ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sta je najveci problem u danashnjoj Hrvatskoj?

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Sta je najveci problem u danashnjoj Hrvatskoj? Empty Sta je najveci problem u danashnjoj Hrvatskoj?

Post by mentalitet 10/8/2021, 20:36

Stalno me neshto goni da razmishljam o virtualnom svijetu i pojedinim likovima koji se motaju po njemu.Znam i shvacam dosta toga koji su uzroci takvog ponashanja ali mi nije jasno da neki likovi ni nakon skoro 20 godina "zivota"u ovome virtualnom svijetu i unatoch dostupnosti informacija nisu se pomakli ni milimetar od svoga poimanja svijeta trazeci uvijek krivicu i uzroke sopetvene mentalne nazadnosti i primitivizma.Zato sam odlucio da otvorim jednu malu shkolu za 'rvate posebno one polupismene koji razumijuu engleski a za one koji ga ne razumiju ionako nema spasa jer je to dokaz da njihovi mozgovi ne mogu nishta nauchiti pa ni taj najgluplji jezik na svijetu koji i jeste postao glavni jezik danashnjice jer su ga kreirali oni kojima je bilo stalo da ga razumiju samo budale kao shto sam ja..No , o tome cemo kasnije ako mi padne napamet a sada bih ipak pocheo da kopam hrvatske korijene mrznje i ludila..naravno ne svih hrvata jer takvi skoro i nema ovdje jer oni imaju pametnijeg posla nego se druziti i dokazivati budalama da je crno crno a bijelo bijelo i da 2+2=4 a ne 7. Za pochetak znam da ce neki poslushati ovo do kraja iz chiste radoznalosti jer odavno poznato da je radoznalost prvi znak inteligencije.a drugi opet nece ni moci uz najbolju zelju to preslushati zbog ne poznavanja kako rekoh najclupljeg jezika na svijetu,a oni treci kome je i namijenjen ovaj topik iako znaju neshto engleskog jezika nece preslushati sve jer ce vec na pochetku reci da je izlaganje ovog gurua pichkin dim.Dakle da krenemo.


What is the Greatest Evil on this Planet?

(Htjeo sam preimenovati Planet na Hrvatsku ali sam odustao iz nekih svojih moralno etichkih razloga.)

https://www.youtube.com/watch?v=-EQO6YMIzqg

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Sta je najveci problem u danashnjoj Hrvatskoj? Empty Re: Sta je najveci problem u danashnjoj Hrvatskoj?

Post by mentalitet 19/8/2021, 04:45

Chekam 100 pregleda da se ochitujem iznova..
Ionako ne shvacate po kurca ..tak da..chekajte Dida mraza..

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Sta je najveci problem u danashnjoj Hrvatskoj? Empty Re: Sta je najveci problem u danashnjoj Hrvatskoj?

Post by mentalitet 23/8/2021, 05:41

Ima vas oko 50_tak kojima sam zanimljiv jer da nisam ne bi ste me pratili..Ajde ..pripisat cu to radoznalosti shto nije negativno ,,naprotiv,,,radoznalost je prvi znak inteligencije ali ni inteligencija nije neshto shto bi se moglo generalno podvesti pod neshto pozitivno.No nema veze ionako su to sve pretpostavke i nagadjanja..
Evo jedan chovjek koji je napravio intervju sa Tudjmanom dok se josh nije znalo da ce sjebati Hrvatsku..
Elem ,,interesantno je poslushajte do kraja..Meni je interesantan zato shto ima dosta slichnosti samnom..jer je rekao da se ne druzi sa dosadnim ljudima..Ali ako nishta iskren je,,


https://www.youtube.com/watch?v=Vd4wCQiikCQ

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Sta je najveci problem u danashnjoj Hrvatskoj? Empty Re: Sta je najveci problem u danashnjoj Hrvatskoj?

Post by mentalitet 23/8/2021, 06:27

Jedan Hrvat koji nije isti kao vecina hrvata a zna se shto je AG Matosh mislio o vecini .
Malo edukacije za takozvane veliko 'rvate..Narafski ako imajuu imalo mozga u glavi u shto ja sumnjam..


GORAN ŠARIĆ: Zašto je JUGOSLAVIJA morala umreti? Ko je bio SLOBODAN MILOŠEVIĆ? - DREVNI TRAGOVI 017

https://www.youtube.com/watch?v=5PScDrKo8DE

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Sta je najveci problem u danashnjoj Hrvatskoj? Empty Re: Sta je najveci problem u danashnjoj Hrvatskoj?

Post by mentalitet 1/9/2021, 06:16

Ma u pichku materinu uvijek se ulovim da pricham kinezu francuski a japancu ruski tako mi nekako metaforichki izgleda i zvuchi ovaj moj topik.Naravno..nisam bash gajio neki entijuzazam da cu biti shvacen i da ce me netko razumiti shta ja to zelim i koju poruku poslati posebno onima zakrechenog mozga.Ja sam chovjek kao onaj budistichki propovjednnik koji pokazuje onome studentu svu besmisao njegovih zelja i striemljenja koje se personifikuju u svima nama.Zwlja za moci..imati lovu znachi biti mocan ali u isto vrijeme i mogucnost da nekoga kupish...posebno da imash prijateleje ili ljubav u koju si uvjeren da je prava a koji te "vole" zbog love.To sam sam vec dozivio i moram priznati da su mi to najodvratnije trenutci moga zivota..Ovdje na forumu pokushavam i nadam se da ima razumnijih ljudi koji ce me shvatiti na jedan pravi nachin uz pomoc argumenata i bez nacionalno emocijalnih pripadnosti..dakle hladne glave i uz pomoc logike donositi zakljuchke o onome shto pishem.Naravno..poznajem mentalitet balkanaca jer sam ga studirao godinama od svoje najmladje dobi.Uochio sam vec sa 14 godina tu pokvarenost i licemjerje koje mi se gadilo vishe nego najvece govno na cesti..Taj mentalni smrad kod tih ljudi toliko mi se gadio da sam oduvijek imao neku vrstu odbojnosti prema onima koji suu isticali bezrazlono svoje pripadanje nekom choporu ili nekoj jebenoj naciji.Tuzan sam ..bez zajebancije kada chitam ovdje nek likove koji iznose svoje kak ti neke poglede na svijet a da uopce ne znaju o chemu prichaju.Ta zelja da netko bude poseban nije losha ako to ta ista osoba dokaze svojim delanjem kao neshto shto je vrijedno ne samo za njega nego za i ostatak zajednice u kojoj zivi.Ali vecinom takvih tipova isto kao i na ovome forumu svoja "dostignuca" istichu kao dostignuca kako nekoga zajebati i kako nekome neshto ukrasti ili oteti..Drugi ih slijede zbog toga shto smatraju da se ne treba zamijerati takvim tipovima i onda imate istomishljenike iz koristi.Taj mentalitet koji je rodjen prije tisucu godina uopce se nije modifikovao ili makar modernizirao shto se vidi i na ovome forumu.Optuzuju me da mrzim Hrvatsku iako ja u njaboljoj namjeriukazujem na probleme i mentalni sklop koji ce joj doci glave.Mjesto da me proglase najvecim domoljubom oni mi prikelje neke samo njima poznate neprijateljske fore pa mi daju 3 dana odsustva sa ovog foruma koji mi se gadi..ne razmishljajuci da mi chine uslugu..jer 3 dana ban je smijeshan pa se i djeca smiju na to..Da ne serem previshe nego da kazem otvoreno..Kich ovo je "tvoj" forum i imash pravo da radish na njemu shto god zelish ali sam ti vec davno prije rekao da trebash na njemu napisati ...zabranjen uulaz tim i tim pa bi te vjerojatno dozivljavao kao neshto shto ima logike u mozgu..Banirash me tri dana (tipichna srpska budalsshtina o tri) koja mi fakat ne znache nishta alo mi jebesh inteligenciju jer nisam seljober na tvome nivou koji to moze shvatiti kao neku poruku..Jarane (znam da si bosanceros i po svojim postupcima a i i po izvorima koji su mi dojavili tvoje podrijetlo shto meni ne znachi nishta} ali mi znaci tvoj mentalitet sa kojima ja imam problem a ne sa time tko si i shto si nacionalno,vjerski,ili bojom koze..
Dakle //da predjem na temu..Do sada su svi koji su bili frendovi USA otishli u tri (pazi ovo opet rojka)pizde materine pa i ovaj naj zadnji Avganisatan..Znash zbog chega? Pa zbog toga shto ameri sve svoje "frendove"prvo korumpiraju i na takav nachin s njima upravljaju pa kada ta korupcija dosegne najveci moguci nivo onda narodu pukne pred ochima pa jebu mater svima od reda..E vidish tako ce se desiti i u Hrvatskoj samo malo sporije jer su i hrvati malo mentalno usporeni a onda cu ja biti heroj i predskazatelj buducnosti te jebene hrvatske emoorfne mase..Eto ..mozesh me izbaciti sa "svoga" shto ce mi samo potvrditi ono shto znam o tebi...Da si jedna mala iskompleksirana pichkica.Vidish da sam ja na tvome mjestu ja bi ovkvog tipa iskljuchio za sva vremena ali naravno da mislish da si pametan pa cesh forumskoj javnosti poslati poruku kako si tolerantan i na ovaj upis se necesh ochitovati jer mislish da cesh tako pred forumskom javnoshci ispasti neki baja,,Vec sam vidio takvu vrstu mushkih pichaka koja nemaju muda da se suprostave nechijim argumentima..
Da skratim ..hrvati su vec davno ubili sebe i svoju fashistichku drzavu kroz korupciju koja nije od juucher a u kojoj sam i ja sudjelovao osamdesetih a kasnije i devedesetih.Kada malo bolje razmislim tko bi mogao mrziti takav narod osim budale koji nema makar malo empatije prema mentalnim bolesnicima...A ja fakat ne mrzim,,samo mi zao zato se ovako shutam jakim rijechima da bi pokrenuo sinapse tukama i purama koje misle da je najveca vrijednost srati po svome dvorishtu i biti svoj na tudjem.Eto ovo sam napisao u nastupu revolta prema glupim hrvatima koji su nekada bili glupi srbi..Naravno..znam da nitko nema muda medju vama da mi odgovori jer mislite da cete cutanjem sve zaboraviti i prevazici ..Necete,,jer ima neshto u ljudskom mozgu shto nema nikakve veze sa nacijom rasom ili vjerom.Ima neshto univerzalno shto se zove chista savjest..pa kada to proradi onda cete biti radikalniji od mene ali ne samo na rijechima..a meni je to zao..ET

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Sta je najveci problem u danashnjoj Hrvatskoj? Empty Re: Sta je najveci problem u danashnjoj Hrvatskoj?

Post by Guest 1/9/2021, 11:16

Sta je najveci problem u danashnjoj Hrvatskoj? 50e8d3a3800cc3779a9ea4ebc9a3e332162754c6

:)


____

Nisam sigurna da sam zahvatila smisao teme pa cu ostaviti nekoliko redaka trenutnih misli.


Znas, moji me najdrazi uvijek upozoravaju da zivim u nekom svom baloncicu i da ljude promatram kroz ruzicaste naocale .. cak i kad podivljam i svasta izreknem onima koji pokazuju izrazito malu dozu ljudskosti, obicno to sve izgovorim uvjerena da cu nekako doprijeti do njih. Jer vjerujem da nisu tako losi, jer vjerujem da se tako ponasaju zbog straha, neugodnih iskustava, drugih ljudi koji im nisu pruzali nikakvu podrsku, zapravo sijaset razloga.

No moze li neciji tegoban, tuzan zivot biti opravdanje za niz ruznih stvari koje takvi ljudi izgovaraju, cine? Zasto imamo potrebu necije nemoralne postupke ublaziti njihovom tegobnom osobnom povijescu? Zelimo li time reci da u datim okolnostima, u kojima se ta osoba razvijala, i ne zna drugacije? Zelimo li reci da zbog takvih okolnosti ne mote bolje? Ali kako, onda, opisati one koji su zivjeli mozda i tegobnijim zivotom a nisu iskvareni, nemoralno obojeni?

Je li do sustava u kojem zivimo? Ekonomija, odvratna ekonomija, diktira zivot, tempo, razmisljanja, oblikuje nase umove, kvari ih, izvrce, rasteze. Ljudi se, odjednom, gledaju kroz prizmu trzisne vrijednosti. Dobar si onoliko koliko vrijedis. Ne pretpostavljamo vise njihovu intrinzicnu/unutarnju vrijednost jer su postali samo sredstva za ostvarenje ciljeva, nisu vise svrha.

Te odvratne pukotine ukazuju se upravo u ovo vrijeme divljanja virusa, u tretmanu onih koji razmisljaju pomalo drugacije.. kako je lako citave skupine ljudi oznaciti, zigosati, oduzeti im slobodu razmisljanja, kretanja.. uprijeti prstom, prokazati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sta je najveci problem u danashnjoj Hrvatskoj? Empty Re: Sta je najveci problem u danashnjoj Hrvatskoj?

Post by mentalitet 6/9/2021, 05:57

violator wrote:Sta je najveci problem u danashnjoj Hrvatskoj? 50e8d3a3800cc3779a9ea4ebc9a3e332162754c6

:)


____

Nisam sigurna da sam zahvatila smisao teme pa cu ostaviti nekoliko redaka trenutnih misli.


Znas, moji me najdrazi uvijek upozoravaju da zivim u nekom svom baloncicu i da ljude promatram kroz ruzicaste naocale .. cak i kad podivljam i svasta izreknem onima koji pokazuju izrazito malu dozu ljudskosti, obicno to sve izgovorim uvjerena da cu nekako doprijeti do njih. Jer vjerujem da nisu tako losi, jer vjerujem da se tako ponasaju zbog straha, neugodnih iskustava, drugih ljudi koji im nisu pruzali nikakvu podrsku, zapravo sijaset razloga.

No moze li neciji tegoban, tuzan zivot biti opravdanje za niz ruznih stvari koje takvi ljudi izgovaraju, cine? Zasto imamo potrebu necije nemoralne postupke ublaziti njihovom tegobnom osobnom povijescu? Zelimo li time reci da u datim okolnostima, u kojima se ta osoba razvijala, i ne zna drugacije? Zelimo li reci da zbog takvih okolnosti ne mote bolje? Ali kako, onda, opisati one koji su zivjeli mozda i tegobnijim zivotom a nisu iskvareni, nemoralno obojeni?

Je li do sustava u kojem zivimo? Ekonomija, odvratna ekonomija, diktira zivot, tempo, razmisljanja, oblikuje nase umove, kvari ih, izvrce, rasteze. Ljudi se, odjednom, gledaju kroz prizmu trzisne vrijednosti. Dobar si onoliko koliko vrijedis. Ne pretpostavljamo vise njihovu intrinzicnu/unutarnju vrijednost jer su postali samo sredstva za ostvarenje ciljeva, nisu vise svrha.

Te odvratne pukotine ukazuju se upravo u ovo vrijeme divljanja virusa, u tretmanu onih koji razmisljaju pomalo drugacije.. kako je lako citave skupine ljudi oznaciti, zigosati, oduzeti im slobodu razmisljanja, kretanja.. uprijeti prstom, prokazati.


Ma znam da tebe bas politika i ne zanima jer skoro nikad nisam vidio neki tvoj upis na tu temu pa cu ti odgovoriti pristojno...umal ne lanu::))Pun mi je kurac bilo koje korektnosti pa i politichke...Treba ljudima reci ono shto islish ali na jedan odvratniji nachin pa te ili zaobilaze ili se "krve" sa tobom..
Mada iskreno izgubio sam onu nekadashnju energiju da objashnjavam idiotima da je voda mokra i da je kurac u glavi a ne medju nogama..kuzish..
ali da citiram jednu novinarkuu koju sam nedavno otkrio i koja mi se dopada na koji nachin iznosi svoje opservacije na hrvatsku svakodnevnicu pa je povodom teme POBACHAJ bapisala ovo...


"Cijeli dan sam iskopčana i sad vidim da je glavna tema imaju li silovane žene pravo glasa. Muškarci nas uzeli u usta i ne puštaju. Popizdila sam. Odjebite više od moje maternice i moje pičke, isto tako i od onih moje prijateljice, kolegice, majke, kćeri ili bilo koje druge žene. Ima da nas pustite na miru i poštujete.
A za sve koji će se zgroziti nad mojim rječnikom nek' usmjere svoje zgražanje prema onima što bi gospodarili tuđim tijelom.
Moja maternica, moja stvar, moje tijelo moja stvar, moja pička, moja stvar i nema te sile koja će njome gospodariti."
Danka Derifaj

Koja je skuzila shto je problem kod hrvata pa je nastavila u slichnom tonu udarati tamo gdje su hrvati najtanji..eto ako si se da prochitaj ako ne opet nishta nisi izgubila jer ionako vec i sama znash sve o hrvatskoj zbilji.Tak da kuzish../Nadam se da kuzish,a kako drugachije?Nisi upglu ..je l' tak'?


LJUDI SU BIJESNI; gledaju kako se PLJAČKE provlače, a oni se na sudu ne mogu izboriti ni za MRVICU PRAVDE

http://promise.hr/ljudi-su-bijesni-gledaju-kako-se-pljacke-provlace-a-oni-se-na-sudu-ne-mogu-izboriti-ni-za-mrvicu-pravde/


BJEŽITE IZ HRVATSKE! Uzeo stan namijenjen siromašnima, pa što? Tko od moćnika ne mulja i ne krade? I tko je u zatvoru?

http://promise.hr/bjezite-iz-hrvatske-uzeo-sam-stan-siromasnoj-obitelji-pa-sto-tko-od-mocnika-ne-krade-i-ne-mulja-i-tko-je-u-zatvoru/







_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Sta je najveci problem u danashnjoj Hrvatskoj? Empty Re: Sta je najveci problem u danashnjoj Hrvatskoj?

Post by Guest 6/9/2021, 11:17

Zapravo, zacudio bi se koliko znam biti zainteresirana za drustveno-politicka zbivanja, ostra i politicki nekorektna.. :)

Nisi vidio jer nisi gledao. :p


Kad zivis u Hrvatskoj, ne mozes ne biti inspiriran. Znam za Danku, nedavno sam pogledala njenu reportazu o Thompsonovom teroriziranju sustanara s kojima dijeli zgradu. Moralna nakaznost koja se pretace u razlicita tijela i umove i napucuje ovu moju/nasu zemljicu.

Salji ih u q-rac, Zingo, salji! :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sta je najveci problem u danashnjoj Hrvatskoj? Empty Re: Sta je najveci problem u danashnjoj Hrvatskoj?

Post by mentalitet 7/9/2021, 06:21

violator wrote:Zapravo, zacudio bi se koliko znam biti zainteresirana za drustveno-politicka zbivanja, ostra i politicki nekorektna.. :)

Nisi vidio jer nisi gledao. :p


Kad zivis u Hrvatskoj, ne mozes ne biti inspiriran. Znam za Danku, nedavno sam pogledala njenu reportazu o Thompsonovom teroriziranju sustanara s kojima dijeli zgradu. Moralna nakaznost koja se pretace u razlicita tijela i umove i napucuje ovu moju/nasu zemljicu.

Salji ih u q-rac, Zingo, salji! :)

Ma corava posla...sam sam sebi ponekada odvratan kada vidim sa kakvim tipovima komuniciram..Ali ajde ..uvijek si mislim pa dobro ljudi smo svi ponekada dodjemo u zabludu iz ko zna kojih razloga..Pokushavam odredjene shupke shvatiti ali mi ne ide jer se kosi sa mojom logikom razmishljanja i zivljenja..Tak da ..iskreno mislim da je sve shto sam do sada napisao na forumu jedan Sizifov posao..Shvatio sam kroz svoju obitelj u kojoj ima takvih kretena da ne mogu vjerovati da smo iz iste pichke ispali..A svaka obitelj ima kod sebe barem jednog takvog,,,shto bi rekli zagorci,,,Svaka hiza ima svoga kriza a hercegovci bi dodali a moja ima cijelu kapelicu..Ma interesantni su mi ti mentaliteti koje susrecem i ovdje ali ih se klonim i ne dozvoljavam im da mi pridju blize od tri metra ne radi korone koja je pichkin dim za njih,,,nego zbog njihovog nachina da ti se priblize i neshto ushicare..Nevjerojatno kako ljudi liche jedni na druge sa odredjenih podneblja iako su razlichite vjere i nacije..O tome pokushavam da tipkam..Pa jebo te neki dogadjaji koji su se desili na tim prostorima Balkana prije tisucu godina josh uvijek imajuu jak utjecaj na tome podruuchju na svakodnevni zivot..Uzas...Ti si mi simpa kada si romantichna i poetichna...za tebe nije politika i valjanje sa svinjama u blatu..a bogami i meni se sve vishe gadi taj sesvetski smrad (tko nije zivio u Zegeju krajem osamdesetih taj i ne zna koji je to hrvatski smrad)...a jebiga ako postoji hrvatski zrak onda je to taj sesvetski::)))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Sta je najveci problem u danashnjoj Hrvatskoj? Empty Re: Sta je najveci problem u danashnjoj Hrvatskoj?

Post by Guest 7/9/2021, 08:06

The author of this message was banned from the forum

Ponovno? Kome si sad zagolicao stopala? :D

Ma mogu pisati romanticno i njezno ali kad mi probude Klingonku, nema dalje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sta je najveci problem u danashnjoj Hrvatskoj? Empty Re: Sta je najveci problem u danashnjoj Hrvatskoj?

Post by mentalitet 18/9/2021, 16:47

violator wrote:The author of this message was banned from the forum

Ponovno? Kome si sad zagolicao stopala? :D

Ma mogu pisati romanticno i njezno ali kad mi probude Klingonku, nema dalje.

Ma meni je to normalno na ovim virtualnim prostorima da me baniraju a bogami i ti imash takvu navadu kao i Esko..Das chovjeku neku prividnu moc i odmah pochne da vrshi svoju "duznost" po nekim samo njemu poznatim vrijednosnim ljestvicama..Da budem iskren da sam ja OP ja bi banirao 99.9999999 % foruma (podrazumijeva se da bi samo ja ostao i pazio da se netko ne vrati :))
Evo vidish kako sam fin i kulturan prema kulturnom cheljadetu i ne pada mi napamet da te nazovem kuravom ili nechim josh pogrdnijim ali fakat priznajem da mi je to nedostatak koji ne mogu sprijechiti kada mi se na putu nadje neko primitivno i glupo zensko cheljade tada skratim konverzaciju na sa par rijechi...iako kurava i kurva su dva jezichka pojma pa oni koji to ne znaju te dvije slichne rijechi svode pod isti pojam..Kurava je mentalno zaostala osoba koja nije sposobna shvatiti osnovne vrijednosne pojmove koji vaze za sve ljude ,,a kurva je radodajka koja nema vizualnu sposobnost da odredi koji joj se mushkarac dopada a koji ne vec su za nju svi isti i po starosti i po izgledu ,njoj je vazna samo materijalna korist i boli je briga za onoga koji hopsa po njoj da li smrdi ili mirishe...da li ima kakvuu spolnu bolest ili nema ...Kuzish?

A kaja znam na onome forumu gdje vlada onaj bolesnik u jednom trenutku si mi bila tako nekako romantichna da bi te najradje privinuo i natovario na svoja nejaka pleca i odvuko u pecinu da ti pokazujem shishmishe...:))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Sta je najveci problem u danashnjoj Hrvatskoj? Empty Re: Sta je najveci problem u danashnjoj Hrvatskoj?

Post by Guest 18/9/2021, 19:54

Ali, Zing, tebi svako malo dodje da neko zensko bice privines na grudi. :D To ovisi o razini hormona i koju si zenicu trenutno malo ugledas. :p

Ipak, jako je lijepo da si barem kratkotrajno imao romanticne osjecaje umjesto, recimo, odbojnosti, gadjenja. U mojem malom svijetu, ne znaci mi mnogo kako me tko dozivljava, ali tebi je svakako bilo ljepse tako, biti razdragan umjesto ljut ili pun prijezira. :)

E da, znas li da je boginja Mokos zastitnica pcela?  To je njena sveta zivotinja. A imati Mokos na svojoj strani nije mala stvar... ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sta je najveci problem u danashnjoj Hrvatskoj? Empty Re: Sta je najveci problem u danashnjoj Hrvatskoj?

Post by mentalitet 19/9/2021, 06:26

violator wrote:Ali, Zing, tebi svako malo dodje da neko zensko bice privines na grudi. :D To ovisi o razini hormona i koju si zenicu trenutno malo ugledas. :p

Ipak, jako je lijepo da si barem kratkotrajno imao romanticne osjecaje umjesto, recimo, odbojnosti, gadjenja. U mojem malom svijetu, ne znaci mi mnogo kako me tko dozivljava, ali tebi je svakako bilo ljepse tako, biti razdragan umjesto ljut ili pun prijezira. :)

E da, znas li da je boginja Mokos zastitnica pcela?  To je njena sveta zivotinja. A imati Mokos na svojoj strani nije mala stvar... ;)


E jebi ga..ja sam vizualni tip po vokaciji sklon perfekciji kada se radi o zenskim charima u koje spadaju i rijechi koje imaju poetsku tezinu..Narafski da me uzbudjuju prvenstveno inteligentne zene koje nemaju u sebi mrvu pokvarenosti i manipulativne kreativnosti..Ja obozavam lijepu rijech na lijepom mjestu posebno u rechenici koja ima svoju intelektuualnu tezinu ..To mi je afrodizijak..Ali malo je danas na svijetu takvih zena a sve vishe onih prostakuusha sa rashirenim nogama na izvolte...Isprichavam se na napisanim ruznim rijechima ali drugachije ne mogu objasniti takve zene..Ja i dan danas vjerujem da postoje zene koje mogu nazvati dame bez ikakvog uvlachenja i podilazenja niskim strastima..ali posto je i one druge koje normalni muushkarac zaobilazi u shirokom luku shto vazi i za mushki rod..Na nama je da biramo sa kime cemo se druziti ...to sam davno shvatio pa takvim zenama ne dozvolim da mi pridju ni na sto metara blizu jer bi mi zakontaminirale prostor ali i misao o o onim zenama koje poshtuujem iz dna dushe zbog njihovih vrijednosti kojim su me i same nauchile kako se ponashati prema zenama raznih kategorija..Ja mogu biti i sa prostitutkom dobar frend ali mi nikada nece pasti na pamet da imam neshto intimnije sa njom..
Danas sam bio na jednom obiteljskom rockasu i sreo ponovo jednu zenu koja mi se jako dopada i sa kojom sam imao samo kontakt ochima i par izrechenih rijechi..Nislim da je to jedna platonska ljubav koja traje vec godinama.Ona se u medjuvremenu udala i ima dva predivna sina ali uvijek kada se sretnemo pokaze jednu suptilnu paznju prema meni mada je njen muz tu u blizini meni je neugodno ali ona mora da zna kako sam shto radim ..shto mislim..shto planiram..Duga je to pricha ,A najgore je to shto je ona schwabitza po porijeklu a ja o schwabicama fakat imam loshe mishljenje..Ona je razlog i primjer shto nisam iskljuuchiv i shto ne mislim da su svi ljuudi isti..Mada ne izgleda kao tipichna schwabitza ima neshto shto druge schwabitze nemaju a koje sam upoznao u svome zivotu..Ona je neshto posebno.. njezno bice sa predivnim velikim plavim ochima .Valjda su nashe ochi kompatibilne i prepoznajuu se pa smo zato jedno drugome jako dragi ..
Da iz mozga sve dolazi pa i ti hormonalni poremecaji ..Jebiga nismo mi krivi nego je priroda ili Bog koji su smislili sve te programe u nama..Tak da kuuzish kaj sam shtel reci::))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Sta je najveci problem u danashnjoj Hrvatskoj? Empty Re: Sta je najveci problem u danashnjoj Hrvatskoj?

Post by Guest 19/9/2021, 10:21

Najveći problem u današnjoj rvackoj su rvati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sta je najveci problem u danashnjoj Hrvatskoj? Empty Re: Sta je najveci problem u danashnjoj Hrvatskoj?

Post by Guest 19/9/2021, 10:36

Alo cigo 10 iljada km si udaljen od radioaktivnog otpada i opet gnojiš o rvatnama. Odi malo po USA kupi si RV . Uđi u prvi fast food i nađi si jednu krmačicu i putujte jebla te rvacka.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sta je najveci problem u danashnjoj Hrvatskoj? Empty Re: Sta je najveci problem u danashnjoj Hrvatskoj?

Post by Guest 19/9/2021, 17:47

Gnječ wrote:Alo cigo 10 iljada km si udaljen od radioaktivnog otpada i opet gnojiš o rvatnama. Odi malo po USA kupi si RV . Uđi u prvi fast food i nađi si jednu krmačicu i putujte jebla te rvacka.


Da, to bi bilo odlicno. Njegova izabranica i on putuju SADom, mijenjaju krajobraze, raspolozenja, slusaju glazbu, a noci su im bremenite putenom ljubavi. E to mu i ja iskreno zelim! :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sta je najveci problem u danashnjoj Hrvatskoj? Empty Re: Sta je najveci problem u danashnjoj Hrvatskoj?

Post by Guest 19/9/2021, 17:48

Gnječ wrote:Najveći problem u današnjoj Hrvackoj su rvati.

Evo, ispravih.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sta je najveci problem u danashnjoj Hrvatskoj? Empty Re: Sta je najveci problem u danashnjoj Hrvatskoj?

Post by Guest 19/9/2021, 18:09

mentalitet wrote:
Danas sam bio na jednom obiteljskom rockasu i sreo ponovo jednu zenu koja mi se jako dopada i sa kojom sam imao samo kontakt ochima i par izrechenih rijechi..Nislim da je to jedna platonska ljubav koja traje vec godinama.Ona se u medjuvremenu udala i ima dva predivna sina  ali uvijek kada se sretnemo pokaze jednu suptilnu paznju prema meni mada je njen muz tu u blizini meni je neugodno ali ona mora da zna kako sam shto radim ..shto mislim..shto planiram..Duga je to pricha ,A najgore je to shto je ona schwabitza po porijeklu a ja o schwabicama fakat imam loshe mishljenje..Ona je razlog i primjer shto nisam iskljuuchiv i shto ne mislim da su svi ljuudi isti..Mada ne izgleda kao tipichna schwabitza ima neshto shto druge schwabitze nemaju a koje sam upoznao u svome zivotu..Ona je neshto posebno.. njezno bice sa predivnim velikim plavim ochima .Valjda su nashe ochi kompatibilne i prepoznajuu se pa smo zato jedno drugome jako dragi ..
Da iz mozga sve dolazi pa i ti hormonalni poremecaji ..Jebiga nismo mi krivi nego je priroda ili Bog koji su smislili sve te programe u nama..Tak da kuuzish kaj sam shtel reci::))

Lijepe su takve ljubavi, ta jedna tiha pripadnost. Ostaju s nama, nadahnjuju nas, mijenjaju pomalo, podsjecaju na skrivenu narav zivota - tvoje misli utjecu na njenu stvarnost, njene na tvoju. :) I nista drugo. To je dovoljno.


A onda upoznas onu koju mozes slobodno dodirivati i povedes je na epsko putovanje Amerikom! :D




avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sta je najveci problem u danashnjoj Hrvatskoj? Empty Re: Sta je najveci problem u danashnjoj Hrvatskoj?

Post by mentalitet 21/9/2021, 01:58

Gnječ wrote:Alo cigo 10 iljada km si udaljen od radioaktivnog otpada i opet gnojiš o rvatnama. Odi malo po USA kupi si RV . Uđi u prvi fast food i nađi si jednu krmačicu i putujte jebla te rvacka.



Ma gle..imash praf nadji si neku konobaricu pa joj ga daj neka se igra z njime a ti ruku pod glavu i promatraj kakva je u tom poslu.Jebga iako u mnogochemu imamo slichnosti u jednom nemamo a to su konobarice.Moze biti lijepa ko Afrodita al meni se na takve ne dize od kad znam za sebe..Tamo davno ja i moj najbolji frend Roby dosli u neki kafic u Dubravi kad unutra sunce ti jebem zareno mala 19 godina a sise ko ruske rakete samo shto ne ekspodiraju ispod majice.Ma mala ko shecerko slatka po cijelom tijelu a okice kao kod mlade srne.On se zacopa u nju a ja bash onako nezainteresiran cugam na shanku i promatram ga.Veli on meni kasnije, pa pizda mu materina koji je tebi kurac da nisi otishao u pedere..Velim mu Jock..Nego znash onu moju "Nema neosvojive tvrdjave imaju samo loshi napadachi".veli znam to sranje ali mi objasni o chemu se radi..(pravi se blesav) ...pa radi se o tome jebemu mater ako udje sto klipana dnevno u taj kafic svi ce joj se upucavati a od njih sto najmanje 5 ce naci put do njenih sisa i medjunozja...pomnozi to sa mjesec dana pa cesh vidjeti koliko je kuraca proshlo kroz nju.Veli,ma daj jebote sve to voda spere.Rekoh mu,moguce ali me ne iteresiraju niti uzbudjuju lake zene a posebno one koje same sebe ne poshtivaju nego dozvoljavaju da ih svaka budala jashi i hopsa po njima.Moj najbolji frend je proshle godine umro pa vec i zbog toga nemam vishe shto traziti u Hrvatskoj.Cijelu obitelj sam preselio u USA tako da ni sa te strane nemam vishe nikakvu potrebu dolaziti tamo posebno ako srachunam da me to za 3 mjeseca koshta oko 20 tisuca dolara.Kada izrachunam koliko me koshta kamperica sa trakom to je kao da dodjem u Cro 1,5 puta.Tak da sam se odluchio bash na tu varijantu..mada mi je malo sumnjivo odakle ti to znash da mi se mota po glavi vec dugo ta ideja..Ajd moguce je da sam na onome forumu pisao neshto o tome pa sam zaboravio da imash slonovsko pamcenje .
Imam jedan problem a to je previshe ideja imam u glavi pa ih drzim dugo da se kristaliziraju i tek onda mi padne na pamet da ih realiziram.Dugo odugovlachim i analiziram, kombiniram ,pretpostavljam i sva druga sranja koja mi padnu na pamet u ovo malo mozga shto mi je ostalo.Bio sam na pravom putu prije 5 godina kada sam bio u Hrvatskoj zelja mi je bila da kupim neko vece imanje kod Vodnjana...pa sam se dao malo u potragu po okolini toga meni jako simpayichnog gradica i nashao sam ono shto sam trazio..taman da puknem jedno 4 teniska terena veliki bazen i da onda ponudim ovoj mojoj klijenteli u USA dobar odmor sa puno sadrzaja,dobrog vina i dobre klope..Ali sam se predomislio jer sam neshto vidio shto mi se uchinilo da ni Istra vishe nije ono shto je bila (nosim iz mladih dana lijepo sjecanje na Istru i njene ljude,njihovo gostoprimstvo koje je ravno samo makedonskom) jer u to vrijeme se odvijalo nogometno svjetsko prvenstvo i igrala je Engleska protiv Hrvatske.Dakle na onom trgu u Vodnjanu kod vijecnice vec je bio sumrak i bilo mi je dosadno pa sam izashao vani na neko picence.Nisam ni znao da je neki nogometni kurac u toku jer ga ne pratim iz jednostavnog razloga shto danashnji nogometni gledatelji nemaju nikakve veze sa sportom nego su to uglavnom primitivne spodobe koje uzivaju u choporu neshto kao ovdje na forumu kad ti se prikelji neki idiot i pochne da bifla papagajski nauchene rijechi i rechenice.Dakle, na tome trgu vidim na jednoj strani neki kafic i pun kurac hrvatskih zastava a na drugom kraju vidim drugi kafic na kojemu nema ni jedna zastava.Udjem unutra ,par starijih domacih ljudi neshto tiho prichaju TV upaljen,neki turisti slovenci nabrijani prichaju o nogometu ali u nekim pristojnim okvirima i ponashanju.Ajde rekoh ovdje cu ..sjednem vani ..naruchim buteljicu nekog talijanskog vina ..sjednem i promatram kao da sam u kinu..Na onoj strani gdje ima pun kurac zastava divljaci kakve josh nisam u zivotu chuo..Histerichno se deru chuje ih se do Rovinja..a ovi unutra u kaficu u kojem sam ja fino i kulturno navijaju.Dodje boss od kafica (nisam ni znao da je taj tip vlasnik) pozdravi me u prolazu jer je vidio vjerojatno da je ispred mene butelja ne bash jeftinog vina..Nakon jedno 15 minuta evo ti konobarice i nosi neshto prshuta ..kozijeg sira ..par oliva i sve to preliveno (kasnije mi rekli) istarskim maslinovim uljem..Bash me to iznenadilo i zainteresiram se tko je taj chovjek pa mu poshaljem konobaricu da ga pita shto ce popiti..Pio je chovjek pivo ozujsko a na sebi je imao majicu "Treci igrach".Taj slogan mi se jako dopao jer je iskazivao jedan civilizacijski pristup sportu a to ti odmah sve kaze o chovjeku koji je nosi.Pozvao sam ga da sjedne vani za moj stol i tako smo pocheli prichati o svemu,Ja sam mu rekao iskreno zashto sam u Vodnjanu a on mi je rekao neshto slichno u tvome stilu..Rodjeni istrijanin zna kakva je situacija u Istri pa me je onako kulturno upozoravao da se ne zalijecem jer (pokazivao mi je rukom na onaj kafic iz kojega su urlikale neke budale kao da ih neko jebe u dupe) veli Istra vishe nije ono shto je bila i da se ne moze vishe zivjeti normalno kao nekada jer su razni violetni tipovi po partijskoj liniji zaposjeli mjesta u opcini i da oni zare i pale sa financijama..Veli ako ne placash reket poshalju ti inspekciju koja te unishti u roku 5 mjeseci.Veli da se sve svelo na najgoru vrstu "legalne" otimachine i pljachke i to sve "legalno" kroz zakone koje su sami donijeli.Veli ako nisi umrezen badava ti je sve.Jebaji ga ..ja nikada nisam bio umrezen nego sam uvijek bio svoj igrach pa sam sebi drugo jutro pijuci kavicu u tome kaficu konachno donio odluku da se ja i takva Hrvatska nikada necemo voljeti i repektirati.Zao mi je istrijana jer su ljudi sa visokim etichkim i moralno kulturnim standardima koje su divljaci iz Dervente,Doboja ..Hercegovine unishtili za sva vremena.
Poslije sam otishao u Zagreb i sa jednom nashom zajednichkom poznanicom otishao na cugu..mislim da je nogometno prvenstvo bilo zavrsheno..Sutra dan su trebali dochekati reprezentaciju na Trgu.Gledam tu mladost i usporedjujem sa 1991,Kazem sebi bog ti jebo mater nishta se nije promijenilo i ti bi se vracao u takvu vukojeninu..Tako sam ja raskrstio sa Hrvatskom i 'rvatima zauvijek..Nesh od mene vidjeti ni kunu kao shto sam prestao placati porez 1989,,velim sebi nesh ti doprinoositi debeloj azdaji da se goji.Eto kraj priche.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Sta je najveci problem u danashnjoj Hrvatskoj? Empty Re: Sta je najveci problem u danashnjoj Hrvatskoj?

Post by Guest 21/9/2021, 23:11

Neznam jesu li gori rvati slaaavooonci svrbi bosanci ercegovnjari turci cigani ili šiptari...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sta je najveci problem u danashnjoj Hrvatskoj? Empty Re: Sta je najveci problem u danashnjoj Hrvatskoj?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum