ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sta je najveci problem u danashnjoj Hrvatskoj?

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Sta je najveci problem u danashnjoj Hrvatskoj? - Page 2 Empty Re: Sta je najveci problem u danashnjoj Hrvatskoj?

Post by Guest 9/22/2021, 07:11

Neznam jesu li gori rvati slaaavooonci svrbi bosanci ercegovnjari turci cigani ili šiptari...

Guest
Guest


Back to top Go down

Sta je najveci problem u danashnjoj Hrvatskoj? - Page 2 Empty Re: Sta je najveci problem u danashnjoj Hrvatskoj?

Post by Guest 9/22/2021, 08:02

Usput da ti pojasnim Cigo. Nemoj niti pomišljati da ću čitati tvoje litanije i erotske pripovjetke.

Cigo dopali na Floridu i umjesto da kupi RV on tu gnoji po rvackom forumu koji je udaljen 10 svjetlosnih godina od floride.

Ajd barem nahrani aligatore u Evergladesu. Žrtvuj se.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sta je najveci problem u danashnjoj Hrvatskoj? - Page 2 Empty Re: Sta je najveci problem u danashnjoj Hrvatskoj?

Post by mentalitet 9/23/2021, 14:41

violator wrote:
Gnječ wrote:Alo cigo 10 iljada km si udaljen od radioaktivnog otpada i opet gnojiš o rvatnama. Odi malo po USA kupi si RV . Uđi u prvi fast food i nađi si jednu krmačicu i putujte jebla te rvacka.


Da, to bi bilo odlicno. Njegova izabranica i on putuju SADom, mijenjaju krajobraze, raspolozenja, slusaju glazbu, a noci su im bremenite putenom ljubavi. E to mu i ja iskreno zelim! :)

Zajebavash ha??Pa evo da dam oglas u novine javilo bi se 100 ali nije u tome fora niti u putenoj ljubavi nego ja sam praktichan i racionalam tip (u prevodu rachundzija)
jer zamisli pukne mi guma na kamperici i moram je mijenjati tamo negdje u Siera Madre ..ona izadje i neshto kvoca...kao treba to ovako ,,,treba onako a nikako kako ja radim...i shta bi mi drugo preostalo nego da je ostavim vukovima i medjedima u tim planinama.Znam kuhat i to jako dobro,,,znam vozit to chudo od 33 fita..znam sve popraviti od auta do kamperice..znam kuda idem planski ..a bogami znam i drkat...tak da koji ce mi kurac zensko .Imam frenda zivi u Italiji ..nudi pola love kao ulog da putuje samnom..Vrhunski intelektualac i umjetnik,,,zaduzio je italijansku likovnu kulturu,,Imao bih od njega shta nauchiti ali je jeben tip slichan Esku..stalno bi se svadjao sa nekim a kad nema sa kim onda to radi sam sa sobom...e i njega bi ostavio tamo negdje u Jelou stonu da ga pojedu medjedi i vukovi..Daklem,,,morat cu sam...Nabavit cu sharplaninca..sachmaricu,,,snajper i kolt shto ga je nosio Vajat Erp..Imam profesionalnu video opremu koju znam dobro koristiti..stavim sanduk pchela u donji dio pa ih pushtam na pashu kad dodjem na divlja mjesta a navecher zatvaram kao kokoshi..tak da imam shecer za kavu (probaj sladiti kavu sa medom pa cesh znati o chemu pricham)..Otvorim Blog a preko Starlinka imam vezu sa svijetom..Evo ti neshto slichno shto su drugi vec napravili samo shto ja ne mislim putovati permanentno 10 godina kao ovi ljudi nego mozda jedno dvije tri godine ..Evo link a tu je toliko tema pa pazi da se ne zanesesh i nemoj pokazivati Esku jer on obozava chitati duge chlanke na engleskom jeziku jer ga hrvatski iritira pa odmah pobjesni..Chudne ste vi koze u horoskopu..:::))))

https://roadslesstraveled.us/

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-06


Back to top Go down

Sta je najveci problem u danashnjoj Hrvatskoj? - Page 2 Empty Re: Sta je najveci problem u danashnjoj Hrvatskoj?

Post by Guest 9/23/2021, 20:35



Plaši te probušena guma? Koja si ti pičkica.

Gle ovog gringosa koji ima balls of steel ide u lov na krokodile u šlapama u močvaru i sa bocom tekile. Sva sreća da su krokodili bili siti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sta je najveci problem u danashnjoj Hrvatskoj? - Page 2 Empty Re: Sta je najveci problem u danashnjoj Hrvatskoj?

Post by mentalitet 9/25/2021, 09:38

Gnječ wrote:

Plaši te probušena guma? Koja si ti pičkica.

Gle ovog gringosa koji ima balls of steel ide u lov na krokodile u šlapama u močvaru i sa bocom tekile. Sva sreća da su krokodili bili siti.

Jebem te neiskusna ...probushena guma moze biti fatalna ..jer ako nisi znao a koliko znam bio si (mada nisi nishta skuzio) na CW sa onom svojom scientology sektom koji se jeby ko patzovi bez gume...tak da ..sad ti je valjda jasnije..Elem nikakvi krokaci ne zive u Meksichkom zalivu jer da zive ti im zasigurno ne bi izbjegao dok si kvasio svoju debelu shupchinu u moru na CW..
Inache ovih dana sam bash na vagi da kupim neshto ovako...jebe me to shto sam nauchio na konfor,,a i ako jedna guma pukne ima josh pet..Eto..
Palo mi napamet mogo bi SARU zvrcnut ii povest je sa sobom ona ne voli gume..;::))))

Ima pun kurac slika.

https://www.rvtrader.com/listing/2017-Keystone-Fuzion-414-5017358122

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-06


Back to top Go down

Sta je najveci problem u danashnjoj Hrvatskoj? - Page 2 Empty Re: Sta je najveci problem u danashnjoj Hrvatskoj?

Post by Guest 9/25/2021, 10:12

Sta je najveci problem u danashnjoj Hrvatskoj? - Page 2 Crocs

Crocodiles enjoy some beach time in Oaxaca.

Ne nema ih yeah... ovaj youtuber je imao ludu sreću.

In the absence of people, crocodiles take over Oaxaca beaches
With the tourists away the crocs come out to play

https://mexiconewsdaily.com/news/coronavirus/crocodiles-take-over-oaxaca-beaches/

Woman in serious condition after crocodile attack in Oaxaca
Sisters from the UK were on a bioluminescence tour of a lagoon near Puerto Escondido

https://mexiconewsdaily.com/news/woman-in-serious-condition-after-crocodile-attack-in-oaxaca/

‘No entry — crocodiles only:’ Oaxaca lifeguards watch out for reptiles too
It's believed that the crocodile wants to return to a lagoon but is scared off by people
Published on Thursday, November 26, 2020
256
SHARES
Lifeguards in Puerto Escondido, Oaxaca, have created a 100-meter-wide “no people” zone between two of the city’s beaches for a stranded crocodile in the hopes that it can return to a nearby lagoon.

The crocodile has been swimming in the waters off Bahía Principal and Marinero Beach for several days. It was first discovered by a sunbather, who took pictures of it as the reptile tried to enter the beach but got scared off by the presence of people and retreated to the ocean, where it has remained.

The lifeguards who created the crocodile crossing, a restricted area lined with poles and police tape, hope to lure the the 2-meter-long reptile onto dry land and relocate it where they think its destination is: the lagoon in the vicinity of a nearby bridge.

Well accustomed to dealing with crocodiles — American crocodiles are common in the area — the lifeguards said they created the restricted zone after hearing about the crocodile and then spotting it themselves in the water near the shoreline.

They believe it wants to cross land to get to the lagoon but say the animal will stay in the ocean waters as long as it can see humans — hence the no-people zone.

“If it sees people moving on the beach,” he said, “it will go back to the ocean.”

The lifeguards say they have informed local authorities and tourism officials of the situation. Their decision to create the zone is a temporary solution to get the crocodile where it needs to go with the least amount of trauma to the animal.

“It’s so it has confidence and can leave the waters calmly,” said Godofredo Vázquez Bohórquez, the city’s lifeguard coordinator. “If we can trap it to relocate it, that would be easier than trying to do so in the ocean.”


avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sta je najveci problem u danashnjoj Hrvatskoj? - Page 2 Empty Re: Sta je najveci problem u danashnjoj Hrvatskoj?

Post by mentalitet 9/26/2021, 02:36

Daj nemoj me jebat sa tim forama ...to prodaji ovima ovdje koji ne znaju gdje je Pushca gornja a kamo li Pushca Donja..Halo Kroki...u Meksichkom zaljevu nema ni jedan jedini krokodil a ove tvoje shto si poslao sam samo letimichno pregledao i doshao do ovoga Puerto Escondido, Oaxaca.Guglaj jebo te pa cesh vidjeti da je to udaljeno od MZ na hiljade milja.Zna se gdje ima krokica na Floridi i to je uglavnom ogradjeno zicom.Tako bi trebalo i Hrvate..da ne jedu ljude okolo:)))
Elem veca je opasnost od pitona nego od krokodila koji chak i krokodile gutaju..proshirili su se skroz do Sarasote iz Everglejdsa.Kada vozim za Majami preko te teritorije bogami nije mi svejedno.Jednom sam vidio kako je neki drogirani sletio sa ceste ..probio zichanu ogradu i uletio u teritorij za krokodile.Auto je bio na krovu do pola u vodi...Stotine ljudi stoji i gleda a nitko ne smije preko ograde ..Shupak se stisno..a bogami ja sam samo projurio..Tak da ...interesantno je zivjeti na Floridi i sigurnije nego u Hrvatskoj...tamo ima puno ljudskih krokodila a bara mala...bogami ovdje je Everglejds veci od Hrvatske tak da nema frke plus toga su ogradjeni zicom pa nisu opasnost za nikoga kada usporedish sa hrvatima ...machiji kashalj...

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-06


Back to top Go down

Sta je najveci problem u danashnjoj Hrvatskoj? - Page 2 Empty Re: Sta je najveci problem u danashnjoj Hrvatskoj?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum