ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH Empty Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH

Post by Hektorović Sat 15 Sep - 20:45

Zbog čega vas toliko brine moja eventualna pobjeda nad vašim favoritom koji veliča NDH

15.09.2018. / 19:45h IZBORI 2018 - Komšić odgovorio Vučiću



Povodom izjave predsjednika Srbije Aleksandra Vučića koji već drugi put u posljednjih nekoliko dana izražava zabrinutost eventualnom izbornom pobjedom Željka Komšića za mjesto člana Predsjedništva Bosne i Hercegovine, oglasio se lider DF-a.

 "Prije svega želim napomenuti gospodinu Vučiću da ću ja, ukoliko budem izabran, biti izabran glasovima građana Bosne i Hercegovine, a ne kako to gospodin Adem Vuchiqi kaže, nekom etničkom većinom, lijepeći glasačima etikete na čelo", rekao je Komšić
 
Međutim, nije jasno, dodaje Komšić, zbog čega gospodin Adem Vuchiqi posljednjih dana izražava toliku bojazan mojim eventulanim izborom.
 
"Zbog čega Vas toliko gospodine Vučiću zabrinjava moja eventualna pobjeda na izborima na mjesto člana Predsjedništva Bosne i Hercegovine? Pa ne veličam ja ustašku NDH-a kao Vaš prijatelj  Dragan. Nije moja stranka pravila spiskove za progon Srba u Mostaru, u zadnjem ratu, nego stranka Vašeg favorita Dragana. Ne zabranjujem ja jednokopravnost Srba u Mostaru i Hercegovačko - neretvanskom kantonu nego stranka Vašeg favorita od čije pobjede ne strahujete. Znači li to gospodine Vučiću da je Vama na mjestu člana Predsjedništva draže vidjeti one koji veličaju ustaštvo, one koji su se "proslavili" izgonom Srba i one što i danas smatraju da Srbi trebaju biti građani drugog reda", rekao je Komšić.

(Vijesti.ba)
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH Empty Re: Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH

Post by kic Sat 15 Sep - 20:51


meni sve ovo, na rat br.2 pari..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH Empty Re: Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH

Post by Hektorović Sat 15 Sep - 20:53

kic wrote:
meni sve ovo, na rat br.2 pari..

Ako ovaj pokvarenjak opet dođe u predsjedništvo... slijedi teška kriza...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH Empty Re: Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH

Post by RayMabus Sat 15 Sep - 20:58

Neće biti nikakve krize barem šta se Hrvatske tiče  mi samo pratimo  , kad u pravom trenutku povučeš potez ode Bosna ko šibica
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH Empty Re: Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH

Post by Hektorović Sat 15 Sep - 21:02

Kriza će biti i oko Komšića i vjerojatno oko doma naroda te formiranja vlasti na državnoj i federalnoj razini...

Vjerojatno će se gledati na državnoj dovesti Komšićevu ekipu... to jest igrače Suljagića i Bajrovića umjesto legitimnih predstavnika Hrvata..
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH Empty Re: Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH

Post by RayMabus Sat 15 Sep - 21:18

Brige me, imam svoj pravac a to su sve flutacije na vjetru 

Čekaj da desničari razjebu politički estabilšment koji je pustio korjenje na zapadu Evrope pa ćeš skužiti na šta ja ciljan
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH Empty Re: Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH

Post by kic Sat 15 Sep - 22:04

Hektorović wrote:
kic wrote:
meni sve ovo, na rat br.2 pari..

Ako ovaj pokvarenjak opet dođe u predsjedništvo... slijedi teška kriza...

pa ne može se više ovako, duboki i neriješivi nesporazumi u političkom životu BiH, počet će se pucat-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH Empty Re: Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH

Post by darth_vader Sat 15 Sep - 22:19

Ustrijeliti takve, Srbima taj ne bi dugo srao da je njihov...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19647
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH Empty Re: Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH

Post by epikur37 Sat 15 Sep - 22:21

Bez Hrvata beha će se vrlo lako riješiti.
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH Empty Re: Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH

Post by Regoč Sat 15 Sep - 23:09

Zna Vuččić da je NDH bila naklonjena Srbima, njegovi su liepo naprjedovali u njoj.

_________________
Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH Empty Re: Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH

Post by Sora Sun 16 Sep - 5:14

Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH Img_3837

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23692
2014-04-29


Back to top Go down

Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH Empty Re: Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH

Post by vuksadinare Sun 16 Sep - 6:25

Trebalo bi provjeriti kakvu je komsic ulogu imao '91...mozda je kao rezervist ratovao u hrvatskoj..pucao na vukovar,pakrac,dubrovnik
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98752
2015-09-08


Back to top Go down

Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH Empty Re: Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH

Post by AlfaOmega Sun 16 Sep - 7:37

rtrs.rs/vijesti/vijest.php?id=310387

Valda bu prvo tribalo biti rata, pa tek onda neovisnost. Lakše tak.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10178
2015-09-11


Back to top Go down

Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH Empty Re: Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH

Post by AssadNaPodmornici Sun 16 Sep - 8:38

Karma BiH Hrvatima hehe

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20661
2018-06-14


Back to top Go down

Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH Empty Re: Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH

Post by Hektorović Sun 16 Sep - 8:50

vuksadinare wrote:Trebalo bi provjeriti kakvu je  komsic ulogu imao '91...mozda je kao rezervist ratovao u hrvatskoj..pucao na vukovar,pakrac,dubrovnik

Koliko ja znam, taj period proveo je po Sarajevskim kafanama... Općenito lik ima nikakvu biografiju dok nije dobio zlatnog ljiljana ko alijin pokazni hrvat.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH Empty Re: Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH

Post by vuksadinare Sun 16 Sep - 8:54

Hektorović wrote:
vuksadinare wrote:Trebalo bi provjeriti kakvu je  komsic ulogu imao '91...mozda je kao rezervist ratovao u hrvatskoj..pucao na vukovar,pakrac,dubrovnik

Koliko ja znam, taj period proveo je po Sarajevskim kafanama... Općenito lik ima nikakvu biografiju dok nije dobio zlatnog ljiljana ko alijin pokazni hrvat.
inace ti komsici nisu bas svoji ili su ubojice,krimosi,cinkeri,prodane duse...nisam jos upoznao nekog pozitivca
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98752
2015-09-08


Back to top Go down

Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH Empty Re: Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH

Post by Hektorović Sun 16 Sep - 9:02

vuksadinare wrote:inace ti komsici nisu bas svoji ili su ubojice,krimosi,cinkeri,prodane duse...nisam jos upoznao nekog pozitivca

rođak Ivo mu je bio ukrasni Hrvat u Alijinom nelegitimnom ratnom predsjedništvu, stari partijski kadar.

Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH Ivo-ko10



To je sve jedna obitelj iz Kiseljaka, i onaj luđak iz ZG... Lupeži...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH Empty Re: Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH

Post by AssadNaPodmornici Sun 16 Sep - 9:09

Bosanci su u Dalmaciji na 50% mjesta doveli recimo HDZ na vlasti Ilegalnim glasovanjem preko granice, recimo u Imotskom je lopovski HDZ trebao izgubiti izbore, ovi su busevima za 20maraka dolazili glasovati i još se ero nasladiva preko foruma.  Rekao sam mu da ne naslađuje da će njih desiti ista karma

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20661
2018-06-14


Back to top Go down

Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH Empty Re: Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH

Post by vuksadinare Sun 16 Sep - 9:10

Hektorović wrote:
vuksadinare wrote:inace ti komsici nisu bas svoji ili su ubojice,krimosi,cinkeri,prodane duse...nisam jos upoznao nekog pozitivca

rođak Ivo mu je bio ukrasni Hrvat u Alijinom nelegitimnom ratnom predsjedništvu, stari partijski kadar.

Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH Ivo-ko10



To je sve jedna obitelj iz Kiseljaka, i onaj luđak iz ZG... Lupeži...
..da...ne volu ih bas ni u kiseljaku..za vrijeme jugovine smatralo ih se da rade za vlast..cinkeri...partijci mahom.pricao mi lik iz kiseljaka..za vrijeme yu jedino komsici su imali sve zaposlene u jugo firmama,sluzbama..nitko im vani nije otisao bar tada za vrijeme yu...dva komsica su imali visoke pozicije u sarajevskim firmama sto je onda bila rijetkost za hrvate u bh-a i u sarajevu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98752
2015-09-08


Back to top Go down

Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH Empty Re: Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH

Post by vuksadinare Sun 16 Sep - 9:11

AssadNaPodmornici wrote:Bosanci su u Dalmaciji na 50% mjesta doveli recimo HDZ na vlasti Ilegalnim glasovanjem preko granice, recimo u Imotskom je lopovski HDZ trebao izgubiti izbore, ovi su busevima za 20maraka dolazili glasovati i još se ero nasladiva preko foruma.  Rekao sam mu da ne naslađuje da će njih desiti ista karma
je...triba je u imotskom pobjedit sdp :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98752
2015-09-08


Back to top Go down

Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH Empty Re: Komšić: Čović je Ustaša koji veliča NDH

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum