ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRT će surađivati s RTV Herceg Bosna

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

HRT će surađivati s RTV Herceg Bosna Empty HRT će surađivati s RTV Herceg Bosna

Post by RayMabus Thu 8 Oct - 21:06

Dobro su se sitili više.

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2220339
RayMabus
RayMabus

Posts : 176230
2014-04-11


Back to top Go down

HRT će surađivati s RTV Herceg Bosna Empty Re: HRT će surađivati s RTV Herceg Bosna

Post by aben Thu 8 Oct - 21:11

govori mi ruben albahari da je rtv bosna ukrala svas ratni materijol,  sa ka neko sa tvz oće snimiti neki dokumentarac ratne tematike, moro pitati tuju televiziju za svoje snimke

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

HRT će surađivati s RTV Herceg Bosna Empty Re: HRT će surađivati s RTV Herceg Bosna

Post by T. Thu 8 Oct - 21:56

aben wrote:govori mi ruben albahari da je rtv bosna ukrala svas ratni materijol,  sa ka neko sa tvz oće snimiti neki dokumentarac ratne tematike, moro pitati tuju televiziju za svoje snimke
Isto mi što za snimke iz ndh moramo pitat beograd...
A smrdi ne daju jer je među snimkama izvedba 'male floramy' u jasenovcu...
Srušio bi im se čitavi mit dok si reko 'keks'...
T.
T.

Posts : 17137
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

HRT će surađivati s RTV Herceg Bosna Empty Re: HRT će surađivati s RTV Herceg Bosna

Post by aben Thu 8 Oct - 22:22

T. wrote:
aben wrote:govori mi ruben albahari da je rtv bosna ukrala svas ratni materijol,  sa ka neko sa tvz oće snimiti neki dokumentarac ratne tematike, moro pitati tuju televiziju za svoje snimke
Isto mi što za snimke iz ndh moramo pitat beograd...
A smrdi ne daju jer je među snimkama izvedba 'male floramy' u jasenovcu...
Srušio bi im se čitavi mit dok si reko 'keks'...

umjetnost pati radi njihove sitničavosti....

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

HRT će surađivati s RTV Herceg Bosna Empty Re: HRT će surađivati s RTV Herceg Bosna

Post by epikur37 Fri 9 Oct - 11:22

RayMabus wrote:Dobro su se sitili više.

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2220339


Lipo, treba pomalo početi povezivati institucije :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

HRT će surađivati s RTV Herceg Bosna Empty Re: HRT će surađivati s RTV Herceg Bosna

Post by RayMabus Fri 9 Oct - 11:48

Tribalo je odavno medijski udarit na BiH , tv , radio , internet , novine....
RayMabus
RayMabus

Posts : 176230
2014-04-11


Back to top Go down

HRT će surađivati s RTV Herceg Bosna Empty Re: HRT će surađivati s RTV Herceg Bosna

Post by RayMabus Fri 9 Oct - 12:03

HRT će surađivati s RTV Herceg Bosna Stipe

https://rtv-hb.com/rtv/video-evo-sto-su-hrt-i-rtv-herceg-bosna-danas-potpisali-u-zagrebu/

Ugovor o suradnji o razmjeni programskih sadržaja iz područja :

- kulture

- zabave

- umjetnosti

- dokumentarnih i informativnih sadržaja
RayMabus
RayMabus

Posts : 176230
2014-04-11


Back to top Go down

HRT će surađivati s RTV Herceg Bosna Empty Re: HRT će surađivati s RTV Herceg Bosna

Post by RayMabus Fri 9 Oct - 12:09



Naslovnica TV Vodič
TV Vodič
Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
TV PROGRAM ZA PETAK 09.10.2020.
01:00 Info kanal
14:20 S ekspedicionistom po svijetu
14:50 Kočerin: 25. godina Frame (R)
16:30 Gradionica vrtova, ep.02 (R)
17:00 Crtani film
17:05 Slatka kuharica ep. 03 (R)
17:35 Jelovnici izgubljenog vremena (R)
18:05 Šlep šou (R)
18:50 Kratki rezovi
19:20 Crtani film
19:30 Dnevnik
20:10 U potrazi za Markom Polom ep. 04
21:00 Šlep šou
21:45 Dnevnik
22:20 Hit dana
22:45 Kratki rezovi (R)
Subota
Nedjelja


O nama Marketing Kontakt
© Autorska prava - RTVHB © Radiotelevizija Herceg-Bosne 1992. - 2020.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176230
2014-04-11


Back to top Go down

HRT će surađivati s RTV Herceg Bosna Empty Re: HRT će surađivati s RTV Herceg Bosna

Post by RayMabus Fri 9 Oct - 12:12

Primječujem da od jedan sat iza ponoći do tri sata popodne nema informativnog sadržaja nego samo glazba. To se mora promijeniti jer triba uzeti gledanost probosanskim tv programima.

Dakle dnevnik u podne za početak i od tada početak tv programa. To je prva stvar.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176230
2014-04-11


Back to top Go down

HRT će surađivati s RTV Herceg Bosna Empty Re: HRT će surađivati s RTV Herceg Bosna

Post by vuksadinare Fri 9 Oct - 12:16

ciji je dnevnik
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

HRT će surađivati s RTV Herceg Bosna Empty Re: HRT će surađivati s RTV Herceg Bosna

Post by RayMabus Fri 9 Oct - 12:21

Ja sam Mostovac i meni je jasno da je HDZ televizija itd al kad već plačam tv preplatu onda oću jaku medijsku prisutnist hrvatskih medija u BiH s posebnim naglaskom na zaleđe Dalmacije i srednju Bosnu.

Ne očekujem da će postat tv po gledanosti prva u BiH kao šta mi je jasno da će se HDZ kadar tu zapošljavati i da će to biti Čovićeva privatna tv al sve šta u Federaciji uzima gledanost probosanskim tv kanalima i novinama je sad plus

Svi u napad.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176230
2014-04-11


Back to top Go down

HRT će surađivati s RTV Herceg Bosna Empty Re: HRT će surađivati s RTV Herceg Bosna

Post by vuksadinare Fri 9 Oct - 12:25

RayMabus wrote:Ja sam Mostovac i meni je jasno da je HDZ televizija itd al kad već plačam tv preplatu onda oću jaku medijsku prisutnist hrvatskih medija u BiH s posebnim naglaskom na zaleđe Dalmacije i srednju Bosnu.

Ne očekujem da će postat tv po gledanosti prva u BiH kao šta mi je jasno da će se HDZ kadar tu zapošljavati i da će to biti Čovićeva privatna tv al sve šta u Federaciji uzima gledanost probosanskim tv kanalima i novinama je sad plus

Svi u napad.
po programu vidim da ce biti dosadniji i od HTV 3....htv im uvalio neke prahistorijske dokumentarce...ovo stvarno mora gledat covjek velike strpljivosti....mnogo nasih lokalnih postaja ima duplo bolji program
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

HRT će surađivati s RTV Herceg Bosna Empty Re: HRT će surađivati s RTV Herceg Bosna

Post by vuksadinare Fri 9 Oct - 12:28

......zanimljivije je međugorje tv
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

HRT će surađivati s RTV Herceg Bosna Empty Re: HRT će surađivati s RTV Herceg Bosna

Post by vuksadinare Fri 9 Oct - 12:31

pa majku ti jebem ovi iz herceg bone ne mogu ni tv program sklepat a da ne pitaju zagreb...daj bar da su ubacili emisiju 'panorama herceg bosne'..nekakvu politicku emisiju..njima izgleda najvaznije emisije o žderacini...'jelovnci izgubljenog vremena'...janje na ljubuski na sto nacina :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

HRT će surađivati s RTV Herceg Bosna Empty Re: HRT će surađivati s RTV Herceg Bosna

Post by RayMabus Fri 9 Oct - 12:32

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:Ja sam Mostovac i meni je jasno da je HDZ televizija itd al kad već plačam tv preplatu onda oću jaku medijsku prisutnist hrvatskih medija u BiH s posebnim naglaskom na zaleđe Dalmacije i srednju Bosnu.

Ne očekujem da će postat tv po gledanosti prva u BiH kao šta mi je jasno da će se HDZ kadar tu zapošljavati i da će to biti Čovićeva privatna tv al sve šta u Federaciji uzima gledanost probosanskim tv kanalima i novinama je sad plus

Svi u napad.
po programu vidim da ce biti dosadniji i od HTV 3....htv im uvalio neke prahistorijske dokumentarce...ovo stvarno mora gledat covjek velike strpljivosti....mnogo nasih lokalnih postaja ima duplo bolji program
Rekoh već šta je cilj : oduzet gledanost probosanskim tv kućama ( federalna tv i drugi ). Sve šta to napravi ( dnevnik u podne , dokumentarni program i drugo ) je plus.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176230
2014-04-11


Back to top Go down

HRT će surađivati s RTV Herceg Bosna Empty Re: HRT će surađivati s RTV Herceg Bosna

Post by vuksadinare Fri 9 Oct - 12:33

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:Ja sam Mostovac i meni je jasno da je HDZ televizija itd al kad već plačam tv preplatu onda oću jaku medijsku prisutnist hrvatskih medija u BiH s posebnim naglaskom na zaleđe Dalmacije i srednju Bosnu.

Ne očekujem da će postat tv po gledanosti prva u BiH kao šta mi je jasno da će se HDZ kadar tu zapošljavati i da će to biti Čovićeva privatna tv al sve šta u Federaciji uzima gledanost probosanskim tv kanalima i novinama je sad plus

Svi u napad.
po programu vidim da ce biti dosadniji i od HTV 3....htv im uvalio neke prahistorijske dokumentarce...ovo stvarno mora gledat covjek velike strpljivosti....mnogo nasih lokalnih postaja ima duplo bolji program
Rekoh već šta je cilj : oduzet gledanost probosanskim tv kućama ( federalna tv i drugi ). Sve šta to napravi ( dnevnik u podne , dokumentarni program i drugo ) je plus.
ma pusti cilj jebote...a ako to zele onda se gledanost uzima i dobrim emisijama,serijama,dokumentarcima...sto je ovo?...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

HRT će surađivati s RTV Herceg Bosna Empty Re: HRT će surađivati s RTV Herceg Bosna

Post by RayMabus Fri 9 Oct - 12:33

vuksadinare wrote:pa majku ti jebem ovi iz herceg bone ne mogu ni tv program sklepat a da ne pitaju zagreb...daj bar da su ubacili emisiju 'panorama herceg bosne'..nekakvu politicku emisiju..njima izgleda najvaznije emisije o žderacini...'jelovnci izgubljenog vremena'...janje na ljubuski na sto nacina :)
Nemaju toliko love ni ljudi. Nije lako napravit vlastite dokumentarce.

HTV je najjača medijska kuća na području od Austrije do Drine. Sad će dobiti na pladnju hrpu materijala da popune rupe između dnevnika.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176230
2014-04-11


Back to top Go down

HRT će surađivati s RTV Herceg Bosna Empty Re: HRT će surađivati s RTV Herceg Bosna

Post by vuksadinare Fri 9 Oct - 12:34

ti irud mater...da su ponudili raspudicu da uređuje i vodi polirticku emisiju skocila bi im gledanost 100%....ali jbg nije 'na liniji..'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

HRT će surađivati s RTV Herceg Bosna Empty Re: HRT će surađivati s RTV Herceg Bosna

Post by RayMabus Fri 9 Oct - 12:37

vuksadinare wrote:ti irud mater...da su ponudili raspudicu da uređuje i vodi polirticku emisiju skocila bi im gledanost 100%....ali jbg nije 'na liniji..'
To stoji. Čović uređuje dnevnik. Al i ne očekujem da će postat najjača tv kuća u BiH po gledanosti nego da oduzmu gledanost probosanskim tv kanalima. Zato je bitan dnevnik u podne , repriza istog sat dva kasnije te da sam program počme najkasnije negdje oko 11 ujutro a ne u tri popodne.

Polako.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176230
2014-04-11


Back to top Go down

HRT će surađivati s RTV Herceg Bosna Empty Re: HRT će surađivati s RTV Herceg Bosna

Post by vuksadinare Fri 9 Oct - 12:38

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:pa majku ti jebem ovi iz herceg bone ne mogu ni tv program sklepat a da ne pitaju zagreb...daj bar da su ubacili emisiju 'panorama herceg bosne'..nekakvu politicku emisiju..njima izgleda najvaznije emisije o žderacini...'jelovnci izgubljenog vremena'...janje na ljubuski na sto nacina :)
Nemaju toliko love ni ljudi. Nije lako napravit vlastite dokumentarce.

HTV je najjača medijska kuća na području od Austrije do Drine. Sad će dobiti na pladnju hrpu materijala da popune rupe između dnevnika.
...ma dobit ce oni moj kurac...imaju love ne brini se...za tili nađes sponzore....a politicku emisiju mos napravit i sa dvije kartonske kutije...nego najlakse zaglupiti narod prahistorsijskim barbijerijevim 'jelovnici izgubljenog vremena'...nego da bude neka emisija koja slucajno ne daj boze nije po ukusu covketa i plenkija
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

HRT će surađivati s RTV Herceg Bosna Empty Re: HRT će surađivati s RTV Herceg Bosna

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum