ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gadafi:'Kada bih ja u Libiji ispricao kakav se vodi prljav rat u Hrvatskoj,oni ne bi vjerovali'

Go down

Gadafi:'Kada bih ja u Libiji ispricao kakav se vodi prljav rat u Hrvatskoj,oni ne bi vjerovali' Empty Gadafi:'Kada bih ja u Libiji ispricao kakav se vodi prljav rat u Hrvatskoj,oni ne bi vjerovali'

Post by vuksadinare 28/11/2021, 19:47

https://domovinskirat.hr/2021/11/28/kada-bih-ja-ispricao-u-libiji-kakav-se-prljavi-rat-vodi-ovdje-u-hrvatskoj-oni-mi-ne-bi-vjerovali-poginuo-heroj-ibrahim-abushaala-gadafi/?fbclid=IwAR09vGltfowyo5QSgAEg1yWGJAoP1atwpwomljcGksQehWHmrJ0ULL_D4qA
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99021
2015-09-08


Back to top Go down

Gadafi:'Kada bih ja u Libiji ispricao kakav se vodi prljav rat u Hrvatskoj,oni ne bi vjerovali' Empty Re: Gadafi:'Kada bih ja u Libiji ispricao kakav se vodi prljav rat u Hrvatskoj,oni ne bi vjerovali'

Post by vuksadinare 28/11/2021, 19:48

Veliki zapovjednice Gadafi slava ti i spokoj dusi tvojoj
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99021
2015-09-08


Back to top Go down

Gadafi:'Kada bih ja u Libiji ispricao kakav se vodi prljav rat u Hrvatskoj,oni ne bi vjerovali' Empty Re: Gadafi:'Kada bih ja u Libiji ispricao kakav se vodi prljav rat u Hrvatskoj,oni ne bi vjerovali'

Post by vuksadinare 28/11/2021, 22:06

Inace lipik je pomalo nepravedno zapostavljen a to je bio 'mali vukovar'..razrusen 90%...ulicne borbe su se vodile od kolovoza do studenog...poginulo je cetri zapovjednika lipika slicno kao i na sajmistu u vukovaru....omjer branitelja i cetnika,jna u ljudstvu je bio 1:10 u korist cetalja i jna..lipik je napadalo i oko 100-tinjak oklopnih vozila i tenkova....gadafi i njegova satnija drzali su najtezu crtu u lipiku gdje je liniju razdvajanja djelila cesta a ponegdje i kucna ograda...npr.22.rujna.1991...doslovno se bitka u jednom dijelu lipika taj dan vodila rucnim bombama .
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99021
2015-09-08


Back to top Go down

Gadafi:'Kada bih ja u Libiji ispricao kakav se vodi prljav rat u Hrvatskoj,oni ne bi vjerovali' Empty Re: Gadafi:'Kada bih ja u Libiji ispricao kakav se vodi prljav rat u Hrvatskoj,oni ne bi vjerovali'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum