ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru - Page 6 Empty Re: Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru

Post by T. Tue 18 Jan - 18:17

Fake news...
Vidi se na prvi pogled da su nama dodali barem 5 bodova...
A bosancima bar bratu 20...

T.

Posts : 17117
2014-04-14


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru - Page 6 Empty Re: Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru

Post by marcellus Tue 18 Jan - 18:24

T. wrote:Fake news...
Vidi se na prvi pogled da su nama dodali barem 5 bodova...
A bosancima bar bratu 20...

da, tako nešto

_________________
Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru - Page 6 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru - Page 6 Empty Re: Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru

Post by darth_vader Tue 18 Jan - 18:39

T. wrote:Fake news...
Vidi se na prvi pogled da su nama dodali barem 5 bodova...
A bosancima bar bratu 20...

10...A za bosance malo ovisi i o kantonu...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru - Page 6 Empty Re: Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru

Post by kaya Tue 18 Jan - 18:40

jastreb wrote:Gluposti.

Zar narod koji je dao Teslu,Njegoša,Milankovica,,Lalica,Copica,Crnjanskog,dr Savica,...moze biti tako glup?

Pitam se tko je sastavljao taj spisak.
Pa nisu svi glupi. Al u općoj populaciji su fakat tabula raza. 
A naravno da ima neki postotak jako pametnih.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru - Page 6 Empty Re: Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru

Post by veber Tue 18 Jan - 18:58

Sovak wrote:
veber wrote:
Sovak wrote:

Pa koliko vama treba za ''život''?
pisao sam jednom jedan mjesec troškove, nikakva štednja i sl. 
znači nahranu, izlazak van na pivo, 600€.
baš da se odreknem svega, mislim da bi mogao sa 200.
da si sam kuham, ne odem s kolegama poslije posla na pivo.

U Švabiji ili tu?
njemačka. 
nemam režiski troškova, nemam stanarine, auto pokrivaju s 0,3€ po km, putne troškove.
da ne živim malo onako, boemski, da ne landram. cijelu plaću i dio hranarine bi mogao staviti sa strane.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru - Page 6 Empty Re: Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru

Post by mentalitet Wed 19 Jan - 16:42

crvenkasti wrote:Znaš što kažu članovi drušva Mensa?
Koju prednost u odnosu na ostale ljude imaju njihovi članovi tj. ljudi koji maju visoki IQ?

Njihova jedina prednost je u tome što znaju rješavati test inteligencije bolje od drugih.

Znam dvojicu Dr. nauka koji ne znaju sijaliicu u kucii promiijeniti.Doduse jedan je Srbin koji voli igratii teniis a drugi je amer .Da li to znaci da su i oni glupi ?

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru - Page 6 Empty Re: Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru

Post by mentalitet Wed 19 Jan - 17:35

vuksadinare wrote:
mentalitet wrote:
vuksadinare wrote:https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/karta-nacionalne-inteligencije-u-europi-razbjesnila-srbe-evo-kako-po-tom-pitanju-stoji-hrvatska-15146301

Onda si ti medju Srbiima prvi.Kako se hrvatski kaze fudbaler ilii nogometash.Chiitajuci tvoje tekstove ne mogu se oteti dojmu da te nije neki Srbiin napravio.Iz kuce se nosi sve pa tako i jezik a vas par ovdje takozvaniih 'rvata vishe koristite srpski nego hrvatski dijalekat.
Dobro...ti si 'merikanac pa te to cini bistrijim

Pa jebo te bog glupa ja tebi ne bii dao dvije zavezane kokoshii da chuvash a kamo li ti dozvolio da prichash o inteligenciji ovdje na forumu.No evo za tebe i josh par glupana na ovoj temi osnovna poduka o inteligenciijii pa nastaviite dalj o tome da vidim kojom brzinom shvacate napisano ,odnosno da vidim koliko ste iinteligentni ili ste u rangu srba i ostalih '' neinteligentnih'' naroda.



Inteligencija predstavlja mentalnu osobinu koju
chini nekoliko razlichitih sposobnosti: uchenje iz iskustva, prilagodjavanje novim situacijama i njihovo razumijevanje, kao i sposobnost da se u novim okolnostima primijene prethodno stechena znanja, te da snalazenje u njima bude brzo i uchinkovito.

Inteligencija podrazumeva i sposobnost razumijevanja i korishcenja apstraktnih pojmova i ideja, odnosno apstraktno mishljenje, te mogucnost brzog i lakog uchenja i savladavanja zadatih problema.

“Inteligencija je sposobnost prilagodjavanja promjenama”, rekao je chuveni engleski astrofizichar Stiven Hoking, i sam jedan od najinteligentnijih ljudi na svijetu, dok njemachki pisac Bertold Breht smatra da “inteligencija nije u tome da ne pravimo greshke, već da shto prije uvidimo kako da ih pretvorimo u neshto dobro”.


_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru - Page 6 Empty Re: Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru

Post by vuksadinare Wed 19 Jan - 18:02

mentalitet wrote:
vuksadinare wrote:
mentalitet wrote:

Onda si ti medju Srbiima prvi.Kako se hrvatski kaze fudbaler ilii nogometash.Chiitajuci tvoje tekstove ne mogu se oteti dojmu da te nije neki Srbiin napravio.Iz kuce se nosi sve pa tako i jezik a vas par ovdje takozvaniih 'rvata vishe koristite srpski nego hrvatski dijalekat.
Dobro...ti si 'merikanac pa te to cini bistrijim

Pa jebo te bog glupa ja tebi ne bii dao dvije zavezane kokoshii da chuvash a kamo li ti dozvolio da prichash o inteligenciji ovdje na forumu.No evo za tebe i josh par glupana na ovoj temi osnovna poduka o inteligenciijii pa nastaviite dalj o tome da vidim kojom brzinom shvacate napisano ,odnosno da vidim koliko ste iinteligentni ili ste u rangu srba i ostalih '' neinteligentnih'' naroda.



Inteligencija predstavlja mentalnu osobinu koju
chini nekoliko razlichitih sposobnosti: uchenje iz iskustva, prilagodjavanje novim situacijama i njihovo razumijevanje, kao i sposobnost da se u novim okolnostima primijene prethodno stechena znanja, te da snalazenje u njima bude brzo i uchinkovito.

Inteligencija podrazumeva i sposobnost razumijevanja i korishcenja apstraktnih pojmova i ideja, odnosno apstraktno mishljenje, te mogucnost brzog i lakog uchenja i savladavanja zadatih problema.

“Inteligencija je sposobnost prilagodjavanja promjenama”, rekao je chuveni engleski astrofizichar Stiven Hoking, i sam jedan od najinteligentnijih ljudi na svijetu, dok njemachki pisac Bertold Breht smatra da “inteligencija nije u tome da ne pravimo greshke, već da shto prije uvidimo kako da ih pretvorimo u neshto dobro”.

ti doista sebe smatras inteligentnim..kajo cujes ti ovo? :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru - Page 6 Empty Re: Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru

Post by vuksadinare Wed 19 Jan - 18:03

Najbolje da se umirovim od ovog foruma..sve ludji ispadi :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru - Page 6 Empty Re: Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru

Post by T. Wed 19 Jan - 18:20

vuksadinare wrote:Najbolje da se umirovim od ovog foruma..sve ludji ispadi :)
Zahtjev za umirovljenjem se odbija...
Tko će pratit agenturu i čitulje ako ne ti?
T.
T.

Posts : 17117
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru - Page 6 Empty Re: Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru

Post by T. Wed 19 Jan - 19:09

mentalitet wrote:
vuksadinare wrote:
mentalitet wrote:

Onda si ti medju Srbiima prvi.Kako se hrvatski kaze fudbaler ilii nogometash.Chiitajuci tvoje tekstove ne mogu se oteti dojmu da te nije neki Srbiin napravio.Iz kuce se nosi sve pa tako i jezik a vas par ovdje takozvaniih 'rvata vishe koristite srpski nego hrvatski dijalekat.
Dobro...ti si 'merikanac pa te to cini bistrijim

Pa jebo te bog glupa ja tebi ne bii dao dvije zavezane kokoshii da chuvash a kamo li ti dozvolio da prichash o inteligenciji ovdje na forumu.No evo za tebe i josh par glupana na ovoj temi osnovna poduka o inteligenciijii pa nastaviite dalj o tome da vidim kojom brzinom shvacate napisano ,odnosno da vidim koliko ste iinteligentni ili ste u rangu srba i ostalih '' neinteligentnih'' naroda.



Inteligencija predstavlja mentalnu osobinu koju
chini nekoliko razlichitih sposobnosti: uchenje iz iskustva, prilagodjavanje novim situacijama i njihovo razumijevanje, kao i sposobnost da se u novim okolnostima primijene prethodno stechena znanja, te da snalazenje u njima bude brzo i uchinkovito.

Inteligencija podrazumeva i sposobnost razumijevanja i korishcenja apstraktnih pojmova i ideja, odnosno apstraktno mishljenje, te mogucnost brzog i lakog uchenja i savladavanja zadatih problema.

“Inteligencija je sposobnost prilagodjavanja promjenama”, rekao je chuveni engleski astrofizichar Stiven Hoking, i sam jedan od najinteligentnijih ljudi na svijetu, dok njemachki pisac Bertold Breht smatra da “inteligencija nije u tome da ne pravimo greshke, već da shto prije uvidimo kako da ih pretvorimo u neshto dobro”.

T.
T.

Posts : 17117
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru - Page 6 Empty Re: Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru

Post by vuksadinare Wed 19 Jan - 19:14

T. wrote:
vuksadinare wrote:Najbolje da se umirovim od ovog foruma..sve ludji ispadi :)
Zahtjev za umirovljenjem se odbija...
Tko će pratit agenturu i čitulje ako ne ti?
agente nemas sto.pratiti vise sami se razotkrivaju glupostima..a citulja mi ostala navika jos od slobodne dalmacije :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru - Page 6 Empty Re: Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru

Post by RayMabus Wed 19 Jan - 19:25

vuksadinare wrote:https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/karta-nacionalne-inteligencije-u-europi-razbjesnila-srbe-evo-kako-po-tom-pitanju-stoji-hrvatska-15146301
Zanimljivo da je ova tema otvorena 17.01 a ja sam 11.01 na jednoj temi napisao ovo :

by RayMabus Tue 11 Jan - 21:23

@RayMabus wrote:
Neka velika inteligencja koja negdje sa strane sve ovo gleda i promatra će doć do zaljučka da Tepić i BL nemaju neke veze osim ako trenutni gradonačelnik BL ne želi provoditi politiku izolacionizma.

Pa dobro. Njegova želja moja zapovjed.

Šta se tiče Hrvatske Stanivukovic je nepoželjan.


Jedna od tih velikih inteligencija se digla prije sat vremena, popila kavu a sad će i drugu i razmišlja o vama i vašem kretenizmu i o tome raspravlja s drugim velikim inteligencijama.

Koliko vi možete biti glupi ?

Uvest ću novu mjernu jedinicu na ovoj planeti, mjerna jedinica za glupost : Srbin.


https://www.ex-iskon-pleme.com/t49965p40-stanivukovic-tepic-vitez-a-ne-zlocinac
RayMabus
RayMabus

Posts : 175993
2014-04-11


Back to top Go down

Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru - Page 6 Empty Re: Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru

Post by RayMabus Wed 19 Jan - 19:30

Evo izgleda da smo vam uveli mjernu jedinicu za glupost : Srbin.

Došla službena potvrda par dana nakon šta sam ja s drugim velikim inteligencijama raspravljao o tome.

Najgluplji ste u regionu. Službeno.

:^0 lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 175993
2014-04-11


Back to top Go down

Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru - Page 6 Empty Re: Srbi bijesni jer su po IQ najgluplji na ex yu prostoru

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum