ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vučic : Velika Britanija stoji iza kaosa na Kosovu

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Vučic : Velika Britanija stoji iza kaosa na Kosovu Empty Vučic : Velika Britanija stoji iza kaosa na Kosovu

Post by RayMabus 15/10/2021, 23:56

Predsednik je podsetio da lažna država nema pravo da ima vojsku i da gazi Rezoluciju 1244.
- Oni me otvoreno lažu. Lažu sve nas. Misle da smo debili i da mogu da na prodaju tu prilu o borbi protiv korupcije i kriminala. Jedino ih je briga da Srbija nema nikakvog prisustva na Kosovu i Metohiji. Oni misle da smo mi debili. Nemojte da nas pravite budalama. Velika Britanija stoji iza haosa i napada ROSU - rekao je Aleksandar Vučic.

Predsednik je rekao da ima odlične odnose sa Velikom Britanijom, i da će uvek težiti tome, ali da ne dozvoljava nikome da ga pravi budalom.

https://www.novosti.rs/vesti/politika/1045294/Suljo-haos-kosovu-rosu


Ajde šta se sekiraš. Danas smo im roknuli zastupnika a čeka ih još i sjeverna Irska. Oće da spoje muslimane na Kosovu s muslimanima na Sanđaku i rade ode ode Tursku.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Vučic : Velika Britanija stoji iza kaosa na Kosovu Empty Re: Vučic : Velika Britanija stoji iza kaosa na Kosovu

Post by immortal 16/10/2021, 00:39

Ostatak EU i Amerika se već odavno nasisali muslimanskog stanovništva. Čini mi se da je i ovdje glavni cilj spoiti ih sve u jednu cjelinu i razbiti i ove granice koje sad postoje. Sve na miran, prisilan način. Razbiti kršćansko tlo?

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23170
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Vučic : Velika Britanija stoji iza kaosa na Kosovu Empty Re: Vučic : Velika Britanija stoji iza kaosa na Kosovu

Post by Serbinho-3 16/10/2021, 01:25

Gube kredibilitet. Recimo u Cikagu da bi CPD Policija koristila vatreno oruzje, neko treba isto da potegne na njih. Ovde se pucalo na veliko, dok niko nije bio naoruzan i nije upotrebio oruzje. Ocigledno je sve prevara. Sta ce uraditi sutra, ako recimo Rusi sami ulete i oteraju sve, bez da pitaju Beograd? Sta ces onda? Pozivati se na neko Medjunarodno Pravo kao oko Krima. Igraju se macke i misa, samo sto je jasno ko je mis u celoj igri i sreca je samo da im ga ne zavuku Rusi i Kinezi a Kinez ce vrlo brzo testirati ceo Zapad oko Tajvana, nakon cega ce se isti raspasti.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26480
2014-08-25

Lokacija: : Italy

vuksadinare likes this post

Back to top Go down

Vučic : Velika Britanija stoji iza kaosa na Kosovu Empty Re: Vučic : Velika Britanija stoji iza kaosa na Kosovu

Post by vuksadinare 16/10/2021, 04:28

Uhapseni su srbi,albanci,bosnjaci...suljo odi ubij se...kurti te vec dva puta prejebo i sad bi se vadio...gubis kredibilitet i to te cese..pa najlakse kme kme ajne 'svi protiv srbije'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Vučic : Velika Britanija stoji iza kaosa na Kosovu Empty Re: Vučic : Velika Britanija stoji iza kaosa na Kosovu

Post by pizzon 16/10/2021, 05:15

nije problem borba protiv kriminala
problem je upotreba vatre
dugim cevima, na okupljeni
narod, nisu napadali
naouruzanu siptarsku gamad
i nisu bili naoruzani.
ne sumnjam da su akciju
odobrili usa, v.b. i eu, nato.
dobro je govorio sinoc
onaj profesor, juce, 
danas i sutra.
kao da je mene pitao
sta da izgovori u kameru.
samo sto ja ne bih mogao
onako smireno i elokventno
o nasim tridedetogodisnjim
ranama, uzrocima i posledicama.


Last edited by pizzon on 16/10/2021, 05:20; edited 1 time in total

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

Vučic : Velika Britanija stoji iza kaosa na Kosovu Empty Re: Vučic : Velika Britanija stoji iza kaosa na Kosovu

Post by pizzon 16/10/2021, 05:18

rece tu neko da ce ovi oni
da ulete na kosovo i sl.
ne bih iskreno sta msm o tome.

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

Vučic : Velika Britanija stoji iza kaosa na Kosovu Empty Re: Vučic : Velika Britanija stoji iza kaosa na Kosovu

Post by Ringo10 16/10/2021, 05:31

Englezi!!!???

Bas sam iznenadjen
Ringo10
Ringo10

Posts : 21566
2015-09-24


Back to top Go down

Vučic : Velika Britanija stoji iza kaosa na Kosovu Empty Re: Vučic : Velika Britanija stoji iza kaosa na Kosovu

Post by vuksadinare 16/10/2021, 06:16

Ovi su pokusali sprijeciti legitimnu akciju protiv kriminalaca i na jedan nacin postali su saucesnici i policija je morala ukloniti prepreku silom jer nije islo milom
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Vučic : Velika Britanija stoji iza kaosa na Kosovu Empty Re: Vučic : Velika Britanija stoji iza kaosa na Kosovu

Post by vuksadinare 16/10/2021, 06:36

https://biramdobro.com/albanci-dragovoljci-u-domovinskom-ratu-hvala-za-domovinu

...albanci kao najbrojnija nacionalna manjina u domovinskom ratu...od popisa 1991 gdje ih je u hrvatskoj po popisu bilo oko 12 000...skoro 3000 ih je sudjelovalo...a sto je najbolje oko 60% od ovog broja - kao dragovoljci
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Vučic : Velika Britanija stoji iza kaosa na Kosovu Empty Re: Vučic : Velika Britanija stoji iza kaosa na Kosovu

Post by pizzon 16/10/2021, 08:13

vuksadinare wrote:Ovi su pokusali sprijeciti legitimnu akciju protiv kriminalaca i na jedan nacin postali su saucesnici i policija je morala ukloniti prepreku silom jer nije islo milom

ajde ne seri
ko jos puca u nenaoruzanu
grupu.
bankok !?
ne bi se oni kod mene
vratili na jug kosova.
zavrsili bi u beogradu
ko vezani psi.
pa bi se drugi put pitali
da li da ili da li ne.
ali, zato, moras da imas,
ne samo ekipu i muda.
kad ti ledja cuvaju divovi
iz azije, to je ko sto jeste.
knjizevni klub za un i sb.
gde se sve zavrsava i pocinje
jalovim vetom.

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

Vučic : Velika Britanija stoji iza kaosa na Kosovu Empty Re: Vučic : Velika Britanija stoji iza kaosa na Kosovu

Post by vuksadinare 16/10/2021, 08:32

pizzon wrote:
vuksadinare wrote:Ovi su pokusali sprijeciti legitimnu akciju protiv kriminalaca i na jedan nacin postali su saucesnici i policija je morala ukloniti prepreku silom jer nije islo milom

ajde ne seri
ko jos puca u nenaoruzanu
grupu.
bankok !?
ne bi se oni kod mene
vratili na jug kosova.
zavrsili bi u beogradu
ko vezani psi.
pa bi se drugi put pitali
da li da ili da li ne.
ali, zato, moras da imas,
ne samo ekipu i muda.
kad ti ledja cuvaju divovi
iz azije, to je ko sto jeste.
knjizevni klub za un i sb.
gde se sve zavrsava i pocinje
jalovim vetom.
stali su izmedju krimosa i policije da obrane krimose..postaju sa tim suucesnici legitimna meta policije...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Vučic : Velika Britanija stoji iza kaosa na Kosovu Empty Re: Vučic : Velika Britanija stoji iza kaosa na Kosovu

Post by pizzon 16/10/2021, 09:05

vuksadinare wrote:
pizzon wrote:
vuksadinare wrote:Ovi su pokusali sprijeciti legitimnu akciju protiv kriminalaca i na jedan nacin postali su saucesnici i policija je morala ukloniti prepreku silom jer nije islo milom

ajde ne seri
ko jos puca u nenaoruzanu
grupu.
bankok !?
ne bi se oni kod mene
vratili na jug kosova.
zavrsili bi u beogradu
ko vezani psi.
pa bi se drugi put pitali
da li da ili da li ne.
ali, zato, moras da imas,
ne samo ekipu i muda.
kad ti ledja cuvaju divovi
iz azije, to je ko sto jeste.
knjizevni klub za un i sb.
gde se sve zavrsava i pocinje
jalovim vetom.
stali su izmedju krimosa i policije da obrane krimose..postaju sa tim suucesnici legitimna meta policije...
krimosi u maloprodaji, apotekama:)
kriminakci su svuda samo ne
u maloprodajama.
oni se jure na svim drugim
mestima, pa i u sopstvenim
redovima.to vazi za sve drzave
na svetu.
znam ja da bi ti opravdao da su
siptari pobili sve redom.

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

Vučic : Velika Britanija stoji iza kaosa na Kosovu Empty Re: Vučic : Velika Britanija stoji iza kaosa na Kosovu

Post by RayMabus 16/10/2021, 09:43

vuksadinare wrote:Ovi su pokusali sprijeciti legitimnu akciju protiv kriminalaca i na jedan nacin postali su saucesnici i policija je morala ukloniti prepreku silom jer nije islo milom
Sad će ti masovni islamski val imigranata na Hrvatsku iz pravca Male Azije pa ćete vi i slični začepit gubicu u Hrvatskoj.

Čak ti je Hardinaj naznačio di je ovdje problem : deset dana nakon šta se situacija usijala ovi opet izvodi incident a koji može doći do rata ( dakle i Albanci bi nagrabusili jer rat nikome ne donosi dobro ) a samo da bi dobio lokalne izbore i u taj sukob svjesno ga gura Velika Britanija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Vučic : Velika Britanija stoji iza kaosa na Kosovu Empty Re: Vučic : Velika Britanija stoji iza kaosa na Kosovu

Post by RayMabus 16/10/2021, 09:53

Kako gledate na konkretno ponašanje Srbije prema Kosovu, posebno u kontekstu posljednjih incidenata?
Uzimajući u obzir nepromjenjive varijable, uticaj Srpske pravoslavne crkve, nacionalne interese, historijsko iskustvo, nacionalistička Srbija neće nikada odustati od Kosova, od promjena granica u svoju korist, od ambicije da postane regionalni hegemon, što je idealna varijanta iz perspektive Beograda. Takva Srbija sluša samo Garašanina, koji je svoj Nacrt počeo rečenicom da je "Srbija mala, ali da ne sme ostati takva". Neće, dakle, odustati od Kosova taman da ova generacija političara postigne kompromisni sporazum sa Kosovom, što je malo vjerovatno.
U tom smislu, današnju Srbiju istinski zanima samo njena relativna moć u odnosu na moguće regionalne rivale i povoljne vanjske okolnosti kojih još uvijek nema. Zato Srbija radi na prvom i strpljivo čeka na ovo drugo. Jer ponašanje Srbije u odnosu na Kosovo je školski primjer strateškog strpljenja, uporedivno recimo sa ponašanjem Kine u odnosu na Tajvan. I jedni i drugi čekaju dan kada će imati stratešku prednost. Drugim riječima, i jedni i drugi čekaju da američke sigurnosne garancije oslabe, u slučaju Srbije prema Kosovu, u slučaju Kine prema Tajvanu. Srbija zato neće preći granicu na Jarinju, ne zbog poštivanja rezolucije 1244, na koju se najčešće poziva, nego zbog američke vojne čizme na Kosovu. Za sada, Srbija samo testira živce demonstracijom zračne sile uz samu granicu. Bez EULEX-a ili američke vojne sile na Kosovu ništa ne bi zaustavilo srbijanske teknove da pređu granicu. Baš kao što ništa neće zaustaviti Kinu u odnosu na Tajvan kad procjeni da su dovoljno snažni da to sami urade.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/hadzikadunic-dodik-racuna-na-podijeljenu-eu-a-ona-je-politicki-patuljak/211016011
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Vučic : Velika Britanija stoji iza kaosa na Kosovu Empty Re: Vučic : Velika Britanija stoji iza kaosa na Kosovu

Post by RayMabus 16/10/2021, 09:55

Bez EULEX-a ili američke vojne sile na Kosovu ništa ne bi zaustavilo srbijanske teknove da pređu granicu.


--


Hoće. Postoje protutenkovse rakete. Već smo na primjeru Vukovara vidili kako to završava. Uostalom dobili bi i ekonomske i sve druge sankcije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Vučic : Velika Britanija stoji iza kaosa na Kosovu Empty Re: Vučic : Velika Britanija stoji iza kaosa na Kosovu

Post by Guest 16/10/2021, 10:05

Jao, jao ... pa gde bre saveznici?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučic : Velika Britanija stoji iza kaosa na Kosovu Empty Re: Vučic : Velika Britanija stoji iza kaosa na Kosovu

Post by RayMabus 16/10/2021, 10:07

Zato Srbija radi na prvom i strpljivo čeka na ovo drugo. Jer ponašanje Srbije u odnosu na Kosovo je školski primjer strateškog strpljenja, uporedivno recimo sa ponašanjem Kine u odnosu na Tajvan. I jedni i drugi čekaju dan kada će imati stratešku prednost. Drugim riječima, i jedni i drugi čekaju da američke sigurnosne garancije oslabe, u slučaju Srbije prema Kosovu, u slučaju Kine prema Tajvanu. 


---


Usporedba Kine i Srbije je potpuno besmislena. Srbija je okružena članicama NATO i one sigurno neće nigdje nego su tu gdje jesu. Uostalom Amerikanci su uvijek negdje okolo npr u Grčkoj i za čas su na Kosovu. Dakle na Kosovu mogu držat i 30 vojnika za vezu i opet je vojska tu za čas.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Vučic : Velika Britanija stoji iza kaosa na Kosovu Empty Re: Vučic : Velika Britanija stoji iza kaosa na Kosovu

Post by RayMabus 16/10/2021, 10:14

Srbi na Kosovu mogu dobit samo onoliko koliko meni odgovara a to je da ih se pusti na miru na sjeveru Kosova da se ne spoje muslimani u Sanđaku s muslimanima na Kosovu. Normalno nema cijepanja Kosova nego to nekakva poluatonomija tu da bude mir u kući.


Šipci će morat pristat na to. Nema im druge.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Vučic : Velika Britanija stoji iza kaosa na Kosovu Empty Re: Vučic : Velika Britanija stoji iza kaosa na Kosovu

Post by vuksadinare 16/10/2021, 12:57

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:Ovi su pokušali spriječiti legitimnu akciju protiv kriminalaca i na jedan način postali su saučesnici i policija je morala ukloniti prepreku silom jer nije islo milom
Sad će vam masovni islamski val imigranata u Hrvatskoj iz pravca Male Azije pa ćete vi i slični začepit gubicu u Hrvatskoj.

Čak ti je Hardinaj naznačio da je ovdje problem: deset dana nakon što se situacija usijala ovi opet izvodi incident a koji može doći do rata (dakle i Albanci bi nagrabili jer rat nikome ne donosi dobro) a samo da bi dobili lokalne izbore u tom sukobu svjesno ga gura Velika Britanija.
Ma jebi se...izdao su shoka
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Vučic : Velika Britanija stoji iza kaosa na Kosovu Empty Re: Vučic : Velika Britanija stoji iza kaosa na Kosovu

Post by Ringo10 16/10/2021, 13:48

Englezi zakuhavaju ... naravno da su oni glavni zakuhatori

Tako i sa onom rezolucijom o Srebrenici ... sve je to usmjereno na to da se tenzije odrzavaju
Ringo10
Ringo10

Posts : 21566
2015-09-24


Back to top Go down

Vučic : Velika Britanija stoji iza kaosa na Kosovu Empty Re: Vučic : Velika Britanija stoji iza kaosa na Kosovu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum