ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Suljo u egotripu:'Ja sam uspesan a ne Bakir,Milo i Milanovic..oni zavide meni i Srbiji'

Go down

Suljo u egotripu:'Ja sam uspesan a ne Bakir,Milo i Milanovic..oni zavide meni i Srbiji' Empty Suljo u egotripu:'Ja sam uspesan a ne Bakir,Milo i Milanovic..oni zavide meni i Srbiji'

Post by vuksadinare 17/9/2021, 20:41

https://www.alo.rs/vesti/politika/545026/Suljo-spustio-mila-dukanovica-i-milanovica-zestok-odgovor-predsednika-srbije-na-napade-iz-regiona/vest
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99145
2015-09-08


Back to top Go down

Suljo u egotripu:'Ja sam uspesan a ne Bakir,Milo i Milanovic..oni zavide meni i Srbiji' Empty Re: Suljo u egotripu:'Ja sam uspesan a ne Bakir,Milo i Milanovic..oni zavide meni i Srbiji'

Post by vuksadinare 17/9/2021, 20:42

Kakav pacijent..ljudi..jel ovaj svoj..ni cudo da slicne sebi privlaci
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99145
2015-09-08


Back to top Go down

Suljo u egotripu:'Ja sam uspesan a ne Bakir,Milo i Milanovic..oni zavide meni i Srbiji' Empty Re: Suljo u egotripu:'Ja sam uspesan a ne Bakir,Milo i Milanovic..oni zavide meni i Srbiji'

Post by Meatke 17/9/2021, 21:04

Meatke
Meatke

Posts : 346
2015-08-16


Back to top Go down

Suljo u egotripu:'Ja sam uspesan a ne Bakir,Milo i Milanovic..oni zavide meni i Srbiji' Empty Re: Suljo u egotripu:'Ja sam uspesan a ne Bakir,Milo i Milanovic..oni zavide meni i Srbiji'

Post by Serbinho-3 17/9/2021, 21:15

To sam isto i ja rekao. Koliki slepac trebas biti, pa sastati se sa Predsednikom jedne zemlje i balaviti o Trecoj zemlji. Ajde sto nemas postovanja prema gradjanima, koji su ti dali glas i zemlju, ali za sebe. Kao dve strine tracare, vode seoske abrove i traceve. Nemaju nikakve rezultate i kada nemas sa cime da izadjes pred ljude, ti pljuni onog sto ima i tako manje strcis. Srbija da napravi Katolicku Crkvu i Muslimansku religuje, krene da otima tudje, drugacije bi govorili.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26476
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Suljo u egotripu:'Ja sam uspesan a ne Bakir,Milo i Milanovic..oni zavide meni i Srbiji' Empty Re: Suljo u egotripu:'Ja sam uspesan a ne Bakir,Milo i Milanovic..oni zavide meni i Srbiji'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum