ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Britanija propada : Velika Britanija: Otvorila se rupa u zemlji i neprestano se širi

Go down

Britanija propada : Velika Britanija: Otvorila se rupa u zemlji i neprestano se širi Empty Britanija propada : Velika Britanija: Otvorila se rupa u zemlji i neprestano se širi

Post by RayMabus 25/8/2014, 20:26

Britanija propada : Velika Britanija: Otvorila se rupa u zemlji i neprestano se širi Sinkhole%2BDurham
Gigantski ponor otvorio se na poljoprivrednom zemljištu u blizini Durhama u Velikoj Britaniji te izazvao zabrinutost među lokalnim stanovništvom.
Britanija propada : Velika Britanija: Otvorila se rupa u zemlji i neprestano se širi 140825093
Vlasnik zemljišta na kome se otvorila rupa, zasad široka 35 metara, John Hensby upozorava na to da će se ona i dalje širiti.

Riječ je o zemljištu koje se nalazi iznad starog rudnika olova, 80 metara od Hensbyjeve kuće, piše BBC.

Rupa je tako duboka da se sa površine ne može nazrijeti njeno dno. Otkako je prvi put otkrivena prije nekoliko dana, proširila se za tri puta, a očekuje se da će dodatno rasti sa novim kišama.

http://www.klix.ba/vijesti/svijet/velika-britanija-otvorila-se-rupa-u-zemlji-i-neprestano-se-siri/140825093

Britanija propada : Velika Britanija: Otvorila se rupa u zemlji i neprestano se širi _77147284_houseandhole

Fears torrential rain 'will open up' 200ft sink-hole near Cowshill

http://www.bbc.com/news/uk-england-tyne-28918105
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Britanija propada : Velika Britanija: Otvorila se rupa u zemlji i neprestano se širi Empty Re: Britanija propada : Velika Britanija: Otvorila se rupa u zemlji i neprestano se širi

Post by Guest 25/8/2014, 23:10

Nedavno citam,neki dan,puno takvih pukotina se otvorilo dioljem planeta...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Britanija propada : Velika Britanija: Otvorila se rupa u zemlji i neprestano se širi Empty Re: Britanija propada : Velika Britanija: Otvorila se rupa u zemlji i neprestano se širi

Post by RayMabus 25/8/2014, 23:28

Velike kiše pa voda odere zemlju pa onda se sa površine zemlja samo uruši u provaliju. Britanija = velike kiše.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Britanija propada : Velika Britanija: Otvorila se rupa u zemlji i neprestano se širi Empty Re: Britanija propada : Velika Britanija: Otvorila se rupa u zemlji i neprestano se širi

Post by Iknar 25/8/2014, 23:35

bogomdani wrote:Nedavno citam,neki dan,puno takvih pukotina se otvorilo dioljem planeta...
ma slucajno,jel tako

neka se otvaraju tamo gdje je zlo,gdje su izrabljivaci drugih naroda a to ne mogu zaustaviti,bice svuda,samo je pitanje gdje vise a gdje manje,ja se nadam najvise kod  najvecih zala ovoga svijeta kod ljudi
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

Britanija propada : Velika Britanija: Otvorila se rupa u zemlji i neprestano se širi Empty Re: Britanija propada : Velika Britanija: Otvorila se rupa u zemlji i neprestano se širi

Post by Iknar 25/8/2014, 23:42

RayMabus wrote:Velike kiše pa voda odere zemlju pa onda se sa površine zemlja samo uruši u provaliju. Britanija = velike kiše.
e sada,nisam,casna pionirska
tako imk i treba kada me jedan covjek iz engleske koji radi za kraljicu naljutio,prije koji mjesec,pa sam reko prvo ja ne volim englesku,a onda niti kraljicu i lordove i slicnu gamad,pa reko da nauce plivati
naravno lik me  nazivao idiotom mjesecima skoro,neka mu je sdsada
hvalio se Engleska ovo,ono,kraljica ovo ono,on radi za kraljicu i piotpisao je ugovor i en smije reci,a ja njemu ti si idiot engleski i plivati ces
to je bilo na jednoj igrici,i nakon nekog vremena je lik        prestao igrati,haha

na pocetku je zajebavao,govorio mi da sam luđak neki,a kasnije kada je bila frka,dobio je narednu da se ne igra,ili su ga smaknuli nemam pojma posto se ne bih cudio jer mnogi me prate i to ne kazem iz zajebancije,nego zaista,a da ne kazem da Lucifer svako malo pokusava me kontrolirati,a onda meni dođe strasna mrznja itd,pa dobijem kontrulu,pa me opet neko raspizdi pa ponovno

dakle dobili su kao sto je i Brando mene slicno provocirao ,trazio je lik ja rekao vidjeti cemo
a sada ovaj zidov me provocita,taj ja_svetac.bogomdani is to vec
dakle sada cemo malo po njegovm podrucju,kako je rekao stuttgart i okolica

dakle nije mi zao,meni ej vaznos amo da normalni ljudi ne stradaju,sto se mene tice tamo gdje je rkaljica moze se otvoriti rupa prema paklu,ionako su previse sranja napravili
dakle ti lihvari ce dobiti sto su zasluzili
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

Britanija propada : Velika Britanija: Otvorila se rupa u zemlji i neprestano se širi Empty Re: Britanija propada : Velika Britanija: Otvorila se rupa u zemlji i neprestano se širi

Post by RayMabus 25/8/2014, 23:47

Bilo kako bilo al ta Britanija se urušava kako vojno tako i ekonomski a Boga mi i doslovno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Britanija propada : Velika Britanija: Otvorila se rupa u zemlji i neprestano se širi Empty Re: Britanija propada : Velika Britanija: Otvorila se rupa u zemlji i neprestano se širi

Post by Iknar 25/8/2014, 23:52

RayMabus wrote:Bilo kako bilo al ta Britanija se urušava kako vojno tako i ekonomski a Boga mi i doslovno.
zaboli me za njih,iskreno da mogu aj bi rupu otvorio tamo gdje je kraljevski dvor,ali posto ne mogu onda neka bar nauce plivati,heheh
ne volim te     engleze nikako,samo rade ratove,uzimaju od drugih,odvratni lopovi,a takve ne volim
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

Britanija propada : Velika Britanija: Otvorila se rupa u zemlji i neprestano se širi Empty Re: Britanija propada : Velika Britanija: Otvorila se rupa u zemlji i neprestano se širi

Post by Iknar 25/8/2014, 23:53

e da mora jos reci ovo,nadams e da ce skoti   napokons e odvojiti od diktatora,cija ih cizma gazi jako dugo vremena
englezi se uspanicili,pa odlucili placati ljdue da glasaju protiv
neka svi pjevaju za engleze u stilu

ta-tan-ta-.tannnnnnnnnn.RIP
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

Britanija propada : Velika Britanija: Otvorila se rupa u zemlji i neprestano se širi Empty Re: Britanija propada : Velika Britanija: Otvorila se rupa u zemlji i neprestano se širi

Post by Iknar 25/8/2014, 23:54

mislio sam na raspad britanije naravno
uglavnom nadam se da se skoti nece usrati,psoto ce im vjerojatno ti englezi prijetiti,oni su kao    sotona kada uhvati ne pusta druge da budu slobodni
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

Britanija propada : Velika Britanija: Otvorila se rupa u zemlji i neprestano se širi Empty Re: Britanija propada : Velika Britanija: Otvorila se rupa u zemlji i neprestano se širi

Post by genitalni_herpes 1/9/2014, 21:40

ajme majko mila...
genitalni_herpes
genitalni_herpes

Male
Posts : 539
2014-04-11


Back to top Go down

Britanija propada : Velika Britanija: Otvorila se rupa u zemlji i neprestano se širi Empty Re: Britanija propada : Velika Britanija: Otvorila se rupa u zemlji i neprestano se širi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum