ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

izbor za uhljeba godine bliži se kraju

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

izbor za uhljeba godine bliži se kraju Empty izbor za uhljeba godine bliži se kraju

Post by debotoijusto 28/12/2021, 10:34

DO ZAVRŠETKA velikog Indexovog izbora uhljeba godine ostalo je još samo nekoliko dana. Zasad zahvaljujući vašim glasovima vode HDZ-ovci Davor Filipović i Mario Banožić, dijeli ih samo par tisuća glasova.

Konkurencija je standardno oštra, uhljebizam je disciplina u kojoj smo nametnuli visoke standarde, izbrusili kriterije i stvorili cijelu klasu ljudi uvijek spremnih legalno i bahato raspolagati tuđim, našim novcem.

O značaju ove nagrade neka posvjedoči podatak da je dobitnica za 2019. godinu bila Gabrijela Žalac, čije je kvalitete u međuvremenu prepoznao i Ured europskog tužitelja.

Prošlogodišnji laureat bio je Tomislav Ćorić (tć), aktualni ministar gospodarstva i održivog razvoja, dok je drugo mjesto zauzela Josipa Rimac, sada već bivša HDZ-ovka. No ostavimo se prošlosti: pred vama je nova lista, nova mogućnost izbora štetočine godine. Uz tradicionalnu poruku:

Neka pobijedi najgori!






izbor za uhljeba godine bliži se kraju 151ee1b3-af98-4759-894f-997ec60158fd




https://www.index.hr/vijesti/clanak/napeto-je-u-indexovom-izboru-za-uhljeba-godine-konacna-odluka-je-na-vama/2328592.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30702
2014-04-12


Back to top Go down

izbor za uhljeba godine bliži se kraju Empty Re: izbor za uhljeba godine bliži se kraju

Post by debotoijusto 28/12/2021, 10:35

nedostaje vice mihanovic koji bi direkt moga u prva 3 mjesta bez kvalifikacija
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30702
2014-04-12


melkior likes this post

Back to top Go down

izbor za uhljeba godine bliži se kraju Empty Re: izbor za uhljeba godine bliži se kraju

Post by vuksadinare 28/12/2021, 10:39

nedostaje rada boric i uhljebljivanje sestre i necakinje..naravno to je sigurno 'omaška' :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99371
2015-09-08


Back to top Go down

izbor za uhljeba godine bliži se kraju Empty Re: izbor za uhljeba godine bliži se kraju

Post by RayMabus 28/12/2021, 11:01

Moj kandidat vodi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176806
2014-04-11


Back to top Go down

izbor za uhljeba godine bliži se kraju Empty Re: izbor za uhljeba godine bliži se kraju

Post by AssadNaPodmornici 28/12/2021, 11:16

boli me kurac za uhljebe, to što neki HDZovac krade , tko mu jebe mater,  toga je bilo i uvijek će biti, veći su mi problem korona fašisti, a najviše ih je na indexu trenutno, a prate ih ostali mediji itd.  tako da mi je bolji izbor za korona fašista godine što liberal pokrenuo. 

ovaj HDZovac malo krade, zapravo i ne krade meni, jer znam kako sistem funkcionira , nisam od onih luđaka koji slušaju tipa epi "institucije države se moraju poštovati pod svaku cijenu" a on gleda maznuti prvom prilikom.. ja ne poštujem institucije RH i gledam zajebati RH državu jer ovi gledaju zajebati mene pa je OK, dapače , sve skupa sam više isisa love iz države nego što sam platio poreza.. pa samo faks mi je koštao 200-300 000kn što je platila država, a nisam jednog dana staža odradio (jedan natječaj za EU fondove sam popušio, jer je doslovno vjeroučiteljica iz HDZa upala hahaha a mi koji smo imali EU fondovi kolegije na faksu popušili).. nije bitno, snaša se

trenutno me jebu korona fašisti. matija babić, nenad jarić lockenhauer, perica jihadi, onaj ilija č (kako se već preziva) sa indexa koji je govorio da treba zvati pandure ako vide da ljudi za vrijeme lockdowna idu na benzinsku kupovati duvan i alkohol, zatim naravno fuckograf petar vidov, benačić, beroš, ero, i takvi korona fašisti mi trentno rade veću štetu nego svi HDZovci skupa.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21120
2018-06-14


Back to top Go down

izbor za uhljeba godine bliži se kraju Empty Re: izbor za uhljeba godine bliži se kraju

Post by AssadNaPodmornici 28/12/2021, 11:17

matija babić rokče i zagovara lokdown i represiju, i onda se hvali kako je venecija super jer zbog lockdowna nema turista pa on gušta.. 

mislim lik razmišlja kao i svaki pripadnik "elite" , zagovara lockdown da bi više resursa njima bez djece bilo na raspolaganju, nego nisu mi jasne ove naše ovce koji ih podržavaju a žive u strahu kao miševi

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21120
2018-06-14


Back to top Go down

izbor za uhljeba godine bliži se kraju Empty Re: izbor za uhljeba godine bliži se kraju

Post by marcellus 28/12/2021, 12:59

kandidiram sunčicu.

ono jebote uhljebit se na najbeskorisnijem mjestu, avioni ne budu skoro letili na struju ni na navijanje

i onda još napiše promotivni članak o samoj sebi i telegram to objavi

izbor za uhljeba godine bliži se kraju Glavak10

_________________
izbor za uhljeba godine bliži se kraju 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

izbor za uhljeba godine bliži se kraju Empty Re: izbor za uhljeba godine bliži se kraju

Post by debotoijusto 28/12/2021, 13:08

pise ti da sponzorirani tekst  confused
inace suncana se slobodno moze ubacit kao dark horse izbora
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30702
2014-04-12


Back to top Go down

izbor za uhljeba godine bliži se kraju Empty Re: izbor za uhljeba godine bliži se kraju

Post by marcellus 28/12/2021, 13:14

debotoijusto wrote:pise ti da sponzorirani tekst  confused
inace suncana se slobodno moze ubacit kao dark horse izbora

pa to ti i kažem, čitaj s razumijevanjem.

napiše sama o sebi tekst i promovira se o trošku države (eu) u novinama. Od love za uhljebljivanje reklamira svoje uhljebljivanje u europskom ministarstvu za istraživanje ruda i gubljenje vremena

_________________
izbor za uhljeba godine bliži se kraju 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

izbor za uhljeba godine bliži se kraju Empty Re: izbor za uhljeba godine bliži se kraju

Post by aben 28/12/2021, 14:20

AssadNaPodmornici wrote:boli me kurac za uhljebe, to što neki HDZovac krade , tko mu jebe mater,  toga je bilo i uvijek će biti, veći su mi problem korona fašisti, 
Hdz ftw

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

izbor za uhljeba godine bliži se kraju Empty Re: izbor za uhljeba godine bliži se kraju

Post by aben 28/12/2021, 14:21

Tribo organizirati i izbor za mister uhljeb godine foruma

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

izbor za uhljeba godine bliži se kraju Empty Re: izbor za uhljeba godine bliži se kraju

Post by debotoijusto 28/12/2021, 14:40

aben wrote:Tribo organizirati i izbor za mister uhljeb godine foruma
ae , narod zna
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30702
2014-04-12


Back to top Go down

izbor za uhljeba godine bliži se kraju Empty Re: izbor za uhljeba godine bliži se kraju

Post by T. 28/12/2021, 15:39

aben wrote:Tribo organizirati i izbor za mister uhljeb godine foruma
Ako 90% forumaša unaprijed zna koga bi izabrali, onda to i nije izbor...
Već plebiscit...
T.
T.

Posts : 17174
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

izbor za uhljeba godine bliži se kraju Empty Re: izbor za uhljeba godine bliži se kraju

Post by melkior 28/12/2021, 16:03

Čekaj dok se učlanim u HDZ, bit ću i ja uhljeb...ako uspijem doći na red od Mladeži HDZ-a  Suspect lol!
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

izbor za uhljeba godine bliži se kraju Empty Re: izbor za uhljeba godine bliži se kraju

Post by aben 28/12/2021, 16:48

T. wrote:
aben wrote:Tribo organizirati i izbor za mister uhljeb godine foruma
Ako 90% forumaša unaprijed zna koga bi izabrali, onda to i nije izbor...
Već plebiscit...
Give credit when credit is due

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

izbor za uhljeba godine bliži se kraju Empty Re: izbor za uhljeba godine bliži se kraju

Post by T. 28/12/2021, 17:05

aben wrote:
T. wrote:
aben wrote:Tribo organizirati i izbor za mister uhljeb godine foruma
Ako 90% forumaša unaprijed zna koga bi izabrali, onda to i nije izbor...
Već plebiscit...
Give credit when credit is due
Ugrožen je i hićin plebiscit u austriji 1938. s 99.71% zaokruženih 'JA'...
T.
T.

Posts : 17174
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

izbor za uhljeba godine bliži se kraju Empty Re: izbor za uhljeba godine bliži se kraju

Post by debotoijusto 1/1/2022, 10:26

Uhljeb 2021. godine je, kako smatraju čitatelji Indexa, Vlado Bagarić. On je skupio više od 40 tisuća glasova.
Šef Hrvatske kontrole zračne plovidbe spada u onu razinu uhljeba koja možda ne iskače u prvi plan, poput ministara ili župana, ali svojim radom i zalaganjem služi za primjer drugovima. Čovjeka je Plenkovićeva vlada 2017. godine instalirala u HKZP nakon što je 2011. godine morao otići iz MORH-a jer je povjerenstvo tog ministarstva utvrdilo da je zapovjedno odgovoran za pad dvaju MiG-ova u rujnu 2010. godine.
Pravi čovjek na pravom mjestu, tko će bolje kontrolirati zračnu plovidbu od osobe upoznate sa svim opasnostima gravitacije?
Index je prvi pisao o Bagariću u sklopu Uhljebarija kada smo otkrili da uz plaću od preko 30.000 kuna Bagarić mjesečno prima i 5058 kuna mirovine temeljem Zakona o hrvatskim braniteljima. Naravno, ne možemo naše najbolje ljude prepuštati takvim crkavicama, Bagarić dobiva i godišnje stimulacije, i to u 2018. godini 134.296,28 kuna, a za 2019. godinu 166.966,83 kune. Inače, u Skupštini HKZP-a su tri ministra - Oleg Butković, Zdravko Marić i Mario Banožić.





S Bagarićem je bitku za titulu uhljeba godine do samog kraja vodio Davor Filipović, ali se poredak ipak promijenio i Filipović je pao na drugo mjesto. 

Na trećem mjestu s 30.7 tisuća glasova je ministar Mario Banožić.
On je uspio ono što polazi za rukom najvećim majstorima ove discipline: u relativno kratkom roku profilirao se od blijedog partijskog činovnika, uhljebskog pripravnika, do pravog, rasnog predstavnika vrste. Ima 42 godine, a već 16 godina uredski je inventar: prvo na županijskoj i gradskoj razini, da bi od 2019. godine postao ministar državne imovine, a potom, ni kriv ni stručan, obrane.




https://www.index.hr/vijesti/clanak/indexovi-citatelji-izabrali-uhljeba-godine-vlado-bagaric-pobijedio-bilo-je-napeto/2329334.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30702
2014-04-12


Back to top Go down

izbor za uhljeba godine bliži se kraju Empty Re: izbor za uhljeba godine bliži se kraju

Post by dijagram 1/1/2022, 10:29

debo je uhljeb godine

utrpa se kod bandica, a sad i kod tomasevica

debo profesionalni uspjesni uhljeb
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18709
2015-08-09


Back to top Go down

izbor za uhljeba godine bliži se kraju Empty Re: izbor za uhljeba godine bliži se kraju

Post by prckov 1/1/2022, 11:40

temu izbor za uhljeba godine postavio uhljeb
a pokreno je leftardski portal koji je za veliki drzavni aparat i mjesanje drzave u to koji prst gradjani koriste kad kopaju nos

da je smjesnije ne bi valjalo




po tvrdnji leftardske senatorke pokahontas (elizabeth warren) uhljeb godine u americi je - elon musk 

Elon Musk hits back at ‘Senator Karen’ over tax slur - YouTube
prckov
prckov

Posts : 34166
2014-04-19


Back to top Go down

izbor za uhljeba godine bliži se kraju Empty Re: izbor za uhljeba godine bliži se kraju

Post by aben 1/1/2022, 11:49

prckov wrote:temu izbor za uhljeba godine postavio uhljeb
a pokreno je leftardski portal koji je za veliki drzavni aparat i mjesanje drzave u to koji prst gradjani koriste kad kopaju nos

da je smjesnije ne bi valjalo




po tvrdnji leftardske senatorke pokahontas (elizabeth warren) uhljeb godine u americi je - elon musk 

Elon Musk hits back at ‘Senator Karen’ over tax slur - YouTube
Rekla je da ga država subvecijoniro, je li to istina?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

izbor za uhljeba godine bliži se kraju Empty Re: izbor za uhljeba godine bliži se kraju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum