ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

stvari koje mi se najviše gade na svijetu

Go down

stvari koje mi se najviše gade na svijetu Empty stvari koje mi se najviše gade na svijetu

Post by Guest 1/7/2021, 02:27

srbi
balije
cigani
židovi
crnci
kinezi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

stvari koje mi se najviše gade na svijetu Empty Re: stvari koje mi se najviše gade na svijetu

Post by Guest 1/7/2021, 02:28

cijela azija. treba sve zapalit i napravit obradivu površinu, da više jednom bude mir
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

stvari koje mi se najviše gade na svijetu Empty Re: stvari koje mi se najviše gade na svijetu

Post by FRANK 1/7/2021, 14:05

Cilu aziju triba dati Japancima. Sve ostalo je stoka .
Sa Japanom na celu azija izgleda ka zemlja prosperiteta i ekonomske moci. Nadam se da ce Japan zavladati Azijom.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

stvari koje mi se najviše gade na svijetu Empty Re: stvari koje mi se najviše gade na svijetu

Post by FRANK 1/7/2021, 14:06

U europi vlast dati njemcima... 
Srbi balije zifovi i cigani su ionako beskorisna stoka koja je uzrocnik virusa neimastine i raznih oboljenja

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

stvari koje mi se najviše gade na svijetu Empty Re: stvari koje mi se najviše gade na svijetu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum