ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vojin Mijatović: Milanović je luđak! Komšić: Milanović je gori od Vučića!

Go down

Vojin Mijatović: Milanović je luđak! Komšić: Milanović je gori od Vučića! Empty Vojin Mijatović: Milanović je luđak! Komšić: Milanović je gori od Vučića!

Post by Hektorović 22/9/2021, 23:28

Vojin Mijatović reagirao na izjave Zorana Milanovića: Vrhunac političkog ludila
[url=safari-reader://avaz.ba/media/2021/09/22/1609736/thumbs/873x400.jpg]Vojin Mijatović: Milanović je luđak! Komšić: Milanović je gori od Vučića! 873x400[/url]
Vojin Mijatović, potpredsjednik SDP-a nije mogao da šuti na istupe Zorana Milanovića, predsjednika Hrvatske. 
- Uvaženi predsjedniče Republike Hrvatske,
Jedan sam od ljudi koji smatra da je odnos sa susjednim zemljama na Balkanu ključna stvar pogotovo poslije prošlosti kojom se ne možemo ponositi baš svi zajedno. Bit ću iskren, jako sam se radovao vašoj izbornoj pobjedi čak smo pomogli putem posmatrača u Banjoj Luci gdje ste na istim biračkim mjestima pobijedili.
Nadao sam se da vašim dolaskom, stiže neko novo bolje vrijeme kako za Hrvatsku tako i za Bosnu i Hercegovinu, ali i ostatak regiona.
Posljednje vrijeme na niz vaših više nego štetnih izjava prema mojoj državi nisam burno reagovao jer sam smatrao da je to samo prolazna faza, vaš trenutak slabosti i politikanstva. Nažalost vaše samokrunisanje i prvog u Hrvata pa i u BiH za govornicom Generalne Skupštine UN-a zapravo predstavlja vrhunac vašeg političkog ludila.
Nisam siguran da li da vas kudim ili žalim, jer porazno je bilo danas gledati i slušati čovjeka koji je trebao biti nada i garant novog i boljeg vremena.
U suštini žalim sve građane Hrvatske, jer ovo danas je sunovrat hrvatskog društvenog bića kao sastavnog dijela evropske ideje.Uvaženi gospodine Milanović, da zaključim, vaše srednjovekovne plemenske porive ostavljam vama, a ja ću vam vrlo diplomatski i jezikom koji jedino razumijete reći "odj*** od Bosne i hercegovine - poručio je Mijatović.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Vojin Mijatović: Milanović je luđak! Komšić: Milanović je gori od Vučića! Empty Re: Vojin Mijatović: Milanović je luđak! Komšić: Milanović je gori od Vučića!

Post by Hektorović 22/9/2021, 23:29

Komšić: Mislio sam da je Milanović predsjednik Hrvatske, a ne poglavica
[url=safari-reader://avaz.ba/media/2021/09/22/1609730/thumbs/873x400.jpg]Vojin Mijatović: Milanović je luđak! Komšić: Milanović je gori od Vučića! 873x400[/url]
Predsjedavajući Predsjednišva BiH Željko Komšić nakon što je završio ozlahanje u Generalnoj skupštini UN-a u Njujorku, komentirao je posljednje izjave predsjednika člana Predsjedništva BiH Milorada Dodika i predsjednika Hrvatske Zorana Milanovića.
Komentirao je i činjenicu da pred svjetskim liderima u UN-u nije spomenuo Izborni zakon u BiH. 
- U pitanju je kakva će Bosna i Hercegovina biti, kakvo će bosanskohercegovačko društvo biti, da li će ostati u nekoj vrsti status quo situacije. Da li će ići unazad u smislu dominacije tog etničkog kriterija koji neki zovu konstitutivnost ili ćemo ići naprijed u pravcu države jednakih slobodnih pojedinaca gdje ničiji identitet nije ugrožen. Svjedoci smo čak i ovdje u ovoj kući iza mene lobiranja koja vode u tom pravcu, koje predstavljaju najgrublje miješanje u unutrašnje odnose BiH - kazao je Komšić.

Posebno je komentirao navode Milorada Dodika da njegov govor nije bio usaglašen u Predsjedništvu BiH. 
-  Predsjedavajući Predsjedništva po Ustavu je ovlašten da zastupa i predstavlja BiH bez obzira šta ko mislio i šta ko o tome rekao. Dodik je imao priliku da učestvuje u svemu pa čak i u definisanju onoga što će se reći na Generalnoj skupštini. Svojom nepromišljenošću ili glupošću, kako god hoćete, on je odabrao, da u tome ne učestvuje. Ne znam onda kog se đavola onda žali - rekao je Komšić.

Osvrnuo se i na izjavu Milanovića da je on "predsjednik Hrvata ne samo u Hrvatskoj već i u Bosni i Hercegovini".
- Ne živimo mi u u 1.800 i nekoj godini, da ovdje ili bilo gdje drugo mogu nastupati poglavice. Dakle, ja sam mislio da je on predsjednik Republike Hrvatske, kao što mu i piše, zvanično, a ne poglavica, čak cijelog jednog naroda. Dakle, mi bi trebali da u ovoj, sali UN-a predstavljamo države, jer je to dostignuće modernog svijeta, to su dostignuća od kojih ne možemo pobjeći, a nismo poglavice koje se natječu čije je pleme veće ili jače i koje će pleme pobijediti. Nažalost kažem, mislim to što sam čuo to je vrhunac gluposti i anahronizma u regiji. Čak ni Adem Vuchiqi ne govori da je predsjednik svih Srba - rekao je Komšić.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Vojin Mijatović: Milanović je luđak! Komšić: Milanović je gori od Vučića! Empty Re: Vojin Mijatović: Milanović je luđak! Komšić: Milanović je gori od Vučića!

Post by omni 22/9/2021, 23:40

Prodrmava kaveze. Hrvati su dobri kad sute ili se udaraju palicom po glavi i priznaju i sto jesu i sto nisu ucinili u zadnjih 100 godina, koji progovori nevalja mirnim i bezgresnim istocnim susedima i domacim klecavcima.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Vojin Mijatović: Milanović je luđak! Komšić: Milanović je gori od Vučića! Empty Re: Vojin Mijatović: Milanović je luđak! Komšić: Milanović je gori od Vučića!

Post by sitting_bull 22/9/2021, 23:55

dečki koji bi mijenjali daytonski i pariški sporazum se uzjogunili.

nadali se, dečki, kako će bez ometanja i daleko od očiju međunarodne politike majorizirati hrvate u bosni kao što su do sada radili.
malo im ga zoki gurnuo do jaja pa se usplahirili.

nije im legao niti christian schmidt, novi visoki predstavnik za bih koji isto traži da hrvati u bih sami biraju svog člana predsjedništva bih.

ne laj komšić radi sela, nego zbog sebe.
istovremeno oglašavanje i vojina mijatovića pokazuje kako niti srbima ne odgovaraju promjene izbornog zakona, a posebice je zanimljivo kako se uz ime vojina mijatovića uredno ispisuje samo sadašnja funkcija potpredsjednika sdp-a bih, a prešućuje kako je isti godinama bio desna ruka milorada dodika u vladi republike srpske, a onda se iznenada "prosvijetlio" i ubacio u sdp i postao veći hrvat od milorada pupovca.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Vojin Mijatović: Milanović je luđak! Komšić: Milanović je gori od Vučića! Empty Re: Vojin Mijatović: Milanović je luđak! Komšić: Milanović je gori od Vučića!

Post by Hektorović 23/9/2021, 00:01

sitting_bull wrote:dečki koji bi mijenjali daytonski i pariški sporazum se uzjogunili.

nadali se, dečki, kako će bez ometanja i daleko od očiju međunarodne politike majorizirati hrvate u bosni kao što su do sada radili.
malo im ga zoki gurnuo do jaja pa se usplahirili.

nije im legao niti christian schmidt, novi visoki predstavnik za bih koji isto traži da hrvati u bih sami biraju svog člana predsjedništva bih.

ne laj komšić radi sela, nego zbog sebe.
istovremeno oglašavanje i vojina mijatovića pokazuje kako niti srbima ne odgovaraju promjene izbornog zakona, a posebice je zanimljivo kako se uz ime vojina mijatovića uredno ispisuje samo sadašnja funkcija potpredsjednika sdp-a bih, a prešućuje kako je isti godinama bio desna ruka milorada dodika u vladi republike srpske, a onda se iznenada "prosvijetlio" i ubacio u sdp i postao veći hrvat od milorada pupovca.

Lik je skužio kako Sarajevu fali halal Srba, i kako uz malo galame može postati Srpski Komšić. Za njega bolja lova i status nego kao nekav savjetnik u vladi RS. Sad uglavnom napada Dodu i Čovića na opću radost čaršijskih medija.

Vojin Mijatović: Milanović je luđak! Komšić: Milanović je gori od Vučića! Slika145Vojin Mijatović: Milanović je luđak! Komšić: Milanović je gori od Vučića! Slika146


Last edited by Hektorović on 23/9/2021, 00:02; edited 1 time in total
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Vojin Mijatović: Milanović je luđak! Komšić: Milanović je gori od Vučića! Empty Re: Vojin Mijatović: Milanović je luđak! Komšić: Milanović je gori od Vučića!

Post by RayMabus 23/9/2021, 00:01

A moj Vojine a drugi put glasaj za Kolindu ( HDZ ). A šta ću ti ja. lol!

A je meni drago čut kad oni kmeče šta su se zajebali šta su njemu dali glas a ne Kolindi. Ja sam glasa za Kolindu. Ovi je još bolji od Kolinde.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Vojin Mijatović: Milanović je luđak! Komšić: Milanović je gori od Vučića! Empty Re: Vojin Mijatović: Milanović je luđak! Komšić: Milanović je gori od Vučića!

Post by Hektorović 23/9/2021, 00:09

Zločestiji jezici pričaju kako se Vojin u biti odmetnuo kad mu Dodo nije dao krasti toliko koliko je ovaj mislio da može, nakon toga ide u RS opoziciju koja je tad bila na vlasti na razini BiH, imenuju ga kao zamjenika ministra u Sarajevo, gdje on šokantno prelazi u SDP.

Negdje u isto vrijeme zafalilo je halal Srba za popunjavanje kvota, pa je bilo čak svakakvih kreativnih rješenja...

Vojin Mijatović: Milanović je luđak! Komšić: Milanović je gori od Vučića! Slika147
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Vojin Mijatović: Milanović je luđak! Komšić: Milanović je gori od Vučića! Empty Re: Vojin Mijatović: Milanović je luđak! Komšić: Milanović je gori od Vučića!

Post by Hektorović 23/9/2021, 00:34

Vojin Mijatović: Milanović je luđak! Komšić: Milanović je gori od Vučića! E_68QpFVUAgI2EL?format=jpg&name=900x900
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Vojin Mijatović: Milanović je luđak! Komšić: Milanović je gori od Vučića! Empty Re: Vojin Mijatović: Milanović je luđak! Komšić: Milanović je gori od Vučića!

Post by Ringo10 23/9/2021, 03:22

Nikad cuo za toga Vojina
Ringo10
Ringo10

Posts : 21555
2015-09-24


Back to top Go down

Vojin Mijatović: Milanović je luđak! Komšić: Milanović je gori od Vučića! Empty Re: Vojin Mijatović: Milanović je luđak! Komšić: Milanović je gori od Vučića!

Post by vuksadinare 23/9/2021, 04:28

......pa zoki samo trazi da se otvoreno razgovara....bez uvijanja i frazetina..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Vojin Mijatović: Milanović je luđak! Komšić: Milanović je gori od Vučića! Empty Re: Vojin Mijatović: Milanović je luđak! Komšić: Milanović je gori od Vučića!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum