ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dejo Jović 'prokljuvio' Milanovića:"On domoljuban?...svašta..foler"

Go down

Dejo Jović 'prokljuvio' Milanovića:"On domoljuban?...svašta..foler" Empty Dejo Jović 'prokljuvio' Milanovića:"On domoljuban?...svašta..foler"

Post by vuksadinare Mon 26 Oct - 9:00

http://www.dnevno.hr/vijesti/dejan-jovic-prokljuvio-milanovica-se-domoljubnim-govorima-ruga-hdz-u-zapravo-je-sarkastican-847594
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Dejo Jović 'prokljuvio' Milanovića:"On domoljuban?...svašta..foler" Empty Re: Dejo Jović 'prokljuvio' Milanovića:"On domoljuban?...svašta..foler"

Post by vuksadinare Mon 26 Oct - 9:00

zna dejo pos'o
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Dejo Jović 'prokljuvio' Milanovića:"On domoljuban?...svašta..foler" Empty Re: Dejo Jović 'prokljuvio' Milanovića:"On domoljuban?...svašta..foler"

Post by Guest Mon 26 Oct - 9:54

Mene jedino brine ako hrvatski birači STVARNO vjeruju da se kvartovski ŠMINKER promjenio - vjerovatno bi i sada još bio  " PREMLAD " ako bi slučajno izbila neka ozbiljna situacija , pa bi brzo tražio svoga TAJU da ga opet ( preko HDZa ) smjesti negdje na siguran pričuvni položaj u EU i od tamo nam daje neograničenu domoljubnu ljubav - podršku  prema svima nama i našoj nam dragoj Hrvatskoj gdje je on postavio LJESTVICE na vrlo visoke razine - tu nemaju što da traže fičfirići - ako nisi mlatnio bar 6 -7 nula iza nekog broja ne možeš ući u KLUB !!

Meni ga je naprosto OGAVNO slušati - znam da mulja i laže samo zbog izbora - no- za ovakvo nešto moraš stvarno imati ŽELUDAC - izgleda da većina političara nema želuca  - osim kada treba negdje baciti neku MEZU za nekom  prepunom trpezom !!

PLJUC !!


Last edited by redder4 on Mon 26 Oct - 9:55; edited 2 times in total (Reason for editing : tekst)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dejo Jović 'prokljuvio' Milanovića:"On domoljuban?...svašta..foler" Empty Re: Dejo Jović 'prokljuvio' Milanovića:"On domoljuban?...svašta..foler"

Post by dijagram Mon 26 Oct - 9:56

I mi se rugamo deji jer pati za jugom ,a mrzi Hrvatsku.
dejo turcine napusi  se ...
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18696
2015-08-09


Back to top Go down

Dejo Jović 'prokljuvio' Milanovića:"On domoljuban?...svašta..foler" Empty Re: Dejo Jović 'prokljuvio' Milanovića:"On domoljuban?...svašta..foler"

Post by melkior Mon 26 Oct - 10:21

vuksadinare wrote:http://www.dnevno.hr/vijesti/dejan-jovic-prokljuvio-milanovica-se-domoljubnim-govorima-ruga-hdz-u-zapravo-je-sarkastican-847594
Jebe mi se jel domoljuban, dok izbjeglice šalje na sve moguće načine u Sloveniju, ima moj glas bom
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Dejo Jović 'prokljuvio' Milanovića:"On domoljuban?...svašta..foler" Empty Re: Dejo Jović 'prokljuvio' Milanovića:"On domoljuban?...svašta..foler"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum