ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUDI KOJE NAJVISE MRZIM NA SVIJETU

Go down

LJUDI KOJE NAJVISE MRZIM NA SVIJETU Empty LJUDI KOJE NAJVISE MRZIM NA SVIJETU

Post by Guest 20/9/2018, 23:45

1. AMPER
2. JIMI
3. DEMO
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LJUDI KOJE NAJVISE MRZIM NA SVIJETU Empty Re: LJUDI KOJE NAJVISE MRZIM NA SVIJETU

Post by Guest 20/9/2018, 23:45

4. demo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LJUDI KOJE NAJVISE MRZIM NA SVIJETU Empty Re: LJUDI KOJE NAJVISE MRZIM NA SVIJETU

Post by FRANK 20/9/2018, 23:46

kingkong7 wrote:4. demo

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

LJUDI KOJE NAJVISE MRZIM NA SVIJETU Empty Re: LJUDI KOJE NAJVISE MRZIM NA SVIJETU

Post by FRANK 20/9/2018, 23:50

Demo je olicenje onoga sta je Adolf Eichmann unistavao. Oduvijek sam znao da se u Auswitzu nije dogodilo nikakvo zlo. Tu se zlo unistavalo. Demo je slika i prilika tog zla.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

LJUDI KOJE NAJVISE MRZIM NA SVIJETU Empty Re: LJUDI KOJE NAJVISE MRZIM NA SVIJETU

Post by scorpion 21/9/2018, 00:58

PABLO ESCOBAR wrote:Oduvijek sam znao da se u Auswitzu nije dogodilo nikakvo zlo. Tu se zlo unistavalo.
Ova ti je brate za udžbenika :coffee

_________________
LJUDI KOJE NAJVISE MRZIM NA SVIJETU 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

LJUDI KOJE NAJVISE MRZIM NA SVIJETU Empty Re: LJUDI KOJE NAJVISE MRZIM NA SVIJETU

Post by FRANK 21/9/2018, 01:35

scorpion wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:Oduvijek sam znao da se u Auswitzu nije dogodilo nikakvo zlo. Tu se zlo unistavalo.
Ova ti je brate za udžbenika :coffee
Pa jasno je.
Meni je pun kurac vise tih lazi pun kurac "prezivjelih" logorasa. 
Svi imaju svoje price.
Svi su prezivjeli "strahote" 
Ali su prezivjeli svake godine slusam "nova" svjedocanstva o tom logoru "uzasa" 
Pa picka vam materina prezivjela ako vas je toliko prezivilo onda namecem pitanje dali je uopce ista bilo od toga svega. 
Naravno da nije 
Cionisticko zidovska masonska bagra je odlucila na sve nacine ocrniti Vodju.
Covjeka koji je Europi garantirao zaposlenost urednost zdravstvo skolovanje sigurnost.
Covjek koji je sebe podredio obrazovanju djece njihovom prosperitetu i buducnosti.
Covjek koji je izgradio tvornice sutoceste skole unaprijedio radnicka pravs.
Na toga covjeka danas pljujemo.
Kunemo se u europske vrijednosti a upravo je taj Covjek temelj tih europskih vrijednosti.
Krscanstvo mir demokracija europa bez granica.
Sve je to osmislio neprezaljeni Adolf Hitler.
Danas se divimo umjetnom zacecu. Sretni smo jer roditelji koji prirodnim putem nisu mogli imati srecu to postizu zaslugom i djelom covjeka kojeg danas struka i svijet prezire i odbacuje kao "zlocinca" osudjujemo prof dr sc doc Josefa Mengelea .
Nazivamo ga andjelom smrti.
Ja ga zovem andjelom nade andjelom zivota.
Hvala mu vjecna.
Preziremo teror a ujedno se odricemo covjeka koji je teror gusio na najucinkovitiji nacin. Prizivamo na borbu pritiv terora a istodobno se odricemo covjeka koji je bio pencilin za teror.
Zelimo mir blagostanje da nam djeca budu sigurna a odricemo se covjeka koji je temelj europskih sigurnosti i veselja.
Odrekli dmo se Reincharda Heidricha.
A on je temelj i zid europske sigurnosti.
Jadan ti smo svijet koji slavi lazne idole a odricemo se najvevih sinova europskih i krscanskih vrijednosti.
Hvala nacizmu hvala Vodji hvala Bogu jer smo ih imali cast imati.
Sieg heil

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

LJUDI KOJE NAJVISE MRZIM NA SVIJETU Empty Re: LJUDI KOJE NAJVISE MRZIM NA SVIJETU

Post by Guest 22/9/2018, 21:37

PABLO ESCOBAR wrote:
scorpion wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:Oduvijek sam znao da se u Auswitzu nije dogodilo nikakvo zlo. Tu se zlo unistavalo.
Ova ti je brate za udžbenika :coffee
Pa jasno je.
Meni je pun kurac vise tih lazi pun kurac "prezivjelih" logorasa. 
Svi imaju svoje price.
Svi su prezivjeli "strahote" 
Ali su prezivjeli svake godine slusam "nova" svjedocanstva o tom logoru "uzasa" 
Pa picka vam materina prezivjela ako vas je toliko prezivilo onda namecem pitanje dali je uopce ista bilo od toga svega. 
Naravno da nije 
Cionisticko zidovska masonska bagra je odlucila na sve nacine ocrniti Vodju.
Covjeka koji je Europi garantirao zaposlenost urednost zdravstvo skolovanje sigurnost.
Covjek koji je sebe podredio obrazovanju djece njihovom prosperitetu i buducnosti.
Covjek koji je izgradio tvornice sutoceste skole unaprijedio radnicka pravs.
Na toga covjeka danas pljujemo.
Kunemo se u europske vrijednosti a upravo je taj Covjek temelj tih europskih vrijednosti.
Krscanstvo mir demokracija europa bez granica.
Sve je to osmislio neprezaljeni Adolf Hitler.
Danas se divimo umjetnom zacecu. Sretni smo jer roditelji koji prirodnim putem nisu mogli imati srecu to postizu zaslugom i djelom covjeka kojeg danas struka i svijet prezire i odbacuje kao "zlocinca" osudjujemo prof dr sc doc Josefa Mengelea .
Nazivamo ga andjelom smrti.
Ja ga zovem andjelom nade andjelom zivota.
Hvala mu vjecna.
Preziremo teror a ujedno se odricemo covjeka koji je teror gusio na najucinkovitiji nacin. Prizivamo na borbu pritiv terora a istodobno se odricemo covjeka koji je bio pencilin za teror.
Zelimo mir blagostanje da nam djeca budu sigurna a odricemo se covjeka koji je temelj europskih sigurnosti i veselja.
Odrekli dmo se Reincharda Heidricha.
A on je temelj i zid europske sigurnosti.
Jadan ti smo svijet koji slavi lazne idole a odricemo se najvevih sinova europskih i krscanskih vrijednosti.
Hvala nacizmu hvala Vodji hvala Bogu jer smo ih imali cast imati.
Sieg heil

ovo je najbolji post koji je napisan na forumu

brat vojvoda
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LJUDI KOJE NAJVISE MRZIM NA SVIJETU Empty Re: LJUDI KOJE NAJVISE MRZIM NA SVIJETU

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum