty Re: Umro Vidoje

Post by marcellus 9/5/2022, 08:36

Njegov otac Viktor, kojeg dobri poznavatelji beogradskog jet-seta tportalu opisuju kao jednog od najbogatijih poduzetnika i ljubitelja umjetnina, nije škrtario na sinovoj svadbi s Nikolinom, voditeljicom koja se tada još prezivala Pišek. Naime raskošnoj trodnevnoj svadbi u Monte Carlu, prema pisanju Jutarnjeg lista, nazočilo je 70 gostiju kojima su plaćeni put i smještaj, a za ukupan dojam pobrinuo se stariji Ristović unajmivši privatni avion kojim su mladenci iz Beograda stigli u Monte Carlo. Ukupan trošak vjenčanja, prema pisanju Blica, narastao je do vrtoglavih 400.000 eura, a ceremoniji je, pored mladoženjinog kuma, biznismena i bivšeg političara Milana Beke, nazočio i Ljubiša Buha Čume.

Za njega srpski mediji tvrde da je tijekom rata stekao bogatstvo trgujući naftom i drogom te da je izrastao u šefa surčinskog klana. Postao je najpoznatiji kad je, nakon atentata na srpskog premijera Zorana Đinđića, koji su izveli Milorad Ulemek Legija i njegovi 'zemunci', postao prvi svjedok pokajnik u Srbiji. To mu 'zemunci' nikada nisu oprostili pa su mu se u više navrata nastojali osvetiti.

Mladoženjin kum Milan Beko je pak bio ministar u vladama Socijalističke partije (SPS) Slobodana Miloševića, Nove demokracije i Jugoslavenske levice (JUL) te sudionik u nekoliko najvećih privatizacija. Tijekom 2000-ih izravno ili neizravno sudjelovao je u privatizacijama najvećih srpskih mljekara, tvornice mineralne vode Knjaz Miloš, Luke Beograd te lista Večernje novosti i C marketa s Miroslavom Miškovićem, a danas je vlasnik, prema vlastitom priznanju, čak 60 tvrtki. Krajem prošle godine na njega je pokušan atentat, no još nitko nije priveden zbog toga.

Dobre veze s tadašnjim političkim vrhom, ali i kriminalcima, omogućile su mu i konkretnu zaradu. Tako se sin ubijenog Arkana Vojin Ražnatović u knjizi svojih sjećanja prisjetio kako je otac muža Nikoline Pišek, Viktor Ristović, trljao ruke kad bi dobio neku novu sliku srpske vojske za koju ubijeni ratni zločinac nije štedio novca.

'Sjedio sam s tatom 1996. u Beogradu kad mu je javio Miša Grof da je dobio nekoliko originalnih slika, što bi moglo zainteresirati mog oca. Kao malo dijete kad sazna da ide u lunapark, tata je iskočio iz fotelje, otišao u sobu po novce i krenuo hitno prema Slaviji, gdje je Miša Grof živio. Jurio je sto na sat i govorio tijekom vožnje da jedva čeka vidjeti slike. Nisam ni slutio o čemu se radi.

Kada smo došli kod Miše Grofa, sjeli smo odmah na trosjed i Miša Grof je počeo donositi slike jednu po jednu! Kako je otac moj zinuo, to je trebalo vidjeti. Otac je kupio tada četiri slike i potrošio nekih 35 tisuća maraka. U trenutku našeg polaska Grof ga iznenadi i kaže da je ostavio najljepšu za kraj. I on stvarno izvadi jednu prelijepu sliku gdje je Kralj Petar I na konju, u njegovoj poznatoj vojničkoj uniformi. Pita ga tata opet koliko hoće za tu sliku i kad mu je ovaj odgovorio cijenu, otac se našalio: pa, polako, bre, Mišo, hoćeš da mi djeca gladuju, ali odmah izbroji 20.000 maraka i kupi sliku', prisjetio se Arkanov sin u knjizi 'Priče o mom ocu'.

Koliko je takvih kupaca imao Miša Grof, nije poznato, ali ukoliko su svi bili široke ruke poput Arkana, zasigurno mu nije bilo teško platiti svadbu sinu i snahi u Monte Carlu.


_________________
Umro Vidoje - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Umro Vidoje - Page 2 Empty Re: Umro Vidoje

Post by ljubo1212 9/5/2022, 11:05

ma nije, booster mu došao glave...
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Umro Vidoje - Page 2 Empty Re: Umro Vidoje

Post by vuksadinare 9/5/2022, 11:17

jadna nikolina...sad se mora vratiti u zagreb i tu baciti opet sidro...jer drugi srbo sa lovom ne zeli ofucanu udovicu..mozda kakav rom uleti..neka pita severinu kako to ide..lovi se u zube..tj porijeklu ne gleda
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Umro Vidoje - Page 2 Empty Re: Umro Vidoje

Post by Guest 9/5/2022, 14:14

Dakle Vidoje je bio na masaži....iza ponoći. Djelatnica je nazvala hitnu. A žena je shrvana.

Ja ne bih htio brzati sa zaključcima....ali ono...

Još ako je ono plavo govno uzeo. Jebemti kako sam se s tim jednom sjebao...koliko je trajalo mislio sam da ću mu morati jednu policu u frižideru isprazniti koliko misli ostati. Neš ne više. Odsad samo prirodno dakle...uzbuđenje & razočarenje u regularnim intervalima :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Umro Vidoje - Page 2 Empty Re: Umro Vidoje

Post by dijagram 9/5/2022, 14:21

Ne treba sad izlaziti s tim u javnost.

Treba postedjeti Nikolinu.



dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Umro Vidoje - Page 2 Empty Re: Umro Vidoje

Post by Noor 9/5/2022, 14:23

MDMiridije wrote:Dakle Vidoje je bio na masaži....iza ponoći. Djelatnica je nazvala hitnu. A žena je shrvana.

Ja ne bih htio brzati sa zaključcima....ali ono...

Još ako je ono plavo govno uzeo. Jebemti kako sam se s tim jednom sjebao...koliko je trajalo mislio sam da ću mu morati jednu policu u frižideru isprazniti koliko misli ostati. Neš ne više. Odsad samo prirodno dakle...uzbuđenje & razočarenje u regularnim intervalima :D
Vidoje na masaži u pola noći u nedjelju, a Nikolina u ZG

đubar muški

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Umro Vidoje - Page 2 Empty Re: Umro Vidoje

Post by Guest 9/5/2022, 14:26

Noor wrote:
MDMiridije wrote:Dakle Vidoje je bio na masaži....iza ponoći. Djelatnica je nazvala hitnu. A žena je shrvana.

Ja ne bih htio brzati sa zaključcima....ali ono...

Još ako je ono plavo govno uzeo. Jebemti kako sam se s tim jednom sjebao...koliko je trajalo mislio sam da ću mu morati jednu policu u frižideru isprazniti koliko misli ostati. Neš ne više. Odsad samo prirodno dakle...uzbuđenje & razočarenje u regularnim intervalima :D
Vidoje na masaži u pola noći u nedjelju, a Nikolina u ZG

đubar muški

Eklatantan primjer brzanja sa zaključcima :D

Dali je kome palo na pamet da je čovjek možda bio filantrop te je izašao u susret mladoj masažerki na začetku karijere da joj pomogne van radnog vremena da cura u miru se nauči tome kako treba masirati, koji mišići su najbitniji i gdje treba pojačati a gdje popustiti pritisak pri samome procesu?

Kakvi smo mi ljudi postali, ovo je strašno!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Umro Vidoje - Page 2 Empty Re: Umro Vidoje

Post by dijagram 9/5/2022, 14:31

Noor wrote:
MDMiridije wrote:Dakle Vidoje je bio na masaži....iza ponoći. Djelatnica je nazvala hitnu. A žena je shrvana.

Ja ne bih htio brzati sa zaključcima....ali ono...

Još ako je ono plavo govno uzeo. Jebemti kako sam se s tim jednom sjebao...koliko je trajalo mislio sam da ću mu morati jednu policu u frižideru isprazniti koliko misli ostati. Neš ne više. Odsad samo prirodno dakle...uzbuđenje & razočarenje u regularnim intervalima :D
Vidoje na masaži u pola noći u nedjelju, a Nikolina u ZG

đubar muški

o umrlima samo najbolje

p.s. valjda je platio unaprijed

kriza je
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Umro Vidoje - Page 2 Empty Re: Umro Vidoje

Post by Noor 9/5/2022, 14:32

MDMiridije wrote:
Noor wrote:
MDMiridije wrote:Dakle Vidoje je bio na masaži....iza ponoći. Djelatnica je nazvala hitnu. A žena je shrvana.

Ja ne bih htio brzati sa zaključcima....ali ono...

Još ako je ono plavo govno uzeo. Jebemti kako sam se s tim jednom sjebao...koliko je trajalo mislio sam da ću mu morati jednu policu u frižideru isprazniti koliko misli ostati. Neš ne više. Odsad samo prirodno dakle...uzbuđenje & razočarenje u regularnim intervalima :D
Vidoje na masaži u pola noći u nedjelju, a Nikolina u ZG

đubar muški

Eklatantan primjer brzanja sa zaključcima :D

Dali je kome palo na pamet da je čovjek možda bio filantrop te je izašao u susret mladoj masažerki na začetku karijere da joj pomogne van radnog vremena da cura u miru se nauči tome kako treba masirati, koji mišići su najbitniji i gdje treba pojačati a gdje popustiti pritisak pri samome procesu?

Kakvi smo mi ljudi postali, ovo je strašno!

ma to sam prvo pomislila, naravno pirat

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Umro Vidoje - Page 2 Empty Re: Umro Vidoje

Post by AssadNaPodmornici 9/5/2022, 14:32

Ne znam tko je taj as vidije ali vidim po komentarima da je umro gotovo na isti način na koji je umro ovaj sa moje profilne slike ili jedan poznati novinar slobodne Dalmacije prije par godina na jebodromu

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20940
2018-06-14


Back to top Go down

Umro Vidoje - Page 2 Empty Re: Umro Vidoje

Post by AssadNaPodmornici 9/5/2022, 14:33

Sve jedno zašto mu je otkazalo srce, pa nije bio toliko star..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20940
2018-06-14


Back to top Go down

Umro Vidoje - Page 2 Empty Re: Umro Vidoje

Post by dijagram 9/5/2022, 14:35

AssadNaPodmornici wrote:Ne znam tko je taj as vidije ali vidim po komentarima da je umro gotovo na isti način na koji je umro ovaj sa moje profilne slike ili jedan poznati novinar slobodne Dalmacije prije par godina na jebodromu

Zato se nemoj zdebljati, budi u formi i nece ti trebati ta smeca.

:coffee
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Umro Vidoje - Page 2 Empty Re: Umro Vidoje

Post by Noor 9/5/2022, 14:35

dijagram wrote:
Noor wrote:
MDMiridije wrote:Dakle Vidoje je bio na masaži....iza ponoći. Djelatnica je nazvala hitnu. A žena je shrvana.

Ja ne bih htio brzati sa zaključcima....ali ono...

Još ako je ono plavo govno uzeo. Jebemti kako sam se s tim jednom sjebao...koliko je trajalo mislio sam da ću mu morati jednu policu u frižideru isprazniti koliko misli ostati. Neš ne više. Odsad samo prirodno dakle...uzbuđenje & razočarenje u regularnim intervalima :D
Vidoje na masaži u pola noći u nedjelju, a Nikolina u ZG

đubar muški

o umrlima samo najbolje

p.s. valjda je platio unaprijed

kriza je
na stranu crni humor....bez obzira na sve, mlad čovjek, ostala su i djeca, zbog toga mi jest žao

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Umro Vidoje - Page 2 Empty Re: Umro Vidoje

Post by Guest 9/5/2022, 14:40

AssadNaPodmornici wrote:Sve jedno zašto mu je otkazalo srce, pa nije bio toliko star..

Pa eno ti onog danca na Euru lani...koliko 28 godina pa umalo fasovo. Dogodi se to. Napor veliki...ako ima još neki fail na srcu neotkriven ili tko zna šta adio.

Evo ti meni rodica ona ima nešto....ne znam sad kako se zove to. U nogama uglavnom ima nešto radi čega joj se trombovi formiraju mora non stop piti lijekove da to razrijeđuje....s 22 godine joj našli to.


Ako je ovaj izvodio žikino kolo na nekoj sirotici u ponoć i po s tko zna čime još u sebi isto tako moguće da ga je ubila kombinacija stvari a moguće da je otkazalo samo od sebe.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Umro Vidoje - Page 2 Empty Re: Umro Vidoje

Post by dijagram 9/5/2022, 14:41

Noor wrote:
dijagram wrote:
Noor wrote:
MDMiridije wrote:Dakle Vidoje je bio na masaži....iza ponoći. Djelatnica je nazvala hitnu. A žena je shrvana.

Ja ne bih htio brzati sa zaključcima....ali ono...

Još ako je ono plavo govno uzeo. Jebemti kako sam se s tim jednom sjebao...koliko je trajalo mislio sam da ću mu morati jednu policu u frižideru isprazniti koliko misli ostati. Neš ne više. Odsad samo prirodno dakle...uzbuđenje & razočarenje u regularnim intervalima :D
Vidoje na masaži u pola noći u nedjelju, a Nikolina u ZG

đubar muški

o umrlima samo najbolje

p.s. valjda je platio unaprijed

kriza je
na stranu crni humor....bez obzira na sve, mlad čovjek, ostala su i djeca, zbog toga mi jest žao

ako nista drugo barem nisu socijalni slucajevi

zivot mora dalje
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Umro Vidoje - Page 2 Empty Re: Umro Vidoje

Post by Guest 9/5/2022, 14:41

dijagram wrote:
Zato se nemoj zdebljati, budi u formi i nece ti trebati ta smeca.

:coffee

Znaš kako sam ja smršavio?

Izbjegavam ogledala već 2 godine :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Umro Vidoje - Page 2 Empty Re: Umro Vidoje

Post by Noor 9/5/2022, 14:42

dijagram wrote:
Noor wrote:
dijagram wrote:
Noor wrote:
MDMiridije wrote:Dakle Vidoje je bio na masaži....iza ponoći. Djelatnica je nazvala hitnu. A žena je shrvana.

Ja ne bih htio brzati sa zaključcima....ali ono...

Još ako je ono plavo govno uzeo. Jebemti kako sam se s tim jednom sjebao...koliko je trajalo mislio sam da ću mu morati jednu policu u frižideru isprazniti koliko misli ostati. Neš ne više. Odsad samo prirodno dakle...uzbuđenje & razočarenje u regularnim intervalima :D
Vidoje na masaži u pola noći u nedjelju, a Nikolina u ZG

đubar muški

o umrlima samo najbolje

p.s. valjda je platio unaprijed

kriza je
na stranu crni humor....bez obzira na sve, mlad čovjek, ostala su i djeca, zbog toga mi jest žao

ako nista drugo barem nisu socijalni slucajevi

zivot mora dalje
istina

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Umro Vidoje - Page 2 Empty Re: Umro Vidoje

Post by dijagram 9/5/2022, 14:45

MDMiridije wrote:
dijagram wrote:
Zato se nemoj zdebljati, budi u formi i nece ti trebati ta smeca.

:coffee

Znaš kako sam ja smršavio?

Izbjegavam ogledala već 2 godine :D

Ne valja tako, ne valja.

Baustelski receno, nedopustene deformacije:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Umro Vidoje - Page 2 Empty Re: Umro Vidoje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum