ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru - Page 3 Empty Re: Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru

Post by kaya 18/1/2022, 00:09

veber wrote:
kaya wrote:Mislim pod broj jedan nisam nikada srela čovjeka koji ne zna pisati ili ne zna baš svako slovo čitati
ja jesam.
pride nije ni znao svezati žnirance na cipelama jer je iz opanaka doslovce uletio u cipele.
isto sam upoznao državljanina sfrj koji ne zna čitati latinicu.
Pa ja nisam.

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru - Page 3 Empty Re: Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru

Post by kaya 18/1/2022, 00:09

veber wrote:
kaya wrote:A prazovjerni tek
oš reći praznovjerni :)
Pa da
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru - Page 3 Empty Re: Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru

Post by kaya 18/1/2022, 00:11

Tipa drže čašu vode tjedan dana na stolu  nakon smrti nekoga i onda ta voda hlapi a oni misle da pokojnik pije. Tako nešto. Nisam baš zapamtila sve
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru - Page 3 Empty Re: Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru

Post by veber 18/1/2022, 00:12

kaya wrote:To ide kod nekih vještica na liječenje , ono izlječila mu išijas neka baba dodirom i onda je mađijala nešto s percem od kokoši i dlakom od mačke i to je zapalila i on ozdravio.
I pričaju to pod ozbiljno. Kao u prašumi južne amerike bušmani.
nije to vezano za bosance, to je više uz neobrazovanost i neznanje.
ja nisam mogao vjerovati kada lik u bistri nama priča kako mu je dijete umrlo u koljevci i da su ga po noći u biti coprnice odfurale, izmagijale i da je zato umrlo.

ne znam kakva je moja faca bila, ali znam kakva je bila od frenda. gledali smo se pol minute s WTF ovaj priča.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru - Page 3 Empty Re: Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru

Post by kaya 18/1/2022, 00:16

veber wrote:
kaya wrote:To ide kod nekih vještica na liječenje , ono izlječila mu išijas neka baba dodirom i onda je mađijala nešto s percem od kokoši i dlakom od mačke i to je zapalila i on ozdravio.
I pričaju to pod ozbiljno. Kao u prašumi južne amerike bušmani.
nije to vezano za bosance, to je više uz neobrazovanost i neznanje.
ja nisam mogao vjerovati kada lik u bistri nama priča kako mu je dijete umrlo u koljevci i da su ga po noći u biti coprnice odfurale, izmagijale i da je zato umrlo.

ne znam kakva je moja faca bila, ali znam kakva je bila od frenda. gledali smo se pol minute s WTF ovaj priča.
Nisu bosanci to je milojko iz niš.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru - Page 3 Empty Re: Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru

Post by veber 18/1/2022, 00:18

kaya wrote:Tipa drže čašu vode tjedan dana na stolu  nakon smrti nekoga i onda ta voda hlapi a oni misle da pokojnik pije. Tako nešto. Nisam baš zapamtila sve
to je vezano uz neke zaboravljene običaje, koji oni krivo tumače.

u mojoj obitelji se zadržao stari običaj, valjda od kelta, pikta, bogtr pita koga da se sjedne na grob i nešto pojede i popije uz paljenje svijeća.
na mirogoju u grobnici ima jedna rupa, s vremenom nastala pa smo djeci govorili neka ubace unutra da baka ima za pojest :D
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru - Page 3 Empty Re: Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru

Post by veber 18/1/2022, 00:19

kaya wrote:
veber wrote:
kaya wrote:To ide kod nekih vještica na liječenje , ono izlječila mu išijas neka baba dodirom i onda je mađijala nešto s percem od kokoši i dlakom od mačke i to je zapalila i on ozdravio.
I pričaju to pod ozbiljno. Kao u prašumi južne amerike bušmani.
nije to vezano za bosance, to je više uz neobrazovanost i neznanje.
ja nisam mogao vjerovati kada lik u bistri nama priča kako mu je dijete umrlo u koljevci i da su ga po noći u biti coprnice odfurale, izmagijale i da je zato umrlo.

ne znam kakva je moja faca bila, ali znam kakva je bila od frenda. gledali smo se pol minute s WTF ovaj priča.
Nisu bosanci to je milojko iz niš.
a tko je milojko iz niš?
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru - Page 3 Empty Re: Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru

Post by kaya 18/1/2022, 00:21

veber wrote:
kaya wrote:
veber wrote:
nije to vezano za bosance, to je više uz neobrazovanost i neznanje.
ja nisam mogao vjerovati kada lik u bistri nama priča kako mu je dijete umrlo u koljevci i da su ga po noći u biti coprnice odfurale, izmagijale i da je zato umrlo.

ne znam kakva je moja faca bila, ali znam kakva je bila od frenda. gledali smo se pol minute s WTF ovaj priča.
Nisu bosanci to je milojko iz niš.
a tko je milojko iz niš?
Ma neki likovi, nebitno
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru - Page 3 Empty Re: Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru

Post by veber 18/1/2022, 00:23

noć

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru - Page 3 Empty Re: Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru

Post by kaya 18/1/2022, 00:26

Noć
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru - Page 3 Empty Re: Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru

Post by niels 18/1/2022, 01:03

kaya wrote:Mislim pod broj jedan nisam nikada srela čovjeka koji ne zna pisati ili ne zna baš svako slovo čitati

O, ja ih se nagledao...
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru - Page 3 Empty Re: Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru

Post by darth_vader 18/1/2022, 01:35

Haha... Hrvati u rangu s Norvežanima... Pogotovo nakon odljeva iole pametnog življa, ziher skroz...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru - Page 3 Empty Re: Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru

Post by AlfaOmega 18/1/2022, 01:47

Ne treba biti bisan zbog toga. Statistički je dokazano da su glupi ljudi dugovičniji. A i žene sve više vole glupe muškarce, to je novi trend. Ko više ima živaca slušati inteligentnog brbljivca? 
Isto ka i mi muški što smo davno izgubili živce za inteligetne žene, danas volimo samo neinteligentne. Srpkinje rulzzz!

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10283
2015-09-11


Back to top Go down

Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru - Page 3 Empty Re: Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru

Post by mentalitet 18/1/2022, 05:56

vuksadinare wrote:https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/karta-nacionalne-inteligencije-u-europi-razbjesnila-srbe-evo-kako-po-tom-pitanju-stoji-hrvatska-15146301

Onda si ti medju Srbiima prvi.Kako se hrvatski kaze fudbaler ilii nogometash.Chiitajuci tvoje tekstove ne mogu se oteti dojmu da te nije neki Srbiin napravio.Iz kuce se nosi sve pa tako i jezik a vas par ovdje takozvaniih 'rvata vishe koristite srpski nego hrvatski dijalekat.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru - Page 3 Empty Re: Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru

Post by mentalitet 18/1/2022, 06:05

Venus wrote:
Ringo10 wrote:A Hrvati su kso najinteligentniji
Koje su ovo gluposti jebo te

Nisu gluposti, što bi bile. Hrvatska i Slovenija su oduvijek bile napredniji dijelovi ako se uspoređujemo s ostalim dijelovima bivše YU, nek se nitko ne uvrijedi.

Finci su inteligentniji jer imaju super obrazovni sustav, za razliku od nas umišljenih na ovim prostorima kad damo raznim politički instaliranim spodobama da nam se igraju sa reformama obrazovanja.


Po tim glupiim anketama onda i tvrdnje da su zene gluplje od muskaraca je istina?Ako je tako onda se ja slazem sa tvojim mishljenjem.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru - Page 3 Empty Re: Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru

Post by darth_vader 18/1/2022, 06:15

Ringo10 wrote:To je Idiotizam
Recimo Hrvati su po tome inteligentniji od Rusa koji haraju na svim olimpijadama znanja I znanosti dok Hrvata tu nema nigdje
Hajde bjezi
Eto Finci sve geniji a ni njih tu nema nigdje

Ne mješaj Fince sa Rusima i Hrvatima... Uostalom, tko je ono osramotio Staljinove armije u zimskom ratu izbacivši mu pola milijuna ljudi iz stroja... Šačica Finaca. Slaveni imaju nešto sjebano i autodestruktivno u genima. Baš svi. I nije da su u prosjeku nešto bistri, a briju da su najpametniji, pogotovo ekipa s Balkana... Doduše, tu je i čuveni halotip I1b1... A sve zajedno sjebano u glavu i jedva se čeka međusobno poklati. Možda se netko smiluje pa nas zataraca atomskom konačno...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru - Page 3 Empty Re: Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru

Post by vuksadinare 18/1/2022, 06:29

mentalitet wrote:
vuksadinare wrote:https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/karta-nacionalne-inteligencije-u-europi-razbjesnila-srbe-evo-kako-po-tom-pitanju-stoji-hrvatska-15146301

Onda si ti medju Srbiima prvi.Kako se hrvatski kaze fudbaler ilii nogometash.Chiitajuci tvoje tekstove ne mogu se oteti dojmu da te nije neki Srbiin napravio.Iz kuce se nosi sve pa tako i jezik a vas par ovdje takozvaniih 'rvata vishe koristite srpski nego hrvatski dijalekat.
Dobro...ti si 'merikanac pa te to cini bistrijim
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99193
2015-09-08


Back to top Go down

Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru - Page 3 Empty Re: Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru

Post by pizzon 18/1/2022, 06:42

marcellus wrote:
Meatke wrote:
marcellus wrote:zanima me zašto je nama tako kako nam je ako navodno nismo glupi ko kurac.

nismo glupi ... al smo pokvareni ... u tome je fora ... :D

gle pokvareni su i švabe i ameri i naročito briti... i govna su. Pa nisu jadni...

da je po tome siptari i hrvati
bili bi najpametniji na svetu :)
199 iq :)
pitanje cime se bavilo to istrazivanje
ako je informisanost osnov
navedenih rezultata,
onda to nije to...pravi
pokazatelj iq %

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru - Page 3 Empty Re: Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru

Post by pizzon 18/1/2022, 06:47

kaya wrote:Ja sam u jednoj firmi radila neke ugovore o radu sa strancima i dozvole i tako. Pa ta glupost iz južne srbije me frapirala. Laži su na razini onih malih cigana ' daj 20 kuna ubilo mi mamu auto na semaforu" , nemoš vjerovati koje glupe laži izgovaraju. A neki se nisu znali potpisati, neka švrčka kao potpis.

da dodjem da me testiraš :)
da mi izmeris iq......

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru - Page 3 Empty Re: Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru

Post by darth_vader 18/1/2022, 06:51

marcellus wrote:jebe mi se za srbe, jasno da su glupi jer da nisu s onom vojskom i tenkovima bi nas zgazili ko žohare da nisu...

zanima me zašto je nama tako kako nam je ako navodno nismo glupi ko kurac...

Sve više mi se sviđa moj nick. Baš sam nekako srastao s njim. Još samo da to skuži i preostalih 3 koma nešto milijuna Rvata, možemo početi ići bar u školu za debile... Aben će nam bit profesor.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru - Page 3 Empty Re: Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru

Post by Guest 18/1/2022, 08:33

marcellus wrote:
Venus wrote:
marcellus wrote:jebe mi se za srbe, jasno da su glupi jer da nisu s onom vojskom i tenkovima bi nas zgazili ko žohare da nisu...

zanima me zašto je nama tako kako nam je ako navodno nismo glupi ko kurac...

Zato što nekim divnim čudom 30 godina biramo vlast koja je ekonomski totalno nepismena. 

Ako mi ne vjeruješ, sad zamisli da imaš plaću od 18 tisuća kuna ti, a isto toliko žena, kakav bi vam standard bio..

ne baš spektakularan, iskreno, ali pristojniji nego ovako.

Pa koliko vama treba za ''život''?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru - Page 3 Empty Re: Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum