ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milanovic se jos nada

Go down

Milanovic se jos nada Empty Milanovic se jos nada

Post by flumen 24/12/2015, 11:46

Link
Kaze Vesna: "Milanovic je sve uradio krivo" santa

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

Milanovic se jos nada Empty Re: Milanovic se jos nada

Post by flumen 24/12/2015, 11:47

– Za početak ćemo sigurno predložiti svog kandidata za predsjednika Hrvatskog sabora. Moje mišljenje je da bi najbolji kandidat bio Josip Leko, izjavila je Pusić. Otvoreno je rekla da se i dalje računa na dio Mosta.
– Ti ljudi moraju odlučiti po svojoj savjesti. Ja sam osnivala HNS, ali sam osoba i respektiram sve u stranci. Mislim da bi u ovim uvjetima možda bilo bolje ići na nove izbore. Ali na kraju svatko po svojoj savjesti odlučuje, kazala je.
Jučer su naravno u koaliciji Hrvatska raste bili ogorčeni i razočarani raspletom, jer su ocijenili da je HDZ s Mostom vlast u ruke dobio putem podzemne igre, odnosno zbivanjima ispod stola.
– Nitko u Hrvatskoj nije glasao za ovo rješenje. Za nestranačkog premijera nisu glasali ni birači HDZ-a, ni naši birači, a ni birači Mosta, jer oni su birali protestno i htjeli su promjene, a ne HDZ-ovog »stručnjaka«. Ovo je potpuno nelegitimno, ovo je nezapamćeno u modernoj Europi. Ti ljudi nemaju legitimitet birača. Na ovakav način se ne može trgovati nakon izbora, to nije dopušteno u demokraciji, rekao nam je jedan od čelnika SDP-a sinoć. 
U SDP-u tvrde da je ovo propast politike, a pobjeda trgovine, te se čak dio njih pita i zbog čega je Željko Sabo u zatvoru, ako se na isti način formira i nova vlada.

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

Milanovic se jos nada Empty Re: Milanovic se jos nada

Post by dijagram 24/12/2015, 12:07

ajme kmecanja, bljak
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18696
2015-08-09


Back to top Go down

Milanovic se jos nada Empty Re: Milanovic se jos nada

Post by vili40 24/12/2015, 12:19

Nitko u Hrvatskoj nije glasao za ovo rješenje. Za nestranačkog premijera nisu glasali ni birači HDZ-a, ni naši birači, a ni birači Mosta, jer oni su birali protestno i htjeli su promjene...
Ovo je potpuno nelegitimno, ovo je nezapamćeno u modernoj Europi. Ti ljudi nemaju legitimitet birača. Na ovakav način se ne može trgovati nakon izbora, to nije dopušteno u demokraciji...

dođe mi zlo od ovoga
vili40
vili40

Male
Posts : 10717
2015-08-02


Back to top Go down

Milanovic se jos nada Empty Re: Milanovic se jos nada

Post by abraham 24/12/2015, 12:25

Lijepo je Markicka rekla da treba zabraniti koalicije prije izbora. Ova nikada ne bi vidjela fotelju. Bilo kako bilo gubitnici na aparatima. Odvaratno a s druge strane neprocijenjivo.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14030
2014-04-14


Back to top Go down

Milanovic se jos nada Empty Re: Milanovic se jos nada

Post by vili40 24/12/2015, 12:51

abraham wrote:Lijepo je Markicka rekla da treba zabraniti koalicije prije izbora. Ova nikada ne bi vidjela fotelju. Bilo kako bilo gubitnici na aparatima. Odvaratno a s druge strane neprocijenjivo.
Markićka je i htjela sniziti izborni prag za takve poput HNS-a na 3% pa švercerima to nije odgovaralo jer im je i 3% daleko. :D
Njima je dosadašnja situacija idealna,pokupili su sva važnija ministarstva i pola države za ništa a sad laju na Most da se bore za fotelje i da ruše njihovu demokraciju.
vili40
vili40

Male
Posts : 10717
2015-08-02


Back to top Go down

Milanovic se jos nada Empty Re: Milanovic se jos nada

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum