ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krivokapić : U vojsci Crne Gore neće biti mjesta za politiku

Go down

Krivokapić : U vojsci Crne Gore neće biti mjesta za politiku Empty Krivokapić : U vojsci Crne Gore neće biti mjesta za politiku

Post by RayMabus 15/1/2021, 22:25

Ajd nije da vam vjerujemo al neka i vas malo.






https://mondo.me/info/Crna-gora/a905794/KRIVOKAPIC-U-Vojsci-nece-biti-mjesta-za-politiku-VIDEO.html
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Krivokapić : U vojsci Crne Gore neće biti mjesta za politiku Empty Re: Krivokapić : U vojsci Crne Gore neće biti mjesta za politiku

Post by RayMabus 15/1/2021, 22:34

Šta ne volim kad me netko pravi budalom. U Americi dođu Demokrati il Republikanci na vlast odma sutra se smjenuje kompletni zapovjednici sektora i obavještajni službi i dolaze partijaski ljudi na ta mjesta.

Nemoj mi to radit. Nemoj me pravit budalom. To ti je opasno.

Sad ćeš fino posrbit vojsku a svoje u vojsci unaprijedit za čin više dok još možeš i dok si na vlasti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Krivokapić : U vojsci Crne Gore neće biti mjesta za politiku Empty Re: Krivokapić : U vojsci Crne Gore neće biti mjesta za politiku

Post by RayMabus 15/1/2021, 23:13

Ne očekujem ove godine predstavnike vojske Crne Gore na proslavi Oluje. Od nekog tko veliča Radovića koji je blagoslivlja granate na Dubrovnik jako dobro znam šta treba očekivati.

Normalno da ćete dobiti odgovor od Hrvatske na to šta se ne slažete s tim da je Hrvatska imala pravo osloboditi svoj teritorij.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Krivokapić : U vojsci Crne Gore neće biti mjesta za politiku Empty Re: Krivokapić : U vojsci Crne Gore neće biti mjesta za politiku

Post by RayMabus 15/1/2021, 23:31

Kad to napraviš a napravit ćeš jer ne možeš protiv srpstva kojem i sam pripadaš sve tvoje izjave kako si ti i tvoja vlada privrženi Nato vrijednostima padaju u vodu.

NATO vrijednost je i poštivanje suvereniteta i teritorijalne cjelovitosti svih NATO članica a ti češ neslanjem predstavnika vojske CG na proslavu Oluje upravo pokazati da ne stojiš iza toga.

Gledamo vas.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Krivokapić : U vojsci Crne Gore neće biti mjesta za politiku Empty Re: Krivokapić : U vojsci Crne Gore neće biti mjesta za politiku

Post by RayMabus 15/1/2021, 23:46

Vidimo se na proslavi Oluje.

Ne pojaviš li se znaš šta slijedi.

Prestani vojnim licima pričat priče. Opasno je ić njih pravit budalama. Nisu oni tvoje nepismene ovce.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Krivokapić : U vojsci Crne Gore neće biti mjesta za politiku Empty Re: Krivokapić : U vojsci Crne Gore neće biti mjesta za politiku

Post by RayMabus 15/1/2021, 23:52

I onda češ se pitat šta te je snašlo ?

Lažeš.

Lažeš najvećoj vojnoj sili na planeti.

Izgubio si kredibilitet i njihovo povjerenje i netko je potpisao tvoje uklanjanje.

Prosto ko pasulj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Krivokapić : U vojsci Crne Gore neće biti mjesta za politiku Empty Re: Krivokapić : U vojsci Crne Gore neće biti mjesta za politiku

Post by RayMabus 16/1/2021, 00:02

Istovremeno češ svima onima koji su ti oporba u CG dati do znanja da ti i tvoja vlada nemate ništa protiv srpske okupacije drugih država.

Jao jao
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Krivokapić : U vojsci Crne Gore neće biti mjesta za politiku Empty Re: Krivokapić : U vojsci Crne Gore neće biti mjesta za politiku

Post by RayMabus 16/1/2021, 00:05

A znam tko te je doveo na vlast i tko te drži na vlasti većinom u parlamentu.

Zato je to tako teško jer ako pošalješ ....onda su ovi šta su te doveli i drže na vlasti ljuti i proglasit čete izdajnikom srpstva.

Vidimo se na proslavi Oluje.

Ili možda ne.

Šta god izabereš ja pobijeđujem.

Ili ćeš se povinit mojoj komandi il te neće biti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Krivokapić : U vojsci Crne Gore neće biti mjesta za politiku Empty Re: Krivokapić : U vojsci Crne Gore neće biti mjesta za politiku

Post by RayMabus 16/1/2021, 00:16

Meni je svaki scenarij dobar.

Da imam šta protiv vas ne bi ni imali uopće ovaj test.

Ili ćete branit Cg od svih agresora a to uključuje i Srbiju ili vas mičem.

Zar stvarno vjerujete u to da ćete zapovijedati u lukama ako se tamo ne pojavite ?

Stvarno ?

RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Krivokapić : U vojsci Crne Gore neće biti mjesta za politiku Empty Re: Krivokapić : U vojsci Crne Gore neće biti mjesta za politiku

Post by RayMabus 16/1/2021, 02:17

Mogu odma razmišljat o ujedinjenju sa Srbijom i RS ako se ne pojave jer isto šta vrijedi za Hrvatsku vrijedi i za druge države naokolo uključujući i samu Crnu Goru.

Fino će stvorit neprijatelje oko sebe jer nisu ni ovi drugi baš toliko blesavi.

Vulin im se odma može prijavit za ministra obrane Crne Gore.

Jedino im je problem šta je Crna Gora u Nato pa ih muči kako to da je vrate natrag pod srpsko ozemlje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Krivokapić : U vojsci Crne Gore neće biti mjesta za politiku Empty Re: Krivokapić : U vojsci Crne Gore neće biti mjesta za politiku

Post by RayMabus 16/1/2021, 02:46

Smjenjen glavni general kopnene vojske Crne Gore


https://www.bl-portal.com/region/smijenjen-nacelnik-generalstaba-vojske-crne-gore-dragutin-dakic/

Znam ja šta njih češe.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Krivokapić : U vojsci Crne Gore neće biti mjesta za politiku Empty Re: Krivokapić : U vojsci Crne Gore neće biti mjesta za politiku

Post by RayMabus 16/1/2021, 02:48

U vojsci Cg neće biti mjesta za politiku. Jok ma kakvi. Odma smjena na čelu kopnene vojske.


https://borba.me/ministarka-odbrane-olivera-injac-krece-u-ofanzivu-iz-vojske-prvi-leti-nacelnik-generalstaba/


Triba svoje četnike stavit. Prvo i osnovno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Krivokapić : U vojsci Crne Gore neće biti mjesta za politiku Empty Re: Krivokapić : U vojsci Crne Gore neće biti mjesta za politiku

Post by RayMabus 16/1/2021, 04:00

Namjerno ih triba pustit da vladaju bar još deset mjeseci tako da kad dođe Oluja nek pokažu svoje pravo lice svima i koliko njima znači onaj dio da će poštivati obaveze NATO i suverenitet i teritorijalnu cijelovitost svih članica NATO-a.

Albanci će biti oduševljeni s tim činom a taman njihovi na vlasti u Americi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Krivokapić : U vojsci Crne Gore neće biti mjesta za politiku Empty Re: Krivokapić : U vojsci Crne Gore neće biti mjesta za politiku

Post by RayMabus 16/1/2021, 06:13

Razgovor s novom ministricom obrane Crne Gore

https://www.vijesti.me/amp/501605/intervju-injac-partija-vise-nije-kljuc-za-napredovanje-u-vojsci-ocekujem-da-djukanovic-hitno-zakaze-savjet


Malo smo ekonomski u kurcu pa ćemo ove godine radit samo sječu Đukanovićevi kadrova a postavljat svoje.

Ma vidi vidi tko bi se tome nadao. Krivokapić : U vojsci Crne Gore neće biti mjesta za politiku 1f602
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Krivokapić : U vojsci Crne Gore neće biti mjesta za politiku Empty Re: Krivokapić : U vojsci Crne Gore neće biti mjesta za politiku

Post by RayMabus 16/1/2021, 06:34

Mornarica opet izvisila.

https://www.google.com/amp/s/www.vijesti.me/amp/421889/mornarica-opet-izvisila-a-samo-durmitor-borbeno-sposoban

Mornarica skupa igračka.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Krivokapić : U vojsci Crne Gore neće biti mjesta za politiku Empty Re: Krivokapić : U vojsci Crne Gore neće biti mjesta za politiku

Post by RayMabus 16/1/2021, 06:52

Krivokapić : U vojsci Crne Gore neće biti mjesta za politiku 5288707_zdravkokrivokapidritanabazoviioliverainjacposjetakasarnimilovanaranoviudanilovgradu-50838054672-o_ff



https://www.google.com/amp/s/amp.dw.com/hr/crna-gora-u-utrci-u-naoru%25C5%25BEanju-na-balkanu/a-51146124
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Krivokapić : U vojsci Crne Gore neće biti mjesta za politiku Empty Re: Krivokapić : U vojsci Crne Gore neće biti mjesta za politiku

Post by RayMabus 16/1/2021, 07:01

Krivokapić : U vojsci Crne Gore neće biti mjesta za politiku 2018-10-03-Donacija-oklopnih-vozila-003

https://m.cdm.me/politika/njemacka-poklonila-crnoj-gori-vozila-vrijedna-oko-22-milona-eura/
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Krivokapić : U vojsci Crne Gore neće biti mjesta za politiku Empty Re: Krivokapić : U vojsci Crne Gore neće biti mjesta za politiku

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum