ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prkacin:'Kakav Mesic kakav Plenkovic kakav Bernardic sve su to gnjide'

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Prkacin:'Kakav Mesic kakav Plenkovic kakav Bernardic sve su to gnjide' Empty Prkacin:'Kakav Mesic kakav Plenkovic kakav Bernardic sve su to gnjide'

Post by vuksadinare 3/12/2017, 07:15

https://direktno.hr/direkt/prkacin-u-bujici-totalno-izvan-kontrole-zbog-praljka-izgubio-zivce-pa-mu-je-izletjelo-svasta-105977/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Prkacin:'Kakav Mesic kakav Plenkovic kakav Bernardic sve su to gnjide' Empty Re: Prkacin:'Kakav Mesic kakav Plenkovic kakav Bernardic sve su to gnjide'

Post by vuksadinare 3/12/2017, 07:20

Dobro rekap prkacin sve su to-supci...koji samo misle akp se usprotive nece biti briselskih fotelja jos vece love i benificija..jebale ih pohlepne zene...da zbog njihovih pohlepnih zena i djece gubimo glave...ak se sa svpjima u obitelji ne mos obracunat kako ces sa drugima...kakp ces onfa branit inzetese drzave a ne mos se obranit od zene,djece..umjesto samar i mars u kut..u zargonu receno..oni..joj nemoj molim tr..budem budem..evo nesto cu smuljat pa ces imat za novi auto bundu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Prkacin:'Kakav Mesic kakav Plenkovic kakav Bernardic sve su to gnjide' Empty Re: Prkacin:'Kakav Mesic kakav Plenkovic kakav Bernardic sve su to gnjide'

Post by RayMabus 3/12/2017, 07:35

Pa ja to stalno govorin da smo u emancipaciji
RayMabus
RayMabus

Posts : 175486
2014-04-11


Back to top Go down

Prkacin:'Kakav Mesic kakav Plenkovic kakav Bernardic sve su to gnjide' Empty Re: Prkacin:'Kakav Mesic kakav Plenkovic kakav Bernardic sve su to gnjide'

Post by jastreb 3/12/2017, 07:56

Prkačin je budala.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Prkacin:'Kakav Mesic kakav Plenkovic kakav Bernardic sve su to gnjide' Empty Re: Prkacin:'Kakav Mesic kakav Plenkovic kakav Bernardic sve su to gnjide'

Post by RayMabus 3/12/2017, 08:01

Emancipacija je naš najveći problem jer nismo stavili žene di in je misto i sad imaš slabiće na vlasti i to ti je kad njima daš pravo glasa tj vlast
RayMabus
RayMabus

Posts : 175486
2014-04-11


Back to top Go down

Prkacin:'Kakav Mesic kakav Plenkovic kakav Bernardic sve su to gnjide' Empty Re: Prkacin:'Kakav Mesic kakav Plenkovic kakav Bernardic sve su to gnjide'

Post by RayMabus 3/12/2017, 08:11

jastreb wrote:Prkačin je budala.
U svakom slučaju promašena ideologija
RayMabus
RayMabus

Posts : 175486
2014-04-11


Back to top Go down

Prkacin:'Kakav Mesic kakav Plenkovic kakav Bernardic sve su to gnjide' Empty Re: Prkacin:'Kakav Mesic kakav Plenkovic kakav Bernardic sve su to gnjide'

Post by Ringo10 3/12/2017, 08:30

RayMabus wrote:
jastreb wrote:Prkačin je budala.
U svakom slučaju promašena ideologija
a sve su ideologije promasene. Koja je to prava ideologija. Evo i liberalne demokracije se izvrgavaju u nešto sasvim drugo, postaju ruglo.

Ne znam, sve je to relativna stvar. I religije i ideologije su odigrale ulogu u ooblikovanju civilizacija i tradicija, ali svako ima svoje sklonosti i svoj stav. Ja mislim da je promašeno robovati bilo čemu.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21555
2015-09-24


Back to top Go down

Prkacin:'Kakav Mesic kakav Plenkovic kakav Bernardic sve su to gnjide' Empty Re: Prkacin:'Kakav Mesic kakav Plenkovic kakav Bernardic sve su to gnjide'

Post by RayMabus 3/12/2017, 08:33

Pa prava ideologija je ona koja odgovara meni, recimo hr je digla radne kvote na tridesetak tisuća godišnje i sad će mi uvoziti te bošnjake masovno u Hr 

Čekamo nekog političara koji će konačno reči da su oni PETA KOLONA
RayMabus
RayMabus

Posts : 175486
2014-04-11


Back to top Go down

Prkacin:'Kakav Mesic kakav Plenkovic kakav Bernardic sve su to gnjide' Empty Re: Prkacin:'Kakav Mesic kakav Plenkovic kakav Bernardic sve su to gnjide'

Post by RayMabus 3/12/2017, 08:35

Prava ideologija je ona koja odgovara meni 

Razlog zašto ću ja kupit majicu s Praljkovim likom i nosit je okolo je upravo taj BOŠNJE MRŠ VAN
RayMabus
RayMabus

Posts : 175486
2014-04-11


Back to top Go down

Prkacin:'Kakav Mesic kakav Plenkovic kakav Bernardic sve su to gnjide' Empty Re: Prkacin:'Kakav Mesic kakav Plenkovic kakav Bernardic sve su to gnjide'

Post by Ringo10 3/12/2017, 08:43

RayMabus wrote:Pa prava ideologija je ona koja odgovara meni, recimo hr je digla radne kvote na tridesetak tisuća godišnje i sad će mi uvoziti te bošnjake masovno u Hr 

Čekamo nekog političara koji će konačno reči da su oni PETA KOLONA
KAd sve saberem i oduzmeme mi smo sami najviše krivi što smo se nasukali s njima. Sjećam se, često sam se pitao dok nije izbio taj sukob, šta se događa i nije mi bilo jasno šta hrvatska politika uopće hoće u BiH. To je bilo da te Bog mili sačuva, te oni bi malo BiH te bi malo herceg Bosnu, te bi malo obadvoje ... ti znaš da su muslimani alergični i da se bore za svoju državu jer nemaju ni oni izbora i ti ideš proglašavati Herceg-Bosnu u pola-pola sredinama čak i gdje smo manjina, a u isto vrijeme ih naoružavaš i opskrbjuješ i pomažeš da se vojno organiziraju.

I kad je sukob izbio, puštaš konvoje sa oružjem. Izvini, ali to je idiotizam na kvadrat. Šta se ja imam ljutiti na muslimane kad su naši kreteni i debili. I sad kuknjava kako su nam zabili nož u leđa i slične gluposti kao da nekoga kita zaboli za to. Trebalo je iskoristiti kad smo bili mnogo jači i ograditi svoja područja i lijepo im rećio ovdje može samo postojati HVO a kome se ne sviđa, ko te jebe. A ako pokušaš u našim zonama nešto slijede ti batine i gotovo. Na prvi znak bunta spriječiti bilo kakvo naoružavanje njih i to je to. JA sam još od osnivanja HB krajem 1991 shvatio da će to biti razlog belaja među nama.  Ali nisam vjerovao da ćemo ispasti takvi glupani.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21555
2015-09-24


Back to top Go down

Prkacin:'Kakav Mesic kakav Plenkovic kakav Bernardic sve su to gnjide' Empty Re: Prkacin:'Kakav Mesic kakav Plenkovic kakav Bernardic sve su to gnjide'

Post by RayMabus 3/12/2017, 08:47

Pa da, pa ja sam uvijek bio protiv tog proglašenja jer si im samo dao povod da te napadnu 

Kako god sad smo tu di jesmo i nema nazad, SAMO PRAVO 

ZA HOLOKAUST SPREMNI
RayMabus
RayMabus

Posts : 175486
2014-04-11


Back to top Go down

Prkacin:'Kakav Mesic kakav Plenkovic kakav Bernardic sve su to gnjide' Empty Re: Prkacin:'Kakav Mesic kakav Plenkovic kakav Bernardic sve su to gnjide'

Post by Ringo10 3/12/2017, 08:49

RayMabus wrote:Pa da, pa ja sam uvijek bio protiv tog proglašenja jer si im samo dao povod da te napadnu 

Kako god sad smo tu di jesmo i nema nazad, SAMO PRAVO 

ZA HOLOKAUST SPREMNI
Upravo suprotno, trebalo je proglasiti HB ali i poduzeti mjere svim sredstvima da nam niko ne ugrozi ono što smo zacrtali. Sad smo svakako proglašeni agresorima pa da smo bar svoje ostvarili. A ovako, budaletine i ništa drugo ...
Ringo10
Ringo10

Posts : 21555
2015-09-24


Back to top Go down

Prkacin:'Kakav Mesic kakav Plenkovic kakav Bernardic sve su to gnjide' Empty Re: Prkacin:'Kakav Mesic kakav Plenkovic kakav Bernardic sve su to gnjide'

Post by RayMabus 3/12/2017, 08:52

I onako je sad gotovo 

Sad će Praljak postat simbol borbe protiv islamske pošasti
RayMabus
RayMabus

Posts : 175486
2014-04-11


Back to top Go down

Prkacin:'Kakav Mesic kakav Plenkovic kakav Bernardic sve su to gnjide' Empty Re: Prkacin:'Kakav Mesic kakav Plenkovic kakav Bernardic sve su to gnjide'

Post by Guest 3/12/2017, 08:57

Stvarno je tragikomično da general Armije BiH Anto Prkačin nekoga ide nazivati gnjidom. Osim što se ovim izrazom jako dobro opisao, on je valjda najnesposobniji vojni zapovjednik na sve tri strane u posljednjem ratu, posebno sa tako visokim činom kojega nije zaslužio niti u vojnim školama niti u borbama u kojima zapravo gotovo da i nije sudjelovao.
No, to samo dodatno pokazujje podmuklost zločinačke i otvoreno antihrvatske muslimanske politike u BiH koja je išla na opciju građanskog rata među Hrvatima u BiH, ali i veleizdajnički karakter političkog vodstva HSP-a na čelu sa Paragom.
Da, cijelog vodstva HSP-a, jer se nisu otvoreno suprostavili veleizdajničkoj politici za dom zdravlja uvijek spremnog wannabe poglavnika Parage.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prkacin:'Kakav Mesic kakav Plenkovic kakav Bernardic sve su to gnjide' Empty Re: Prkacin:'Kakav Mesic kakav Plenkovic kakav Bernardic sve su to gnjide'

Post by Guest 3/12/2017, 08:59

RayMabus wrote:I onako je sad gotovo 

Koješta. Povijest jke pokazala da se uvijek ponudi nova prilika za revanš. Važno je prepoznati je i znati kako reagirati kada se konačno ukaže i naravno, u međuvremenu se vojno pripremati i dodatno naoružavati za novi obračun.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prkacin:'Kakav Mesic kakav Plenkovic kakav Bernardic sve su to gnjide' Empty Re: Prkacin:'Kakav Mesic kakav Plenkovic kakav Bernardic sve su to gnjide'

Post by RayMabus 3/12/2017, 09:00

slidingdoorsoperator wrote:Stvarno je tragikomično da general Armije BiH Anto Prkačin nekoga ide nazivati gnjidom. Osim što se ovim izrazom jako dobro opisao, on je valjda najnesposobniji vojni zapovjednik na sve tri strane u posljednjem ratu, posebno sa tako visokim činom kojega nije zaslužio niti u vojnim školama niti u borbama u kojima zapravo gotovo da i nije sudjelovao.
No, to samo dodatno pokazujje podmuklost zločinačke i otvoreno antihrvatske muslimanske politike u BiH koja je išla na opciju građanskog rata među Hrvatima u BiH, ali i veleizdajnički karakter političkog vodstva HSP-a na čelu sa Paragom.
Da, cijelog vodstva HSP-a, jer se nisu otvoreno suprostavili veleizdajničkoj politici za dom zdravlja uvijek spremnog wannabe poglavnika Parage.
Složio bih se, kad pročitaš tekst on opet veliča nekog pašu Tira, očito bošnjački nacionalizam, nek ide braći Bošnjacima kad su mu toliko dragi
RayMabus
RayMabus

Posts : 175486
2014-04-11


Back to top Go down

Prkacin:'Kakav Mesic kakav Plenkovic kakav Bernardic sve su to gnjide' Empty Re: Prkacin:'Kakav Mesic kakav Plenkovic kakav Bernardic sve su to gnjide'

Post by Ringo10 3/12/2017, 09:00

RayMabus wrote:I onako je sad gotovo 

Sad će Praljak postat simbol borbe protiv islamske pošasti
Od bijesa i usijane glave nemamo nikakve koristi, samo štete i probleme.

Treba stati na loptu i osmisliti strategiju. A koliko su naši sposobni za to ...
Ringo10
Ringo10

Posts : 21555
2015-09-24


Back to top Go down

Prkacin:'Kakav Mesic kakav Plenkovic kakav Bernardic sve su to gnjide' Empty Re: Prkacin:'Kakav Mesic kakav Plenkovic kakav Bernardic sve su to gnjide'

Post by Ringo10 3/12/2017, 09:02

slidingdoorsoperator wrote:
RayMabus wrote:I onako je sad gotovo 

Koješta. Povijest jke pokazala da se uvijek ponudi nova prilika za revanš. Važno je prepoznati je i znati kako reagirati kada se konačno ukaže i naravno, u međuvremenu se vojno pripremati i dodatno naoružavati za novi obračun.
Nadam se da neće biti novog rata, ne treba histerizirati, ali treba biti pripreman za eventualnu agresiju. Nikad se ne zna.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21555
2015-09-24


Back to top Go down

Prkacin:'Kakav Mesic kakav Plenkovic kakav Bernardic sve su to gnjide' Empty Re: Prkacin:'Kakav Mesic kakav Plenkovic kakav Bernardic sve su to gnjide'

Post by RayMabus 3/12/2017, 09:05

slidingdoorsoperator wrote:
RayMabus wrote:I onako je sad gotovo 

Koješta. Povijest jke pokazala da se uvijek ponudi nova prilika za revanš. Važno je prepoznati je i znati kako reagirati kada se konačno ukaže i naravno, u međuvremenu se vojno pripremati i dodatno naoružavati za novi obračun.
Rat nije poželjan, ja ga izazivati neću a šta se tiče vojne pripreme a ćuj nit imaju avijaciju nit neku modernu vojsku da sad treba neka prevelika vojna pamet tu tako da
RayMabus
RayMabus

Posts : 175486
2014-04-11


Back to top Go down

Prkacin:'Kakav Mesic kakav Plenkovic kakav Bernardic sve su to gnjide' Empty Re: Prkacin:'Kakav Mesic kakav Plenkovic kakav Bernardic sve su to gnjide'

Post by Guest 3/12/2017, 09:09

Ringo10 wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
RayMabus wrote:I onako je sad gotovo 

Koješta. Povijest jke pokazala da se uvijek ponudi nova prilika za revanš. Važno je prepoznati je i znati kako reagirati kada se konačno ukaže i naravno, u međuvremenu se vojno pripremati i dodatno naoružavati za novi obračun.
Nadam se da neće biti novog rata, ne treba histerizirati, ali treba biti pripreman za eventualnu agresiju. Nikad se ne zna.

Novog rata će sigurno biti, pitanje je samo vremena i okolnosti. Agresija je neminovna, s obzirom na genocidnu politiku muslimana u BiH prema Hrvatima, jer će oni, poput Srba, osjetiti potrebu zaokružiti svoj nacionalni strateški program pod parolom sad ili nikad.
Dakle, ne budi naivan, jer nema niti jednog opravdanog razloga uzdati se kako će na ovim prostorima vladati vječni mir.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prkacin:'Kakav Mesic kakav Plenkovic kakav Bernardic sve su to gnjide' Empty Re: Prkacin:'Kakav Mesic kakav Plenkovic kakav Bernardic sve su to gnjide'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum