ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krivokapić : Đukanovićeva suradnja sa ustašama neće nas spriječiti da mi četnici uvedemo CG u EU

Go down

Krivokapić : Đukanovićeva suradnja sa ustašama neće nas spriječiti da mi četnici uvedemo CG u EU Empty Krivokapić : Đukanovićeva suradnja sa ustašama neće nas spriječiti da mi četnici uvedemo CG u EU

Post by RayMabus 12/9/2021, 10:47

O da hoće. Vi ste šta se Hrvatske tiče blokirani a Đukanović ima podršku.

https://balkans.aljazeera.net/news/balkan/2021/9/11/kabinet-krivokapica-izvjesni-jedino-predsjednicki-izbori

Krivokapiću optužen si za izdaju Crne Gore a presuda ti glasi ovako :

Ne slanjem vojnog izaslanika Cg na proslavu Oluje podržao si srpsku okupaciju djelova Crne Gore u kojoj većinom žive Srbi te se ne slažeš da CG kao država ima pravo osloboditi svoj teritorij.

Nadalje optužujem te da si se infiltirao u vrh vojske Crne Gore i da postavljaš rusku pravoslavnu crkvu na zapovjedna mjesta vojske članice NATO-a.

Sine nemaš ti pojma s kim ti imaš posla. Saznati ćeš uskoro.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Krivokapić : Đukanovićeva suradnja sa ustašama neće nas spriječiti da mi četnici uvedemo CG u EU Empty Re: Krivokapić : Đukanovićeva suradnja sa ustašama neće nas spriječiti da mi četnici uvedemo CG u EU

Post by RayMabus 12/9/2021, 11:13

Otiđi svojoj SPC i Vučicu. Svojima. Nisu ti se ni ispričali šta su ti na sina repetirali pištolj a to je poruka.

https://www.vijesti.me/vijesti/politika/565967/poruka-premijeru-cim-nema-izvinjenja

Sad će pritisak na tebe jer nisi dovoljno četnik.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Krivokapić : Đukanovićeva suradnja sa ustašama neće nas spriječiti da mi četnici uvedemo CG u EU Empty Re: Krivokapić : Đukanovićeva suradnja sa ustašama neće nas spriječiti da mi četnici uvedemo CG u EU

Post by RayMabus 12/9/2021, 11:30

I onda ako ćemo pričat o izdaji koju ti spominješ , prvo ja kao Hrvat iz Hrvatske nikako ne mogu biti izdajnik CG ni da oću. Hrvati u Cg se drže svoga. Ta neće valjda glasat za četnike ?

Drugo ti si Srbin iz Cg kojeg je postavio pokojni Radović. Potoisao si rezoluciju o genocidu o Srebrenici iako znaš da je to na štetu imiđa Srbije kao države. Još nisi potpisao ni crkveni zakon između Spc i vlade nego nešto mudruješ.

Ako negdje ima izdaje ja je samo vidim u tebi. Zato te i ne vole ti tvoji.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Krivokapić : Đukanovićeva suradnja sa ustašama neće nas spriječiti da mi četnici uvedemo CG u EU Empty Re: Krivokapić : Đukanovićeva suradnja sa ustašama neće nas spriječiti da mi četnici uvedemo CG u EU

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum