ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plenki:'Nema sanse da je ovo Sanaderov HDZ ovo je moj HDZ'

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Plenki:'Nema sanse da je ovo Sanaderov HDZ ovo je moj HDZ' Empty Plenki:'Nema sanse da je ovo Sanaderov HDZ ovo je moj HDZ'

Post by vuksadinare 13/11/2020, 17:00

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2230161
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Plenki:'Nema sanse da je ovo Sanaderov HDZ ovo je moj HDZ' Empty Re: Plenki:'Nema sanse da je ovo Sanaderov HDZ ovo je moj HDZ'

Post by vuksadinare 13/11/2020, 17:00

HDZ 2020 i HDZ 1990 :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Plenki:'Nema sanse da je ovo Sanaderov HDZ ovo je moj HDZ' Empty Re: Plenki:'Nema sanse da je ovo Sanaderov HDZ ovo je moj HDZ'

Post by vuksadinare 13/11/2020, 17:01

Sad ga jos treba registrirat :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Plenki:'Nema sanse da je ovo Sanaderov HDZ ovo je moj HDZ' Empty Re: Plenki:'Nema sanse da je ovo Sanaderov HDZ ovo je moj HDZ'

Post by vuksadinare 13/11/2020, 17:14

Decko..HDZ je HDZ..ako zi se ne svidja registriraj svoj.to sad isto da novi predsjednik hajduka kaze nakon lbivseg predsjednika..ne znam..hajduk marija stanica nije moj hajduk..zar ne slijedis onu i u dobru i u zlu :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Plenki:'Nema sanse da je ovo Sanaderov HDZ ovo je moj HDZ' Empty Re: Plenki:'Nema sanse da je ovo Sanaderov HDZ ovo je moj HDZ'

Post by vili40 13/11/2020, 18:34

vuksadinare wrote:Sad ga jos treba registrirat :)
ne treba kad je on rekao da je HDZ njegov onda mu treba vjerovati.Samo čiji su ovi u zagrebu koji bez srama maste brk sa bandićem?Čija je vlada bila sastavljena od redom skoro pa svih umoćenih u korupciju?Čiji je Čorić koji je svojim radnjama nadmašio sve do sada?Sanader i njegovi su bili sestre milosrdnice za ove sad.
vili40
vili40

Male
Posts : 10706
2015-08-02


Back to top Go down

Plenki:'Nema sanse da je ovo Sanaderov HDZ ovo je moj HDZ' Empty Re: Plenki:'Nema sanse da je ovo Sanaderov HDZ ovo je moj HDZ'

Post by debotoijusto 13/11/2020, 18:41

No way, Ovo je drugi HDZ", poručio je Kenwood Kenon.


Plenki:'Nema sanse da je ovo Sanaderov HDZ ovo je moj HDZ' ScaredPalatableGar-small
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30570
2014-04-12


Back to top Go down

Plenki:'Nema sanse da je ovo Sanaderov HDZ ovo je moj HDZ' Empty Re: Plenki:'Nema sanse da je ovo Sanaderov HDZ ovo je moj HDZ'

Post by dijagram 13/11/2020, 18:54

Adezenjarksa lopovska posla.

:kickass
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

Plenki:'Nema sanse da je ovo Sanaderov HDZ ovo je moj HDZ' Empty Re: Plenki:'Nema sanse da je ovo Sanaderov HDZ ovo je moj HDZ'

Post by Guest 13/11/2020, 19:01

Znate kaj ... ja mislim da je ovo Škorina i pravaška ''ujdurma''.

Kaj ne?

:rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki:'Nema sanse da je ovo Sanaderov HDZ ovo je moj HDZ' Empty Re: Plenki:'Nema sanse da je ovo Sanaderov HDZ ovo je moj HDZ'

Post by dijagram 13/11/2020, 19:03

Plenki ima veze s ivinim adezejom recimo kao,...mama lekarka s jna oficirima.
Nikakve veze.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

Plenki:'Nema sanse da je ovo Sanaderov HDZ ovo je moj HDZ' Empty Re: Plenki:'Nema sanse da je ovo Sanaderov HDZ ovo je moj HDZ'

Post by Guest 13/11/2020, 19:15

HDZ se kompromitirao kroz godine, niti jedan reset obavljeni eventualni nije napravljen tako da su se rijesili samostalno kriminalnih ili nesposobnih elemenata u stranci. Nego su radije čekali da isti sami odu u penziju,umru ili se kompromitiraju do te mjere da više nemaju izbora a do tada su ih tolerirali. Jedan takav primjer je Jambo. Čisto bliski. Ukratko vrag ih odnio sve skupa ne vjerujem niti jednome potezu koji naprave. Gomila kalkulantski nastrojenih mafijoza kojima su vlastite ambicije uvijek ispred općeg dobra neovisno o situaciji.

A oporba je još gora. Kaputt.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki:'Nema sanse da je ovo Sanaderov HDZ ovo je moj HDZ' Empty Re: Plenki:'Nema sanse da je ovo Sanaderov HDZ ovo je moj HDZ'

Post by melkior 13/11/2020, 19:37

HDZ treba zabraniti zakonom, a članstvo u HDZ-u proglasiti kaznenim djelom. Svim članovima HDZ-a doživotno zabraniti pristup svim javnim funkcijama, počevši od općine u Vukojebini Donjoj do Predsjednika države, Vlade i Sabora. Hrvatska je propustila lustraciju komunista ´90-ih. Hoće li propustiti lustraciju HDZ-a?
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Plenki:'Nema sanse da je ovo Sanaderov HDZ ovo je moj HDZ' Empty Re: Plenki:'Nema sanse da je ovo Sanaderov HDZ ovo je moj HDZ'

Post by melkior 13/11/2020, 19:44

Mlado od HDZ-a je još uvijek samo - HDZ. To što nije ukrao znači samo da još nije imao prilike. I mlado od hijene je još uvijek samo - hijena. Što reći o ljudima koji su s 18 godina ušli u HDZ vođeni, pazi sad, idealima? Ono imaš 18 godina, imaš ideale i onda uradiš što? Učlaniš se u HDZ, jasno.
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Plenki:'Nema sanse da je ovo Sanaderov HDZ ovo je moj HDZ' Empty Re: Plenki:'Nema sanse da je ovo Sanaderov HDZ ovo je moj HDZ'

Post by dijagram 13/11/2020, 19:49

melkior wrote:HDZ treba zabraniti zakonom, a članstvo u HDZ-u proglasiti kaznenim djelom. Svim članovima HDZ-a doživotno zabraniti pristup svim javnim funkcijama, počevši od općine u Vukojebini Donjoj do Predsjednika države, Vlade i Sabora. Hrvatska je propustila lustraciju komunista ´90-ih. Hoće li propustiti lustraciju HDZ-a?
:coffee    :tu
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

Plenki:'Nema sanse da je ovo Sanaderov HDZ ovo je moj HDZ' Empty Re: Plenki:'Nema sanse da je ovo Sanaderov HDZ ovo je moj HDZ'

Post by AssadNaPodmornici 13/11/2020, 19:51

boli me kurac za HDZ i SDP. i za plenkija i zokija(aj ovaj mi je čak i malo drag). bitnija mi je Republikanska Stranka i bitniji mi je USA senat i kongres nego naš parlament, i predsjednik i vlada

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20871
2018-06-14


Back to top Go down

Plenki:'Nema sanse da je ovo Sanaderov HDZ ovo je moj HDZ' Empty Re: Plenki:'Nema sanse da je ovo Sanaderov HDZ ovo je moj HDZ'

Post by dijagram 13/11/2020, 19:53

AssadNaPodmornici wrote:boli me kurac za HDZ i SDP. i za plenkija i zokija(aj ovaj mi je čak i malo drag). bitnija mi je Republikanska Stranka i bitniji mi je USA senat i kongres nego naš parlament, i predsjednik i vlada
Nije fer, dok se plenki i ekipa bore za nase zdravlje i teskom mukom izdrzavaju napade korone ti se zajebavas.
Ne ide to tako.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

Plenki:'Nema sanse da je ovo Sanaderov HDZ ovo je moj HDZ' Empty Re: Plenki:'Nema sanse da je ovo Sanaderov HDZ ovo je moj HDZ'

Post by abraham 13/11/2020, 20:15

Treba malo smanjiti pritisak na anemiju minor. Pocheo je pucati po shavovima. Anemija, nedostatak kisika, mozak se sushi, shto se zbiva. Ovo je shizofreno

https://direktno.hr/direkt/plenkovic-prozvao-vidovic-kristo-i-milanovica-vidite-li-tu-spregu-vojna-lekarka-trgovacko-srpska-koalicija-yutelova-skola-laz-o-hrvatima-u-bi-214058/

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14030
2014-04-14


Back to top Go down

Plenki:'Nema sanse da je ovo Sanaderov HDZ ovo je moj HDZ' Empty Re: Plenki:'Nema sanse da je ovo Sanaderov HDZ ovo je moj HDZ'

Post by abraham 13/11/2020, 20:17

Bilo kako bilo kod Sanadera sjedili Jandrokovich, novce na trzhnici nashla zena od potpredsjenika iz redova adz, crne torbe nosio krezubica , krv ti jebem.... Kila mozga....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14030
2014-04-14


Back to top Go down

Plenki:'Nema sanse da je ovo Sanaderov HDZ ovo je moj HDZ' Empty Re: Plenki:'Nema sanse da je ovo Sanaderov HDZ ovo je moj HDZ'

Post by jastreb 13/11/2020, 20:20

Pa ovo je uistinu,drugi,novi HDZ.

Moderna europska demokratska stranka.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Plenki:'Nema sanse da je ovo Sanaderov HDZ ovo je moj HDZ' Empty Re: Plenki:'Nema sanse da je ovo Sanaderov HDZ ovo je moj HDZ'

Post by jastreb 13/11/2020, 20:22

Plenčević,Jandroković, Beroš...to su zaista ljudi koje n8kako ne mozes stavljat u isti koš sa Merčepom,Šuškom, Franjom Arapovićem,ili Vrdoljakom.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Plenki:'Nema sanse da je ovo Sanaderov HDZ ovo je moj HDZ' Empty Re: Plenki:'Nema sanse da je ovo Sanaderov HDZ ovo je moj HDZ'

Post by jastreb 13/11/2020, 20:23

Primijetio sam kako više čak ni CUH sa oltara onako vatreno ne daje podršku stranci,a to je najbolji pokazatelj da je HDZ na pravom putu.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Plenki:'Nema sanse da je ovo Sanaderov HDZ ovo je moj HDZ' Empty Re: Plenki:'Nema sanse da je ovo Sanaderov HDZ ovo je moj HDZ'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum