ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Turska namjerava surađivati s Rusijom u proizvodnji lovačkog zrakoplova

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Turska namjerava surađivati s Rusijom u proizvodnji lovačkog zrakoplova - Page 2 Empty Re: Turska namjerava surađivati s Rusijom u proizvodnji lovačkog zrakoplova

Post by RayMabus 6/12/2021, 13:59

RayMabus wrote: Očekuje se da će program prijeći u sljedeću fazu do 2023. kada se početno uvođenje dogodi s motorima sposobnim za vožnju.

Faza-1 Faza-2 uključuje detaljni dizajn i kvalifikacije provedene u razdoblju 2022.-2029. Zrakoplov će biti lansiran 18. ožujka 2023., aktivnosti kritičke revizije dizajna (CDR) bit će provedene 2024., proizvodnja prvog zrakoplova, nazvanog Block-0, bit će dovršena 2025., a prvi let će biti obavljen u 2026. Do tog datuma TAI namjerava proizvesti 3 prototipa.
:cro :cro :cro :cro :cro

RayMabus

Posts : 176881
2014-04-11


Back to top Go down

Turska namjerava surađivati s Rusijom u proizvodnji lovačkog zrakoplova - Page 2 Empty Re: Turska namjerava surađivati s Rusijom u proizvodnji lovačkog zrakoplova

Post by RayMabus 6/12/2021, 14:51

Super mi je vijest šta će ovako velika zemlja uskoro postat vojno neovisna o britanskoj i američkoj tehnologiji.

Turska namjerava surađivati s Rusijom u proizvodnji lovačkog zrakoplova - Page 2 Turkey
RayMabus
RayMabus

Posts : 176881
2014-04-11


Back to top Go down

Turska namjerava surađivati s Rusijom u proizvodnji lovačkog zrakoplova - Page 2 Empty Re: Turska namjerava surađivati s Rusijom u proizvodnji lovačkog zrakoplova

Post by melkior 6/12/2021, 19:21

RayMabus wrote:Grčkoj, Cipru i Gruziji ova vijest isto nije baš dobro sjela al ja sam oduševljen.

Panika u Grčkoj. lol!
Ne razumijem zašto si oduševljen, ti avioni 5.generacije će možda letjeti iznad Bosne.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Turska namjerava surađivati s Rusijom u proizvodnji lovačkog zrakoplova - Page 2 Empty Re: Turska namjerava surađivati s Rusijom u proizvodnji lovačkog zrakoplova

Post by melkior 6/12/2021, 19:22

RayMabus wrote:Super mi je vijest šta će ovako velika zemlja uskoro postat vojno neovisna o britanskoj i američkoj tehnologiji.

Turska namjerava surađivati s Rusijom u proizvodnji lovačkog zrakoplova - Page 2 Turkey
I meni bi bilo super da Turska nema veze s Bosnom, ali vojno jačanje Turske znači i vojno jačanje Bošnjaka. A to nije super.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Turska namjerava surađivati s Rusijom u proizvodnji lovačkog zrakoplova - Page 2 Empty Re: Turska namjerava surađivati s Rusijom u proizvodnji lovačkog zrakoplova

Post by RayMabus 6/12/2021, 19:23

melkior wrote:
RayMabus wrote:Grčkoj, Cipru i Gruziji ova vijest isto nije baš dobro sjela al ja sam oduševljen.

Panika u Grčkoj. lol!
Ne razumijem zašto si oduševljen
https://www.ex-iskon-pleme.com/t49491-erodgan-zaprijetio-cipru
RayMabus
RayMabus

Posts : 176881
2014-04-11


Back to top Go down

Turska namjerava surađivati s Rusijom u proizvodnji lovačkog zrakoplova - Page 2 Empty Re: Turska namjerava surađivati s Rusijom u proizvodnji lovačkog zrakoplova

Post by RayMabus 6/12/2021, 19:24

RayMabus wrote:
melkior wrote:
RayMabus wrote:Grčkoj, Cipru i Gruziji ova vijest isto nije baš dobro sjela al ja sam oduševljen.

Panika u Grčkoj. lol!
Ne razumijem zašto si oduševljen
https://www.ex-iskon-pleme.com/t49491-erodgan-zaprijetio-cipru
by RayMabus Today at 17:00

Par turskih borbenih zrakoplova F-16 preletio je Panayiu na visini od 27.000 stopa u ponedjeljak u 15.33 sati.

https://www.ekathimerini.com/news/1173216/turkish-fighter-jets-fly-over-panayia/

Pano Panayia poznato i kao Panayia , planinsko je selo na Cipru, smješteno na nadmorskoj visini od 900 metara u planinskom lancu Paphosa, na rubu šume Paphos i 35 minuta od međunarodne zračne luke Paphos.

https://en.wikipedia.org/wiki/Pano_Panagia

Jedva čekam kad ovdje budu letjeli turski lovci pete generacije s ruskim motorima a ispod u južnom Cipru dvije britanske vojne baze.

Erdogan. Turska namjerava surađivati s Rusijom u proizvodnji lovačkog zrakoplova - Page 2 2587207880
RayMabus
RayMabus

Posts : 176881
2014-04-11


Back to top Go down

Turska namjerava surađivati s Rusijom u proizvodnji lovačkog zrakoplova - Page 2 Empty Re: Turska namjerava surađivati s Rusijom u proizvodnji lovačkog zrakoplova

Post by RayMabus 6/12/2021, 19:25

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:
melkior wrote:
RayMabus wrote:Grčkoj, Cipru i Gruziji ova vijest isto nije baš dobro sjela al ja sam oduševljen.

Panika u Grčkoj. lol!
Ne razumijem zašto si oduševljen
https://www.ex-iskon-pleme.com/t49491-erodgan-zaprijetio-cipru
by RayMabus Today at 17:00

Par turskih borbenih zrakoplova F-16 preletio je Panayiu na visini od 27.000 stopa u ponedjeljak u 15.33 sati.

https://www.ekathimerini.com/news/1173216/turkish-fighter-jets-fly-over-panayia/

Pano Panayia poznato i kao Panayia , planinsko je selo na Cipru, smješteno na nadmorskoj visini od 900 metara u planinskom lancu Paphosa, na rubu šume Paphos i 35 minuta od međunarodne zračne luke Paphos.

https://en.wikipedia.org/wiki/Pano_Panagia

Jedva čekam kad ovdje budu letjeli turski lovci pete generacije s ruskim motorima a ispod u južnom Cipru dvije britanske vojne baze.

Erdogan. Turska namjerava surađivati s Rusijom u proizvodnji lovačkog zrakoplova - Page 2 2587207880
by RayMabus Today at 17:46

Cipar je članica EU ali ne i NATOa a kako EU nije vojni blok onda Hrvatska nije dužna da vas vojno brani.

Neka vas brane te dvije britanske vojne baze kojima zapovjedaju isti oni koji u Bosni podržavaju Erdogana.

"Naše iskustvo s NATO-om je bezobrazno loše", kazao je Dodik izrazivši posebice ljutnju zbog toga što je Velika Britanija imenovala zrakoplovnog maršala Sir Stuarta Peacha, donedavnog predsjedatelja Vojnog komiteta NATO-a, za posebnog izaslanika za zapadni Balkan. Tvrdi da su vlada u Londonu kao i britanski parlament dosljedno "na strani muslimana u BiH", navijački nastrojeni i nerealni u procjenama.
-
https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/milorad-dodik-hvala-putinu-i-milanovicu-oni-me-jedini-razumiju-svi-drugi-su-neprijatelji-15128738
RayMabus
RayMabus

Posts : 176881
2014-04-11


Back to top Go down

Turska namjerava surađivati s Rusijom u proizvodnji lovačkog zrakoplova - Page 2 Empty Re: Turska namjerava surađivati s Rusijom u proizvodnji lovačkog zrakoplova

Post by AssadNaPodmornici 6/12/2021, 19:29

Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:pa će ga prodati Ukraini a onda će Ukrainci sa time ubijati Ruse u donbasu, kao što rade sa Turskim dronovimaha

Za sad su jednom to uradili i kao odgovor dobili 150.000 Ruskih vojnika na granici, i evo sad kmeče za NATO intervencijom kako bi ih spašavala od Ruja.

znači RU armija je tu bila zbog Ukrainskog droniranja pobunjenika?
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21132
2018-06-14


Back to top Go down

Turska namjerava surađivati s Rusijom u proizvodnji lovačkog zrakoplova - Page 2 Empty Re: Turska namjerava surađivati s Rusijom u proizvodnji lovačkog zrakoplova

Post by RayMabus 6/12/2021, 19:34

melkior wrote:
RayMabus wrote:Grčkoj, Cipru i Gruziji ova vijest isto nije baš dobro sjela al ja sam oduševljen.

Panika u Grčkoj. lol!
Ne razumijem zašto si oduševljen, ti avioni 5.generacije će možda letjeti iznad Bosne.
Kako ti zamišljaš u praksi da tako naoružani avion preleti sve ove države i dođe u BiH i onda još ratuje protiv nekoga tamo ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176881
2014-04-11


Back to top Go down

Turska namjerava surađivati s Rusijom u proizvodnji lovačkog zrakoplova - Page 2 Empty Re: Turska namjerava surađivati s Rusijom u proizvodnji lovačkog zrakoplova

Post by RayMabus 6/12/2021, 19:58

melkior wrote:
RayMabus wrote:Super mi je vijest šta će ovako velika zemlja uskoro postat vojno neovisna o britanskoj i američkoj tehnologiji.

Turska namjerava surađivati s Rusijom u proizvodnji lovačkog zrakoplova - Page 2 Turkey
I meni bi bilo super da Turska nema veze s Bosnom, ali vojno jačanje Turske znači i vojno jačanje Bošnjaka. A to nije super.
I sad ćemo se ja i ti trest jer Turska jača ? Il Pakistan ?

A da nam vrate našeg člana predsjedništva BiH koji je jedan od zapovijednika OS BiH i preko njega Hrvatska ima pravo veta na vojne stvari.

Npr može uložiti veto da lovački turski avion sleti u BiH ili da OS BiH takvo šta dobije na poklon pa gađa Hrvatsku.

Mada je to njima SF tako da oni više ciljaju na turske dronove da im ovi poklone a onda će turska posada u sastavu OS BiH u kojoj na mjestu predsjedništva BiH nema hrvatskog člana gađat s time Zagreb, Split, Dubrovnik itd.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176881
2014-04-11


Back to top Go down

Turska namjerava surađivati s Rusijom u proizvodnji lovačkog zrakoplova - Page 2 Empty Re: Turska namjerava surađivati s Rusijom u proizvodnji lovačkog zrakoplova

Post by RayMabus 6/12/2021, 20:08

Ja ne mislim žalit nikoga.

Ako Britanija podržava muslimane u BiH a protiv mene a očito podržava onda ja navijam da Turci potjeraju sve kršćane s Cipra a usput i Britance od tamo.

Ako ćemo se klat, klat ćemo se.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176881
2014-04-11


Back to top Go down

Turska namjerava surađivati s Rusijom u proizvodnji lovačkog zrakoplova - Page 2 Empty Re: Turska namjerava surađivati s Rusijom u proizvodnji lovačkog zrakoplova

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum