ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska

Page 11 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next

Go down

BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 11 Empty Re: BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska

Post by Eroo Tue 10 Aug - 20:55

Sora wrote:
Eroo wrote:
Sora wrote:
Eroo wrote:
niels wrote:
Eroo wrote:
niels wrote:*Bilo kako bilo, Hrvati mogu sami sebi biti najveći oslonac. Koliko je momaka iz Herceg-Bosne 1991 išlo u obranu Hrvatske?

**Koliko je Hrvatska udomila Hrvata iz BiH?
Ovo ti nije trebalo potezati na ovoj temi.
Iznenadio bi se kad bi ti odgovorio sa službenim podacima na oba postavljena pitanja.
Mogu ti samo djelomično odgovoriti na drugo pitanje :
-Puno više ih je udomila Njemačka. Ako ovome dodam ostale zapadne zemlje, onda sam umjesto
"puno više" mogao komotno napisati "većinu".

PS: Možda i nisi imao namjeru pitanja postaviti ovako kao što si ih postavio. Može se ih razumjeti na dva načina.
     Udomi se  psa lutalicu. :D

Odlično, Danke Deutchland!

Nego kako su došli do Njemačke? Teleportom? Koja je bila primarna zemlja udomiteljica bez ikakve garancije da će druge zemlje podnijeti svoj udjel?

Ne znam za pogodni termin, da ovo zvuči loše…ni “zbrine” nije najsretniji termin. Predložite termin ja sam unaprijed suglasan.

Zbrine je bolje.
Nego, udomila je Hrvatska i 2x više Muslimana s kojima smo bili u ratu.
Domovinski rat je bio integralan i svaka druga priča je podloga za svađu,
a nju pričaju uglavnom  neintegralni Hrvati. Valjda smo već naučili tu lekciju.
s Muslimanima ste bili u ratu koji ste vi izazvali podmuklo zabijajući nož u leđa suborcima s kojima ste se borili protiv srba 
u početku dok nisu došli ŠUŠKOVI psi rata 

udomili Muslimana niste niti jednoga badava 
dolazio je novac iz arapskih država za to 
i konačno svi su bili u tranzitu prema trećim državama 
sva moja familija je završila u SAD I  HOLANDIJI
hrvatska i dan danas niti najbjednijim izbjeglicama nije zanimljiva 

pitajte se zašto
Udomili ih, liječili, školovali im djecu, obukli i naoružali, a gamad nam zabi nož u leđa.
Sve znam iz prve ruke, tako da meni ne možeš prodavati te fore.

PS: Osim tebi i takvih kao ti. Ti se nisi iselila, pitam se zašto?
to kad tvrdi hercegovac udbaš, sigurno je istina , jel tak

niti si odgovorio na pitanje 
hrvatska nije zanimljiva nikome jer nije slobodna zemlja , okupirali je hercegovci i njihovi mafijoze 
eto  to je razlog 

a ja nisam iselila kuiš.. jer mi je svejedno di živim 
ok?

Trenutno u njoj boravi oko 1.1 milijun turista.
Gđa Pejčinović je glavna tanica Europskog vijeća, a gđa Kolinda sljedeće godine preuzima
žezlo za upravljanje NATOm. Nedavno su predsjedavali EU...
Ma čisto su nezanimljivi, posebno nakon što su kupili Bugatti i Porsche...
Koja si ti zloba.

Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 11 Empty Re: BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska

Post by niels Tue 10 Aug - 20:58

Ja bih osobno volio da Hrvatska nije zanimljiva nikome.

Nažalost, nije tako. Hrvatska i Hrvati imaju popriličan “fan club”.
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 11 Empty Re: BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska

Post by mentalitet Tue 10 Aug - 21:04

niels wrote:Ja bih osobno volio da Hrvatska nije zanimljiva nikome.

Nažalost, nije tako. Hrvatska i Hrvati imaju popriličan “fan club”.

Tipichna poruka jednog "intelektualca" mi smo bili napadnuti tako da smo se branili svim i svachim pa zlochina i zlochinaca kod nas nije bilo.Iako je dubrovachki biskup neki dan sasvim neshto drugo izjavio u svezi rata i zlochina koji su pochinjeniu njemu.Tak da pravi Hrvat i katolik morash slijediti misao svoga pastira a ne biti protiv njega jer onda si protiv vjere ,a ako si protiv katolichke vjere onda nisi pravi Hrvat..Kuzish? Preporuchujem ti moju temu na PSIHOLOGIJI https://www.ex-iskon-pleme.com/t47863-sta-je-najveci-problem-u-danashnjoj-hrvatskoj

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 11 Empty Re: BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska

Post by mentalitet Tue 10 Aug - 21:14

Koliko sam ja shvatio iz ove izjave .Hrvati su chinili zlochine iako im je rat nametnut kako on kaze.Slazem se i sa time da je rat nametnut ali po scenariju Zapada i Vatikana koji vas guzi kako mu padne napamet a vi sa zadovoljstvom kmechite i pohotno uzdishete govoreci de ba ucerajte do kraja da svrshimo nemoj te nas jebavat tako njezno..::)) Valjda je i vama pun kurac takvog sexa..!?

https://www.index.hr/vijesti/clanak/nadbiskup-mate-uzinic-za-index-nitko-ne-moze-imati-razumijevanja-za-ustaski-rezim/2295600.aspx


Last edited by mentalitet on Tue 10 Aug - 21:17; edited 1 time in total

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 11 Empty Re: BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska

Post by niels Tue 10 Aug - 21:16

mentalitet wrote:
niels wrote:Ja bih osobno volio da Hrvatska nije zanimljiva nikome.

Nažalost, nije tako. Hrvatska i Hrvati imaju popriličan “fan club”.

Tipichna poruka jednog "intelektualca" mi smo bili napadnuti tako da smo se branili svim i svachim pa zlochina i zlochinaca kod nas nije bilo.Iako je dubrovachki biskup neki dan sasvim neshto drugo izjavio u svezi rata i zlochina koji su pochinjeniu njemu.Tak da pravi Hrvat i katolik morash slijediti misao svoga pastira a ne biti protiv njega jer onda si protiv vjere ,a ako si protiv katolichke vjere onda nisi pravi Hrvat..Kuzish? Preporuchujem ti moju temu na PSIHOLOGIJI  https://www.ex-iskon-pleme.com/t47863-sta-je-najveci-problem-u-danashnjoj-hrvatskoj

Svašta si ti pretpostavio u svojem upisu o meni.

Napisao si da sam intelektualac. Ne znam kako se to postaje, ali ne smatram se intelektualcem, ja kritički promišljam okolnosti oko mene. Ne krivim nikoga za ništa, volio bih da mi je i zemlja i okruženje mirnije. Mislim da je to ljudski.

Napisao si da sam vjernik i katolik. Otkud ti to?

I hvala na ponudi, budem pogledao, ali pisati tamo neću. Od tamo dolaze izvjesne korisnice za koje nisam siguran da li spadaju pod “Psihologija” ili “Psihijatrijski slučajevi”, pa se ovdje prosipaju i sramote.
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 11 Empty Re: BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska

Post by mentalitet Tue 10 Aug - 21:22

Pa vidi se iz tvojih upisa chitajuci izmedju redova.Znash i sam valjda da pishuci o nechemu najvishe pishemo o sebi.Ne treba biti toliko pametan jer ta tvoja floskula o fan club_je tipichna za takozvanu novu hrvatsku elitu.Poruka je shvacena iako bi te vishe cijenio da si malo iskreniji pa to opisao rijechnikom kojim se ja sluzim,,krkanski ali iskreno...Kuzish? No dobro ..ti si Dr.ekonomije pa te ne interesira psihologija potroshacha laznih vijesti iako bi trebalo jer bez toga nema ni pravih ekonomski poteza..Uzivaj i ne opterecuj se,,,vidi se da si fino vaspitan u USA:::))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 11 Empty Re: BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska

Post by niels Tue 10 Aug - 21:29

mentalitet wrote:Pa vidi se iz tvojih upisa chitajuci izmedju redova.Znash i sam valjda da pishuci o nechemu najvishe pishemo o sebi.Ne treba biti toliko pametan jer ta tvoja floskula o fan club_je tipichna za takozvanu novu hrvatsku elitu.Poruka je shvacena iako bi te vishe cijenio da si malo iskreniji pa to opisao rijechnikom kojim se ja sluzim,,krkanski ali iskreno...Kuzish? No dobro ..ti si Dr.ekonomije pa te ne interesira psihologija potroshacha laznih vijesti iako bi trebalo  jer bez toga nema ni pravih ekonomski poteza..Uzivaj i ne opterecuj se,,,vidi se da si fino vaspitan u USA:::))

O čemu ti to??

Kakvo vaspitanje u USA, kakav doktor ekonomije? Ti si ili lud ili si me s nekim pobrkao. Ja samo za tebe znam da si pobrao neki ban prije par dana, ne vidim nikakve pozitivne učinke na tebi. :)

Ni ja ne volim strane izraze usred maternjeg jezika, ali ovaj mi je iz nekog razloga sjeo.
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 11 Empty Re: BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska

Post by Sora Wed 11 Aug - 8:07

mentalitet wrote:Koliko sam ja shvatio iz ove izjave .Hrvati su chinili zlochine iako im je rat nametnut kako on kaze.Slazem se i sa time da je rat nametnut ali po scenariju Zapada i Vatikana koji vas guzi kako mu padne napamet a vi sa zadovoljstvom kmechite i pohotno uzdishete govoreci de ba ucerajte do kraja da svrshimo nemoj te nas jebavat tako njezno..::)) Valjda je i vama pun kurac takvog sexa..!?

https://www.index.hr/vijesti/clanak/nadbiskup-mate-uzinic-za-index-nitko-ne-moze-imati-razumijevanja-za-ustaski-rezim/2295600.aspx
zanimljivo da se radi o riječkom biskupu 

potpuno mi je nerazumljivo i neprihvatljivo da se većina drugih biskupa opredjelila za ustaše 
oni i snose najveću krivnju da je hrvatska toliko desno 
po meni je RH jedna od najdesnijih evropskih država, čisto blizu klerofašizmu.. i nacionalsocijalizmu 

i koliko imam uvida sa sve manje pravih vjernika 
crkve prazne zjape 
moja prijateljica vjernica kaže da uz crkve ode grešnija nego kad je ušla u nju
pop samo politizira i žica lovu

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 11 Empty Re: BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska

Post by marcellus Wed 11 Aug - 8:33

Sora wrote:
marcellus wrote:
Sora wrote:
udomili Muslimana niste niti jednoga badava 
dolazio je novac iz arapskih država za to 
i konačno svi su bili u tranzitu prema trećim državama 
sva moja familija je završila u SAD I  HOLANDIJI

a tebe ostavili

uglavnom, ostali ste nam dužni poveće hotelske račune. Plus što ste hotele devastirali.

je 
definitivno ste se proslavili humanitarnošću 
još bi i račune za to poslali 

vi svakako bi. Drugi put idite negdje drugdje.

_________________
BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 11 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 11 Empty Re: BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska

Post by jastreb Wed 11 Aug - 16:59

Dodik je jucer pojasnio da Srbi s tom besmislenom optuznicom nemaju nista.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 11 Empty Re: BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska

Post by Šandor Winnetou Wed 11 Aug - 19:14

jastreb wrote:Dodik je jucer pojasnio da Srbi s tom besmislenom optuznicom nemaju nista.
Pa da, oni su je samo predali tužilaštvu BiH prije 15 godina i zaboravili na nju, gdje bi oni imali išta s tim, taman posla!

_________________
BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 11 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19659
2017-12-31


Back to top Go down

BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 11 Empty Re: BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska

Post by mentalitet Wed 11 Aug - 19:49

Sora wrote:
mentalitet wrote:Koliko sam ja shvatio iz ove izjave .Hrvati su chinili zlochine iako im je rat nametnut kako on kaze.Slazem se i sa time da je rat nametnut ali po scenariju Zapada i Vatikana koji vas guzi kako mu padne napamet a vi sa zadovoljstvom kmechite i pohotno uzdishete govoreci de ba ucerajte do kraja da svrshimo nemoj te nas jebavat tako njezno..::)) Valjda je i vama pun kurac takvog sexa..!?

https://www.index.hr/vijesti/clanak/nadbiskup-mate-uzinic-za-index-nitko-ne-moze-imati-razumijevanja-za-ustaski-rezim/2295600.aspx
zanimljivo da se radi o riječkom biskupu 

potpuno mi je nerazumljivo i neprihvatljivo da se većina drugih biskupa opredjelila za ustaše 
oni i snose najveću krivnju da je hrvatska toliko desno 
po meni je RH jedna od najdesnijih evropskih država, čisto blizu klerofašizmu.. i nacionalsocijalizmu 

i koliko imam uvida sa sve manje pravih vjernika 
crkve prazne zjape 
moja prijateljica vjernica kaže da uz crkve ode grešnija nego kad je ušla u nju
pop samo politizira i žica lovu

Ma iskreno i ne pratim tu takozvanu instituciju jer se pokazala kao jedno od najvecih zala kojs su pogodila i unishtila Hrvatskuu.
To je i razumljivo jer katolichki kler je doshao sa kamenjara a u crkvu nisu ishli iz osjecaja vjere u Boga i onoga shto Biiblija propovijeda nego su iz chiste materijalne koristi to chinili.I kako onda ochekivati prosvijecenost i duhovnost od crkve.Oni kada kazu i istinu ja im ne vjerujem.Ako i kazu neku istinu onda je to u sluzbi nechega shto su pripremili kao zamku onoj drugoj strani,zato 90% hrvata misli da je lukavstvo ljudska vrlina.
No zaboravimo crkvu ..ovdje je neshto drugo indikativno shto me uopce ne iznenadjuje nego je potvrda moje dijagnoze koje sam davno izrekao 'rvatima.Kako nikome nije palo na pamet sa ovog foruma da otvori temu na tvrdnju biskupa.Pa naravno kako mogu lazovi i manipulatori citirati ili ako nishta raspravljati o takvim tvrdnjama.To je nemoguce zato shto ne shvacaju da je kritika kljuch svega ,uspjeha ,ozdravljenja i sveukupnog napretka nekoga drushtva.Ne shvacaju da se chak i vocke moraju obrezivati da bi davale bolji rod a divlje i neplodne grane se moraju odstranjivati kao shto to treba raditi i u svojoj zajednicii.Pijavice koje su se zalijepile na vene treba gnijechiti jer ce na krajuposisati svu krv a poslije si mogu sisati kurac kada objekat na koji su se zakachile odapne.Shta ce ta crkva i od chega zivjeti kada josh jedan milion hrvata ode iz te vukojebine?Dakle svjesni su da mora doci do nekog pomirenja na tim prostorima da bi se moglo normalno zivjeti i raditi a ne uzimati josh vishe kredita da bi se nabavilo novo oruzje koje ce posluziti ne hrvatima nego njihovim kreditorima na ovaj ili onaj nachin.Nisu svi u crkvi glupi ali je vecina pokvarena jer da nije digli bi glas protiv placanja zashtite mafijashkom Vatikanu.Zamisli samo od toga se moze godishnje investirati u recimo tvornice za preradu hrane pa se ne bi cijela Slavonija iselila nego bi ze zadrzalo stanovnishtvo pa bi i crkva imala vecu korist od toga nego da kao pijavica sishe hrvatsku krv..Svaka chast pravim vjernicima,imaju moje duboko poshtovanje jer imam presliku iz djetinjstva i znam shto je to pravi vjernik mada ja nikada nisam ishao u crkvu zato shto mi ne treba posrednik sa bogom a tvoja je frendica doshla do pravoga zakljuchka koji sam ja vec u djetinjstvu dokuchio i vidio da vecina popova nema blage veze sa vjerom nego su se tu uljebili jer je za sada to siguran prihod i dobar nachin da se zivi lagodno.Isti tip ljudi su bili i komunisti a sada razni hadezenjare..To je taj lopovski mentalitet koji je najizrazeniji kod hrvata mada ni ostali nisu bolji na Balkanu.Kuzish?Sta me boli kurac ako si vjernik .ako si komunista..ako si clan zlochinachke udruge (HDZ..HOS i ostali kurci palci) vazno mi je da si chist u dushi i dobar chovjek koji ne gleda kako ce koga zajebati i ukrasti nego kako pomoci nemocnima i gladnima.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 11 Empty Re: BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska

Post by mentalitet Wed 11 Aug - 19:52

niels wrote:
mentalitet wrote:Pa vidi se iz tvojih upisa chitajuci izmedju redova.Znash i sam valjda da pishuci o nechemu najvishe pishemo o sebi.Ne treba biti toliko pametan jer ta tvoja floskula o fan club_je tipichna za takozvanu novu hrvatsku elitu.Poruka je shvacena iako bi te vishe cijenio da si malo iskreniji pa to opisao rijechnikom kojim se ja sluzim,,krkanski ali iskreno...Kuzish? No dobro ..ti si Dr.ekonomije pa te ne interesira psihologija potroshacha laznih vijesti iako bi trebalo  jer bez toga nema ni pravih ekonomski poteza..Uzivaj i ne opterecuj se,,,vidi se da si fino vaspitan u USA:::))

O čemu ti to??

Kakvo vaspitanje u USA, kakav doktor ekonomije? Ti si ili lud ili si me s nekim pobrkao. Ja samo za tebe znam da si pobrao neki ban prije par dana, ne vidim nikakve pozitivne učinke na tebi. :)

Ni ja ne volim strane izraze usred maternjeg jezika, ali ovaj mi je iz nekog razloga sjeo.

Isprichavam se ako sam pogrijeshio u procjeni ali si mi zvuchao i stilski i intelektualno kao onaj (ne sjecam se nadimka) "Dr.ekonomije" koji je zbog neke zenske koja ga je proganjala pobjegao sa ovog foruma.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 11 Empty Re: BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska

Post by niels Wed 11 Aug - 19:59

mentalitet wrote:
niels wrote:
mentalitet wrote:Pa vidi se iz tvojih upisa chitajuci izmedju redova.Znash i sam valjda da pishuci o nechemu najvishe pishemo o sebi.Ne treba biti toliko pametan jer ta tvoja floskula o fan club_je tipichna za takozvanu novu hrvatsku elitu.Poruka je shvacena iako bi te vishe cijenio da si malo iskreniji pa to opisao rijechnikom kojim se ja sluzim,,krkanski ali iskreno...Kuzish? No dobro ..ti si Dr.ekonomije pa te ne interesira psihologija potroshacha laznih vijesti iako bi trebalo  jer bez toga nema ni pravih ekonomski poteza..Uzivaj i ne opterecuj se,,,vidi se da si fino vaspitan u USA:::))

O čemu ti to??

Kakvo vaspitanje u USA, kakav doktor ekonomije? Ti si ili lud ili si me s nekim pobrkao. Ja samo za tebe znam da si pobrao neki ban prije par dana, ne vidim nikakve pozitivne učinke na tebi. :)

Ni ja ne volim strane izraze usred maternjeg jezika, ali ovaj mi je iz nekog razloga sjeo.

Isprichavam se ako sam pogrijeshio u procjeni ali si mi zvuchao i stilski i intelektualno kao onaj (ne sjecam se nadimka) "Dr.ekonomije" koji je zbog neke zenske koja ga je proganjala pobjegao sa ovog foruma.

Ahahaha…

Ne, nisam doktor ničega, a i ženske me slabo proganjaju.

Iako ovdje ženska čeljad zna biti opasna. :)
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 11 Empty Re: BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska

Post by mentalitet Wed 11 Aug - 20:08

jastreb wrote:Dodik je jucer pojasnio da Srbi s tom besmislenom optuznicom nemaju nista.

Jebo te nemrem vjerovati kako vas par likova balansira izmedju zla i dobra i kako neko zlo koje ste nachinili drugima za vas je dobro..Pa ne moze tako jarane ...zlo je zlo...a dobro je dobro .Zlo je kada ubijesh i neduznog psa na cesti i to namjerno..a dobro je kada prikochish i pustish zivotinju da zivi..Shvacash li metaforu koju sam napisao?Ja u svome vrtu pazim chak i na gushtere da ih ne nagazim .Nitko nema pravo oduzeti drugome zivot ,posebno nevinim ljudima koji nisu imali mogucnosti da se sklone ispred drogirane i pijane rulje (pa vecina takozvanih boraca na bojishnicama su bili pijana i nadrogirana rulja) bez obzira iz koje su nacije ili vjere.Shvacash li ti da je skrivanje optuznice zlochin i ne donosi nikome nishta dobro,Pa da su na vrijeme osudili tu gamad onda ta gamad ne bi imala shansu da se umrezi i opljachka tvoju zemlju za koju si se navodno borio..Kada shvatite jednom (a mnogi su shvatili pa se zato i ubijaju) da se niste borili za Hrvatsku nego za zapadni neoliberalni kapitalizam onda ako imate i malo mozga bit ce vam neugodno pred samim sobom.Dokaz mozesh anci na svakom koraku..200 obitelji zivi kapitalistichki a skoro svi ostali drugi rmbaju za njih i kopaju po kontejnerima.Jarane ako ne znash ili nisi nauchio u shkoli osnovne temelje civiliziranog chovjeka onda ti je bolje i racionalnije da odesh u knjiznicu i ponovo prodjesh teme o moralu,etici..i ostalim civilizacijski normama do kojih je chovjechanstvo doshlo da bi se moglo zivjeti na nivou ljuudskog bica a ne na nivou zivotinje.Kada imash stav o zlochincima onda ne postoje nashi i njihovi nego postoje samo zlochinci koji nemaju nacionalni predznak zato shto njih boli kurac za naciju .vjeru ..kulturu ..Oni su samo zlochinci koje mozemo nazvati i srpskim i muslimanskim i hrvatskim.Pa da opet ponoviim ..Kada takve osudite i stavite ih tamo gdje im je mjesto vjerujem da ce se ljepshe i opushtenije zivjeti na tome jebenom Balkanu..Ovako samo srljate u josh vecu tragediju koja ce vas na kraju dovesti do istrebljenja..

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 11 Empty Re: BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska

Post by Hektorović Wed 11 Aug - 20:09

Šandor Winnetou wrote:
jastreb wrote:Dodik je jucer pojasnio da Srbi s tom besmislenom optuznicom nemaju nista.
Pa da, oni su je samo predali tužilaštvu BiH prije 15 godina i zaboravili na nju, gdje bi oni imali išta s tim, taman posla!

Osnivanjem Tužiteljstva i Suda BiH sve istrage, njih par tisuća, ratnih zločina su automatski preneseni na razinu BiH. Ovo je pokrenuto 90tih i ostalo u arhivi.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 11 Empty Re: BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska

Post by mentalitet Wed 11 Aug - 20:11

niels wrote:
mentalitet wrote:
niels wrote:
mentalitet wrote:Pa vidi se iz tvojih upisa chitajuci izmedju redova.Znash i sam valjda da pishuci o nechemu najvishe pishemo o sebi.Ne treba biti toliko pametan jer ta tvoja floskula o fan club_je tipichna za takozvanu novu hrvatsku elitu.Poruka je shvacena iako bi te vishe cijenio da si malo iskreniji pa to opisao rijechnikom kojim se ja sluzim,,krkanski ali iskreno...Kuzish? No dobro ..ti si Dr.ekonomije pa te ne interesira psihologija potroshacha laznih vijesti iako bi trebalo  jer bez toga nema ni pravih ekonomski poteza..Uzivaj i ne opterecuj se,,,vidi se da si fino vaspitan u USA:::))

O čemu ti to??

Kakvo vaspitanje u USA, kakav doktor ekonomije? Ti si ili lud ili si me s nekim pobrkao. Ja samo za tebe znam da si pobrao neki ban prije par dana, ne vidim nikakve pozitivne učinke na tebi. :)

Ni ja ne volim strane izraze usred maternjeg jezika, ali ovaj mi je iz nekog razloga sjeo.

Isprichavam se ako sam pogrijeshio u procjeni ali si mi zvuchao i stilski i intelektualno kao onaj (ne sjecam se nadimka) "Dr.ekonomije" koji je zbog neke zenske koja ga je proganjala pobjegao sa ovog foruma.

Ahahaha…

Ne, nisam doktor ničega, a i ženske me slabo proganjaju.

Iako ovdje ženska čeljad zna biti opasna. :)

Onda si miran i spokojan,,i josh se jednom isprichavam::)
Moj savjet ti je sa balkankama samo balkanski..one to obozevaju...pecinski..za kosu u pecinu ..izjebi i shutni u potok neka plivaju krekecu ko zabe::)))))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 11 Empty Re: BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska

Post by niels Wed 11 Aug - 20:12

mentalitet wrote:
niels wrote:
mentalitet wrote:
niels wrote:
mentalitet wrote:Pa vidi se iz tvojih upisa chitajuci izmedju redova.Znash i sam valjda da pishuci o nechemu najvishe pishemo o sebi.Ne treba biti toliko pametan jer ta tvoja floskula o fan club_je tipichna za takozvanu novu hrvatsku elitu.Poruka je shvacena iako bi te vishe cijenio da si malo iskreniji pa to opisao rijechnikom kojim se ja sluzim,,krkanski ali iskreno...Kuzish? No dobro ..ti si Dr.ekonomije pa te ne interesira psihologija potroshacha laznih vijesti iako bi trebalo  jer bez toga nema ni pravih ekonomski poteza..Uzivaj i ne opterecuj se,,,vidi se da si fino vaspitan u USA:::))

O čemu ti to??

Kakvo vaspitanje u USA, kakav doktor ekonomije? Ti si ili lud ili si me s nekim pobrkao. Ja samo za tebe znam da si pobrao neki ban prije par dana, ne vidim nikakve pozitivne učinke na tebi. :)

Ni ja ne volim strane izraze usred maternjeg jezika, ali ovaj mi je iz nekog razloga sjeo.

Isprichavam se ako sam pogrijeshio u procjeni ali si mi zvuchao i stilski i intelektualno kao onaj (ne sjecam se nadimka) "Dr.ekonomije" koji je zbog neke zenske koja ga je proganjala pobjegao sa ovog foruma.

Ahahaha…

Ne, nisam doktor ničega, a i ženske me slabo proganjaju.

Iako ovdje ženska čeljad zna biti opasna. :)

Onda si miran i spokojan,,i josh se jednom isprichavam::)
Moj savjet ti je sa balkankama samo balkanski..one to obozevaju...pecinski..za kosu u pecinu ..izjebi i shutni u potok neka plivaju krekecu ko zabe::)))))

Hvala lijepo, ali ovdje ja samo dijelim savjete.

Imam 82 godine mladiću. ;)
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 11 Empty Re: BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska

Post by mentalitet Wed 11 Aug - 20:14

Hektorović wrote:
Šandor Winnetou wrote:
jastreb wrote:Dodik je jucer pojasnio da Srbi s tom besmislenom optuznicom nemaju nista.
Pa da, oni su je samo predali tužilaštvu BiH prije 15 godina i zaboravili na nju, gdje bi oni imali išta s tim, taman posla!

Osnivanjem Tužiteljstva i Suda BiH sve istrage, njih par tisuća, ratnih zločina su automatski preneseni na razinu BiH. Ovo je pokrenuto 90tih i ostalo u arhivi.

Znachi izvlache se po potrebi i to selektivno?! Pa i to je zlochin.No ne chudim se jer se takve stvari deshavaju svakodnevno u hrvatskom sudstvu a sancerosi su samo tu psinu prekopirali od svojih uchitelja..Hrvatsko cvijece se okurazilo i nauchilo manipulirati .

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 11 Empty Re: BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska

Post by mentalitet Wed 11 Aug - 20:15

niels wrote:
mentalitet wrote:
niels wrote:
mentalitet wrote:
niels wrote:
mentalitet wrote:Pa vidi se iz tvojih upisa chitajuci izmedju redova.Znash i sam valjda da pishuci o nechemu najvishe pishemo o sebi.Ne treba biti toliko pametan jer ta tvoja floskula o fan club_je tipichna za takozvanu novu hrvatsku elitu.Poruka je shvacena iako bi te vishe cijenio da si malo iskreniji pa to opisao rijechnikom kojim se ja sluzim,,krkanski ali iskreno...Kuzish? No dobro ..ti si Dr.ekonomije pa te ne interesira psihologija potroshacha laznih vijesti iako bi trebalo  jer bez toga nema ni pravih ekonomski poteza..Uzivaj i ne opterecuj se,,,vidi se da si fino vaspitan u USA:::))

O čemu ti to??

Kakvo vaspitanje u USA, kakav doktor ekonomije? Ti si ili lud ili si me s nekim pobrkao. Ja samo za tebe znam da si pobrao neki ban prije par dana, ne vidim nikakve pozitivne učinke na tebi. :)

Ni ja ne volim strane izraze usred maternjeg jezika, ali ovaj mi je iz nekog razloga sjeo.

Isprichavam se ako sam pogrijeshio u procjeni ali si mi zvuchao i stilski i intelektualno kao onaj (ne sjecam se nadimka) "Dr.ekonomije" koji je zbog neke zenske koja ga je proganjala pobjegao sa ovog foruma.

Ahahaha…

Ne, nisam doktor ničega, a i ženske me slabo proganjaju.

Iako ovdje ženska čeljad zna biti opasna. :)

Onda si miran i spokojan,,i josh se jednom isprichavam::)
Moj savjet ti je sa balkankama samo balkanski..one to obozevaju...pecinski..za kosu u pecinu ..izjebi i shutni u potok neka plivaju krekecu ko zabe::)))))

Hvala lijepo, ali ovdje ja samo dijelim savjete.

Imam 82 godine mladiću. ;)

Bogami zivahan si chichitza..samo nemoj uzimati vijagru da ne odesh ko Bandic i Lazanski.Ali opet bolje je umrijeti kao jebach nego kao drkadzija...Zar ne? :)))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 11 Empty Re: BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska

Post by Hektorović Wed 11 Aug - 20:17

I toliko o tome :)

[size=48]Objavljujemo zamolnicu upućenu Hrvatskoj: Tužilaštvo BiH se odreklo prava krivičnog gonjenja hrvatskih generala, sve je velika obmana[/size]
U prilogu je dokument koji je Gordana Tadić uputila svojim kolegama u Republici Hrvatskoj od kojih traži da oni preuzmu krivični predmet protiv četrnaest oficira Hrvatske vojske.  Tim aktom Bosna i Hercegovina odriče prava na krivični progon oficira HV-a 


https://istraga.ba/objavljujemo-zamolnicu-upucenu-hrvatskoj-tuzilastvo-bih-se-odreklo-prava-krivicnog-gonjenja-hrvatskih-generala-sve-je-velika-ombana/
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska - Page 11 Empty Re: BIH podigla optužnicu protiv hrvatskig general i časnika zbog Bljeska

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 11 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum