ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'Suljo je dosao do nas i rekao koga ce ubiti,zaklati.Meni kao Srbinu rekao je da sam izdajica,srpski izrod i da ce me zadnjeg zaklati'

Go down

'Suljo je dosao do nas i rekao koga ce ubiti,zaklati.Meni kao Srbinu rekao je da sam izdajica,srpski izrod i da ce me zadnjeg zaklati' Empty 'Suljo je dosao do nas i rekao koga ce ubiti,zaklati.Meni kao Srbinu rekao je da sam izdajica,srpski izrod i da ce me zadnjeg zaklati'

Post by vuksadinare 28/10/2021, 19:17

https://m.vecernji.hr/vijesti/svjedok-Suljo-je-kao-da-ga-sada-gledam-dosao-do-nas-i-govorio-koga-ce-ubiti-a-koga-zaklati-meni-je-rekao-da-sam-kao-srbin-izdao-srpski-narod-i-da-ce-me-zadnjeg-zaklati-1534813
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99022
2015-09-08


Back to top Go down

'Suljo je dosao do nas i rekao koga ce ubiti,zaklati.Meni kao Srbinu rekao je da sam izdajica,srpski izrod i da ce me zadnjeg zaklati' Empty Re: 'Suljo je dosao do nas i rekao koga ce ubiti,zaklati.Meni kao Srbinu rekao je da sam izdajica,srpski izrod i da ce me zadnjeg zaklati'

Post by Ringo10 29/10/2021, 01:32

Imao 21 godinu
Bio mi je previse balav. A i nije mi neki tip za takve stvari  on je vise neki salonski cetnik.

1995te se zna da je bio u Glini. Ali 1991ve ... to se do sada nikad nije spominjalo.

Mislim da je cijela prica budalastina.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21555
2015-09-24


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum