ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ciro se blizi kraju puta svoga..

Go down

Ciro se blizi kraju puta svoga.. Empty Ciro se blizi kraju puta svoga..

Post by vuksadinare 16/11/2021, 22:11

https://www.24sata.hr/sport/ciro-rak-se-prosirio-i-na-kosti-zelim-samo-otici-bez-bolova-797012?fbclid=IwAR07r4KmjJjyWFTZJTKWZjQe9ZbnUyY7dEHJB_-K5_-9H8xGHrFcxh98Rh0
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99145
2015-09-08


Back to top Go down

Ciro se blizi kraju puta svoga.. Empty Re: Ciro se blizi kraju puta svoga..

Post by vuksadinare 16/11/2021, 22:14

Zao mi ga...covjek sa kojim nikad dosadno bilo...obiljezio nogomet ovih prostora...djajic je nedavno rekao 'ciro nije najtrofejniji trener ali trener kojeg su svi postivali i koji je imao tu cudesnu karizmu spoja terena i gledalista'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99145
2015-09-08


Back to top Go down

Ciro se blizi kraju puta svoga.. Empty Re: Ciro se blizi kraju puta svoga..

Post by niels 17/11/2021, 00:55

Vidio sam.

Nažalost, znam jer sam zbog te bolesti izgubio suprugu.

Ćiri se neće ispuniti posljednja želja. Do kraja života, upoznati će nepojmljivu bol.
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Ciro se blizi kraju puta svoga.. Empty Re: Ciro se blizi kraju puta svoga..

Post by niels 17/11/2021, 01:00

Njegov duh, kozerija, svijest da je trener najprije motivator i psiholog, a tek onda taktički znalac, njegovo dubinsko shvaćanje nogometa i razumijevanje da su škole nogometa genetski uvjetovane promijenili su hrvatski nogomet zauvijek.

Imao je široku dušu, nije mu bilo ispod časti voditi romsku reprezentaciju. Ali kad je naplaćivao, onda je naplaćivao.
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Ciro se blizi kraju puta svoga.. Empty Re: Ciro se blizi kraju puta svoga..

Post by marcellus 17/11/2021, 06:32

Jadan. Znao sam ga viđati krajem devedesetih, bili smo susjedi u centru, znali smo zujit gore na vrhu "pod zidom" i čekat da se oslobodi parking plac (vozio je onda ljubičasti maserati quattroporte, a na dane kad nije morao dalje vespu koja je za po centru ipak praktičnija). Ono bio je slavan do ibera a mogao mu je svako pristupit i porazgovarat najnormalnije s njim, nimalo umišljenosti ni bahatosti u tom čovjeku. Lukavi bosanac, da, ali ono, otvoren i pristupačan kao nitko. Kasnije sam ga jednom nešto intervjuirao, onako par pitanja, makar sport nije moj đir i kurca znam o tome.

uglavnom, ćiro je Hrvatima skinuo komplekse luzera i male zemlje, on je pretvorio hrvatsku u najmanju veliku nogometnu zemlju na svijetu. Jugi bi se odsjekle noge kad bi igrali s englezima, zatvorili bi se u bunker protiv švaba, ćiro je bosanac, on nije imao tih kompleksa. Igraj na gol, jebote. Švabe vode dva nula? Juga će se predat na toj točki, i većina reprezentacija, Ćiro će probat nadoknadit rezultat.

Postavio je temelj za kult reprezentacije kojeg imamo i zapravo je nenadjebiv lik

_________________
Ciro se blizi kraju puta svoga.. 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


niels likes this post

Back to top Go down

Ciro se blizi kraju puta svoga.. Empty Re: Ciro se blizi kraju puta svoga..

Post by kic 17/11/2021, 07:24


Ćiro zaobišla te bol nadam se..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Ciro se blizi kraju puta svoga.. Empty Re: Ciro se blizi kraju puta svoga..

Post by T. 17/11/2021, 13:30

e, to će biti posljednji ispraćaj kakav samo najveći imaju ...

_________________
Ciro se blizi kraju puta svoga.. Unname11
T.
T.

Posts : 17131
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Ciro se blizi kraju puta svoga.. Empty Re: Ciro se blizi kraju puta svoga..

Post by jastreb 17/11/2021, 18:09

U subotu ga vidio.

bio u mom mistu.

Dijelio je djeci poklone,ko Djed Mraz.

Iz gepeka auta vadio lopte,štucne,slikao se,dijelio autograme.

Bio sam šporak od betonaže,pa se ne htjedoh slikat š njim,a on u čistom odijelu.

Ajjj,dobri stari Ćiro. Najveći si čovjek i trener u jednoj osobi.

On jednostavno ima veliko srce koje ne podleže zlobi.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Ciro se blizi kraju puta svoga.. Empty Re: Ciro se blizi kraju puta svoga..

Post by vuksadinare 17/11/2021, 18:46

Ciro prije nekoliko godina rekao da je njegova najveca pobjeda kad je doveo harisa skoru u dinamu..posto je u to vrijeme haris skori bio jedna od najvecih zvijezda yu lige najbolji igrac zelje i pred sezonu 1987/88 najveca zvijezda prijelaznog roka..kaze ciro da je ukrao doslovno skoru ispred nosa hajduku i partizanu jer je dosao tri dana prije od hajdukovih i partizanovih ljudi u sarajevu doslovno tri dana skoru drzao zatocenog u jednom sarajevskom hotelu dok nije pristao potpisat za dinamo..ovo u zargonu 'zatocen'..u biti tri dana su u tom hotelu ciro,skoro i zelj8n direktor pregovarali..pa i nocili..a najfantasticnije sto dinamo tad nije imao milijun maraka koliko su zeljo i skoro trazili..a koliko je i hajduk nudio tad kao najozbiljniji kupac skore..na kraju ciro se pogodio sa direktorom zelje i sa skorom..da skoro ide u dinamo za 600 000 maraka,poslovni prostor za skoru u zagrebu i da zelji ide 25% love od skorinog transfera u inozemstvo koliko bi islo i dinamu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99145
2015-09-08


Back to top Go down

Ciro se blizi kraju puta svoga.. Empty Re: Ciro se blizi kraju puta svoga..

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum