ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ker 'ustasa'!Pas koji voli primati hranu od svih ali ne i od Vucica te rezi na spomen njega.

Go down

Ker 'ustasa'!Pas koji voli primati hranu od svih ali ne i od Vucica te rezi na spomen njega. Empty Ker 'ustasa'!Pas koji voli primati hranu od svih ali ne i od Vucica te rezi na spomen njega.

Post by vuksadinare Wed 29 Sep - 19:13

https://slobodnadalmacija.hr/mozaik/drustvena-mreza/video-koji-se-dijeli-balkanom-pas-zeli-hranu-od-svih-ali-ne-i-od-vucica-cak-i-rezi- na-spomen-srpskog-predsjednika-1130743
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99453
2015-09-08


Back to top Go down

Ker 'ustasa'!Pas koji voli primati hranu od svih ali ne i od Vucica te rezi na spomen njega. Empty Re: Ker 'ustasa'!Pas koji voli primati hranu od svih ali ne i od Vucica te rezi na spomen njega.

Post by vuksadinare Wed 29 Sep - 19:15

https://slobodnadalmacija.hr/mozaik/drustvena-mreza/video-koji-se-dijeli-balkanom-pas-zeli-hranu-od-svih-ali-ne-i-od-vucica-cak-i-rezi-na-spomen-srpskog-predsjednika-1130743
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99453
2015-09-08


Back to top Go down

Ker 'ustasa'!Pas koji voli primati hranu od svih ali ne i od Vucica te rezi na spomen njega. Empty Re: Ker 'ustasa'!Pas koji voli primati hranu od svih ali ne i od Vucica te rezi na spomen njega.

Post by vuksadinare Wed 29 Sep - 19:15

Znaju pesi tko je dobar a tko nije
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99453
2015-09-08


Back to top Go down

Ker 'ustasa'!Pas koji voli primati hranu od svih ali ne i od Vucica te rezi na spomen njega. Empty Re: Ker 'ustasa'!Pas koji voli primati hranu od svih ali ne i od Vucica te rezi na spomen njega.

Post by omni Wed 29 Sep - 20:25

Nek se on pripazi, da ne zavrsi u leskovackoj pljeskavici koja je mozda osigurana za pse.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Ker 'ustasa'!Pas koji voli primati hranu od svih ali ne i od Vucica te rezi na spomen njega. Empty Re: Ker 'ustasa'!Pas koji voli primati hranu od svih ali ne i od Vucica te rezi na spomen njega.

Post by Šandor Winnetou Wed 29 Sep - 21:41

omni wrote:Nek se on pripazi, da ne zavrsi u leskovackoj pljeskavici koja je mozda osigurana za pse.
to je rezervna opcija dokle god ima srbetine na meniju!

_________________
Ker 'ustasa'!Pas koji voli primati hranu od svih ali ne i od Vucica te rezi na spomen njega. Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19669
2017-12-31


Back to top Go down

Ker 'ustasa'!Pas koji voli primati hranu od svih ali ne i od Vucica te rezi na spomen njega. Empty Re: Ker 'ustasa'!Pas koji voli primati hranu od svih ali ne i od Vucica te rezi na spomen njega.

Post by mentalitet Thu 30 Sep - 5:07

vuksadinare wrote:https://slobodnadalmacija.hr/mozaik/drustvena-mreza/video-koji-se-dijeli-balkanom-pas-zeli-hranu-od-svih-ali-ne-i-od-vucica-cak-i-rezi- na-spomen-srpskog-predsjednika-1130743

Ti si Srbin koji je prodao vjeru za vecheru milion posto a ne 100% i dok je takvih u Hrvatskoj srbi ne trebaju provoditiiti gebelsovu propagandu..Ali tvoja je pravo seljachka i kamenjarska...primitivna do zla boga jer vjerujem da chak i amebinu inteligenciju vrijedja a da nece normalnog Hrvata..Elem ,,ozenio si muslimanku i poprimio si ta Fatina razmishljanja..pa vjerojatno ako ne otvorish par tema o srbima onda je to njoj nedovoljan dokaz da nisi Srbin pa pichke mosh dobiti samo od koze ..A muslimanke su jebeno osjetljive na srpski kurac pa ih to uzbudjuje..Ja sam davno jednu kresno Mirsada..Bila dobra pichka...sise ko ruske rakete a dupe ko T32 ..Motivirala me sa srpska kara sve obara..tada sam shvatio da su ovisne o srpskom kurcu pa sam je nogirao a valjda je i tvoja Fata takva...Daj majketi pitaj je koliko je srpskih kuraca popushila.Reci joj da sam joj poruchio da ti ne nabija komplekse..Nije tebi lako jarane biti mushkarac kada su ti zenu izjebali srbo_chetnici..

A cuckii su kao hrvati kako ih dresirash tako se ponashaju..a najvishe vole lajati kada imaju jakog gospodara..tak da..fakat bi te volio upoznati samo da ti vidim glavushu iz koje ti naviru takve idiotarije...a da ti i uzivo kazem da ti jebem mater bolesnu..

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5061
2020-07-05


Back to top Go down

Ker 'ustasa'!Pas koji voli primati hranu od svih ali ne i od Vucica te rezi na spomen njega. Empty Re: Ker 'ustasa'!Pas koji voli primati hranu od svih ali ne i od Vucica te rezi na spomen njega.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum