ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

nema šanse da ga je neko napao, mi volimo splićane...

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

nema šanse da ga je neko napao, mi volimo splićane... Empty nema šanse da ga je neko napao, mi volimo splićane...

Post by pizzon Mon 3 Jan - 16:47

https://www.blic.rs/vesti/beograd/nema-sanse-da-ga-je-neko-napao-mi-volimo-splicane-hrvatski-novinari-pitali-beogradane/k2pt92l

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4977
2020-04-21


Back to top Go down

nema šanse da ga je neko napao, mi volimo splićane... Empty Re: nema šanse da ga je neko napao, mi volimo splićane...

Post by pizzon Mon 3 Jan - 16:48

o tome sam pisao....

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4977
2020-04-21


Back to top Go down

nema šanse da ga je neko napao, mi volimo splićane... Empty Re: nema šanse da ga je neko napao, mi volimo splićane...

Post by Noor Mon 3 Jan - 16:55

VIDEO

https://www.alo.rs/vesti/drustvo/582375/matej-peris-nestao-snimak-kamere-plivanje-sava/vest

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

nema šanse da ga je neko napao, mi volimo splićane... Empty Re: nema šanse da ga je neko napao, mi volimo splićane...

Post by marcellus Mon 3 Jan - 17:32

najviše vole boru dežulovića <3

_________________
nema šanse da ga je neko napao, mi volimo splićane... 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

nema šanse da ga je neko napao, mi volimo splićane... Empty Re: nema šanse da ga je neko napao, mi volimo splićane...

Post by dzango Mon 3 Jan - 18:54

Ne verujem da ga je neko dirao. Nije dan tekme.

_________________
nema šanse da ga je neko napao, mi volimo splićane... Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

nema šanse da ga je neko napao, mi volimo splićane... Empty Re: nema šanse da ga je neko napao, mi volimo splićane...

Post by dzango Mon 3 Jan - 19:05

marcellus wrote:najviše vole  boru dežulovića <3
Slabo ti ovde ko zna ko je Dežulović.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

nema šanse da ga je neko napao, mi volimo splićane... Empty Re: nema šanse da ga je neko napao, mi volimo splićane...

Post by pizzon Mon 3 Jan - 20:41

https://www.kurir.rs/crna-hronika/3843229/niko-ga-nije-jurio-oglasili-se-ocevici-plivao-ledjno-pa-prsno-evo-evo-sta-je-razlog

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4977
2020-04-21


Back to top Go down

nema šanse da ga je neko napao, mi volimo splićane... Empty Re: nema šanse da ga je neko napao, mi volimo splićane...

Post by vuksadinare Mon 3 Jan - 20:45

dzango wrote:Ne verujem da ga je neko dirao. Nije dan tekme.
...pa zar mora biti tekma da nekog napadnes?..zar se cigani i grobari posljednjih godina nisu makljali van termina tekmi?..ili navijaci u hrvatskoj..npr.u vukovaru.. pa shodno tome ne bi bilo to cudno u ovom slucaju..naletio na mangupariju..ovaj pijan,drogiran..mozda i ovi u boljem stanju...ali nabrijani da nekog malo u zrendu uhvate..i gle splico im naisao ko kec na desetku
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99016
2015-09-08


Back to top Go down

nema šanse da ga je neko napao, mi volimo splićane... Empty Re: nema šanse da ga je neko napao, mi volimo splićane...

Post by vuksadinare Mon 3 Jan - 20:56

Evo gledao snimku na indexu i vecina se slaze da je to bijeg..od nekoga..tko moze toliko biti lud i trcati bezglavo po ulicama..da ne znam koliko pijan ili drogiran bio..a lik mi se ne cini da je toliko bio pijan ili drogiran da bi ovako poprilicno pravilno trcao..cak i na srpskim komentarima prevladava da je lik bjezao..jedino pitanje da li je to peris 100%..otac tvrdi da je
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99016
2015-09-08


Back to top Go down

nema šanse da ga je neko napao, mi volimo splićane... Empty Re: nema šanse da ga je neko napao, mi volimo splićane...

Post by pizzon Mon 3 Jan - 21:52

kako to da kamere hvataju samo njega.gde je taj, ili oni koji ga proganjaju.
decko se nspio, iili jos nesto.
kako to da svedoci nisu 
primetili bilo koga osim njega.

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4977
2020-04-21


Back to top Go down

nema šanse da ga je neko napao, mi volimo splićane... Empty Re: nema šanse da ga je neko napao, mi volimo splićane...

Post by vuksadinare Mon 3 Jan - 21:59

pizzon wrote:kako to da kamere hvataju samo njega.gde je taj, ili oni koji ga proganjaju.
decko se nspio, iili jos nesto.
kako to da svedoci nisu 
primetili bilo koga osim njega.
....ne znam zasto bi trcao sat vremena i pola beograda presao..mozda su ga ganjali kratko vrijeme ako si upoznat onaj koji bjezi noge ga nose odnosno leti..ni ne gleda odostraga...sto objasnjava njegov pokusaj ulaska u taxi na silu...jbg ne znam kako bi bilo tko pustupio na njegovu mjestu da kako kaze serbinjo da je naletio na skupinu roma koji zive blizu tog kluba..ili kakve nabrijane klosare..mangupe..u beogradu si..pojma nemas..di si..svasta projuri glavon
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99016
2015-09-08


Back to top Go down

nema šanse da ga je neko napao, mi volimo splićane... Empty Re: nema šanse da ga je neko napao, mi volimo splićane...

Post by pizzon Mon 3 Jan - 23:24

nije on beba
ni bez zivotnog iskustva
niko njega nije napao
neko od svedoka bi to primetio
jednostavno je precenio sebr
u fizickom smislu
nazalost,alkohol i ko zna sta plus
sve vreme su ga molili da se smiri
to govore i njegovi drugari
tragedija...nema tu nista spolja

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4977
2020-04-21


Back to top Go down

nema šanse da ga je neko napao, mi volimo splićane... Empty Re: nema šanse da ga je neko napao, mi volimo splićane...

Post by Ringo10 Mon 3 Jan - 23:48

Nadrogiran...
Ringo10
Ringo10

Posts : 21553
2015-09-24


Back to top Go down

nema šanse da ga je neko napao, mi volimo splićane... Empty Re: nema šanse da ga je neko napao, mi volimo splićane...

Post by dzango Tue 4 Jan - 8:38

vuksadinare wrote:
dzango wrote:Ne verujem da ga je neko dirao. Nije dan tekme.
...pa zar mora biti tekma da nekog napadnes?..zar se cigani i grobari posljednjih godina nisu makljali van termina tekmi?..ili navijaci u hrvatskoj..npr.u vukovaru.. pa shodno tome ne bi bilo to cudno u ovom slucaju..naletio na mangupariju..ovaj pijan,drogiran..mozda i ovi u boljem stanju...ali nabrijani da nekog malo u zrendu uhvate..i gle splico im naisao ko kec na desetku
Ne. Cigani i Grobari se biju oko nekih drugih stvari a ne oko fudbala. Naročito niko ne bi dirao ovog malog Hrvata dok se bave proslavom Nove godine.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

nema šanse da ga je neko napao, mi volimo splićane... Empty Re: nema šanse da ga je neko napao, mi volimo splićane...

Post by vuksadinare Tue 4 Jan - 8:49

dzango wrote:
vuksadinare wrote:
dzango wrote:Ne verujem da ga je neko dirao. Nije dan tekme.
...pa zar mora biti tekma da nekog napadnes?..zar se cigani i grobari posljednjih godina nisu makljali van termina tekmi?..ili navijaci u hrvatskoj..npr.u vukovaru.. pa shodno tome ne bi bilo to cudno u ovom slucaju..naletio na mangupariju..ovaj pijan,drogiran..mozda i ovi u boljem stanju...ali nabrijani da nekog malo u zrendu uhvate..i gle splico im naisao ko kec na desetku
Ne. Cigani i Grobari se biju oko nekih drugih stvari a ne oko fudbala. Naročito niko ne bi dirao ovog malog Hrvata dok se bave proslavom Nove godine.
...od kud znamo da nije povezan sa 'poslovima'?...pustimo price...u takve klubove ne zalaze oni koji nemaju love ili ne zele biti okruzeni sumnjivim i opskurnim likovime..i misle da ce ih opravdati moze zavrsen fakultet ili bavljenjem sportom..ova prica je suplja na sve strane...otici u kulu babilonsku lokati i drogirati se moze staviti pod sve samo ne normalna zabava
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99016
2015-09-08


Back to top Go down

nema šanse da ga je neko napao, mi volimo splićane... Empty Re: nema šanse da ga je neko napao, mi volimo splićane...

Post by pizzon Tue 4 Jan - 11:44

evo citam, ljudi pisu,
zasto su njegovi drugari
cekali tek 18h da prijave
nestanak.sta su cekali.
to treba da objasne njegovom
caletu. 
oko 100.000 doslo je iz regiona i sire
da je neko cuo njegov akcenat,
pa da ga napadne, to je nemoguce u bg gde je pun q pridoslih.
proterani iz hr i dalje
mucaju. njihova deca ne, govore cisto.

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4977
2020-04-21


Back to top Go down

nema šanse da ga je neko napao, mi volimo splićane... Empty Re: nema šanse da ga je neko napao, mi volimo splićane...

Post by vuksadinare Tue 4 Jan - 12:37

pizzon wrote:evo citam, ljudi pisu,
zasto su njegovi drugari
cekali tek 18h da prijave
nestanak.sta su cekali.
to treba da objasne njegovom
caletu. 
oko 100.000 doslo je iz regiona i sire
da je neko cuo njegov akcenat,
pa da ga napadne, to je nemoguce u bg gde je pun q pridoslih.
proterani iz hr i dalje
mucaju. njihova deca ne, govore cisto.
...cuj..uglavnom ako je dosao se drogirati i napiti i to gleda kao zabavu i jos dosao zbog toga u beograd a toga ima i u splitu...nije normalan tako i prosao
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99016
2015-09-08


Back to top Go down

nema šanse da ga je neko napao, mi volimo splićane... Empty Re: nema šanse da ga je neko napao, mi volimo splićane...

Post by pizzon Tue 4 Jan - 13:40

samo znam,
da nije realno, da se potuce sa nekim
srbinom i da ga nas srbin gura u savu.
to nije realno.
da njega, dalmatica, vaterpolistu,
savlada neko, u vodi,  ko nije njemu ravan.
voda nije nas ambijent, osim
sportistima.
nema tu niceg loseg sa nase strane,
osum tragucne sudbine.
ovo nam uopste nije trebalo, a pre
svega zbog njega i njegove poroduce.
pricala je jedna doktorka, mladima.
gledajte kako piju stariju, tako i vi.
da se sacuvate.
vezano za n.g.
neko bi mora da registruje tucu i sl.
on je primecen i od ljudi i kamera.

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4977
2020-04-21


Back to top Go down

nema šanse da ga je neko napao, mi volimo splićane... Empty Re: nema šanse da ga je neko napao, mi volimo splićane...

Post by vuksadinare Tue 4 Jan - 13:51

pizzon wrote:samo znam,
da nije realno, da se potuce sa nekim
srbinom i da ga nas srbin, gura u savu.
to nije realno.
da njega, dalmatica, vaterpolistu,
savlada neko ko nije njemu ravan.
voda nije nas ambijent, osim
sportistima.
nema tu niceg loseg sa nase strane,
osum tragucne sudbine.
ovo nam uopste nije trebalo, a pre
svega njega i njegove poroduce.
pricala je jedna doktorka, mladima.
gledajte kako piju stariju, tako i vi.
da se sacuvate.
vezani za n.g.
...ovak da ti opisem jednu svoju situaciju od prije dvadesetak godina...bio sam u jednom klubu do 2 ujutro...popilo se i meni dopizdilo i rekoh idem doma...izasao iz kluba koji se nalazio kod jarunskog jezera..inace to je nesto slicno kao i gdje se gotik nalazi..niz kafica,restorana,klubova setaliste uz jezero..i ja sam tad bio fizicxki poprilicno jak i nabrijan...nakon 300 metara skicalo me njih desetak...vide solo sam 2 ujutro pa vjerojatno im doslo da nekog malo izbumbaju..ili nesto maznu...imao sam izbor ili u jezero ili bijeg u okolne kvartove pa sto bog da...srecom zivim u zagrebu pa znam taj dio dobro i odlucio sam bijeg među kvartove i naravno spasio se jer sam bio brzi od njih zavukavsi se u neki haustor...da li su me trazili ili ne ne znam..ali sam u tom haustoru cekao jedno pola sata..radi sigurnosti..naravno posto sam poznavao taj dio brzo sam dosao do tramvajske stanice...da li je ovaj matej bio u slicnoj poziciji kao ja ne mogu tvrditi a ako je..kazem ako..ne poznaje grad,panika,utjecaj droge alkohola na prosudbu..i nema veze fizicka sprema ako je njih poprilicno vise
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99016
2015-09-08


Back to top Go down

nema šanse da ga je neko napao, mi volimo splićane... Empty Re: nema šanse da ga je neko napao, mi volimo splićane...

Post by vuksadinare Tue 4 Jan - 14:00

...mozda je i on uspio na pocetku pobjeci..zavukao se negdje da priceka...ali alkohol,droga,strah..nepoznati sio..sam..kombinacija svega cini svoje..od svake grupe cini mu se da su ti mangupi..zasto bi inace htio uci pod svaku cijenu u taxi..taxi u tim trenucima ako si u nekoj guzvi znaci spas
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99016
2015-09-08


Back to top Go down

nema šanse da ga je neko napao, mi volimo splićane... Empty Re: nema šanse da ga je neko napao, mi volimo splićane...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum