ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teraju svog trenera jer Hrvat: ŠIPTAR, HRVAT, BALIJA, NISU MOJA BRATIJA

Go down

Teraju svog trenera jer Hrvat: ŠIPTAR, HRVAT, BALIJA, NISU MOJA BRATIJA Empty Teraju svog trenera jer Hrvat: ŠIPTAR, HRVAT, BALIJA, NISU MOJA BRATIJA

Post by Serbinho-3 Sun 6 Feb - 10:46

https://www.kurir.rs/sport/ostali-sportovi/3865975/mirko-vicevic-crvena-zvezda-navijaci-delije-transparent-ratko-mladic
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26384
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Teraju svog trenera jer Hrvat: ŠIPTAR, HRVAT, BALIJA, NISU MOJA BRATIJA Empty Re: Teraju svog trenera jer Hrvat: ŠIPTAR, HRVAT, BALIJA, NISU MOJA BRATIJA

Post by Serbinho-3 Sun 6 Feb - 10:48

Ko im je Vodja, Crvenkasti?
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26384
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Teraju svog trenera jer Hrvat: ŠIPTAR, HRVAT, BALIJA, NISU MOJA BRATIJA Empty Re: Teraju svog trenera jer Hrvat: ŠIPTAR, HRVAT, BALIJA, NISU MOJA BRATIJA

Post by crvenkasti Sun 6 Feb - 11:23

Što je sramno na tom transparentu?

Pa mi Šiptari, Hrvati i Balije ni ne želimo biti "bratija" sa Srbima.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28714
2014-04-17


Back to top Go down

Teraju svog trenera jer Hrvat: ŠIPTAR, HRVAT, BALIJA, NISU MOJA BRATIJA Empty Re: Teraju svog trenera jer Hrvat: ŠIPTAR, HRVAT, BALIJA, NISU MOJA BRATIJA

Post by Serbinho-3 Sun 6 Feb - 12:17

Ovi "navijaci" su sve, samo ne navijaci.

Nema to veze sa sportom i sport su unistili.
Koriste isti da bi promovisali svoj politicke stavove,
kojekakve partije stoje iza istih.

Odes na Bejzbol utakmicu i vidis ovakve, koji skandiraju
o Iraku, Afganistanu, izbace odmah napolje, nikad ne udje
vise.

Onda obicni ljudi ne idu vise da gledaju sport zbog ovakvih.
Kladim se da ne znaju ni pravila vaterpola.





Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26384
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Teraju svog trenera jer Hrvat: ŠIPTAR, HRVAT, BALIJA, NISU MOJA BRATIJA Empty Re: Teraju svog trenera jer Hrvat: ŠIPTAR, HRVAT, BALIJA, NISU MOJA BRATIJA

Post by vuksadinare Sun 6 Feb - 12:21

....ti kak im suljo naredi..oni su ionak njegovi pretorijanci jer je iz njih i iznikao
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99014
2015-09-08


Back to top Go down

Teraju svog trenera jer Hrvat: ŠIPTAR, HRVAT, BALIJA, NISU MOJA BRATIJA Empty Re: Teraju svog trenera jer Hrvat: ŠIPTAR, HRVAT, BALIJA, NISU MOJA BRATIJA

Post by Serbinho-3 Sun 6 Feb - 12:35

vuksadinare wrote:....ti kak im suljo naredi..oni su ionak njegovi pretorijanci jer je iz njih i iznikao


Vise je tvoj, nego njihov.
Ovo su neki fanaticni Indijanci i neko
stoji iza njih.
Zabranis sportske dogadjaje za ovakve
gluposti i problem resen.
Ovako dobiju medijski prostor.
Idi na livadu i skandiraj.
Sport treba razdvojiti od politike.
Prodajes sportska prava sa Indijancima
u pozadini, kome to treba.
Tako se isto radilo i u Jugoslaviji, pa dodje do sranja.
Sklonis ih i ajde zdravo.
Klubovi jedva da imaju za struju, trebaju im ovakvi
sportisti.
Stave ih na bad history u USA preko Social Security #,
ne nadje vise posao, smestaj, precrtaju ga za bilo sta,
pa pravi budalu od sebe.

Falile su samo Zene u Crnom da budu na tribini.

Sistem koji ne funkcionise.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26384
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Teraju svog trenera jer Hrvat: ŠIPTAR, HRVAT, BALIJA, NISU MOJA BRATIJA Empty Re: Teraju svog trenera jer Hrvat: ŠIPTAR, HRVAT, BALIJA, NISU MOJA BRATIJA

Post by RayMabus Sun 6 Feb - 12:45

Mirko Vičević je crnogorski trener hrvatskog porekla, trenutno je predsednik Hrvatskog građanskog društva Crne Gore u Kotoru. Bio je odbornik stranke Mila Đukanović (DPS) u Kotoru.
-
Ovo od muke jer su izgubili vlast u CG.
-

Politička odluka lokalne vlasti u Kotoru koju personifikuje predsjednik opštine Vladimir Jokić da ime bazenu promijeni u Zoran Gopčević direktno će uticati na rezultate vaterpolo kluba Primorac i Kataro, potvrđeno je danas.

Vaterpolo klub Mladost Zagreb saopštio je danas da su konačno svi hrvatski klubovi odlučili da ne igraju utakmice na bazenu u Kotoru.

Josipa Bilić iz VK Mladost Zagreb podsjeća da je Ministarstvo vanjskih poslova Hrvatske poslalo protestnu notu Vladi Crne Gore vezano na ime bazena u Kotoru, te nakon što je isto učinio i gradonačelnik Dubrovnika svom kolegi u Kotoru, predsjednik Hrvatskog vaterpopolo saveza je u ime Upravnog odbora poslao sličan dopis i predsjedniku PVS Crne Gore, sa stavom da iz poznatih razloga hrvatski klubovi nažalost neće nastupati na utakmicama organiziranim na bazenu u Kotoru.

https://www.aktuelno.me/crna-gora/novi-skandal-politika-protiv-sporta-hrvatski-klubovi-definitivno-ne-igraju-u-kotoru-zbog-imena-bazena-jokic-nanio-direktnu-stetu-primorcu/
RayMabus
RayMabus

Posts : 175413
2014-04-11


Back to top Go down

Teraju svog trenera jer Hrvat: ŠIPTAR, HRVAT, BALIJA, NISU MOJA BRATIJA Empty Re: Teraju svog trenera jer Hrvat: ŠIPTAR, HRVAT, BALIJA, NISU MOJA BRATIJA

Post by RayMabus Sun 6 Feb - 12:47

Nije on njihov a Hrvata koji igra il trenira bilo šta a ima veze s CZ i treba potjerati.

Ne brini se, toga ni Hrvati ne podržavaju čim igra il trenira CZ u bilo kom sportu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175413
2014-04-11


Back to top Go down

Teraju svog trenera jer Hrvat: ŠIPTAR, HRVAT, BALIJA, NISU MOJA BRATIJA Empty Re: Teraju svog trenera jer Hrvat: ŠIPTAR, HRVAT, BALIJA, NISU MOJA BRATIJA

Post by Serbinho-3 Sun 6 Feb - 12:55

Kakve to veze ima sa sportom?
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26384
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Teraju svog trenera jer Hrvat: ŠIPTAR, HRVAT, BALIJA, NISU MOJA BRATIJA Empty Re: Teraju svog trenera jer Hrvat: ŠIPTAR, HRVAT, BALIJA, NISU MOJA BRATIJA

Post by RayMabus Sun 6 Feb - 13:00

Serbinho-3 wrote:Kakve to veze ima sa sportom?
Pa ima. Poveži pa ćeš skužit. On je Hrvat iz Boke Kotrske a četnici su preimenovali bazen u Kotoru liku koji je stražarija u logoru di su premlačivani Hrvati i to je došlo do spora s Hrvatskom. Sad kad su izgubili vlast onda je SPC i ŠEŠELJ i ekipa organizirala ovo njemu i poruku : Hrvati, Šiptari i Balije nisu naša bratilja, a to je poruka Dritanu i ovima dole.

KmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeEEEEEEEEE lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 175413
2014-04-11


immortal likes this post

Back to top Go down

Teraju svog trenera jer Hrvat: ŠIPTAR, HRVAT, BALIJA, NISU MOJA BRATIJA Empty Re: Teraju svog trenera jer Hrvat: ŠIPTAR, HRVAT, BALIJA, NISU MOJA BRATIJA

Post by RayMabus Sun 6 Feb - 13:35

Besni su. lol! :D

Besni su jer im je anđeo znanja uveo sultanat ( manjinska vlada na čelu s muslimanom Abazovićem, on je sultan i ministri će bit Albanci i Bošnjaci dakle muslimani, to je velika porta ) a tu manjinsku vladu podržavat će Đukanovic a četnici će biti moja raja.

To ti tako ide kad napraviš nešto a ja to snimin i reagiran a to je ona njihova ploča majoru Tepiću u Banja Luci jer on s BL nema ništa a Hrvatska je imala pravo na otcjepljenje a referendumom je to i napravila a ovaj se tamo raznio par mjeseci kasnije šta znači da je terorista i Stanivukovic koji je desnica stavljajući tu ploču u BL koja je najveći grad a u praksi i glavni grad RS je u osnovi rekao da BL a samim time i RS podržava napad na Hrvatsku i ne slaže se s njenom neovisnošću.

I eto sad upoznavaju moje metode jer ja sam gori od Sotone jer Lucifer pripada klasi anđela kojima je svrha testiranje ega a ja klasi kojoj je svrha učenja ljudi pameti šta znači da san gori od njega miljardu i nešto i tako na kubik puta.

Prema meni Lucifer izgleda kao majka Tereza. Uživajte.

Besni su. Kev kev kev. :D
RayMabus
RayMabus

Posts : 175413
2014-04-11


Back to top Go down

Teraju svog trenera jer Hrvat: ŠIPTAR, HRVAT, BALIJA, NISU MOJA BRATIJA Empty Re: Teraju svog trenera jer Hrvat: ŠIPTAR, HRVAT, BALIJA, NISU MOJA BRATIJA

Post by Serbinho-3 Sun 6 Feb - 13:51

RayMabus wrote:
Serbinho-3 wrote:Kakve to veze ima sa sportom?
Pa ima. Poveži pa ćeš skužit. On je Hrvat iz Boke Kotrske a četnici su preimenovali bazen u Kotoru liku koji je stražarija u logoru di su premlačivani Hrvati i to je došlo do spora s Hrvatskom. Sad kad su izgubili vlast onda je SPC i ŠEŠELJ i ekipa organizirala ovo njemu i poruku : Hrvati, Šiptari i Balije nisu naša bratilja, a to je poruka Dritanu i ovima dole.

KmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeEEEEEEEEE lol!


Nema veze sa sportom, vec se gura politika preko istog.

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26384
2014-08-25

Lokacija: : Italy

RayMabus likes this post

Back to top Go down

Teraju svog trenera jer Hrvat: ŠIPTAR, HRVAT, BALIJA, NISU MOJA BRATIJA Empty Re: Teraju svog trenera jer Hrvat: ŠIPTAR, HRVAT, BALIJA, NISU MOJA BRATIJA

Post by RayMabus Sun 6 Feb - 14:40

Nema veze sa sportom. Četnici kmeče jer su izgubili Crnu Goru a uveden im je sultanat i oni su sad moja raja. lol!

Neće in ništa bit. Bit će in jedino ako uz poticaj Srbije i Rusije budu išli radit nerede. Onda će dobit po kostima. Naučit će na teži način šta je NATO članica. Izgubili su većinu u parlamentu i nek vataju zjake u magarečoj klupi tj oporbi. Imaju i vlast u nekim općinama na lokalnoj razini. U prevodu nitko ih ne dira a mogu jedino sami sebe sjebat ako budu radili nerede doli.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175413
2014-04-11


Back to top Go down

Teraju svog trenera jer Hrvat: ŠIPTAR, HRVAT, BALIJA, NISU MOJA BRATIJA Empty Re: Teraju svog trenera jer Hrvat: ŠIPTAR, HRVAT, BALIJA, NISU MOJA BRATIJA

Post by jastreb Sun 6 Feb - 15:02

A navijačke grupe.

Što je tu čudno?
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Teraju svog trenera jer Hrvat: ŠIPTAR, HRVAT, BALIJA, NISU MOJA BRATIJA Empty Re: Teraju svog trenera jer Hrvat: ŠIPTAR, HRVAT, BALIJA, NISU MOJA BRATIJA

Post by vuksadinare Sun 6 Feb - 15:05

...pa nije im ovo prvi put..otjerali su oni iz zvezde nekoliko nesrba od nogometa preko kosarke do vaterpola..bi oni i prosineckog ali problem je sto je on legenda kluba pa ne bi bilo zgodno
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99014
2015-09-08


Back to top Go down

Teraju svog trenera jer Hrvat: ŠIPTAR, HRVAT, BALIJA, NISU MOJA BRATIJA Empty Re: Teraju svog trenera jer Hrvat: ŠIPTAR, HRVAT, BALIJA, NISU MOJA BRATIJA

Post by crvenkasti Sun 6 Feb - 15:17

Mrze sve što je šiptarsko, hrvatsko ili balijsko. Smradovi!
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28714
2014-04-17


Back to top Go down

Teraju svog trenera jer Hrvat: ŠIPTAR, HRVAT, BALIJA, NISU MOJA BRATIJA Empty Re: Teraju svog trenera jer Hrvat: ŠIPTAR, HRVAT, BALIJA, NISU MOJA BRATIJA

Post by jastreb Sun 6 Feb - 16:46

vuksadinare wrote:...pa nije im ovo prvi put..otjerali su oni iz zvezde nekoliko nesrba od nogometa preko kosarke do vaterpola..bi oni i prosineckog ali problem je sto je on legenda kluba pa ne bi bilo zgodno
Jebem ja klub koji dopusta da mu ovakvi vode politiku kluba.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Teraju svog trenera jer Hrvat: ŠIPTAR, HRVAT, BALIJA, NISU MOJA BRATIJA Empty Re: Teraju svog trenera jer Hrvat: ŠIPTAR, HRVAT, BALIJA, NISU MOJA BRATIJA

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum