ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jovic: "Rat se mora izbeći po svaku cenu"; Jović o raspadu Jugoslavije

Go down

Jovic: "Rat se mora izbeći po svaku cenu"; Jović o raspadu Jugoslavije Empty Jovic: "Rat se mora izbeći po svaku cenu"; Jović o raspadu Jugoslavije

Post by Serbinho-3 13/9/2021, 21:29

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2021&mm=09&dd=13&nav_category=11&nav_id=1922175
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Sora likes this post

Back to top Go down

Jovic: "Rat se mora izbeći po svaku cenu"; Jović o raspadu Jugoslavije Empty Re: Jovic: "Rat se mora izbeći po svaku cenu"; Jović o raspadu Jugoslavije

Post by Serbinho-3 13/9/2021, 21:31

"Meni se čini da je Milošević rekao da se rat neće izbeći, a da sam ja rekao da ga moramo izbeći po svaku cenu, da smo dovoljno krvarili i da to više nećemo da radimo. A Kadijević je rekao da ako već rata mora da bude, onda će ga biti onako kako ga mi vodimo, a ne onako kako nam ga nameću, da mi ne bismo bili žrtva. Otprilike, bilo je tako. Međutim, tome se previše daje značaj. To je procena par ljudi u određenom trenutku, a ne nekakva odluka", rekao je Jović.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Jovic: "Rat se mora izbeći po svaku cenu"; Jović o raspadu Jugoslavije Empty Re: Jovic: "Rat se mora izbeći po svaku cenu"; Jović o raspadu Jugoslavije

Post by Šandor Winnetou 13/9/2021, 21:49

Peglanje prošlosti ljigoša parexellance :blj

_________________
Jovic: "Rat se mora izbeći po svaku cenu"; Jović o raspadu Jugoslavije Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Jovic: "Rat se mora izbeći po svaku cenu"; Jović o raspadu Jugoslavije Empty Re: Jovic: "Rat se mora izbeći po svaku cenu"; Jović o raspadu Jugoslavije

Post by Sora 14/9/2021, 07:43

Jasno je da, su rat htjeli prvi baš Srbi
HRVATI tj njihovi političari su bili samo poslušnici srpske politike
U svemu
Zbog hercegovačke struje u HDZ

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Jovic: "Rat se mora izbeći po svaku cenu"; Jović o raspadu Jugoslavije Empty Re: Jovic: "Rat se mora izbeći po svaku cenu"; Jović o raspadu Jugoslavije

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum