ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

b92: Hrvatska plaža otvorena samo za vakcinisane

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

b92: Hrvatska plaža otvorena samo za vakcinisane - Page 2 Empty Re: b92: Hrvatska plaža otvorena samo za vakcinisane

Post by Eroo 21/7/2021, 00:23

mutava baštarda wrote:
Serbinho-3 wrote:To ti nije po Zakonu, nisam siguran 100%, ali 99,9%. Objasnjavao je i Salvini ovde isto nocas na TV, libera scelta, Constituzione, cazzi mazzi, mada ko se imalo razume u Pravo, zna da to nije u skladu sa istim. Green Pass je ispao iz igre, jer su ukapirali verovatno da se mora menjati Ustav. Odredjenu grupu mogu da stisnu zbog posla, zdravstveni radnici, dok ostale keep dreaming. Isto bi i Tito, ali se seti Ustava.
Ero naginje totalitarizmu, ako nema komunizma, može i fašizam. 
Sutra će reklamirati žilet žicu koja nije humana za izbjeglice, ali je odlično rješenje da odvojimo nevakcinisane i očuvamo čistoču krvi i spasimo socijalizam.

Rat je i tada se ukida neka ili većina građanskih prava, dok god ugroza ne prestane.

Eroo

Posts : 75281
2016-07-22


Back to top Go down

b92: Hrvatska plaža otvorena samo za vakcinisane - Page 2 Empty Re: b92: Hrvatska plaža otvorena samo za vakcinisane

Post by AssadNaPodmornici 21/7/2021, 00:30

Bosanac koji veze nema sa Hrvatskom čita srpske fake vijesti gdje prenose fake vijesti o Hrvatskoj

Prvo u RH sve plaže su javne nitko ne može nikome zabraniti ništa
A baš bih volio vidjeti osobu koja bi mi zabranila doći plaži iz bilo kojeg razloga ne samo meni nego bi ta osoba dobila brutalne batine u Dalmaciji a taman da će netko provjeravati neke potvrde. Taj projekt je propao prije nego je krenuo jer sada znamo da oni koji imaju potvrde mogu jednako dobiti koronu kao i oni bez I doslovno nitko ne pita više ništa

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21132
2018-06-14


kic likes this post

Back to top Go down

b92: Hrvatska plaža otvorena samo za vakcinisane - Page 2 Empty Re: b92: Hrvatska plaža otvorena samo za vakcinisane

Post by Eroo 21/7/2021, 00:40

AssadNaPodmornici wrote:Prvo u RH sve plaže su javne nitko ne može nikome zabraniti ništa
A baš bih volio vidjeti osobu koja bi mi zabranila doći plaži iz bilo kojeg razloga ne samo meni nego bi ta osoba dobila brutalne batine u Dalmaciji a taman da će netko provjeravati neke potvrde.

Eto u Zrću su uveli red. Lani su prekinili turističku sezonu usred kolovoza,
a ove godine im se to očigledno neće dozvoliti.
Ti možeš i dalje samo kmečati...
Eroo
Eroo

Posts : 75281
2016-07-22


Back to top Go down

b92: Hrvatska plaža otvorena samo za vakcinisane - Page 2 Empty Re: b92: Hrvatska plaža otvorena samo za vakcinisane

Post by kaya 21/7/2021, 00:51

Ja nisam za to, baš bi ih pustila u gužvu . Ali to koordiniraju iz eu, stavljaju zemlje na crveno, gnjave građane i stavljaju u izolaciju kada se vraćaju a to za ove znači manje turista i love. Gnjavež, gnjavež, gnjavež. Kako im se više da?!
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

b92: Hrvatska plaža otvorena samo za vakcinisane - Page 2 Empty Re: b92: Hrvatska plaža otvorena samo za vakcinisane

Post by Eroo 21/7/2021, 01:01

kaya wrote:Ja nisam za to, baš bi ih pustila u gužvu . Ali to koordiniraju iz eu, stavljaju zemlje na crveno, gnjave građane i stavljaju u izolaciju kada se vraćaju a to za ove znači manje turista i love. Gnjavež, gnjavež, gnjavež. Kako im se više da?!
Beš ga, Kayo, turisti se vrate zaraženi nazad i šta onda.
Evo se neki dan iz Španjolske vratilo skoro 400 maturanata i...mislim da su svi zaraženi. Svi. Tako rekoše na TV.
S kojim sojem ne znam, ali ovako nešto se nije smjelo dozvoliti. Iz ovakvih i slični razloga je donesena odluka da se
svi slovenske turisti pozovu kući sredinom kolovoza. Treba ovo razumjeti kao brigu za zdravlje opće populacije.
Sad svi znaju da je sad vrijeme za cijepljenje, jer dolazi jesen, otvraju se škole, sve funkcionira...
A hoće li ako ne budemo odgovorni svi skupa? Ne smijemo dočekati zimu neprocjepljeni.
Muka mi je od svega...
Eroo
Eroo

Posts : 75281
2016-07-22


Back to top Go down

b92: Hrvatska plaža otvorena samo za vakcinisane - Page 2 Empty Re: b92: Hrvatska plaža otvorena samo za vakcinisane

Post by Guest 21/7/2021, 01:04

Eroo wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Prvo u RH sve plaže su javne nitko ne može nikome zabraniti ništa
A baš bih volio vidjeti osobu koja bi mi zabranila doći plaži iz bilo kojeg razloga ne samo meni nego bi ta osoba dobila brutalne batine u Dalmaciji a taman da će netko provjeravati neke potvrde.

Eto u Zrću su uveli red. Lani su prekinili turističku sezonu usred kolovoza,
a ove godine im se to očigledno neće dozvoliti.
Ti možeš i dalje samo kmečati...

glupi turčine, što ti sve nisam opsovao? čini mi se da sam sve. možda još nisam tvoju mačku, psa, kanarinca, papigu, ribice u akvariju, kornjaču ili koji kurac već držiš za kućnog ljubimca.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

b92: Hrvatska plaža otvorena samo za vakcinisane - Page 2 Empty Re: b92: Hrvatska plaža otvorena samo za vakcinisane

Post by Eroo 21/7/2021, 01:28

Gnječ wrote:
Eroo wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Prvo u RH sve plaže su javne nitko ne može nikome zabraniti ništa
A baš bih volio vidjeti osobu koja bi mi zabranila doći plaži iz bilo kojeg razloga ne samo meni nego bi ta osoba dobila brutalne batine u Dalmaciji a taman da će netko provjeravati neke potvrde.

Eto u Zrću su uveli red. Lani su prekinili turističku sezonu usred kolovoza,
a ove godine im se to očigledno neće dozvoliti.
Ti možeš i dalje samo kmečati...

glupi turčine,  što ti sve nisam opsovao? čini mi se da sam sve. možda još nisam tvoju mačku, psa, kanarinca, papigu, ribice u akvariju, kornjaču ili koji kurac već držiš za kućnog ljubimca.

Tebe bi trebao imat ispred kuće. Svezanog, naravno. Solidno laješ... :^0
Eroo
Eroo

Posts : 75281
2016-07-22


Back to top Go down

b92: Hrvatska plaža otvorena samo za vakcinisane - Page 2 Empty Re: b92: Hrvatska plaža otvorena samo za vakcinisane

Post by Guest 21/7/2021, 02:01

Eroo wrote:
Gnječ wrote:
Eroo wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Prvo u RH sve plaže su javne nitko ne može nikome zabraniti ništa
A baš bih volio vidjeti osobu koja bi mi zabranila doći plaži iz bilo kojeg razloga ne samo meni nego bi ta osoba dobila brutalne batine u Dalmaciji a taman da će netko provjeravati neke potvrde.

Eto u Zrću su uveli red. Lani su prekinili turističku sezonu usred kolovoza,
a ove godine im se to očigledno neće dozvoliti.
Ti možeš i dalje samo kmečati...

glupi turčine,  što ti sve nisam opsovao? čini mi se da sam sve. možda još nisam tvoju mačku, psa, kanarinca, papigu, ribice u akvariju, kornjaču ili koji kurac već držiš za kućnog ljubimca.

Tebe bi trebao imat ispred kuće. Svezanog, naravno. Solidno laješ... :^0

ajd, turčine, puno zujiš a ništa meda utebe. jalova turska trutina usrana od korone i kovida. odi se cijepit još dva puta...što je sigurno je sigurno možda ne budeš imao fobije i paranoidne psihotične epizode zbog onih koji se nisu cijepili.

budaletino.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

b92: Hrvatska plaža otvorena samo za vakcinisane - Page 2 Empty Re: b92: Hrvatska plaža otvorena samo za vakcinisane

Post by marcellus 21/7/2021, 02:13

Eroo wrote:
Gnječ wrote:
Eroo wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Prvo u RH sve plaže su javne nitko ne može nikome zabraniti ništa
A baš bih volio vidjeti osobu koja bi mi zabranila doći plaži iz bilo kojeg razloga ne samo meni nego bi ta osoba dobila brutalne batine u Dalmaciji a taman da će netko provjeravati neke potvrde.

Eto u Zrću su uveli red. Lani su prekinili turističku sezonu usred kolovoza,
a ove godine im se to očigledno neće dozvoliti.
Ti možeš i dalje samo kmečati...

glupi turčine,  što ti sve nisam opsovao? čini mi se da sam sve. možda još nisam tvoju mačku, psa, kanarinca, papigu, ribice u akvariju, kornjaču ili koji kurac već držiš za kućnog ljubimca.

Tebe bi trebao imat ispred kuće. Svezanog, naravno. Solidno laješ... :^0

šta nije hercegovački: "Isprikuće"? (ne znam, samo pitam)

_________________
b92: Hrvatska plaža otvorena samo za vakcinisane - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

b92: Hrvatska plaža otvorena samo za vakcinisane - Page 2 Empty Re: b92: Hrvatska plaža otvorena samo za vakcinisane

Post by Eroo 21/7/2021, 02:24

marcellus wrote:
Eroo wrote:
Gnječ wrote:
Eroo wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Prvo u RH sve plaže su javne nitko ne može nikome zabraniti ništa
A baš bih volio vidjeti osobu koja bi mi zabranila doći plaži iz bilo kojeg razloga ne samo meni nego bi ta osoba dobila brutalne batine u Dalmaciji a taman da će netko provjeravati neke potvrde.

Eto u Zrću su uveli red. Lani su prekinili turističku sezonu usred kolovoza,
a ove godine im se to očigledno neće dozvoliti.
Ti možeš i dalje samo kmečati...

glupi turčine,  što ti sve nisam opsovao? čini mi se da sam sve. možda još nisam tvoju mačku, psa, kanarinca, papigu, ribice u akvariju, kornjaču ili koji kurac već držiš za kućnog ljubimca.

Tebe bi trebao imat ispred kuće. Svezanog, naravno. Solidno laješ... :^0

šta nije hercegovački: "Isprikuće"? (ne znam, samo pitam)
A je, isprikuće ili  prikućon. Bolje pemetara dalje ako grize.
Eroo
Eroo

Posts : 75281
2016-07-22


Back to top Go down

b92: Hrvatska plaža otvorena samo za vakcinisane - Page 2 Empty Re: b92: Hrvatska plaža otvorena samo za vakcinisane

Post by Guest 21/7/2021, 02:25

evo i ovog nounara. mutanta nastalog od kompleksnog alkemijanja srbadije, turčadije i vel'ke sraćke ličkog medvjeda.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

b92: Hrvatska plaža otvorena samo za vakcinisane - Page 2 Empty Re: b92: Hrvatska plaža otvorena samo za vakcinisane

Post by Guest 28/7/2021, 18:55

Eroo wrote:Vidiš da može kad se hoće. 
Potvrda? OK, izvoli, raskomodaj se. :D

Najmanje 94 zaražena Austrijanca nakon festivala na Zrću



NAJMANJE 94 slučaja zaraze koronavirusom zabilježeno je u Austriji nakon povratka s festivala Austria Goes Zrće na Pagu, priopćili su danas zdravstveni uredi nekoliko austrijskih saveznih pokrajina.

Prema tim informacijama, u Gornjoj Austriji je zabilježeno 18, u Donjoj 38, u Salzburgu pet, u Štajerskoj 22, u Koruškoj šest i u Tirolu pet osoba koje su se nedvojbeno zarazile tijekom festivala Austria Goes Zrće, koji se od 17. do 24. srpnja održavao na plaži Zrće na Pagu.
Dio brojki još nije dostavljen

Brojke iz saveznih pokrajina Beč, Gradišće i Voralberg još nisu dostavljene. Zdravstveni uredi smatraju da bi broj zaraženih mogao biti mnogo veći.

Na festival je iz Austrije doputovalo preko 19.000 osoba, većina njih u vlastitim automobilima ili autobusima, priopćio je ured za odnose s javnošću savezne pokrajine Donja Austrija.

Savezna pokrajina Salzburg je sve goste festivala pozvala da se testiraju bez obzira na simptome.

U Koruškoj je koronavirus zabilježen i kod dva turista koji su boravili u Novalji, ali nisu prisustvovali festivalu na Zrću.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/najmanje-94-zarazena-austrijanca-nakon-festivala-na-zrcu/2293664.aspx
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

b92: Hrvatska plaža otvorena samo za vakcinisane - Page 2 Empty Re: b92: Hrvatska plaža otvorena samo za vakcinisane

Post by Guest 28/7/2021, 19:31

turčinu se pokvarila tipkovnica...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

b92: Hrvatska plaža otvorena samo za vakcinisane - Page 2 Empty Re: b92: Hrvatska plaža otvorena samo za vakcinisane

Post by T. 28/7/2021, 21:05

Slijedeća nek bude s natpisom 'srbima i psima ulaz zabranjen'...
Ne vidim razliku...

_________________
b92: Hrvatska plaža otvorena samo za vakcinisane - Page 2 Unname11
T.
T.

Posts : 17175
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

b92: Hrvatska plaža otvorena samo za vakcinisane - Page 2 Empty Re: b92: Hrvatska plaža otvorena samo za vakcinisane

Post by mutava baštarda 28/7/2021, 21:15

Šandor Winnetou wrote:
mutava baštarda wrote:
Serbinho-3 wrote:To ti nije po Zakonu, nisam siguran 100%, ali 99,9%. Objasnjavao je i Salvini ovde isto nocas na TV, libera scelta, Constituzione, cazzi mazzi, mada ko se imalo razume u Pravo, zna da to nije u skladu sa istim. Green Pass je ispao iz igre, jer su ukapirali verovatno da se mora menjati Ustav. Odredjenu grupu mogu da stisnu zbog posla, zdravstveni radnici, dok ostale keep dreaming. Isto bi i Tito, ali se seti Ustava.
Ero naginje totalitarizmu, ako nema komunizma, može i fašizam. 
Sutra će reklamirati žilet žicu koja nije humana za izbjeglice, ali je odlično rješenje da odvojimo nevakcinisane i očuvamo čistoču krvi i spasimo socijalizam.
ti si druga strana novčića, ni jedan ni drugi se ne date opasuljiti i uzeti u obzir barem malo mišljenje druge strane.
Jedna strana je Kenwood Kenon, Sora, Ero, Epi i čardak mediji i kupljena struka.
Drugu stranu priče se još može čuti tko želi, ali nisam optimističan za to u budućnosti.
A postoji i tiha većina, lagano se cijepi
da bi mogli ići na posao, u disko ili preko granice, ne zato da bi bili zdravi.
Ako se odradi do kraja posao s cijepivima ide se na kibernetički sigurnost, opet za naše dobro di će se internet okrenuti naglavačke.
Nakon toga slijedi neviđeno bombardiranje klimatskim promjenama gdje će na brojčaniku Index.yu umjesto mrtvih od korone brojati mrtvi od klimatskih promjena.
Napravi skrenšot i pokaži za dvi godine.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

b92: Hrvatska plaža otvorena samo za vakcinisane - Page 2 Empty Re: b92: Hrvatska plaža otvorena samo za vakcinisane

Post by epikur37 28/7/2021, 21:15

Gnječ wrote:
Eroo wrote:Vidiš da može kad se hoće. 
Potvrda? OK, izvoli, raskomodaj se. :D

Najmanje 94 zaražena Austrijanca nakon festivala na Zrću

Zrče zatvoriti, čuvajmo stabilnu situaciju.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

b92: Hrvatska plaža otvorena samo za vakcinisane - Page 2 Empty Re: b92: Hrvatska plaža otvorena samo za vakcinisane

Post by Guest 28/7/2021, 23:45

epikur37 wrote:
Gnječ wrote:
Eroo wrote:Vidiš da može kad se hoće. 
Potvrda? OK, izvoli, raskomodaj se. :D

Najmanje 94 zaražena Austrijanca nakon festivala na Zrću

Zrče zatvoriti, čuvajmo stabilnu situaciju.

na Zrće puštaju samo vakcinisane sa bre kovid pasošem. bre turčine. dakle kako su se vakcinisani zarazili među sobom? znamo odgovor?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

b92: Hrvatska plaža otvorena samo za vakcinisane - Page 2 Empty Re: b92: Hrvatska plaža otvorena samo za vakcinisane

Post by Guest 29/7/2021, 00:05

mutava baštarda wrote:
Šandor Winnetou wrote:
mutava baštarda wrote:
Serbinho-3 wrote:To ti nije po Zakonu, nisam siguran 100%, ali 99,9%. Objasnjavao je i Salvini ovde isto nocas na TV, libera scelta, Constituzione, cazzi mazzi, mada ko se imalo razume u Pravo, zna da to nije u skladu sa istim. Green Pass je ispao iz igre, jer su ukapirali verovatno da se mora menjati Ustav. Odredjenu grupu mogu da stisnu zbog posla, zdravstveni radnici, dok ostale keep dreaming. Isto bi i Tito, ali se seti Ustava.
Ero naginje totalitarizmu, ako nema komunizma, može i fašizam. 
Sutra će reklamirati žilet žicu koja nije humana za izbjeglice, ali je odlično rješenje da odvojimo nevakcinisane i očuvamo čistoču krvi i spasimo socijalizam.
ti si druga strana novčića, ni jedan ni drugi se ne date opasuljiti i uzeti u obzir barem malo mišljenje druge strane.
Jedna strana je Kenwood Kenon, Sora, Ero, Epi i čardak mediji i kupljena struka.
Drugu stranu priče se još može čuti tko želi, ali nisam optimističan za to u budućnosti.
A postoji i tiha većina, lagano se cijepi
da bi mogli ići na posao, u disko ili preko granice, ne zato da bi bili zdravi.
Ako se odradi do kraja posao s cijepivima ide se na kibernetički sigurnost, opet za naše dobro di će se internet okrenuti naglavačke.
Nakon toga slijedi neviđeno bombardiranje klimatskim promjenama gdje će na brojčaniku Index.yu umjesto mrtvih od korone brojati mrtvi od klimatskih promjena.
Napravi skrenšot i pokaži za dvi godine.


Dok Kina geoinženjeringom mijenja klimu, EU bulazni o klimatskoj neutralnosti

Dok Kina grabi velikim koracima prema vodećoj sili svijeta, Europska unija bavi se papirologijom, novim porezima i bulažnjenjem o klimatskoj neutralnosti. Da ne govorimo o ekspoziciji profesionalnih klimatskih teoretičara katastrofizma na državnim plaćama.

Kada pogledamo stavove najeksponiranijih znanstvenika koji se bave klimom, religijskih predstavnika i primjerice ravnozemljaša, gotovo da su složni u svojim prognozama, odnosno sve se svodi na katastrofizam. Ova tema zaslužuje posebnu objavu, ali ako pozorno obratite pažnju na medijske natpise i nastupe raznih teoretičara zavjera na YouTubeu, gotovo da se slažu u svojim prognozama, pogledajte jedan primjer niže u galeriji (Slika 1.).

Znanstvenike optimiste teško da možemo pronaći na zapadu u današnje vrijeme, usprkos tome što ljudi nikad nisu živjeli bolje, ali ni dulje. Da, statistika to potvrđuje i uvjeravanje u suprotno nema nikakvog smisla, Kina to dobro zna i zato radi na ogromnih projektima kojima je cilj daljnje poboljšanje uvjeta života te poljoprivrede.

Što se tiče strategije EU-a, kao ljubitelja prirode naročito me šokira pričanje o tzv. zero CO2 strategiji, jer bi to značilo prestanak disanja svih živih bića, uključujući ljude, što možemo postići jedino kolektivnim samoubojstvom. CO2 je hrana biljkama i plin bez kojeg nema života na Zemlji, a proces fotosinteze bi trebali svi poznavati, zar ne? (6CO2 + 6H2O → C6H12O6 + 6O2). Umjesto da na CO2 gledamo kao najvećeg neprijatelja (nakon korone), možda bi u njemu mogli pronaći saveznika?

Iščitavajući stavove Europske unije, klimu ćemo spasiti novim porezima, osiromašivanjem srednjeg sloja građana prisilnom tranzicijom na skupa električna vozila, subvencijama još uvijek upitnih zelenih tehnologija koje opet plaćaju građani, financiranjem raznih tzv. zelenih udruga koje su najčešće uglavnom samo produžetak raznih političkih opcija itd.

Dok će ptičice veselo cvrkutati na granama, a parkovi biti puni djece, pasa i mačaka, vrijeme će biti baš onako kakvo priželjkujemo – konstantno, bez ekstrema, tuče, a pileće nožice i zarebnici rasti će na policama trgovina…Nažalost ne, eventualno samo u slikovnici Grete Thunberg, jer ostatak svijeta grabi krupnim koracima naprijed te se ne osvrće na to što je bilo 45-e.

Dok se EU bavi glupostima, Kina radi

Dok EU kuje utopijske planove koji će se lomiti preko leđa običnih građana, Kina radi na ogromnim projektima geoinženjeringa u što ulažu milijarde, službeno je to 1,34 milijarda dolara, no vjerojatno ulažu koliko god je potrebno za ostvarenje ciljeva. U projekte geoinženjeringa ulažu brojne države (službeno 50-ak), ali nitko nije išao tako daleko.

Kako je još u prosincu 2020. pisao i Jutarnji list prenoseći CNN, Kina je započela s ambicioznim programom za upravljanje vremenom, koji obuhvaća površinu od 5,5 milijuna četvornih kilometara, što je područje veće od cijele Indije. Takve vijesti često prođu ispod mainstream radara, a jako su važne, jer dok se u EU bavi zapošljavanjem novih profesionalnih zastrašivača i teoretičara katastrofizma koji su na grbači poreznih obveznika, druga velesila radi ogromne zahvate u troposferi.

Riječ je o eksperimentalnom programu koji treba biti dovršen do 2025. godine, a koji se bavi upravljanjem vremenom na temelju novih tehnologija i istraživanja kineskih znanstvenika. Idućih pet godina povećavat će se područje obuhvaćeno programom umjetne kiše i snijega, kako bi doseglo predviđenu površinu, a istodobno će oko 580.000 kilometara četvornih (površina više nego 10 puta veća od površine Hrvatske) imati umjetnu zaštitu od tuče, odnosno na toj će se površini primjenjivati tehnologija za blokiranje tuče.

Kini je već dugo vremena jedan od strateških ciljeva mogućnost upravljanja vremenom na određenom području, a sudeći prema trudu i sredstvima koja ulažu, moguće i jedna od opsesija. Poznato je kako su primjerice tehnologiju zasijavanja oblaka (chemtrailsi – srebrni jodid i ostale kemikalije) koristili prije otvaranja Olimpijskih igara 2008. godine.

Zanimljivo je kako nismo čuli domaće ili strane stručnjake kako kritiziraju Kinu ili ovakve projekte, dapače, kao da se to nas ne tiče! Dok EU ograničava korištenje fosilnih goriva i gura svoje agende, slavi božicu Gretu čini je jedni uspjeh to što ju je ignorirao Trump na jednoj konferenciji, Kina planira mijenjati klimu na ogromnom području, a vjerojatno će u tome i uspjeti.

Testnih 5,5 milijuna kilometara imat će izmijenjene klimatske uvjete, a to vjerojatno znači trajno mijenjanje biljnog i životinjskog svijeta na tom području. Naivno je vjerovati kako to neće utjecati na globalnu klimu te kako će Kinezi stati samo na tome. Umjetno povećavanje kiše na tako velikom području vjerojatno će utjecati na Indiju i sezonu monsuna, navodno Indija protiv toga već i protestira, ali detaljnije informacije teško je pronaći.

WMO, je li Greta dobro spavala?

Zanimljivo je kako je Google vrlo štur s informacijama oko ove teme, a ključna ili krovna meteorološka organizacija (WHO) žmiri na oba oka.

Koliko god tražio po internetu nisam mogao naći niti jednu konkretnu izjavu oko kineskog projekta, osudu ili mišljenje, već samo određene radove na već poznatu temu zasijavanja oblaka…I da, da ne zaboravim, lakše je pronaći kataklizmičke najave znanstvenika, vjerskih fanatika i u ovom slučaju najrazumnijih ravnozemljaša od pravih informacija. Europi je najvažnije da je Greta dobro spavala.


https://www.istramet.hr/vijesti/kolumna-dok-kina-geoinzenjeringom-mijenja-klimu-eu-bulazni-o-klimatskoj-neutralnosti/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

b92: Hrvatska plaža otvorena samo za vakcinisane - Page 2 Empty Re: b92: Hrvatska plaža otvorena samo za vakcinisane

Post by immortal 29/7/2021, 02:02

Serbinho-3 wrote:To ti nije po Zakonu, nisam siguran 100%, ali 99,9%. Objasnjavao je i Salvini ovde isto nocas na TV, libera scelta, Constituzione, cazzi mazzi, mada ko se imalo razume u Pravo, zna da to nije u skladu sa istim. Green Pass je ispao iz igre, jer su ukapirali verovatno da se mora menjati Ustav. Odredjenu grupu mogu da stisnu zbog posla, zdravstveni radnici, dok ostale keep dreaming. Isto bi i Tito, ali se seti Ustava.
diskriminacija
paze da pederima netko ne povrijedi osjećaje, a s necijepljenima ovako

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23187
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

b92: Hrvatska plaža otvorena samo za vakcinisane - Page 2 Empty Re: b92: Hrvatska plaža otvorena samo za vakcinisane

Post by immortal 29/7/2021, 09:39

marcellus wrote:
Eroo wrote:
Gnječ wrote:
Eroo wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Prvo u RH sve plaže su javne nitko ne može nikome zabraniti ništa
A baš bih volio vidjeti osobu koja bi mi zabranila doći plaži iz bilo kojeg razloga ne samo meni nego bi ta osoba dobila brutalne batine u Dalmaciji a taman da će netko provjeravati neke potvrde.

Eto u Zrću su uveli red. Lani su prekinili turističku sezonu usred kolovoza,
a ove godine im se to očigledno neće dozvoliti.
Ti možeš i dalje samo kmečati...

glupi turčine,  što ti sve nisam opsovao? čini mi se da sam sve. možda još nisam tvoju mačku, psa, kanarinca, papigu, ribice u akvariju, kornjaču ili koji kurac već držiš za kućnog ljubimca.

Tebe bi trebao imat ispred kuće. Svezanog, naravno. Solidno laješ... :^0

šta nije hercegovački: "Isprikuće"? (ne znam, samo pitam)
tako zvuči kad se kaže
kao što kad zagorca slušaš čuješ jedno a kad se piše na papir čak i na njihovom dijalektu piše se drugačije
ovo spada pod porugu
stoga najebem vam se svima majke radi ovakvih ispada s kojima još mislite da vrijedite neki kurac više


Last edited by mortal on 29/7/2021, 09:44; edited 1 time in total

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23187
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

b92: Hrvatska plaža otvorena samo za vakcinisane - Page 2 Empty Re: b92: Hrvatska plaža otvorena samo za vakcinisane

Post by immortal 29/7/2021, 09:44

T. wrote:Slijedeća nek bude s natpisom 'srbima i psima ulaz zabranjen'...
Ne vidim razliku...
ima dosta srba koji su riskirali svoj život za Hrvate i Hrvatsku 
ima dosta Hrvata komunista koji su je izdavali
izjava teško prolazi i pod crni humor!!!!!

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23187
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

b92: Hrvatska plaža otvorena samo za vakcinisane - Page 2 Empty Re: b92: Hrvatska plaža otvorena samo za vakcinisane

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum