ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Multikulti cipelari curu u nizozemskoj

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Multikulti cipelari curu u nizozemskoj Empty Multikulti cipelari curu u nizozemskoj

Post by marcellus 11/1/2016, 17:28


_________________
Multikulti cipelari curu u nizozemskoj 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Multikulti cipelari curu u nizozemskoj Empty Re: Multikulti cipelari curu u nizozemskoj

Post by jastreb 11/1/2016, 17:30

Stari snimak.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Multikulti cipelari curu u nizozemskoj Empty Re: Multikulti cipelari curu u nizozemskoj

Post by kaya 11/1/2016, 17:33

Dobro ali isto tako Hrvat zatuče čekićem dijete i ženu , tak da.. O multikultijima inače mislim da su za kavez al  ne moramo im sad bas svaku gledat
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Multikulti cipelari curu u nizozemskoj Empty Re: Multikulti cipelari curu u nizozemskoj

Post by n_razbojnik 11/1/2016, 17:41

cura je kulturno obogaćena, i treba biti zahvalna na tome

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Multikulti cipelari curu u nizozemskoj Empty Re: Multikulti cipelari curu u nizozemskoj

Post by kaya 11/1/2016, 17:47

Ona je " obogaćena" ali nismo mi bas za javljati se po tom pitanju... Vise za biti kus i glavu dole
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Multikulti cipelari curu u nizozemskoj Empty Re: Multikulti cipelari curu u nizozemskoj

Post by n_razbojnik 11/1/2016, 17:51

to se u Apsurdistanu zove obiteljsko nasilje, u svijetu je to kultura, integracija

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Multikulti cipelari curu u nizozemskoj Empty Re: Multikulti cipelari curu u nizozemskoj

Post by marcellus 11/1/2016, 17:57

kaja_333 wrote:Dobro ali isto tako Hrvat zatuče čekićem dijete i ženu , tak da.. O multikultijima inače mislim da su za kavez al  ne moramo im sad bas svaku gledat

dobro, no kod nas to nije društveno prihvatljivo, kod multikultija jest, to je bitna razlika.

_________________
Multikulti cipelari curu u nizozemskoj 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Multikulti cipelari curu u nizozemskoj Empty Re: Multikulti cipelari curu u nizozemskoj

Post by marcellus 11/1/2016, 18:02

n_razbojnik wrote:to se u Apsurdistanu zove obiteljsko nasilje, u svijetu je to kultura, integracija

da, otprilike, na to se svodi, kod nas je to kažnjivo, u islamskom svijetu to spada pod "to tako treba"

ko ova koja nije htjela dat broj telefona multikultiju pa zaradila šaku u glavu




_________________
Multikulti cipelari curu u nizozemskoj 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Multikulti cipelari curu u nizozemskoj Empty Re: Multikulti cipelari curu u nizozemskoj

Post by Guest 11/1/2016, 18:06

marcellus wrote:
n_razbojnik wrote:to se u Apsurdistanu zove obiteljsko nasilje, u svijetu je to kultura, integracija

da, otprilike, na to se svodi, kod nas je to kažnjivo, u islamskom svijetu to spada pod "to tako treba"

ko ova koja nije htjela dat broj telefona multikultiju pa zaradila šaku u glavu



Da vis kako svabo potpaljuje drhtavim rukama cigaretu upola mladjem Khozoepu..a Svabo grmalj... lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Multikulti cipelari curu u nizozemskoj Empty Re: Multikulti cipelari curu u nizozemskoj

Post by michaellcmacha 11/1/2016, 18:08

jel u grackom busu..... ;))))

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Multikulti cipelari curu u nizozemskoj Empty Re: Multikulti cipelari curu u nizozemskoj

Post by kaya 11/1/2016, 19:17

marcellus wrote:
kaja_333 wrote:Dobro ali isto tako Hrvat zatuče čekićem dijete i ženu , tak da.. O multikultijima inače mislim da su za kavez al  ne moramo im sad bas svaku gledat

dobro, no kod nas to nije društveno prihvatljivo, kod multikultija jest, to je bitna razlika.
istina.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Multikulti cipelari curu u nizozemskoj Empty Re: Multikulti cipelari curu u nizozemskoj

Post by prckov 11/1/2016, 21:46

kaja_333 wrote:Dobro ali isto tako Hrvat zatuče čekićem dijete i ženu , tak da.. O multikultijima inače mislim da su za kavez al  ne moramo im sad bas svaku gledat
bezveze ti poredenje, to bi bilo isto kao da je hrvat u saudijskoj arabiji ili sl. kojeg je primila ta zemlja i sve mu dala zatuko neku saudijku. A to se vidis nikad nije desilo i nece. Drugo, nikad ni jedan hrvat ili bilo koji izbjeglica u australiji (osim arapa) isto nije zatuko neku australku niti nece. Domestic violence je posebna kategorija, posebni uzroci i razlozi, i nema veze iskljucivo sa hrvatom niti bilo kime po pitanju nacionalnosti.  Ti imas problema generalno sa muskim rodom
prckov
prckov

Posts : 34116
2014-04-19


Back to top Go down

Multikulti cipelari curu u nizozemskoj Empty Re: Multikulti cipelari curu u nizozemskoj

Post by provocator 11/1/2016, 22:38

marcellus wrote:
kaja_333 wrote:Dobro ali isto tako Hrvat zatuče čekićem dijete i ženu , tak da.. O multikultijima inače mislim da su za kavez al  ne moramo im sad bas svaku gledat

dobro, no kod nas to nije društveno prihvatljivo, kod multikultija jest, to je bitna razlika.
Bez brige... Tak budu i tebe cipelarili uskoro... Tvoju mater, sestru, Bulinku... To ti je posljedica neoliberalne ideologije, imperijalizma i širenja slobode i demokracije. To sam ti davno najavio na onom netovom umrlom forumu... I sad vidiš da sam bio u pravu.

_________________
Multikulti cipelari curu u nizozemskoj Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Multikulti cipelari curu u nizozemskoj Empty Re: Multikulti cipelari curu u nizozemskoj

Post by Guest 11/1/2016, 22:54

provocator wrote:
marcellus wrote:
kaja_333 wrote:Dobro ali isto tako Hrvat zatuče čekićem dijete i ženu , tak da.. O multikultijima inače mislim da su za kavez al  ne moramo im sad bas svaku gledat

dobro, no kod nas to nije društveno prihvatljivo, kod multikultija jest, to je bitna razlika.
Bez brige... Tak budu i tebe cipelarili uskoro... Tvoju mater, sestru, Bulinku... To ti je posljedica neoliberalne ideologije, imperijalizma i širenja slobode i demokracije. To sam ti davno najavio na onom netovom umrlom forumu... I sad vidiš da sam bio u pravu.

ovisi.. uvjek postoji mogućnost da se to spriječi, dovoljan jedan luđak na čelu EU i imigracija , multikulturalizam, antifašizam, su gotovi.. da vidimo što kaže jedan neoliberalni ekonomist iz jedne mediteranske zemlje


http://www.index.hr/vijesti/clanak/portugalski-sveucilisni-profesor-brodove-s-migrantima-treba-potopiti-crncuge-i-umirovljenike-pobiti/820426.aspx

PROFESOR ekonomije na sveučilištu Porto Pedro Cosme Vieira zgrozio je europsku javnost tekstovima na svom blogu, a skandal je izbio nakon što je jedan konzervativan zastupnik tamošnje vladajuće stranke PSD citirao njegov blog.

Iako je on s bloga uzeo nešto "normalnije" zapise, tada se otkrilo što sve navedeni profesor piše.

Kako prenosi Deutsche Welle, za izbjegličke brodove u Mediteranu bi, prema riječima profesora, bilo najbolje da ih potope ratni brodovi, a oni koji i prežive bi trebalo "ustrijeliti jednog po jednog". Tako bi možda bilo pobijeno na početku 5.000 ljudi, piše on, ali nakon toga se više nitko ne bi usudio krenuti prema Europi, poručuje neukusno taj portugalski sveučilišni profesor
Multikulti cipelari curu u nizozemskoj Posfeerofesj
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Multikulti cipelari curu u nizozemskoj Empty Re: Multikulti cipelari curu u nizozemskoj

Post by n_razbojnik 11/1/2016, 22:56

provocator wrote:
marcellus wrote:
kaja_333 wrote:Dobro ali isto tako Hrvat zatuče čekićem dijete i ženu , tak da.. O multikultijima inače mislim da su za kavez al  ne moramo im sad bas svaku gledat

dobro, no kod nas to nije društveno prihvatljivo, kod multikultija jest, to je bitna razlika.
Bez brige... Tak budu i tebe cipelarili uskoro... Tvoju mater, sestru, Bulinku... To ti je posljedica neoliberalne ideologije, imperijalizma i širenja slobode i demokracije. To sam ti davno najavio na onom netovom umrlom forumu... I sad vidiš da sam bio u pravu.
dobro i što sproćufašistička aksija diljem starog kontinenta radi? potpomaže kapitaliste i neoliberalnu agendu, jel ti neugdno u njihovo ime?
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Multikulti cipelari curu u nizozemskoj Empty Re: Multikulti cipelari curu u nizozemskoj

Post by provocator 11/1/2016, 22:57

Je!

_________________
Multikulti cipelari curu u nizozemskoj Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Multikulti cipelari curu u nizozemskoj Empty Re: Multikulti cipelari curu u nizozemskoj

Post by Guest 11/1/2016, 22:59

Neoliberalni portugalac wrote:
provocator wrote:
marcellus wrote:
kaja_333 wrote:Dobro ali isto tako Hrvat zatuče čekićem dijete i ženu , tak da.. O multikultijima inače mislim da su za kavez al  ne moramo im sad bas svaku gledat

dobro, no kod nas to nije društveno prihvatljivo, kod multikultija jest, to je bitna razlika.
Bez brige... Tak budu i tebe cipelarili uskoro... Tvoju mater, sestru, Bulinku... To ti je posljedica neoliberalne ideologije, imperijalizma i širenja slobode i demokracije. To sam ti davno najavio na onom netovom umrlom forumu... I sad vidiš da sam bio u pravu.

ovisi.. uvjek postoji mogućnost da se to spriječi, dovoljan jedan luđak na čelu EU i imigracija , multikulturalizam, antifašizam, su gotovi.. da vidimo što kaže jedan neoliberalni ekonomist iz jedne mediteranske zemlje


http://www.index.hr/vijesti/clanak/portugalski-sveucilisni-profesor-brodove-s-migrantima-treba-potopiti-crncuge-i-umirovljenike-pobiti/820426.aspx

PROFESOR ekonomije na sveučilištu Porto Pedro Cosme Vieira zgrozio je europsku javnost tekstovima na svom blogu, a skandal je izbio nakon što je jedan konzervativan zastupnik tamošnje vladajuće stranke PSD citirao njegov blog.

Iako je on s bloga uzeo nešto "normalnije" zapise, tada se otkrilo što sve navedeni profesor piše.

Kako prenosi Deutsche Welle, za izbjegličke brodove u Mediteranu bi, prema riječima profesora, bilo najbolje da ih potope ratni brodovi, a oni koji i prežive bi trebalo "ustrijeliti jednog po jednog". Tako bi možda bilo pobijeno na početku 5.000 ljudi, piše on, ali nakon toga se više nitko ne bi usudio krenuti prema Europi, poručuje neukusno taj portugalski sveučilišni profesor
Multikulti cipelari curu u nizozemskoj Posfeerofesj
Sad ne znam bas jel bi to bilo dobro,imam filling da ne bi zavrsilo samo po glavama Khozoepa(vrlo pozeljno) nego i po glavama Europljana,koji nisu bas 99% kompatibilni sa svabima..dakle,svima bi moglo planuti po glavi osim Osterajherima,i dijelom onima u Svicarskoj..sitne drzave ,poput Holandije,nizozemske i Netherlanda bi se Svabiji pak zavukle u supak,da ih ovi ne bi ni primjetili.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Multikulti cipelari curu u nizozemskoj Empty Re: Multikulti cipelari curu u nizozemskoj

Post by Guest 11/1/2016, 23:03

Nema šanse. Germani su danas slabiji nego ikada.
Kako će Njemci "genocidisati Poljake" kada je omjer Njemačke populacije i populacije poljaka 1;5;1 a u WW2 je bilo tipa 3,5:1.

+Poljaci imaju jaču vojsku hahah. Poljaci bi jednostavno se zaletili tenkovima i uzeli Berlin u tom slučaju. Nije ovo 1939 a i tada su Poljaci pružili duži otpor nego Francuska.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Multikulti cipelari curu u nizozemskoj Empty Re: Multikulti cipelari curu u nizozemskoj

Post by Guest 11/1/2016, 23:12

Pa govorim o hipotetickoj situaciji gdje bi se nasla osoba koja bi iz svapskih kastrata izvukla dovoljna broj sposobnih da ponovno naprave shranja..
Napisao sam nedavnoSvabi su kastrati,ali i dalje slijepo vjeruju i slusaju drzavu..a da drzava kaze: idemo dovrsiti ono sto je 1939 zapoceto,vjeruj mi,kao roboti bi se postrojili i krenuli..krenuli su u ww2 i na cijeli svijet..za to ti ne treba 50 milijuna vonika..opet svapska sposobnost sthanzanja teknike vojne je frapantna..
Sjetih se ja kad sam tvrdio dda bi Rusija za 2-3 tjerdna sva na putu do Atlantika..tada si vrlo gorljivo spominjao vojnu sposobnost Svabije za proizvodnjom ratne teknike..  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Multikulti cipelari curu u nizozemskoj Empty Re: Multikulti cipelari curu u nizozemskoj

Post by Guest 11/1/2016, 23:19

to da, švabija nema vojsku, ali praktički može poizvesti najbolju vojsku, a niti se ne fokusira na to. ako netko ima najbolju industriju na svijetu, a to znači može sve ostalo imati najbolje.

iako gle, možda dio švaba nevoli osstale europljane, ali defintivino nisi čuo da grupe poljaka, hrvata, idu pa siluju njemice, i da njemci prosvjeduju protiv poljaka itd, itd itd.

mislim čak da njemci nebi lupali niti po turcima, jer ti turci opet nisu toliko divlji kao ovi "inžinjeri i znanstvenici" čak i hrpa turaka radi itd.. bio sam i ja u švabiji, gledam turci rade zajedno sa njemcima itd, sprešhaju deutsch itd..

isto tako njemci postaju manjina u svojoj državi, jednostavno uskoro neće biti mogućnosti da njemci sve i da "polude" naprave 100% čistu njemačku..

jednostavno će njemci i ostali europljani ujediniti se protiv ne-europljana(muslimana) pa čak i u tom scenariju, neće svi muslimani najebati.. recimo jedan turčin je čak i predvodnik one pedige kako se već zove..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Multikulti cipelari curu u nizozemskoj Empty Re: Multikulti cipelari curu u nizozemskoj

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum